Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14910

καλημερα σας, θα ηθελα παρακαλω να μαθω εαν η ομαδα διαχειρισης εχει καποια σχετικη ανακοινωση -κανονα σχετικα με το teamviewer, και αν εχει βρει τροπους να βλεπει ποιος το χρησιμοποιει, καθως οπως ολοι γνωριζουμε , το συγκεκριμενο προγραμμα παρακαμπει πολλους απο τους βασικους κανονισμους των φυλετικων ..ευχαριστω


τι εγινε ρε κουμαντα??? παλι δεν εχετε απαντησεις??? συζητηστε το λιγο με τα "φιλαρακια" σας να δειτε τι λυση θα βρειτε ...ξερετε εσεις... η ακομα καλυτερα ριξτε αλλα 3 μπαν ετσι για να σας θυμομαστε ρε παιδια...και πανω απο ολα σεβασμο στους κανονισμους ετσι...ΟΥΥΥΥΥΥΥΣΤΤΤΤΤΤ
 

DeletedUser4641

[yio]Δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, αν το δουλέψεις λίγο θα διαπιστώσεις ότι τα χαρακτηριστικά όμως της νέας έκδοσης κάνουν το Φόρουμ ιδιαίτερα χρηστικό.[/yio]
 

DeletedUser

καλησπερα...θα ηθελα να ρωτησω εαν κατα την περιοδο ειρηνης που υ[αρχει τα χριστουγεννα στις φυλετικες μπορουμε να κατακτησουμε βαρβαρα χωρια
 

DeletedUser18454

[swt]Η προστασία ισχύει για όλα τα χωριά, είτε αυτά είναι βάρβαρα είτε όχι...[/swt]
 

DeletedUser29602

αυτο φιλε νομιζω οτι γινεται με ψηφοφορια σε καθε κοσμο ξεχωριστα
αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος(παντως θεωρω αδικο την περιοδο ειρηνης να μην γινεται να λεηλατησουμε η να κατακτησουμε βαρβαρα)
 

DeletedUser4641

αυτο φιλε νομιζω οτι γινεται με ψηφοφορια σε καθε κοσμο ξεχωριστα
αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος(παντως θεωρω αδικο την περιοδο ειρηνης να μην γινεται να λεηλατησουμε η να κατακτησουμε βαρβαρα)

[yio]1. Σ΄αυτό το θέμα απαντάνε μόνο τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης. Οποιαδήποτε άλλη απάντηση είναι πιθανόν να παραπλανήσει τους χρήστες του Φόρουμ.

2. Δεν υπάρχει αδικία, έτσι είναι ρυθμισμένο το σύστημα και εφ' όσον αφορά όλους τους παίκτες είναι δικαιότατο. Άλλωστε προστασία έχουμε για να κάνουμε Χριστούγεννα με την Οικογένειά μας και όχι για να "φάμε" τα βάρβαρα χωριά.[/yio]
 

DeletedUser26852

καλησπέρα ποιον κανόνα παραβιάζει το όνομα χρυση αυγη στης φυλετικες ?
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν είναι αποδεκτά προφίλ, ονόματα παικτών, ονόματα χωριών ή οποιεσδήποτε άλλες δημοσιεύσεις που θεωρούνται από τους Διαχειριστές ως παράνομες, προσβλητικές, απειλητικές, καταχρηστικές, προάγουσες επιθετικότητα στην αληθινή ζωή, σεξιστικές, "politically incorrect" ("πολιτικά μη ορθές"), δεξιού εξτρεμισμού, προάγουσες θρησκευτικό φανατισμό, ρατσιστικές ή μη πρέπουσες κατά οιονδήποτε τρόπο.
[/mad]
 

DeletedUser

παιδια παιζω με το account ZiJQ ston kosmo 23 και επαιζα με τον αδερφο μου xortomanis και μας αποκλεισατε μαζι και τον kourabiesλοιπον εγω με τον αδελφό μου xortomanis παιζαμε σε πόλους κόσμους μαζι απο same ip (ποτε δεν βοηθάμε ο ένας τον άλλον )και δεν φαγαμε ποτε αποκλεισμο ξεκινησα λοιπον και σε αυτόν τον κόσμο και αρχισε και ενας φιλος μας που του μαθαίναμε γι αυτο logare 2-3 φορες απο το σπιτι και αποκλειστικε και αυτος. Επειδη ο xortomanis και ο kourabies δεν παιζaν σοβαρα θα παρακαλουσα να με αφήνατε να παιξω μονο με το account ZiJQ ευχαριστω


Προειδοποιήση για παράβαση κανόνων του φόρουμ.

Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης). Αν έχετε κάποιο παράπονο σχετικά με αποκλεισμούς/τιμωρίες παιχτών εντός του παιχνιδιού, παρακαλούμε στείλτε στο Κέντρο Υποστήριξης μια Αίτηση Υποστήριξης. Το ίδιο ισχύει και για παράπονο ή απορία που έχετε με αποκλεισμό/τιμωρία παικτών από το forum.

by -Ovelix-
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ευχαριστώ πολύ την ομάδα διαχείρησης η οποία ανταποκρίθηκε άμεσα στην αίτηση υποστήριξης και μου έστειλε άμεσα τους 100 πόντους premium που μου χρωστούσε.
 

DeletedUser34698

ποσο καιρο πρεπει να ειναι αδρανεις ενας παίκτης για να γινει βαρβαρο το χωριο του??
 
Κορυφή