Nightmare Vs LOOSER

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31400
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31400

Να βλέπω απόψεις...

Το θέμα δημιουργήθηκε εντελώς φιλικά και ας διατηρηθεί σε αυτά τα πλαίσια (πέσαμε πολύ σαν κόσμος στο εξωτερικό)
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: LOOSER, LΟΟSΕR, LOOSΕR, LΟΟSER
Πλευρά 2:
Φυλές: *N*M*, *Ν*M*, *N*Μ*

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 250,337
Πλευρά 2: 132,144
Διαφορά: 118,193

chart


Κάλες μάχες :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5686

Eγώ βλέπω ότι τους έχουμε πάρει ήδη φαλαγγι..
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: LΟΟSER, LOOSER, LΟΟSΕR, LOOSΕR
Πλευρά 2:
Φυλές: *N*M*, *Ν*M*, *N*Μ*

Timeframe: 25/06/2016 00:00:00προς06/07/2016 00:47:10

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 45
Πλευρά 2: 45
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 405,317
Πλευρά 2: 328,292
Διαφορά: 77,025

chart


κόβει το μάτι σου γενικά
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Αρχικά θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους λοοζερ που αν και μειονεκτούν σημαντικά τόσο σε έμψυχο υλικό (ενεργούς παίχτες) όσο και σε άψυχο(χωριά),κήρυξαν αυτοί πρώτοι τον πόλεμο(αν και είχαμε ΣΕ) και έκαναν ένα καλό για τα δεδομένα τους πλάνο που μας βρήκε λίγο απροετοίμαστους.Τα αποτελέσματα του πλάνου τους φυσικά δεν ήταν και τα καλύτερα καθώς όπως δείχνουν τα στατιστικά που παρατέθηκαν παραπάνω το σκορ ήταν ισόπαλο τις 10 πρώτες μέρες. Σήμερα ωστόσο πραγματοποιήθηκε το πρώτο πλάνο της φυλής Ν.Μ. το οποίο μετέτρεψε τα όνειρα τους σε Εφιάλτες.

Πλευρά 1:
Φυλές: *Ν*M*, *N*Μ*, *N*M*
Πλευρά 2:
Φυλές: LOOSER, LΟΟSΕR, LΟΟSER, LOOSΕR

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 109
Πλευρά 2: 35
Διαφορά: 74

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 929,879
Πλευρά 2: 300,084
Διαφορά: 629,795

chart



Εκεί που τελειώνουν τα όνειρα...
Αρχίζουν οι Εφιάλτες...
 

DeletedUser33011

Ολοι ξεραμε που θα κατεληγε αυτος ο κοσμος* διορθωνω το φιλο φυλετικομαχο.

Οργανωση δυνατη (τεχνικες σαντουιτς), Διπλωματια γερη (μαξιλαρακια τυπου λουσερ οταν χρειαζοταν), και δυνατοι πολεμοι ισων φυλων (απο αποψη χωριων και υλικου).

Με ξαφνιασε το γεγονος οτι παρα τις διαγραφες απο στρουμφ, τα γατακια καταφεραν να φανε τα στρουμφ. Συνηθως καθε πλανο που κανανε, χανανε και χωρια.
Να μη μιλησω για το παλικαρι τον polfs (μιλαμε για κλαμα εκει).
 

DeletedUser34479

Τι να λες ρε φιλε (5forwards) κανατε ενωση 2 φυλες στη 54 (hate-bank) ριξατε πλανο και αντε να πηρατε ενα χωριο σας ριξαμε πλανο σασ πειραμε καμια 40 και ολοι οι δικοι σ διαγραφη εισασταν για γελια... Οι κοσμοι θελουν και τις αναλογες διπλωματικες κινησεις για να κερδιθουν και αν ειχες δει με τους λοοσερσ μα χωριζαν οι οσρ ετσι κιαλλιως και μετα εγιναν ολα αυτα με την οδ τωρα για το πολεμο λοοσερσ-νμ φεναιτε να τελειωνει πιο γρηγορα απο οτι περιμενα
 

DeletedUser33011

Το οτι η NWO και οι BANK ηταν φυλες διχως ουσιαστικο υλικο και διχως ουσιαστικη οργανωση ειναι δεδομενο. Το οτι πατησαν διαγραφες με το πρωτο πλανο ηταν οντως για γελια, αλλα μη βαζεις ολους στο ιδιο τσουβαλι, γιατι παρ'οτι το κατω του μετριου υλικο που παρεμεινε μετα, χρειαστηκε μεχρι και 2 ημερο πλανο απο omg+NM μαζι για να φατε φυλη με 10 φορες λιγοτερα χωρια απο εσας (περα απο τις υπολοιπες προσπαθειες απο omg και τα 2 αν θυμαμαι καλα πλανα απο ΝΜ).

Το οτι οι 2 ουσιαστικα πιο δυνατες φυλες του κοσμου πανε συμμαχια, ενω βαζουν το χερακι τους στο να ειναι απασχολημενοι λουσερς-οσρ, θα μπορουσε να χαρακτηριστει ως μια καλη διπλωματικη τακτικη. Η οποια ομως εκανε το κοσμο ανουσιο, βαρετο και προβλεψιμο. Οι ηττημενοι καθοριζουν τη δοξα του νικητη και απο τη πλευρα της omg ως τωρα δεν υπαρχει και κατι το αξιοσημειωτο που καταφερε περα απο το να καθαρισει μιση ηπειρο απο καφε και να φαει λογαριασμους υπο διαγραφη.

Η φυλη σου βανδορε δε μπορουσε να φαει μια ομαδα απο περιπου 10 premade ατομα ( απο τα οποια τα 5 παιζαν με επιτηρησεις το τελευταιο διαστημα, εξου και οι διαγραφες). Οσο για το πολεμο με λουσερς, λογικο ειναι, η ΝΜ δεν ειναι γατακια...
 

DeletedUser34479

η ομγ εριξε πρωτη πλανο σε εσας πριν ριξουν οι νμ και 40 χωρια μειον το οτι αφου ειχατε τελειωσει σασ βαρεσαν οι νμ ειναι αλλο εσενα οταν σου πηραμε τα χωρια ριξαμε πλανο ολοι η ομγ για θυμησου γιατι 3 ατομα χτυπαγαμε εκει κατω απο ομγ!! αν θυμασαι καλα..τελος παντων ο φιλος απο πανω στα λεει μια χαρα δεν εχω να συμπληρωσω κατι αλλο !!!
 

DeletedUser33011

1)Οι μονοι που σας βαρεσαν ηταν οι στρουμφ (οσο δυνατο πλανο μπορουσαν να κανουν με τοσα λιγα χωρια και επιθετικα), και ουσιαστικα η NWO (το πρωτο ας το πουμε ''πλανο'').

Η ΟΣΡ ποτε σας βαρεσε?

2)Το να κατσω να σου παρουσιασω στοιχεια για το ποσες φορες απεκρουσαν πλανα σας τα στρουμφ,το βαριεμαι. Ενω ξερετε οτι εδω και τοσο καιρο σας κρατουσαν (και σας επαιρναν και κανα χωριο που και που απο πανω). Συμφωνουμε στο γεγονος οτι 5 ατομα παιζανε με επιτηρησεις , αλλα το πλανο που θα κανατε (και τελικα δε προλαβατε, λογω των διαγραφων) δεν ηταν το 1ο πλανο που κανατε ενω παιζαν με επιτηρησεις, ειχαν προηγηθει και αλλα.

3)Δεν ειπα ποτε οτι ευθυνεστε εσεις που μια ανοργανωτη NWO βαρεσε και ουτε υποστηριζω κανενα ατομο εκ της ηγεσιας για το αποτελεσμα αυτο, αυτο που λεω ειναι οτι η omg δεν απεδειξε οτι αξιζει να κλεισει κοσμο, διοτι τους μονους τους οποιους εφαγε ηταν ανενεργους λογαριασμους, λογαριασμους υπο διαγραφη, και τη BB φυλη 10 φορες μικροτερη απο το συνδυασμο ΝΜ+ΟΜΓ που βαρουσαν εναλλαξ (και στο τελος και σχεδον μαζι).

Ενας πολεμος omg vs nm θα ειχε ενδιαφερον (αν και απιθανο να συμβει).

Οπως και να'χει, συγχαρητηρια στους νικητες απο τωρα, που μαλλον φαινεται να ειναι γατες+νμ
 

DeletedUser34461

για να σου κανω και εγω μια ερωτηση φιλε λοοσερ.. οταν κανατε πλανο για ολους τους ανενεργους παικτες της ΟΣΡ και για τον ντουπλεξ ποσα χωρια του ντουπλεξ πηρατε...0? που ασχοληθηκαν για κοψιματα και αμυνες εγω και ο ιδιος ο ντουπλε...2 ατομα εναντιον μιας φυλης!!
και ποσα χωρια χασατε με ρεκλειμς απο αυτα που πηρατε και κλεγατε σε μηνυμα να ακυρωσω αριστους γιατι κανατε συμφωνια με στρουμφιτα, την οποια συμφωνια κι ολας δεν την παραδεχτηκε σε καμια απο τις 5 φορες που την ρωτησα?
δες λοιπον τα πλανα τα δικα σου και μετα μιλα για την ΟΜΓ!!! ενα χρονο επανηλθα στο παιχνιδι και εχω παιξει με 8 φυλες η μοναδικη που ειχε οργανωση, γνωση και ντομπροσινη ηταν η ΟΜΓ
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Καλησπερα , οι νικητες του κοσμου για μενα ειναι οι loosers. Ευχαριστηθηκαν το παιχνιδι..Δεν κανανε καμμια συμμαχια.. Κερδισαν την ηπειρο τους και φευγουν με το κεφαλι ψηλα.. Ειχαν την ευκαιρια να κλεισουν κοσμο μεσω καποιον διπλωματικων γεγονοτων οσοι διαβαζουν λογικα ξερουν αλλα δν ειχε νοημα..Οτι θελαμε απο το παιχνιδι το πηραμε.. Η κυρηξη πολεμου στην NM εγινε για να δηλωσουμε το τελος μας με το κεφαλι ψηλα,αλλιως θα χτυπαγαμε τους OMG που επρεπε να κανιβαλισουν 3 μπαν των μεγαλυτερων λογαριασμων τους και παικτικα ειναι πολυ κατωτεροι απο τους NM. Τα μελη μας εχουν πατησει διαγραφη οπως και ο TooHardToDie γιατι καποια τον ανεφερε. Εν μεσω καλοκαιριου θα ηθελε τρελο καψιμο να κρατησεις μια φυλη 2 ηπειρων οταν εσυ εχεις τα 3/4 μιας. Τουλαχιστον δεν ειδα κανεναν να πουλαει τους loosers πριν πεσουν οπως ο αρχηγος δν θυμαμαι ποιας φυλης ξερει αυτος.
Επισης μου προκαλει αηδια να βλεπω τον εριστικο που εχει παρει τα ηνια των OMG τωρα να βγαινει να γλυφει τους NM στο εξωτερικο και να θριαμβωλογει λες και καταφερε κατι ο ιδιος μιας κ οταν υπηρχε ριξη στις σχεσεις μας σαν φυλες OMG και Loosers τρεξαν να στρατολογησουν τους κοινους εχθρους μας ενω ειχαν διπλασιο ογκο απο εμας (για γελια)..ελπιζω οτι δν θα κλεισετε μαζι το κοσμο αλλα θα χτυπηθειτε σαν αντρες.Οι NM λογικα το εχουν, εσεις Omg ειστε γατοι ή γατακια? Καλη συνεχεια θα παρακολουθω σαν θεατης πλεον ελπιζω να το ευχαριστηθω και συγχαρητηρια στην δοιηκηση των NM που δν καναν τις κυριες στο εξωτερικο οπως μερικοι μερικοι.
 

DeletedUser34461

και να προσθεσω πως τα στρουμφ ηταν τελειωμενα με το ανοιγμα του κοσμου 100% αν δεν ηταν καποια παιδια απο την ΟΣΡ να βαλουμε σναιπς απο 30 ωρες μακρια, να ασχοληθουμε εστω και λιγο ο κοσμος θα ειχε κλεισει σε 1 μηνα μεσα και οταν η ΟΣΡ ζητησε σναιπς απο τα σμουρφς... δεν χρειαζεται να πω φαινεται στον χαρτη αν υπαρχει ΟΣΡ ακομα!
 

DeletedUser34461

Καλησπερα , οι νικητες του κοσμου για μενα ειναι οι loosers. Ευχαριστηθηκαν το παιχνιδι..Δεν κανανε καμμια συμμαχια.. Κερδισαν την ηπειρο τους και φευγουν με το κεφαλι ψηλα..

καμια συμμαχια... εεε? κριμα που εχει περασει ο καιρος και εχουν αφαιρεθει τα μηνυματα μου για να σε διαψευσθω
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
χαχαχαχαχαχα hunter σορρυ που θα στο πω ρε φιλε αλλα εισαι τελειως εκτος τοπου και χρονου...με τους νμ εχουμε οτι εχουμε απο την αρχη που εσυ δεν ειχες παρει χαμπαρι τιποτα......οποτε οχι σε μας ρε φιλε οι αρλουμπες ριχτες αλλου.....γιατι μπορουσες να μας κερδισεις εχεις την εντυπωση σε πολεμο αν βαραγες? να ξερες ποσοι σκουζαμε εδω μεσα για αυτη την συμβαση που εγινε να μην σας βαρεσουμε........και επισης εδω που τα βλεπουν ολοι...μας κραταγε το ατομο που εκλεισε αυτη την συμφωνια γιατι εσεις δεν την τυρουσατε...βρηκαμε ποσες φορες αμυνες απο εσας μεσα σε στρουμφακια.......τα μυστικα γιατι σας τα εδωσαν τα στρουμφακια? και εσεις τα δεχτηκατε?μην κοιτας που κανουμε τα στραβα ματια φιλε μου.....και ασε την καραμελα οτι το αλλο το παλικαρι τα πηρε μονο τυ....πετατον εξω και νοβλαρετον ακομα μεσα τον βλεπω ομως...συνεπως ειναι ολα μεσα στο σχεδιο......ΠΟΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕ ΚΟΙΝΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ?


Δεν θα κατσω να το αναλυσω..Απλως θα πω μερικα πραγματα..Στην δοιηκηση μπηκα τον Απριλιο. Η διπλωματια π μου δωθηκε απο τον προηγουμενο κατοχο ηταν κοκκινοι ολοι και συμβαση ειρηνης με OMG + NM μεχρι τελους κοσμου ωπου θα χτυπηθουμε και οι 3 μεταξυ μας λογικα ..Τωρα γιατι βγαινεις οτι λες οτι επαιζες πουστια πισω απο την πλατη μας ? Εγω δν σε εξεθεσα, και βγαινεις κ εκθετεις τον εαυτο σου? εδω παει το χαχαχα.. Οσο για τις αμυνες στα στρουμφακια ανεβασε καποιο αποδεικτικο στοιχειο,..Και εμεις βρηκαμε παρα πολλες αμυνες στους NM αφου δν εχω αποδειξεις δν μπορω να πω οτι ειχαν την βοηθεια σας. Για τα μυστικα οι smurfs πατησαν διαγραφη και τα χαρισανε σε εμας πριν τους κανετε το πλανο. Σε διαγραφη τους χτυπησατε. Δεν ξαναπαντω ,ειναι χαμηλο το επιπεδο.Τα σεβη μου στους εξυπνους
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλησπερα , οι νικητες του κοσμου για μενα ειναι οι loosers. Ευχαριστηθηκαν το παιχνιδι..Δεν κανανε καμμια συμμαχια.. Κερδισαν την ηπειρο τους και φευγουν με το κεφαλι ψηλα..

Με την .............. ουρά στα .......... σκέλια φεύγουν σαν η χειρότερη φυλή που πέρασε από τον gr αφού κράτησε μισό πλάνο και σαν καλές λαγόκοτες πάτησαν ΔΙΑΓΡΑΦΑΡΕΣ.

Καλά εσύ στην κλήση δεν έλεγες αχ τι ωραία φοιτητές είμαστε, ευκαιρία για κάψιμο, δεν έχουμε πως να περάσουμε το καλοκαίρι μας κτλ?

Τι χρυσό μετάλλιο στο άθλημα της κωλοτούμπας είναι αυτό?

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

Τα μελη μας εχουν πατησει διαγραφη οπως και ο TooHardToDie γιατι καποια τον ανεφερε.

Κάποιες είσαστε εσείς που με μισό πλάνο γίνατε τα .....νάκια των ΝΜ.

Να μην πάταγε διαγραφή.Να καθόταν να τα πιεί μέχρι τέλους...

Εν μεσω καλοκαιριου θα ηθελε τρελο καψιμο να κρατησεις μια φυλη 2 ηπειρων οταν εσυ εχεις τα 3/4 μιας.

Ωχ κιάλλη κωλοτούμπα από τον Μελισσανίδη.

Το μόνο σωστό στο ποστ είναι ότι έχετε τα 3...Δεν ξέρω αν έχεις το στοιχειώδες iq για να το πιάσεις, αλλά προσπαθώ.


Επισης μου προκαλει αηδια να βλεπω τον εριστικο που εχει παρει τα ηνια των OMG τωρα να βγαινει να γλυφει τους NM στο εξωτερικο

Εγώ να γλύψω τους ΝΜ?

Τράβα ρε ναυάγιο στον Κ34 να δεις που έπαιζα που θα γλύψω εγώ τους ΝΜ.

Τσιμέντο ε τσιμέντο.

Τα δικά σας ποστ σχολίασα που ήταν μέσα στις φανφάρες και τώρα ΔΙΑΓΡΑΦΑΡΕΣ.

Κάτσε να χάσεις ρε κότα που με μισό πλάνο αφανίστηκες.


ελπιζω οτι δν θα κλεισετε μαζι το κοσμο αλλα θα χτυπηθειτε σαν αντρες.

Καλά εσύ είσαι αετόπουλο.

Στο ίδιο ποστ γράφεις για καλοκαίρι και ότι δε θα καείς (και πάτησες ΔΙΑΓΡΑΦΑΡΕΣ σαν καλή κυρία) και θες να παίξω εγώ πόλεμο στο ίδιο καλοκαίρι που εσύ δε θα καείς και μάλιστα σπάζοντας τη συμμαχία που έχω σχεδόν από την αρχή του κόσμου.

Μιλάμε η βλακεία σου είναι πραγματικά ΘΕΟΡΑΤΗ.

Τόσο ΘΕΟΡΑΤΗ σαν αυτή που σου τράβηξε η ΝΜ με ΜΙΣΟ πλάνο.

Τράβα στον 41 ρε νικητή του 38 με τις ΔΙΑΓΡΑΦΑΡΕΣ.

Θα μείνετε στα στατς σαν η πρώτη φυλή με μία ήπειρο που πάτησε ΔΙΑΓΡΑΦΑΡΕΣ με ΜΙΣΟ πλάνο.

ΤΑΛΕΜΣ!!!!!!!!!

 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Summergift πρόσεχε ρε φίλε πως μιλάς στον νικητή του 38!!!!!

Σεβασμός.

Ότι λέει ισχύει.

Ευτυχώς ήσουν κ εσύ στην κλήση που με ενθουσιασμό έλεγε ότι είμαστε φοιτητές, καλοκαιράκι, κάψιμο, φυλετικές,τελείωσε η εξεταστική, οι ΝΜ είναι ανενεργοί κτλ κτλ.

Τώρα δε θέλει να καεί καλοκαίρι...

Παντελονάτος ε?

Και σε προκαλεί κιόλας να κάτσεις να καείς εσύ και να πολεμήσεις με τους συμμάχους σου.

Ειλικρινά τόση βλακεία μαζεμένη δεν έχω ξαναδεί!!!!!!!
 
Κορυφή