Moon vs Boxeur κύρηξη πολέμου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34902
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34504

Στον 49 μην ξεχασεις να μπεις cxc ή οπου αλλου θες , θελουμε να σε κερασουμε αλλη μια σολιστικη πιτσα οπως στον 42 .

Τι εννοείς 8α βάλετε πάλι ρουφιάνους σε άλλες φυλές για να αλλάξουν φυλή στις 8 το πρωί και να αρχίσουν να βαράνε πρωιν συμπαίχτες??? Γιατί αυτό μόνο θυμάμαι απο τον 42 ;)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τι εννοείς 8α βάλετε πάλι ρουφιάνους σε άλλες φυλές για να αλλάξουν φυλή στις 8 το πρωί και να αρχίσουν να βαράνε πρωιν συμπαίχτες??? Γιατί αυτό μόνο θυμάμαι απο τον 42 ;)
Λογικο μετα απο τοσες φαπες που εφαγες να παθεις αμνησια ! Παντως ναι θα γινει και αυτο και αλλα πολλα! Δεν εχεις δει ακομα τιποτα στον 42 ημασταν αγγελουδια.
 

DeletedUser34504

Μετά τον 44 και τον 45 καλό είναι να μην μιλάς δημόσια για φάπες ξέρεις εσύ ;)
 

DeletedUser1120

Καλησπέρα Άσχετοι,

Όπως ήδη θα έχετε παρατηρήσει, έχετε τελειώσει. Μαζέψατε ένα συνονθύλευμα από πυξιδιασμένους άσχετους και προσπαθήσατε να κλείσετε έναν κόσμο που νομίζατε δεν θα έχετε αντίπαλο. Ηρθε η ώρα σας όμως. Άσχετοι ταβερνομάγειρες και λοιποί πυξιδιασμένοι δεν θα καταφέρνετε να κλείνετε ούτε σπίντ με αρχή το σήμερα. Ηρθαμε εδώ να σας τραβήξουμε από τα κέρατα. Στην περίπτωση μας με λίγο καλό τραγούδι όλα γίνονται. Και από τραγουδιστές δεν έχετε θέμα. Πρέπει όλοι σας να καταλάβετε ότι νικητής γίνεσαι από τις νίκες και όχι από την εμπειρία. Η μόνη επαφή σας με την Νίκη είναι με αυτή του Βόλου.

Το καλοκαίρι για σας ήρθε νωρίτερα. Έπεσε νύχτα στον 44 και το φεγγάρι σας καίει. Πατήστε διαγραφή και σας εγγυόμαστε ότι οι φυλετικοί εφιάλτες σας θα είναι σύντομοι.

Είμαστε εδώ για να μας παρουσιάσετε όλα τα προβλήματα σας. Όλα λύνονται εκτός από το κόμπλεξ. Μετράμε αντίστροφα για το τέλος σας. Είστε τα μελλοντικά μας χωριά. Ασχετοι

Υ.Γ Οι γυναίκες άνω των 50 να προσέχουν που στέλνουν αισθησιακές φωτογραφίες. Πόσο μάλλον όταν αυτές είναι γυμνές

Υ.Γ2 ...6527

Σύσσωμη η παρέα της μούν σας εύχεται πυξίδα. Εξ άλλου είναι και αυτή ένα από τα κοινά που έχετε.

Με εκτίμηση Βικτόρια Λάζου
τελικα απο λογια χορτασαμε
το 6527 τι ηταν ?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Καλησπέρα Άσχετοι,

Όπως ήδη θα έχετε παρατηρήσει, έχετε τελειώσει. Μαζέψατε ένα συνονθύλευμα από πυξιδιασμένους άσχετους και προσπαθήσατε να κλείσετε έναν κόσμο που νομίζατε δεν θα έχετε αντίπαλο. Ηρθε η ώρα σας όμως. Άσχετοι ταβερνομάγειρες και λοιποί πυξιδιασμένοι δεν θα καταφέρνετε να κλείνετε ούτε σπίντ με αρχή το σήμερα. Ηρθαμε εδώ να σας τραβήξουμε από τα κέρατα. Στην περίπτωση μας με λίγο καλό τραγούδι όλα γίνονται. Και από τραγουδιστές δεν έχετε θέμα. Πρέπει όλοι σας να καταλάβετε ότι νικητής γίνεσαι από τις νίκες και όχι από την εμπειρία. Η μόνη επαφή σας με την Νίκη είναι με αυτή του Βόλου.

Το καλοκαίρι για σας ήρθε νωρίτερα. Έπεσε νύχτα στον 44 και το φεγγάρι σας καίει. Πατήστε διαγραφή και σας εγγυόμαστε ότι οι φυλετικοί εφιάλτες σας θα είναι σύντομοι.

Είμαστε εδώ για να μας παρουσιάσετε όλα τα προβλήματα σας. Όλα λύνονται εκτός από το κόμπλεξ. Μετράμε αντίστροφα για το τέλος σας. Είστε τα μελλοντικά μας χωριά. Ασχετοι

Υ.Γ Οι γυναίκες άνω των 50 να προσέχουν που στέλνουν αισθησιακές φωτογραφίες. Πόσο μάλλον όταν αυτές είναι γυμνές

Υ.Γ2 ...6527

Σύσσωμη η παρέα της μούν σας εύχεται πυξίδα. Εξ άλλου είναι και αυτή ένα από τα κοινά που έχετε.

Με εκτίμηση Βικτόρια Λάζου

Θοδωρακη παιδι μου αεριστηκες?


Τουρλουμπουκι-Ντιγκολ μιας και το θελατε απο την αρχη του κοσμου και ολο λετσακφαπ και τετοια αφιερομενο μετα το χθεσινο

Μιας και τελειωσε ο κοσμος εχω να πω οτι τελικα τις μεγαλες φυλες δεν τις φτιαχνουν μονο οι μεγαλοι παιχτες με παραδειγμα τον Κ44, οσο και να θελουν καποιοι να αρνηθουν οτι επεξαν στον Κ44 με την φυλη Moon μονο και μονο για να υποβαθμησουν την νικη της boxeur εμεις ξερουμε οτι επεξαν και προσπαθησαν απλα ειδαν στην πορεια οτι 4-5 κουκοι δεν φερνουν την ανοιξη για αυτο τα παρατησαν γρηγορα.

Η boxeur αποδειξε οτι ειναι φυλη δεμενη και οτι ηθελε την νικη ο κοσμος να ερθει τουμπα και παρα τις δυσκολιες της αρχης με τα ban των μεγαλων της λογαριασμων και τα κολπα που εκαναν Τουρλουμπουκι-Ντιγκολ να διαλυσουν τον κοσμο μπας και τον παρουν με μαζικες διαγραφες η boxeur εκατσε ξεπερασε ολες τις δυσκολιες της και οι διαγραφες Σαββατο και Κυριακη απλα εγιναν ενα ονειρο τρελο ονειρο απατηλο

Τελος θελω να πω ενα μπραβο στον λογαριασμο 5forwards που ενω μπηκε αργα στον κοσμο και δεν ηταν απο την αρχη στην φυλη moon εκατσε και καηκε περνοντας επιτηρησης ακομα και τα βαρβαρα.

Καλο καλοκαιρι μαγκες μου σας ευχομαι να γλενταντε πανω απο ολα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Μετά τον 44 και τον 45 καλό είναι να μην μιλάς δημόσια για φάπες ξέρεις εσύ ;)
Μπα στην υπογραφη μου φαινονται οι κοσμοι που εχω παιξει σοβαρα και μπηκα απο την αρχη με το ονομα μου. Στον 44 και στον 45 ηταν καθαρα για να περασει η ωρα μου μεχρι να τελειωσει η εξεταστικη αλλα και παλι δεν κρυφτηκα καπου. Αυτος που κρυβεται συνεχως εισαι εσυ που ουτε οι ιδιοι σου οι συμπαικτες δεν ξερουν οτι παιζεις στη φυλη , τοσο ασχετος δηλαδη ! Την αγελαδα θα την πας παραλια ή την κρυβεις τωρα που ειναι καλοκαιρι?
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Οντως τελικα ηρθε νωρις το καλοκαιρι εδω στον Κ44.
Μπραβο σε ολα τα παιδια της boxeur.
 
Κορυφή