Nightmare Vs LOOSER

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31400
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34461

μονο λογια ειναι το παιδι.. εμενα προσωπικα με απειλουσε οτι θα με στειλει πυξιδα επειδη του εκανα ρεκλειμς και δεν μπορουσε να το χωνεψει... οπως δειχνουν ολα αλλος θα φαει την πυξιδα ομως, αυτος με τα μεγαλα λογια!!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Κανονίζει πόλεμο η ηγεσία σου και στο πρώτο ΜΙΣΟ πλάνο πατάει διαγραφές...

Και δεν το λέει καν στα μέλη της...!!!!!!

Κατά τα άλλα του προκαλεί εμετό ο Εριστικός.

Τράβα ρε μαν στον 41!!!!!
 

DeletedUser33639

Καλησπέρα

Θα ηθελα να γράψω μια συντομη περίληψη του πώς κινήθηκε η διπλωματία.

-Η Οmg μπηκε στον κόσμο χωρίς να έχει οποιαδηποτε διπλωματική σχέση.
-Ο παικτης Fumal επικοινώνησε μαζί μας για το αν εχουμε σκοπο να παιξουμε και για να μαθει ποιος ειμαι αφου δεν με γνωριζε και δεν τον γνώριζα.
-Η ΝΜ εκανε επανεκκίνηση στην απέναντι πλευρά, οπότε αυτόματα όλοι σκεφτήκαμε οτι πάμε για μάχη Omg-NM.
-Κάναμε ΣΕ με Osr με σκοπό να κινηθούμε μακροπρόθεσμα εναντίον των ΝΜ.
-Εμφανίζεται στον κόσμο πολύ οργανωμένα τακτικά η φυλή των Smurfs. Όλοι αναρωτιόμαστε ποιοι μπορεί να είναι αφού οι λογαριασμοί είναι νέοι. Υποπτευόμαστε οτι είναι κίνηση του Φουμαλ για να μας χτυπήσει από πάνω.
-Προκύπτει επικοινωνία Omg με Smurfs. Η διοίκηση της Omg απορρίπτει την πρόταση διπλωματικής σχέσης με άλλη φυλή εντός της ηπείρου και αντιπροτείνει στρατολόγηση των Smurfs και ένταξη τους στη φυλή.
-Τα Smurfs τα βρίσκουν με Osr. Αυτό χαλάει τη διπλωματία μεταξύ Osr και Οmg.
(Παραθέτω printscreen με τη διπλωματία μας περίπου σε αυτην την περίοδο http://prntscr.com/aie6c2)
-H Οmg και ΝΜ έρχονται σε επαφή και εξεταζουν το ενδεχόμενο συνεργασίας. Η φυλη ΗΑΤΕ, ως φιλική της ΝΜ, επισης κανει ΣΕ με Omg.
-H Οmg εχει μέτωπο προς βορρά με smurfs και δεξιά με Οsr. Μια νέα ΣΕ με τη φυλή των loosers βοηθαει τα πράγματα στο ανατολικό μέτωπο. Η Omg επιχειρεί πλάνο στα Smurfs το οποίο λόγω μεγάλης απόστασης και περιορισμένων επιθετικών γνωρίζει την αποτυχία.
-Ξεκινάει μια σειρά απο ban λογαριασμών σε μέλη της ηγεσίας.
-Η Οmg στρατολογεί την Lsd, κίνηση που δυσαρεστεί την ΗΑΤΕ.
-Η φυλή ΗΑΤΕ συνεργάζεται με ΒΑΝΚ. Αυτό χαλάει οριστικά τη διπλωματία της με Omg και ΝΜ.
-Τώρα η Οmg έχει μέτωπο σε Βορρά, Νότο και Ανατολή. Αποφασίζεται χτύπημα χαμηλά σε BANK. Η φυλή των ΝΜ μπαίνει στο παιχνίδι 10 μέρες ΜΕΤΑ το πρώτο χτύπημα της Omg.
-H BANK διαλύεται.
-Γίνεται επαφή μεταξύ Οmg και νέας διοίκησης της OSR η οποία προς τιμήν της επιχειρεί να ξαναρολάρει τη φυλή και δεν εγκαταλείπει το παιχνίδι παρά τους πολλούς ανενεργούς και κάποια προβλήματα με μπαν λογαριασμών. Η Omg αρνείται τη συνεργασία καθώς θεωρεί οτι η διπλωματία πλέον έχει πάρει το δρόμο της και επίσης θεωρεί την συμμαχία Osr-Smurfs ως απροσπέλαστο εμπόδιο.
-Η φυλή των loosers προχωρά προς τα σύνορα με Omg, είτε με κατακτήσεις, είτε με στρατολογήσεις. Φαίνεται ξεκάθαρα πως αν δεν υπάρξει συνεργασία με Omg, η συνεργασία με Smurfs είναι προ των πυλών.
-Τα προβλήματα στο εσωτερικό της Οmg με μπαν και διαγραφές συνεχίζονται δημιουργώντας μεγάλη απογοήτευση. Η φυλή,έστω και με προβλήματα, αποφασίζει να συνεχίσει στον κόσμο.
-Γίνεται προσπάθεια να κλείσει ο κόσμος με ένωση των μυστικών σε μια ύστατη προσπάθεια να τελειώσει ο 38 και να κάνουν όλοι διακοπές. Ο ιδρυτής της ΝΜ αρνείται την ύπαρξη παικτών από loosers στην τελική σύνθεση και στηρίζει την ήδη υπάρχουσα συμμαχία ΝΜ - Οmg για κλείσιμο του κόσμου.
-Αποφασίζεται μετά από κουβέντα της Οmg και της Loosers να γίνει ΣΕ μεταξύ των 2 φυλών μέχρι να τελειώσει το καλοκαίρι, ώστε να υπάρξουν 2 ξεκάθαρα μέτωπα : Loosers-NM και Οmg-Smurfs.


Tη συνέχεια λίγο πολύ την ξέρετε..
Λυπάμαι αν σας κούρασα ή αν μου έχει διαφύγει κάτι. Δεν έχει γίνει επίτηδες.

ΥΓ. Η φυλή μας κατηγορείται για τις στρατολογήσεις της, κάτι που εν μέρει έχει βάση. Δεν θα πρέπει να παραγνωρίζουμε το γεγονός όμως οτι σε έναν κόσμο με μυστικά, το να απλωθείς στο χάρτη μπορεί να αποτελέσει κλειδί για τη συνέχεια. Σίγουρα αυτό μπορεί να δημιουργεί ένα αίσθημα αδικίας στους αντιπάλους, όμως εκ του αποτελέσματος μάλλον δικαιωνόμαστε. Ολες οι μεγάλες φυλές άλλωστε εκαναν αρκετές ακαδημίες τελικα.
Επίσης κάποιες απο αυτες τις στρατολογήσεις αποδείχτηκαν εξαιρετικά παιδια και αποτελούν τα νέα μελη της παρεας μας, κατι που είναι πρωταρχικός στόχος της φυλής Omg.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19175

καλησπερα και απο μενα...εχω περασει απο φυλες και φυλες...αυτο απο την LOOSER ποτε ξανα!!!για μας τα απλα μελη, ειναι απλα φτηνες δικαιολογιες...μεχρι και τωρα υπαρχουν παιδια που το παλευουν με 10 και 15 χωρια ο καθε ενας!!!αλλα ΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙ οι μεγαλοι παιχτες επρεπε να πατησουν διαγραφη και να τα αφησουν ολα στο ελεος γιατι δεν ξερω και γω τον λογο...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!ειστε απλα τραγικοι!!!συγχαρητηρια στους Ν/Μ παιδια που το κατεχουν το σπορ μιας και γνωριζω αρκετους απο παλιους κοσμους!!!
 

DeletedUser32548

Γεια σας και απο εμένα παιδία..για όσους δεν με γνωριζετε ανελαβα τις τελευταιες μέρες να σώσω οτι σωζεται στους loosers..εγω προσωπικα το παιδι που γραφει εκ μερους των loosers δεν τον γνωριζω και ουτε τον ειδα να κυκλοφορει στο φορουμ τουλαχιστον το τελευταιο δεκαημερο..δεν εχω ασχοληθει απο την αρχη με αυτο τον κοσμο αλλα με αυτα που βλεπω τωρα εχω αντιληφθει αρκετα..καταληγοντας εκ μερους της φυλης σας λεω οτι θα το παλεψουμε μεχρι το τελος τιμια και σωστα..καλη συνεχεια
 

DeletedUser

Καίρο έχω να γράψω εδώ ίσως γιατί προσπαθούμε να σώσουμε ότι έχει απομείνει απο τους Loosers δεν θα καταδικάσω την προήγουμενη δίοικηση γιατί ξενέρωσε και πάτησε διαγραφή, δεν μπορώ όμως να μην τους κατηγορήσω που δεν ρώτησαν κανένα και πάτησαν σε μία νύχτα όλοι διαγραφή. Στο θέμα μας τώρα ο πόλεμος συνεχίζεται αμυνόμαστε όσο μπορούμε και προσπαθούμε να αντέξουμε όσο περισσότερο γίνεται, δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο πεισματάρηδες είμαστε εμείς οι 10-20 που έχουμε απομείνει...
 

DeletedUser

ε να μην μιλησω και εγω αν και δεν ειμαι και πολυ του εξτερναλ θα πω μονο αυτο συγχαρητηρια στην ΝΜ και αν η LOOSER πηγε με ενα πλανο και αυτοκτονησε η OMG θα αντεξει το πολυ δυο πλανο αν νομιζετε οτι θα κλεισετε κοσμο μαζι ειστε γελασμενοι θα βγει το καλοκαιρακι μεχρι να τελειωσουν μαζι με LOOSER στο χαλαρο οπως το πανε και τοτε θα σας δω τι θα κανετε που θα σας εχουν και 1000 χωρια απο πανω
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Ας μην τα ισοπεδώσουμε όλα οι κινήσεις των loosers ήταν αρχικά σωστές : α) πήραν όλα βάρβαρα στα σύνορα β) κατέβασαν τους καλούς τους παίχτες εκεί γ) στάκαραν τα μετωπικά χωριά δ) μας έπιασαν απροετοίμαστους ε) βρήκαν τον ανενεργό παίχτη στο μέτωπο και τον χτύπησαν.
Τα παραπάνω δείχνουν οτι τα παιδιά οργάνωσαν σχετικά καλά τα πράγματα και είχαν όρεξη να παίξουν σοβαρά, υπολόγισαν όμως χωρίς τον Σπύρο, την Στέλλα και τους υπόλοιπους της Ν.Μ. . Το λάθος που κάνατε ήταν οτι νομπλάρατε χωριό του child666 πριν το πλάνο δίνοντας μας χρόνο να τον βρούμε για να μας δώσει επιτήρηση και να κοπούν τα πάντα, εκεί μάλλον αρκετοί κατάλαβαν τι θα ακολουθήσει. Έφυγε ένα απλό πλανάκι με 700 επιθετικά και καμιά 150αρια τρένα στις 2 άκρες του μετώπου που πέρασε πάνω από τα στακαρισμένα και έσκαγε μεσημεράκι. Που ήσασταν όλοι εσείς που θέλατε να κλείσετε τον κόσμο και εσείς που θέλετε να παίξετε τώρα , να κόψετε τα τρένα που βλέπατε από τις 40 ώρες να βάλετε reclaim στα χωριά που χάθηκαν και να ξενυχτίσετε ; Ακόμα και στις fake τίποτα τουλάχιστον 10 λογαριασμοί δικοί μας έβαλαν ο καθένας όσες όλοι εσείς μαζί.
Συμπέρασμα έγινε ένας πόλεμος για να αποδείξουν τα παιδιά από τους loosers οτι δεν είναι loosers και αποδείχτηκαν μέτριοι.
Καλό καλοκαίρι σε όσους πάτησαν διαγραφές και καλή πυξίδα σε όσους συνεχίζουν.
 

DeletedUser

φιλε μ καλε αφου το ειδες και εσυ σε οτι υπηρχε ενημερωσει σχεδον κοπηκε τωρα οι ανενεργοι τι να λεμε ηταν πολλοι και σιγουρα θα χανονταν χωρια τωρα να πατησεις διαγραφη ειναι οτι χειροτερο για εμενα στις φυλετικες και ιδιως μετα απο ενα πλανο καθεσε και το παλευεις οσο γινετε και ιδιως οταν εχεις να κανεις με παιχταραδες τρως μια πυξιδα το πολυ πολυ αλλα το πιο ωφελιμο ειναι μαθαινεις πολλα πραγματα και τεχνικες και στυλ παιχνιδιου και αλλα πολλα εκτος και αν την ειδες παιχταρας πραγμα που δεν ισχυει δεν νομιζω να πατουσες διαγραφη ουτε απλως να καθεσε και να βλεπεις τελωσπαντων συχαρητηρια στην ΝΜ και παλι απλως εγω τουλαχιστον περιμενα να παιξουμε λιγο περισοτερο σε εναν πολεμο μαζι τους αλλα τελικα δεν ειχαμε τους απαιτουμενους παιχτες και θα περιμενω να δω τι θα κανει η OMG μακαρι να παιχτει εκει ενα καλο παιχνιδη αλλα δεν το νομιζω
 

DeletedUser32548

Ας μην τα ισοπεδώσουμε όλα οι κινήσεις των loosers ήταν αρχικά σωστές : α) πήραν όλα βάρβαρα στα σύνορα β) κατέβασαν τους καλούς τους παίχτες εκεί γ) στάκαραν τα μετωπικά χωριά δ) μας έπιασαν απροετοίμαστους ε) βρήκαν τον ανενεργό παίχτη στο μέτωπο και τον χτύπησαν.
Τα παραπάνω δείχνουν οτι τα παιδιά οργάνωσαν σχετικά καλά τα πράγματα και είχαν όρεξη να παίξουν σοβαρά, υπολόγισαν όμως χωρίς τον Σπύρο, την Στέλλα και τους υπόλοιπους της Ν.Μ. . Το λάθος που κάνατε ήταν οτι νομπλάρατε χωριό του child666 πριν το πλάνο δίνοντας μας χρόνο να τον βρούμε για να μας δώσει επιτήρηση και να κοπούν τα πάντα, εκεί μάλλον αρκετοί κατάλαβαν τι θα ακολουθήσει. Έφυγε ένα απλό πλανάκι με 700 επιθετικά και καμιά 150αρια τρένα στις 2 άκρες του μετώπου που πέρασε πάνω από τα στακαρισμένα και έσκαγε μεσημεράκι. Που ήσασταν όλοι εσείς που θέλατε να κλείσετε τον κόσμο και εσείς που θέλετε να παίξετε τώρα , να κόψετε τα τρένα που βλέπατε από τις 40 ώρες να βάλετε reclaim στα χωριά που χάθηκαν και να ξενυχτίσετε ; Ακόμα και στις fake τίποτα τουλάχιστον 10 λογαριασμοί δικοί μας έβαλαν ο καθένας όσες όλοι εσείς μαζί.
Συμπέρασμα έγινε ένας πόλεμος για να αποδείξουν τα παιδιά από τους loosers οτι δεν είναι loosers και αποδείχτηκαν μέτριοι.
Καλό καλοκαίρι σε όσους πάτησαν διαγραφές και καλή πυξίδα σε όσους συνεχίζουν.
Εσυ εκ του Ασφαλους παικταρας το παιζεις δικε μου....βρηκατε 400 ανενεργα χωρια και μας το παιζεις και στρατηλατης ?? για δες λιγο τα στατς....το 95% των χωριων που πηρες μετα το πλανο σου των ανενεργων ειναι...
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Χμμ μάλλον δεν σου άρεσε η αλήθεια οτι περισσότερο έφταιγαν τα μέλη παρά η ηγεσία αλλά έτσι παν αυτά,εδώ θα λέμε αλήθειες... ξενύχτισες να κόψει τρένα; όχι... έβαλες πάνω από 20 fake ; όχι... πήρες sits; όχι... Οπότε μην έρχεσαι εδώ και κλαις σε φάση μας έχουν προδώσει όλοι και εγώ θα σταθώ μόνος μου γιατί πολύ απλά φταις και εσύ όσο όλοι οι άλλοι μαζί και ναι όταν μία φυλή χάνει σε 2 πλάνα το 1/6 των χωριών της πατάς διαγραφή και μπαίνεις στον επόμενο κόσμο. Όσο για μένα ναι ξενύχτισα, ναι δεν έδωσα μάθημα για να κόψω τρένα στον child666 και ναι έβαλα κάπου στα 10κ fake οπότε θα κορακιάσω όσο γουστάρω και εσύ θα πας πυξίδα.

ΥΓ. Το να μπαίνεις άπλα 2 φορές την μέρα να κοιτάς τον λογαριασμό σου και άντε να συμμετέχεις σε κάποιο πλάνο δεν σε καθιστά ενεργό.
ΥΓ.1 Δεν είμαι στην διοίκηση της Ν.Μ. αλλά από όσο ξέρω η φυλή που θα κλείσει τον κόσμο θα είναι τα εφιαλτικά γατάκια ή κάτι παρόμοιο :p
ΥΓ2 Ειλικρινά δεν θέλω να σε flamarw τόσο και να σου δείχνω το πόσο κακός παίχτης είσαι αλλά ένιωθα την ανάγκη να το κάνω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
. Η Omg επιχειρεί πλάνο στα Smurfs το οποίο λόγω μεγάλης απόστασης και περιορισμένων επιθετικών γνωρίζει την αποτυχία.
g.

Ποση ηταν η αποσταση πες μας πεδια χαχαχαχα Ασχετε !!!Βρε νουμπα ολοι ξερουμε οτι ήσασταν διπλα και σας εκαναν καζουρα σε καθε πλανο που τους εκανες .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser23560

φίλε cr777, νομίζω δεν σου τα παν καλά! αν ήταν να κλείσετε τον κόσμο μαζί, από την στιμγή που οι φυλές μαζί συμπληρώνουν το set των μυστικών, έπρεπε ήδη να έχει αρχίσει η ένωση! Προφανώς κάτι δεν πάει καλά, ε??
 

DeletedUser32548

Χμμ μάλλον δεν σου άρεσε η αλήθεια οτι περισσότερο έφταιγαν τα μέλη παρά η ηγεσία αλλά έτσι παν αυτά,εδώ θα λέμε αλήθειες... ξενύχτισες να κόψει τρένα; όχι... έβαλες πάνω από 20 fake ; όχι... πήρες sits; όχι... Οπότε μην έρχεσαι εδώ και κλαις σε φάση μας έχουν προδώσει όλοι και εγώ θα σταθώ μόνος μου γιατί πολύ απλά φταις και εσύ όσο όλοι οι άλλοι μαζί και ναι όταν μία φυλή χάνει σε 2 πλάνα το 1/6 των χωριών της πατάς διαγραφή και μπαίνεις στον επόμενο κόσμο. Όσο για μένα ναι ξενύχτισα, ναι δεν έδωσα μάθημα για να κόψω τρένα στον child666 και ναι έβαλα κάπου στα 10κ fake οπότε θα κορακιάσω όσο γουστάρω και εσύ θα πας πυξίδα.

ΥΓ. Το να μπαίνεις άπλα 2 φορές την μέρα να κοιτάς τον λογαριασμό σου και άντε να συμμετέχεις σε κάποιο πλάνο δεν σε καθιστά ενεργό.
ΥΓ.1 Δεν είμαι στην διοίκηση της Ν.Μ. αλλά από όσο ξέρω η φυλή που θα κλείσει τον κόσμο θα είναι τα εφιαλτικά γατάκια ή κάτι παρόμοιο :p
ΥΓ2 Ειλικρινά δεν θέλω να σε flamarw τόσο και να σου δείχνω το πόσο κακός παίχτης είσαι αλλά ένιωθα την ανάγκη να το κάνω
Χμμ μάλλον δεν σου άρεσε η αλήθεια οτι περισσότερο έφταιγαν τα μέλη παρά η ηγεσία αλλά έτσι παν αυτά,εδώ θα λέμε αλήθειες... ξενύχτισες να κόψει τρένα; όχι... έβαλες πάνω από 20 fake ; όχι... πήρες sits; όχι... Οπότε μην έρχεσαι εδώ και κλαις σε φάση μας έχουν προδώσει όλοι και εγώ θα σταθώ μόνος μου γιατί πολύ απλά φταις και εσύ όσο όλοι οι άλλοι μαζί και ναι όταν μία φυλή χάνει σε 2 πλάνα το 1/6 των χωριών της πατάς διαγραφή και μπαίνεις στον επόμενο κόσμο. Όσο για μένα ναι ξενύχτισα, ναι δεν έδωσα μάθημα για να κόψω τρένα στον child666 και ναι έβαλα κάπου στα 10κ fake οπότε θα κορακιάσω όσο γουστάρω και εσύ θα πας πυξίδα.

ΥΓ. Το να μπαίνεις άπλα 2 φορές την μέρα να κοιτάς τον λογαριασμό σου και άντε να συμμετέχεις σε κάποιο πλάνο δεν σε καθιστά ενεργό.
ΥΓ.1 Δεν είμαι στην διοίκηση της Ν.Μ. αλλά από όσο ξέρω η φυλή που θα κλείσει τον κόσμο θα είναι τα εφιαλτικά γατάκια ή κάτι παρόμοιο :p
ΥΓ2 Ειλικρινά δεν θέλω να σε flamarw τόσο και να σου δείχνω το πόσο κακός παίχτης είσαι αλλά ένιωθα την ανάγκη να το κάνω


Αν σε εμενα απευθύνεσαι είσαι αλλού για αλλού...εσυ που εβαλές 10 κ fake εισαι παικταράς δηλαδή ?? χα χα χα...εκοψές τρένα ??? σιγά τα αυγά...τρένα κόβει και η γιαγιά μου απο την εντατική.....το μέγεθός του μυαλού σου φαίνετε απο το ότι δεν έδωσες μάθημα για να κόψεις τρένα....τι να σου πώ για λύπηση είσαι
 

DeletedUser

ειδα τις φακε σου απο το ιδιο χωριο στελνεις και να ηταν μονο αυτο αναγνωριση ξιφος ξιφος δορυ ξιφος ξιφος δορυ καπου 30 τετοιες και μετα κριο πωωω βρηκε κριο το παιδι που εισαι ρε παιχτουρα μ χαχαχαχαχα
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
φίλε cr777, νομίζω δεν σου τα παν καλά! αν ήταν να κλείσετε τον κόσμο μαζί, από την στιμγή που οι φυλές μαζί συμπληρώνουν το set των μυστικών, έπρεπε ήδη να έχει αρχίσει η ένωση! Προφανώς κάτι δεν πάει καλά, ε??

απλά συζητάμε τις λεπτομέριες

Αν σε εμενα απευθύνεσαι είσαι αλλού για αλλού...εσυ που εβαλές 10 κ fake εισαι παικταράς δηλαδή ?? χα χα χα...εκοψές τρένα ??? σιγά τα αυγά...τρένα κόβει και η γιαγιά μου απο την εντατική.....το μέγεθός του μυαλού σου φαίνετε απο το ότι δεν έδωσες μάθημα για να κόψεις τρένα....τι να σου πώ για λύπηση είσαι

τώρα τό πιασα είσαι πολύ καλός για να ασχοληθείς με αυτα, άρα ατομικά σκεφτικα ίσως είσαι καλός σε έψαξα λοιπόν στο top farn και έκλαψα, όντος τώρα 500κ ? και τολμάς να μου μιλάς άσχετε ; κι εγώ με λυπάμαι που θα πάω τέλη Αυγούστου βολάρα :cool:

ειδα τις φακε σου απο το ιδιο χωριο στελνεις και να ηταν μονο αυτο αναγνωριση ξιφος ξιφος δορυ ξιφος ξιφος δορυ καπου 30 τετοιες και μετα κριο πωωω βρηκε κριο το παιδι που εισαι ρε παιχτουρα μ χαχαχαχαχα

εντάξει εσύ είσαι από τους καλούς άλλοι αναγνώριζαν <<ανιχνευτής>> :p
 

DeletedUser32548

απλά συζητάμε τις λεπτομέριες



τώρα τό πιασα είσαι πολύ καλός για να ασχοληθείς με αυτα, άρα ατομικά σκεφτικα ίσως είσαι καλός σε έψαξα λοιπόν στο top farn και έκλαψα, όντος τώρα 500κ ? και τολμάς να μου μιλάς άσχετε ; κι εγώ με λυπάμαι που θα πάω τέλη Αυγούστου βολάρα :cool:



εντάξει εσύ είσαι από τους καλούς άλλοι αναγνώριζαν <<ανιχνευτής>> :p

σκεφτηκες να εκανα και φαρμ τι θα ησουν ?? εσυ να μας πεις ποτε εμφανιστηκες σε αυτο το παιχνιδι...κατι κοσμους βλεπω επαιξες και εφτανες επαξια μεχρι 1000-2000 points...μετα σβηναν τα φωτα??
 

DeletedUser

Θα ήθελα να ήξερα όλοι αυτοί που δεν θα μπουν στην νικήτρια φυλή πως νιώθουν που σπατάλησαν τόσο χρόνο και κόπο;
 

DeletedUser34506

Θα ήθελα να ήξερα όλοι αυτοί που δεν θα μπουν στην νικήτρια φυλή πως νιώθουν που σπατάλησαν τόσο χρόνο και κόπο;

Νομίζω ότι έχετε χάσει λίγο το νόημα του παιχνιδιού, έτσι;; Δηλαδή αν δεν είσαι στη νικήτρια φυλή είναι σπατάλη χρόνου;; Οι φυλές χωράνε 40 άτομα, και λογικό είναι σε αυτή τη φυλή να ανήκουν αυτοί που έχουν τα μυστικά και κάποιοι παίκτες που έπαιξαν πιο καθοριστικό ρόλο στη νίκη. Αν σου μιλήσω για μένα, θα σου πω ότι χάρηκα που μπήκα και έπαιξα με αυτά τα άτομα, και χάρηκα για τη γνωριμία μαζί τους. Το να είμαι στη νικήτρια φυλή ποτέ δε με ενδιέφερε. Αλλά μάλλον κάποιοι έχετε πάρει το παιχνίδι λίγο πιο σοβαρά απ όσο πρέπει. Αν εσένα το σοβαρότερο πρόβλημα σου είναι να είσαι στη νικήτρια φυλή (αν είχες νικήσει βέβαια), λυπάμαι..
Αυτά από μένα!
 
Κορυφή