NOM VS SAB K51

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35300

Μετά από προσωπική μου επικοινωνία με τον αρχηγολαγό ΕΥΘΥΜΗ/RESCREAM. Άσχετα απ το αποτέλεσμα που θα χουν οι φυλές μας σε Κ47 και Κ48 (Η sabotage παλεύει με novus & Dab στον Κ47 και η nom ειναι στο συνολο της Triquetra μαζι με την unowns εναντίων της difa & pvng) ειπαμε ανεπίσημα να παίξουμε ξύλο στον Κ51 που με πρόχειρους υπολογισμούς ανοίγει τον Ιανουάριο. Επειδή εμένα δεν μ'αρέσει να τα αφήνω όλα στον αέρα και επειδή ζήλεψα λίγο την θρυλική φυλή sol να προκαλεί την cxc (παιδιαστικα πραγματα), προσκαλώ/προκαλώ επίσημα την φυλή sabotage εναντίων της φυλής μου Non omnis moriar στον κ51. Περιμένουμε απάντηση, να γίνει ωραίο παιχνίδι και η φυλή αυτή να μάθει να παίζει μέχρι τον 51. :p

Επιτελειο της nom.
Shadowthenew.

ΥΓ. Εύθυμη λαγέ πάμε ναργιλέ.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Δεν μπορω να επιτρέψω στον εαυτό μου να μην συμμετεχει σε αυτην την προσκληση και επειδη το αιμα νερό δεν γινεται η φυλη μου θα μπει να συμμετεχει σε αυτόν τον πόλεμο και όσα γκολ φάμε και όσα αρπάξουμε

ΥΓ. Στα οπλα αδερφια ειστε καλα τρολακια ρε
 

DeletedUser34912

Δεν μπορω να επιτρέψω στον εαυτό μου να μην συμμετεχει σε αυτην την προσκληση και επειδη το αιμα νερό δεν γινεται η φυλη μου θα μπει να συμμετεχει σε αυτόν τον πόλεμο και όσα γκολ φάμε και όσα αρπάξουμε

ΥΓ. Στα οπλα αδερφια ειστε καλα τρολακια ρε

μια χαρα κοπυ το εκανες.μονο που ξεχασες να κανεις και αυτο.
επισης οφειλω να επαναλαβω κατι.θα μπουμε σαν φυλη,μονο και εφοσον μπει η cxc και η σολ.οχι μια απο τις 2 η καμια.αλλιως δεν θα μπουμε καν.

λαννιστερ..αν θες αυτογραφο απλα ζητατο.δεν χρεαζεται ουτε να με μιμησαι..ουτε να προσποιησε..;)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
μια χαρα κοπυ το εκανες.μονο που ξεχασες να κανεις και αυτο.
επισης οφειλω να επαναλαβω κατι.θα μπουμε σαν φυλη,μονο και εφοσον μπει η cxc και η σολ.οχι μια απο τις 2 η καμια.αλλιως δεν θα μπουμε καν.

λαννιστερ..αν θες αυτογραφο απλα ζητατο.δεν χρεαζεται ουτε να με μιμησαι..ουτε να προσποιησε..;)

Και πως μπορω να αποκτησω ενα αυτογραφο σου? διοτι για να πω την αληθεια μου αρεσε και για αυτο το εκλεψα
 

DeletedUser35300

αγαπητε quickscope, αρχικα δεν με εχεις δει να παιζω, περα απ αυτο και το 1/3 των παιχτικων σου ικανοτητων και να χω και εγω και ολη μου η φυλη, νομιζω αυτο δεν μου στερει το δικαιωμα να προκαλεσω καποιον στο external. σωστα? :p
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ταμεία είσαι λατρεία!!!

Για πάρτη σου τρώω και 10 πόντους σπαμ χαλάλι σου!
 

DeletedUser34912

Ταμεία είσαι λατρεία!!!

Για πάρτη σου τρώω και 10 πόντους σπαμ χαλάλι σου!

εγω για να μην χαλασω την παραδοση,θα φαω ευθυς αμεσως δυο πιτογυρα.το ενα για παρτυ σου.και ας φαω και εγω 10 για σπαμ επειδη εισαι εσυ. οχι τιποτε αλλο.

πικαντικο σουτζουκακι μολις ειδα την ερωτηση σου((και καλα..απλα σε αφησα να εχεις λιγο αγωνια)).η clown δεν θα μπει οχι.και σε παρακαλω κανε κατι με το νειμ σου.καθε φορα που γραφεις,παω για εξετασεις χοληστερινης την αλλη μερα.χαχαχα:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35358

Κάτσε, ακόμα γελάμε...

Μόλις ηρεμήσουμε, θα την έχεις.
 

DeletedUser35300

Και μεις γελαμε που χουν περασει τοσες μερες και δεν εχετε απαντησει, τα κακακια μεχρι εδω μυριζουν :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή