MAN

  • Δημιουργός θέματος FORUM*
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18131

Βγαίνει ο κάθε πικραμένος Dani (who is he?) και λέει ασυναρτησίες..
Η MAN σαν φυλή είναι παράδειγμα προς μίμηση..Και στο λέω εγώ που ήμουν αρχηγός της Sun η οποία ήταν ο κύριος εχθρός της MAN.
Τα περί ομάδας διαχείρισης είναι απλά αστείες ιστορίες.'Οπως είπε παραπάνω και η αγαπητή μου co-play ( Sorry main player) τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία.Αν όχι απλά φάτε τις nukes σας , κάντε μας Oda γιατί τα θέλουμε σαν τρελοί και εμείς σας υποσχόμαστε ένα ανώδυνο (ψέματα λέω) ΤΕΛΟΣ...
 

DeletedUser

βρε παιδιά γιατί απαντάτε στους ανύπαρχτους. αυτός είναι καμμένος από τους λύκους και πιπιλάει την καραμέλα (sos) μονο που το κακό είναι πως το k 13 έχει τελειώσει
και δεν το έχει πάρει χαμπάρι.
 

DeletedUser27391

Καλημέρα σε όλους (φίλους και μη)


Μία φίλη μου λέει "πήγαινε να διαβάσεις εξωτερικό, περιμέναμε ότι κάποιος λύκος θα έβγαινε να τους κράξει αλλά δεν εμφανίστικε κανείς...", μπήκα και τι βλέπω.......ανύπαρκτοι λογαριασμοί, καμμένοι λογαριασμοί, πυξιδιασμενοι λογαριασμοί κάθονται και ασχολούνται ΑΚΟΜΑΑΑΑ με το "ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ" !!!

Απίστευτο!!!

Τώρα θα έπρεπε να έχετε χαλαρώσει, κλείνεται το κόσμο σα νικητές, χαβαλέ στο skype και το καλοκαιράκι έρχεται χωρίς game..........όλα ιδανικά και εσείς αναλώνεστε να ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ για ακόμα μια φορά ατομικά & σαν φυλή την ανωτερότητα σας, την μαγκιά σας, την στρατηγική σας, τα πλάνα σας κ.λ.π.

Πόσο ανάγκη έχετε την συγκεκριμένη καθημερινή ΑΠΟΔΕΙΞΗ εντός game ??

Δεν ξέρω για παικταράδες στον Κ13 γιατι αυτούς που γνωρίζω τα παράτησαν πολύ νωρίς και δώσανε τους λογαριασμούς τους δεξιά - αριστερά!!!

Δεν ξέρω για ODD γιατί εμένα με παρακαλούσαν κάποιοι σημερινοί αρχηγοί των φυλών που παίζουν να τους δώσω ότι περισεύει!!

Δεν ξέρω για πλάνα των φυλών που παίζουν τώρα γιατί όταν για πλάκα βλέπαμε 1500-2500 από τις αρχες του κόσμου και 8000 - 10000 έπειτα απλά φώναζαμε το γνωστό παρεάκι και παίζαμε!!

Δε ξέρω για πτώματα που πατησαν καποιοι αλλά ξέρω ότι έπεσαν πολλά άδικα σχόλια για συνανθρώπους, άδικοι χαρακτηρισμοί, χυδαιότητες και φυσικά άδικα ban !!

Επιπλέον σίγουρα ξέρω ότι η μαν άξιζει που κλείνει τον κόσμο για πολλούς & διαφορετικούς λόγους κατά την προσωπική μου άποψη αλλά χαρείτε το όσο διαρκεί γιατι θα τελειώσει και το μόνο που θα σας μείνει η αναζήτηση της ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ οτι είσασταν σε όλα τα επίπεδα οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ!!

Το απότελεσμα μετράει και αυτό γράφει νικητές τα παιδια της μαν.

Καλό Καλοκαίρι σε όλους

ΥΓ

Στην τελική σε όποιον δεν αρέσει τούτος ο κόσμος ή το σσυγκεκριμένο post από έναν πρωην του Κ13, τα κουβαδάκια του και σε άλλη παραλία.....όπως λέει ένας φίλος (είδες τι τραβάω για την πάρτη σου....)
 

DeletedUser

[pio]Δόθηκε προειδοποίηση για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
by Piolo [/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Γεια σας παιδιά Θανάσης εδώ κάνω παραδοχή ότι έχετε όγκο έχετε καλούς παίχτες μας βάλατε οποιαδήποτε φυλή συμμαχική άσχετα αν δεν έχουμε κάτι μαζί τους. Τελειώσατε το τέταρτο πλάνο εναντίον των καθαρόαιμων Βανδάλων και δεν πήρατε χωριό. Μάλλον υποτιμάτε καποιους που ξέρουν να παίζουν. Δεν βλέπω κανένα σχόλιο περί τούτου. Να λέτε τα σύκα σύκα και την σκάφι σκάφι. Οσο και να νομίσατε ότι τελειώνει ο κόσμος με ευκολία μάλλον δυσκολεύεστε. Ακούω σχόλια.

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ.. ΕΙΣΤΕ 500 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΠΥΡΗΝΑ ΜΑΣ ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΠΟΣΟ ΑΝΤΕΧΕΤΕ!!!
 

DeletedUser

ΑΝΟΥΒΗΣ
Συχνός χρήστης

Ημερομηνία Ένταξης:
29-03-2011
Δημοσιεύσεις:
269

Του ειπαμε που να τα βαλει δεν χρειαζοντε διευκρινισεις και πολυ ασχοληθεικαμε
..
ANOUBHS
ROTA THN MANA SOU POU NA TA VALO REEEEEE
PALIO ****** ....
ME MPANARANE KAI VGENIS KAI KANIS TON EXIPNO.
AXRISTE.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

apla rotisa ...
sta p.....a mou pios einai...
:grrr:


[mars]10 πόντους για απαράδεχτη συμπεριφορά.
Μην γράφετε με greeklish.

by Marsian[/mars]

Στο στομα σου ******σμενο που θα βγεις στο φορουμ να το παιξεις μαγκας εσυ ο γλυφτης ο βαρβαροφαγος που ηθελε να φαει η φυλη του και θα τον ετρωγε αν νικουσε.
Το πρωτο ακκουντ για ποσους μηνες που ηταν 40 θεση στα επιθετικα od και 500+ θεση στα αμυντικα.



Αντε ολα τα ζωα βγαινουν και μιλανε που με το που εφτασε το μετωπο στον **** τους παρατησαν τα ακκουντ και φυγανε

Ειδα εγραψε και ο original γλυφτης πιο πανω αντε να βγει και ο μπρατσακιας και ο ακολουθος του να το κανουμε ζωολογικο κηπο εδω περα



[pio] 10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link. Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι. Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά. Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

apla rotisa ...
sta p.....a mou pios einai...
:grrr:


[mars]10 πόντους για απαράδεχτη συμπεριφορά.
Μην γράφετε με greeklish.

by Marsian[/mars]

O LOUDJOHN ειμαι και κλεισε το φερμουαρ να μην σου παγωσουν!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Του ειπαμε που να τα βαλει δεν χρειαζοντε διευκρινισεις και πολυ ασχοληθεικαμε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή