NOS vs Βάρβαρα

  • Δημιουργός θέματος αιξογκινη
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Και ναι κυρίες και κύριοι είναι γεγονός η N.O.S. πέρασε στα κόκκινα τα Βάρβαρα του Κ40 γνωστά και ως "Γκρίζα Φυλή". Ο Φώτης, ο Τάσος (τον Όμηρο τον σουτάρανε παιδιά :D) και η παρέα τους κάνουν μια κίνηση ματ για την τελική κυριαρχία και το κλείσιμο του κόσμου. Καλές μάχες να έχετε παιδιά είμαστε πολύ χαρούμενοι που αυτός ο κόσμος έχει αρχίσει να έχει ενδιαφέρον και πάλι καλά για ορισμένες ψευτορουφιανοφυλές (ξέρετε για ποιους αλήτες μιλάω :cool:) που τα είχαν βρει σκούρα!:rolleyes:

Υ.Γ. Ο Γιολακλής αναμένεται να κάνει live αναμετάδοση με στατιστικά και μυστικούς στρατηγικούς σχεδιασμούς πίσω από τα παρασκήνια! Παρακαλούμε παραμείνετε κοντά μας για περισσότερα... ;):oops:
 

DeletedUser29315

Ειλικρινά 8 χρόνια φυλετικές,και πόσα και πόσα διπιτα,να έχουν περάσει,από το στομάχι μου φαρμαρωντας στο γκειμ,αυτό το πράγμα δεν το έχω ματαξαναδει.εντολη φυλης,με πολεμο εν εξέλιξη,να μην αφήσει Βαρβάρο σε ησυχία.κυριοι.μεγαλες φυλες,μεγάλοι αρχηγοί,μεγάλες αποφάσεις.τα χετε όλα αυτά;παραδοθείτε με αξιοπρέπεια,δώστε συγχαρηρηρια στον νικητή,και εμείς θα ανταποδωσουμε,ως αντίπαλοι στον άξιο χαμένο του πολέμου.αυτο είναι το σωστό.οταν τελειώσουν και τα Βαρβάρα δηλαδή;τι έχει μετά;τον κοναν;είπαμε.μην τα βλέπετε όλα εγωιστικα.παιχνιδι είναι,και πεσατε στους καλυτερους.
 

DeletedUser34473

Ρε αιξωγκινε λυπησουμε μπιπ το φελεκι σου μεσα παλιοαρηστε μου φορτωνεις δουλειες. Σιγα μην καθομαι να μετραω ποσα βαρβαρα παιρνει η νουμποφυλη του φωτη. Εχω χασει το μετρημα πια μην με βασανιζεις ετσι!
 

DeletedUser

Ο ανταποκριτής μας λόγω των αντίξοων συνθηκών που έχει προκαλέσει η επέλαση χιλιάδων ελαφρών ιππέων δεν θα μπορέσει απόψε να σας ενημερώσει για τα στατιστικά του αιματηρού αυτού πολέμου που λυμαίνεται στον όμορφο κ40:cool:. Φίλε Γιολακλή πες μας πώς πιστεύεις εσύ με τις μυστικές και αποκλειστικές πληροφορίες σου ότι θα εξελιχθεί αυτή η αμφίρροπη αναμέτρηση μεταξύ των σπουδαίων αυτών φυλών:D.
 
Κορυφή