Moon vs Boxeur κύρηξη πολέμου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34902
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34902

Καλησπέρα Άσχετοι,

Όπως ήδη θα έχετε παρατηρήσει, έχετε τελειώσει. Μαζέψατε ένα συνονθύλευμα από πυξιδιασμένους άσχετους και προσπαθήσατε να κλείσετε έναν κόσμο που νομίζατε δεν θα έχετε αντίπαλο. Ηρθε η ώρα σας όμως. Άσχετοι ταβερνομάγειρες και λοιποί πυξιδιασμένοι δεν θα καταφέρνετε να κλείνετε ούτε σπίντ με αρχή το σήμερα. Ηρθαμε εδώ να σας τραβήξουμε από τα κέρατα. Στην περίπτωση μας με λίγο καλό τραγούδι όλα γίνονται. Και από τραγουδιστές δεν έχετε θέμα. Πρέπει όλοι σας να καταλάβετε ότι νικητής γίνεσαι από τις νίκες και όχι από την εμπειρία. Η μόνη επαφή σας με την Νίκη είναι με αυτή του Βόλου.

Το καλοκαίρι για σας ήρθε νωρίτερα. Έπεσε νύχτα στον 44 και το φεγγάρι σας καίει. Πατήστε διαγραφή και σας εγγυόμαστε ότι οι φυλετικοί εφιάλτες σας θα είναι σύντομοι.

Είμαστε εδώ για να μας παρουσιάσετε όλα τα προβλήματα σας. Όλα λύνονται εκτός από το κόμπλεξ. Μετράμε αντίστροφα για το τέλος σας. Είστε τα μελλοντικά μας χωριά. Ασχετοι

Υ.Γ Οι γυναίκες άνω των 50 να προσέχουν που στέλνουν αισθησιακές φωτογραφίες. Πόσο μάλλον όταν αυτές είναι γυμνές

Υ.Γ2 ...6527

Σύσσωμη η παρέα της μούν σας εύχεται πυξίδα. Εξ άλλου είναι και αυτή ένα από τα κοινά που έχετε.

Με εκτίμηση Βικτόρια Λάζου
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλησπερα βικτωρια θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι 20 ωρες μετα την κυρηξη του πολεμου και ενω χτυπησατε με πλανο ολος ο κοσμος εχει σαστισει απο το μεγαλειο της μοον και ολη η μποξερ παρακαλαει για ελεος.

Πλευρά 1:
Φυλές: Βoxeur, Boxeur
Πλευρά 2:
Φυλές: MOON, MOON.

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 37,473
Πλευρά 2: 27,961
Διαφορά: 9,512

chart


Υ.Γ ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Υ.Γ2 ΜΟΝΟ SOL.ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
 

DeletedUser33970

Λαθος, μαλλον παραπλανητικα τα στατιστικα σας.

Πλευρά 1:
Φυλές: MOON, MOON.
Πλευρά 2:
Φυλές: Boxeur, Βoxeur
Παίκτες: gkratsiani, foufoutos70, maggelis13

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 56,558
Πλευρά 2: 75,049
Διαφορά: 18,491

chart


Τα τσιρακια να τα μετραμε παρακαλω. Ετσι και αλλιως στον βρωμικο τροπο παιχνιδιου που αποφασισατε να παιξετε τα πηρατε μαζι σας
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
f4e8be64d85c4a56a580d960374bbc54.png
δεν θα σου παω κοντρα εχεις δικιο μαλλον



επισης θα σεβεσε οταν μιλας για τον μπαμπα φουφουτο

Πλευρά 1:
Παίκτες: foufoutos70
Πλευρά 2:
Παίκτες: Equalizer

Timeframe: 08/05/2017 00:00:00προς14/05/2017 23:38:19

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 18,765
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 18,765

chart
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
αφου θα κουβαλησω γιατι τσακωνεστε?
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Φιλε μου προσεχε γιατι ο tornado εχει μια προγραμματαρα για πλατες απο το γυμναστηριο του

ΜΟΝΟ Ολυμπιακος αμπαλοι
 

DeletedUser33011

Ε μαζεψτε κανα ατομο να πει κατι, μονο εμεις και εμεις παλι θα τα λεμε? Λιγο τζερτζελο ρε παιδια
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Οντως ρε παιδια ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι γραφουμε. Αυτος ηταν ο λογος που μπηκαμε σε αλλες φυλες
Για να βλεπω ακτιβεισιον στο φορουμ για παμε
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
πρεπει να εχει ασκησει βετο ο λετσακνουμπ αλλα εμενα δεν με πιανει

ΜΟΝΟ ΣΟΛ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Φημες λενε πως σε αυτον τον κοσμο εχουν γινει τα πιο πετυχημενα πλανα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
LETSAKMAR Μάι 13,2017 17:08
εδω?

koyrkos Μάι 13,2017 19:42
Μπα, μπαίνω για πλάκα, να περνάω την ώρα μου. Τι έγινε;

LETSAKMAR Μάι 14,2017 15:08
το ξερεις οτι αυτος που εδωσες επιτηρηση στον 44 μου εκανε αιτηση υποστηριξης?

koyrkos Μάι 15,2017 03:34
Ιδέα δεν έχω, αδερφέ, δεν ασχολούμαι.
Θα τους διαγράψω και τις υπόλοιπους σιγά-σιγά.

LETSAKMAR Μάι 15,2017 09:17
γτ σταματησες εκει?

koyrkos Μάι 15,2017 09:22
Έχω πιάσει δουλειά, οι ώρες για το παιχνίδι είναι ελάχιστες. Εξάλλου με τον τουρλουμπούκι και κάποιους κολλητούς του δεν ταίριαζε η δική μου οπτική για το παιχνίδι.

LETSAKMAR Μάι 15,2017 14:11
δηλαδη τωρα ειναι χωρις κατοχο?η εδωσες κωδικους?το παιδακι τι λεει?να σου ζησει κιολας αν κ στα γραψα κ στον 39

koyrkos Μάι 15,2017 15:13
Παίζει επιτήρηση, η κόρη μια χαρά, ευχαριστώ.

LETSAKMAR Μάι 15,2017 15:19
μονιμη?το εχεις παρατησει?ξερεις ποιος?

LETSAKMAR Μάι 18,2017 00:35
δε θες ν απαντησεις?

koyrkos Μάι 18,2017 00:45
Sorry νόμιζα πως σου απάντησα ρε μπόυ, έχω αφήσει επιτήρηση και δεν πρόκειται να ξαναμπώ.

koyrkos Μάι 18,2017 00:45
5forwards

LETSAKMAR Μάι 18,2017 00:46
εχουν κανει χοντρη πουστια.μπορεις να μπεις λιγο?

koyrkos Μάι 18,2017 00:47
Που στον κ44?

LETSAKMAR Μάι 18,2017 00:48
ναι

koyrkos Μάι 18,2017 00:49
Τι ακριβώς θέλεις να κάνω;

LETSAKMAR Μάι 18,2017 00:52
εχουν παρει βαρβαρα στην ηπειρο μας 40-50 πουστια του τουρλου να δεις αν εχει η αν ερχονται αμυνες

koyrkos Μάι 18,2017 00:54
Ο τουρλουμπούκι αν παίρνει άμυνες από εμένα; Με τίποτα.
Δεν έχω διαμοιρασμό με κανέναν τους.

LETSAKMAR Μάι 18,2017 00:55
οχι κ ο επιτηρητης σου πηρε βαρβαρα

koyrkos Μάι 18,2017 01:03
χαχα τους .... κάναν τη μαλαγανιά για να με βάλουν να τσακωθώ μαζί σας. Άδεια είναι τα χωριά, μάλλον τα πήραν για να δουν πως θα αντιδράσετε και που έχετε τα επιθετικά σας από τα εισερχόμενα reclaims.

LETSAKMAR Μάι 18,2017 01:05
οκ.θα σε χρειαστω αυτες τις μερες.αν εχεις κ σκαιπ κ μπορεις.γτ βλεπω πιο πολυ δικος μας εισαι παρα δικος τους

LETSAKMAR Μάι 18,2017 01:05
δεν εβαλε να ερχονται αμυνες ετσι?

koyrkos Μάι 18,2017 01:08
Όχι ουτε εκκλησίες ούτε άμυνες, ..... μάντολες, μόνο να χαραμίσει τους αρίστους.
Ξεκόλλα, ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ και δεν κάθομαι να ξεφτιλιστώ με το γαμοπαίχνιδο. Είμαι με εμένα και με κανέαν άλλον.
Θα πατήσω διαγραφή σε όλους τους κόσμους να τελειώνουμε.

LETSAKMAR Μάι 18,2017 01:11
χωρις να τους δωσεις επιτηρηση ετσι?μονο αυτο να ξερω

LETSAKMAR Μάι 18,2017 01:28
?

Ξεφτιλα σε ολο της το μεγαλειο απο τον Κωστακη
 

DeletedUser33711

Και στον 36 για να παρει χωριο πηρε πρωτα επιτηρηση ο ιδιος τον παικτη που βαρουσε και τον αδειασε .. γνωστος ασχετος

Gray ο μπαμπας σου πυξιδουλη <3
 

DeletedUser35036

Ενα μεγαλο μπραβο στα κομαντα της SOL - MOON για τα μεγαλα λογια τους..
Μπραβο παιχταραδες μου , τα πηγατε πολυ καλα .. Ευχαριστουμε για τον τοσοσ δυσκολο και ανταγωνιστικο κοσμο που προσφερατε στα νουμπακια οπως αποκαλειτε ολους τους υπολοιπους..
Ελπιζω να καταλαβατε οτι δεν ειστε τιποτα απο 40 εγκεφαλικα καθυστερημενα που...το παιδα..που κλεινετε κοσμο με ρουφιανιες .. τα φιλια μου νουμπακια ..
Υ.Γ.Μαθετε οταν ειστε κατωτεροι και σας περνουν τα σκατα απο τα ποδια να το παραδεχεστε και μην επικαλειστε 1002 δικαιολογιες ..

10 Πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ενα μεγαλο μπραβο στα κομαντα της SOL - MOON για τα μεγαλα λογια τους..
Μπραβο παιχταραδες μου , τα πηγατε πολυ καλα .. Ευχαριστουμε για τον τοσοσ δυσκολο και ανταγωνιστικο κοσμο που προσφερατε στα νουμπακια οπως αποκαλειτε ολους τους υπολοιπους..
Ελπιζω να καταλαβατε οτι δεν ειστε τιποτα απο 40 εγκεφαλικα καθυστερημενα που...το παιδα..που κλεινετε κοσμο με ρουφιανιες .. τα φιλια μου νουμπακια ..
Υ.Γ.Μαθετε οταν ειστε κατωτεροι και σας περνουν τα σκατα απο τα ποδια να το παραδεχεστε και μην επικαλειστε 1002 δικαιολογιες ..

Χρηστο μαυρε μαθε οτι η moon δεν ειχε καμια σχεση με την σολ γιατι παιζαμε 3 σολιστες εκει οσοι παιζανε και στην μποξερ αθλιε...Πρεπει να εισαι τοσο ανοητος που δεν εχεις καταλαβει οτι σε κουβαλησε ενας solιστας εσενα o tornado. Επισης χθες μπηκαμε σε κληση με δικους σου και μαθαμε οτι ο λογαριασμος σου ηταν ο δευτερος πιο ανενεργος μετωπικος οποτε γυρνα στο κλουβακι σου γελοιε
 

DeletedUser34504

Χρηστο μαυρε μαθε οτι η moon δεν ειχε καμια σχεση με την σολ γιατι παιζαμε 3 σολιστες εκει οσοι παιζανε και στην μποξερ αθλιε...Πρεπει να εισαι τοσο ανοητος που δεν εχεις καταλαβει οτι σε κουβαλησε ενας solιστας εσενα o tornado. Επισης χθες μπηκαμε σε κληση με δικους σου και μαθαμε οτι ο λογαριασμος σου ηταν ο δευτερος πιο ανενεργος μετωπικος οποτε γυρνα στο κλουβακι σου γελοιε

Καθυστερηβλάκα Θοδωράκι εγώ δεν είμαι σαν εσένα να κάνω 10 διαφορετικά ακκάουντ και να γράφω ασυναρτησίες. Ότι έχω να γράψω το γράφω με το δικό μου ακκάουντ. Κατανοώ ότι έχεις νευράκια επειδή πήγες κουβά αλλά νταξ κούλαρε λίγο. Περίεργο πάντως που δεν καταφέρατε, πλην του Καυκάλια που το έκανε και μάγκικα, να πάρετε χωριά απο το πιο ανενεργό ακκάουντ του μετώπου ;) Άντε καλή πυξίδα ή διαγραφή τώρα και σκούπισε τα δάκρυα σου και πήγαινε να παίξεις με τα κουβαδάκια σου σε άλλη παραλία

10 Πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ενα μεγαλο μπραβο στα κομαντα της SOL - MOON για τα μεγαλα λογια τους..
Μπραβο παιχταραδες μου , τα πηγατε πολυ καλα .. Ευχαριστουμε για τον τοσοσ δυσκολο και ανταγωνιστικο κοσμο που προσφερατε στα νουμπακια οπως αποκαλειτε ολους τους υπολοιπους..
Ελπιζω να καταλαβατε οτι δεν ειστε τιποτα απο 40 εγκεφαλικα καθυστερημενα που...το παιδα..που κλεινετε κοσμο με ρουφιανιες .. τα φιλια μου νουμπακια ..
Υ.Γ.Μαθετε οταν ειστε κατωτεροι και σας περνουν τα σκατα απο τα ποδια να το παραδεχεστε και μην επικαλειστε 1002 δικαιολογιες ..


Για αρχη πικραμενε καρπαζοεισπρακτωρ δεν υπαρχει καμια σολ στον κ44

κατα δευτερον ο κοσμος κριθηκε καθαρα λογω activity τον λογαριασμων της μποξερ η μαλλον για να ειναι πιο ευστοχο απο το inactivity των μοον

και για τελος ο αρχηγος της μοον αποδειχτηκε ανταξιος του ονοματος του για αλλη μια φορα(δεν απευθηνομαι στον κανονικο τουρλουμπουκι) καθως επαιξε κομβικο ρολο στη νικη της μποξερ επισης

Υ.Γ. Ενα μεγαλο μπραβο στην μποξερ που χωρις σπουδαιους παικτες απεδειξε πως οσο καλοι και να ειναι στην θεωρια καποιοι παικτες δεν ειναι το κυριο στοιχειο για να κλεισεις ενα κοσμο
 

DeletedUser35036

Το οτι καποιοι θεωρειτε οτι οι φυλετικες ειναι ενα παιχνιδι που απαιτει ταλεντο αλλα οχι καψιμο , καλο ιντερνετ και κονε με τους αντιμινς με κανει να γελαω ολο και πιο δυνατα με τα χαλια ορισμενων σας..ΑΣΧΕΤΟΙ

Μόνιμο μπάν για Προκλητικό account από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή