*N*M* Vs MAOMAO (Έναρξη πολέμου 24/01/2018)

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 49' που ξεκίνησε από το μέλος EristikosOPC, στις 24. Ιαν 2018.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. Jason Bourne

Jason Bourne Well-Known Member

οπως φταιμε εμεις που εχουμε ανενεργους μεσα μας και μαζι με τα βαρβαρικα που παιρνετε δημιουργειτε προβλημα ετσι και εσεις φταιτε που ενω ξερατε τι παιχτης ηταν τον ειχατε μετωπο..και οχι μετωπο απλο..στον σταυρο?
    στον σταυρο βγαζεις παιχτες που εμπιστευεσαι

Ο/Η TROLL MASTER έχει κάνει like
  2. iseizwimapoel

iseizwimapoel Well-Known Member

Ναι δεν ειπα κάτι για εσας ,απλά είπα πώς έγινε το πράγμα :p

3. xHunteRx

xHunteRx Well-Known Member

YΓ2 Hunter ερχομαστε

Eπιτέλους γείτονες...

4. -Trooper from hell

-Trooper from hell New Member

ανοιξαμε και σας περιμενουμε :)

5. elisisi

elisisi Well-Known Member

Ξερω εγω τι να πω? Εγω περασα απο εδω γιατι εμαθα οτι εχει καλο καφε

Τι γινεται ξεκινατε επιτελους?

6. punksnotdead

punksnotdead Well-Known Member

Αραγε σου δινει χανεις σημασια εσενα ασχετη;

#οδικαστηςπαρακολουθει#equalizeradmin#γελανεκαιοιπετρες#Lmaoμεlmao#dikh

7. elisisi

elisisi Well-Known Member

Μου δινεις εσυ

8. TROLL MASTER

TROLL MASTER Well-Known Member

Η χθεσινή μέρα είχε λίγο ενδιαφέρον στο κόσμο 49 καθώς μετά τη βαρβαροφαγία και τα εσωτερικά είδαμε επιτέλους ένα πλάνο

Η Μάο λοιπόν έκλεισε την ημέρα αν δεν κάνω κάποιο στατιστικό λάθος με +12 χωριά .

Το πλάνο ήταν μαζικό καθώς όπως είδαμε στα ημερίσια στατιστικά σχεδόν όλοι οι παίχτες της Μάο αλλα και της ΝΜ έκαναν ρεκόρ σε απώλειες ενώ αξιοπρόσεχτες είναι και οι απώλειες του Jason Bourne ως υποστηρικτής.

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΡΩΤΗΣΗ-ΜΠΟΝΟΥΣ:

ΣΤΗ ΝΜ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΟΡΟΙΔΑΡΑ Η ΚΑΛΩΔΙΑΡΑ;

Αυτά τα λίγα απο οτι μπόρεσα να δω απο στατς,εσεις που το ζήσατε αν θελετε προσθέστε κάτι να γίνει κουβεντα ;)

Ο/Η castamere έχει κάνει like
  9. foroumakias

foroumakias Active Member

Καλωδιάρα και αφού το τράβηξε έγινε unplaged . Απ την άλλη είχαμε τον hendrix , αυτοί οι δυο πλέον περνούν σε άλλο συννομοσιακό επίπεδο

Hendrix Unpluged

10. castamere

castamere Active Member

Ηρθαμε

11. xHunteRx

Ερχομαστε- ηρθαμε ;;, εσυ δν πηγες πουθενα εχεις κρυφτει στα 20 πεδια και ηρθα.Λοιπον μετα απο τοσες μερες πολεμου βρηκα το ρολο σου στην φυλη των Μαο, βασικα ειμαι αναμεσα σε δυο..ή εισαι ο καραγκιοζης της φυλης ή ο ταχυδρομος..Παικτης παντως δν εισαι με τιποτα.. Ενα ευχαριστω να πεις στα παιδια που σε κουβαλανε.

12. castamere

castamere Active Member

Εγω τα διαρκειας πουλαω και μονο. Εσυ χαντερ πατωνεις;;;;

13. xHunteRx

Για αρχη να πω οτι δν ειχα σκοπο να μπω σε αντιπαραθεση με κανεναν απο την Μαο αφου υπαρχουν αξιολογα ατομα εκει (βλεπε Nolanter)..Τωρα τι κομπλεξ εβγαλες εσυ κ εγραφες χαντερ ερχομαστε στο εξωτερικο κ.τ.λ αντι να κανεις το παιχνιδι σου δεν ξερω.Τελος να σε ενημερωσω οτι δεν πατωνω, ξεπατωνω ..Ελπιζω σπιτι σου να την κανεις μονο σου την "δουλεια" και να μην χρησιμοποιουντε και εκει τα @@ αλλων..

Δεν ξανασχολουμαι ..

14. Naiskaki13

Naiskaki13 Member

Μόνο μην μου πείτε πως σας τελείωσαν τα επιθετικά μετα απο αυτο το πλάνο και κανουμε αμάν και πως να ξαναδούμε κόκκινο σπαθάκι. Σεβαστείτε τον χρόνο που ρίχνουμε ορισμένοι και κάντε κατι για αυτο. Μιλήστε με ΜΥΡ μήπως έχουν τιποτα, άντε γιατί κιτρίνισαν ορισμένοι.

15. -Trooper from hell

Μπορουνε να δουνε τα σχολια σου ασχετος αν τα διαγραψες....

16. xHunteRx

Του το σβησανε να μην ξεφτιλιστουν

17. -Trooper from hell

μπορει να τον λυπηθηκανε.. 2 βαν σε μια μερα δεν λεει:(

18. Τα Καρπούζια

Τα Καρπούζια New Member

Τάσο δεν είναι έτσι φίλε και το ξέρεις.

Να κερδίζατε κανονικά με μάχη και να μας περνατε τα χωρια, θα σας λέγαμε και μπραβο!!
    Προφανως τα βρηκατε σκουρα με τα πλάνα και είδατε ότι δεν μπορείτε..

και τι πιο ωραιο λοιπον, αφου δεν με παιρνει αλλιως, να το κάνω ανορθοδοξα

αιτησεις υποστηριξης μπαναρισμενοι λογαριασμοι και κανω παρελαση μετα..

Κρίμα Μία από τα ίδια εισαστε και σεις

19. flik-flak

flik-flak Well-Known Member

Συγχαρητήρια στην ΟΔ για την δικαιοσύνη που απονέμει(δεν εξετάζω αν είναι δίκαιο ή όχι το ban αλλά και οι ΜΑΟΜΑΟ δεν φοράνε φωτοστέφανα κύριοι της ΟΔ) τρέξτε από αύριο να μαζέψετε τα βάρβαρα του Κ49. Ούτως ή άλλως στα βάρβαρα έχετε ειδικότητα. Εσείς ξεκίνησατε να τα νομπλάρετε αντί να παίξετε πόλεμο για να κλείσει ο κόσμος του αγίου ποτέ. Έτσι κερδίζοντε τα παιχνίδια μάγκες, μπράβο σας και εις ανώτερα. Είπα να ξαναπαίξω το παιχνίδι μετά από 5 χρόνια αλλά τίποτα δεν αλλάζει τελικά. Madάκο έχω ιστορίες για την γούνα σου από τότε που έπαιζα στον Κ4. Που στους κολλητούς σου έδινες πληροφορίες για τους αντιπάλους για να το παίζεις ιστορίας και να σε γλύφουν τα τσιράκια σου. Κατάφερες ένα παιχνίδι που κάποτε είχε 40Κ active users να το παίζουν 3 και ο κούκος....,.

Τελευταία επεξεργασία: 18. Φεβ 2018
  20. -Trooper from hell

Φιλε Αλκη δεν κερδιζωντε ετσι οι πολεμοι και το ξερω. Το βρηκα αστιο απο τον φιλο κοτοβωλιδα που εκανε 2 σχολια βριζοντας και κοροιδευοντας την ΟΔ και μετα τα διαγραψε, σαν παιδι και εγω με πλακα το βρηκα αστειο και δεν αντεξα να μην το σχολιασω μιας και παιζει να με ο μονος που το ιδα.

οσο για σενα φιλε Flik flak ισχιουν και για μενα τα ιδια, ο τελευτεος κοσμος που επαιξα ηταν ο 28. Μου ειπε ο φιλος Προπελλα για τον περιβοιτο 49 που θα εμπεναν αρκετοι καλοι και αρκετοι παλιοι παικτες μεσα και η cxc. Βαριομουνα ενα βραδυ στην δουλεια λιγες μετες μετα που ανοιξε ο κοσμος και μπηκα. Αλλα δεν γινετε να βγαινεις και να λες τετοια πραγματα.. δεν ξερω καν αν επλεινες το στωμα σου πριν τα πεις, λιγος σεβασμος δεν βλαπτει η μαο σας βοηθεισε στον πολεμο που θελατε ΚΑΙ οχι μονο αλλα βαραγαμε 1,5 μηνα ποιο γρηγορα απο εσας που παλευατε με το καθε σκουπιδι που στρατολγησε ο βασιλης για να σας καθυστερησει και για ποια βαρβαρα μιλας;; αυτα που δεν πειρατε εσεις;; κοιτα λιγο το λογαριασμο καρπουζια τη πυρηνα εκανε απεναντη μου στην 54 μονο απο βαρβαρα. μπες λιγο δες τα στατιστικα που ειμαστε +++ ασχετο με το hedrix που σας εκανε δορω αρκετα χωριακαι για πλανα που δεν μας βγηκαν; ειχαμε σιγουρα περισοτερη επυυιχια απο σας, η θες να σε θυμησω στο προτο πλανο σας 19 χωρια μου πειρατε το 1 και στο 2 πλανο σας 30 χωρια και δεν μπυ πειρατε κανενα.

Δεν ειχα σκοπο να απαντησω, φιλε Αλκη αν εχεις κατι να μου πεις απαντα μου ιν γκαμε. και μην μιλατε για παντελονατους που τι στιγμη που ουτε εσεις τα φωρατε