MAN

  • Δημιουργός θέματος FORUM*
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser23053

Να σαι σιγουρος φιλε ΑΝΟΥΒΗ δεν θα ξαναγραψουμε τιποτα εδω δεν θα πεσουμε στο επιπεδο σου (ποιο επιπεδο βεβαια ) θα σου αφησουμε ολο το χωρο να διδαξεις ηθος (που απ'οτι εχω μαθει σου περισευει)
ενα παιχνιδι ειναι και εσυ εξαπελησες τοσες βρησιες που ουτε στα γηπεδα δεν ακουγονται.
Αλλα δεν φταις εσυ φταινε οι διαχειρηστες που αφηνουν αυτο το ηθος εδω μεσα και στο τελος θα μεινουν εδω μεσα να παιζουν ατομα σαν και εσενα.
 

DeletedUser23381

Σε είδαμε τι έκανες στο be good κύριε διαχειρηστή που έριξες 60 επιθετικά σε ενα χωριο και το μόνο που κατάφερες ήταν να ρίξεις το άγαλμα, έλεος!!!! Ο ογκος σας μιλάει και όχι κατι άλλο. Βαρατε το ιδιο παικτη 20 μερες και πήρατε 6 χωριά. Κακά τα ψέματα εκτός από κάποιους που γνωριζουμε ότι παίζουν σωστα και κατεχουν το παιχνίδι οι άλλοι είναι εισαστε για τα βάρβαρα.

ποιος σου ειπε οτι να μαζεψεις ολες τις αμυνες του κ13 σε ενα χωριο σε κανει καλο παικτη η αυτον που το βαραει κακο παικτη ?

καλα σε ειπα εγω κ...τουμπα τις εγινε πριν μας ελεγες για καθαροαιμους βανδαλους και τωρα σε βρισκω να παιζεις και επιτηρησεις και απο αλλες φυλες προσεχε μην μπερδευτειτε οι καθαροαιμοι με τους ημιαιμους και ξερεις τι θα γινετε ολοι μετα

τα εχω και τα ριχνω μαγκια μου και θα ριξω και αλλα τοσα

εσυ που τα εχεις ολα αμυντικα τι παιχνιδι καταλαβαινεις ?

μαλλον σου αρεσει ο ρολος του καρπαζοεισπρακτορα

http://prntscr.com/z2af6

δεν νομιζω αυτα να ειναι δικες μου αμυνες μαλλον δικεςε ηταν και εξαφανιστηκαν εκεινη την ημερα

Οσο για σένα κύριε ΑΝΟΥΒΗ που δεν ξέρεις με πιο έχεις μπλέξει θα ζητήσω με όλα τα νόμιμα μέσα τα στοιχεία σου στο παιχνίδι και θα τα πούμε στο καταλληλο μέρος.

απο αυτους εισαι ?
που το παιζουν μαγκες και οταν τις φανε μετα τρεχουν στα δικαστηρια?

πολυ σοβαρα νομιζω το παιρνεις το εξωτερικο χαβαλε κανουμε αλλωστε κι εσυ γι αυτο βγηκες και εγραψες οχι για να σου χαιδεψουμε τα αυτια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πρώτα υβρίζει και μετά μου λες για χαβαλέ .Μπράβο σας !!!!



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19469

κι ελεγα οτι ψοφησε το φορουμ του 13.....

τελικα υπαρχει ακομα φως.....!!!!!!!
 

DeletedUser28662

Οσο για σένα κύριε ΑΝΟΥΒΗ που δεν ξέρεις με πιο έχεις μπλέξει θα ζητήσω με όλα τα νόμιμα μέσα τα στοιχεία σου στο παιχνίδι και θα τα πούμε στο καταλληλο μέρος.

Άλεξ... το αγόρι σε απειλεί ότι θα έρθει να σε βρει... Να με πάρεις τηλ όταν έρθει η ώρα να έρθω να δώ την παράσταση...
Δεν παλεύεστε όμως... με τίποτα. Δεν παίζεται για όσο αντέξετε, λέω εγώ τώρα, χωρίς τσάμπα μαγκιές και μεγάλες κουβέντες?
Σας είπαν πλάνο απο ΜΑΝ δεν έχετε δεί ακόμα όταν το δείτε τα ξαναλέμε.

Πρώτα υβρίζει και μετά μου λες για χαβαλέ .Μπράβο σας !!!!
Αν θεωρείται χυδαίες ύβρεις αυτά που έγραψε ο ΑΝΟΥΒΗΣ, τότε μάλλον πριν 3 μήνες περίπου μάθατε τι είναι το εξωτερικό φόρουμ...
Αν δεν θέλετε να σας απαντάνε μην γράφετε εδώ παχιές κουβέντες...

φαντάσου να το είχαμε ανοίξει εμείς αυτό το ποστ τι θα γινόταν, ούτε καν ασχοληθήκαμε με το θεματάκι.... άσε που ακόμα έχω απορία ποιο είναι το παλικάρι που το ξεκίνησε... :confused:




[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Να σαι σιγουρος φιλε ΑΝΟΥΒΗ δεν θα ξαναγραψουμε τιποτα εδω δεν θα πεσουμε στο επιπεδο σου (ποιο επιπεδο βεβαια ) θα σου αφησουμε ολο το χωρο να διδαξεις ηθος (που απ'οτι εχω μαθει σου περισευει)
ενα παιχνιδι ειναι και εσυ εξαπελησες τοσες βρησιες που ουτε στα γηπεδα δεν ακουγονται.
Αλλα δεν φταις εσυ φταινε οι διαχειρηστες που αφηνουν αυτο το ηθος εδω μεσα και στο τελος θα μεινουν εδω μεσα να παιζουν ατομα σαν και εσενα.

Ενω εχεις ηθος εσυ που στο ξεκινημα σου εγινες ρουφιανος και πηγες σε αντιπαλη φυλη οσο για τις βρισιες που λετε οτι το ζωο ηταν χυδαιοτητα δεν το περιμενα.

Για το παιχνιδι εχετε να πειτε τπτ η για το ποσο νουμπαδες ειστε ειδικα εσυ?

Εχετε παρει 10 χωρια κοκκινα συνολικα ολοι μαζι στα 2 χρονια που παιζετε?
Εκτος απο βαρβαρα και απο αυτα που σας εδειναν τα αφεντικα σας οι Λ να κανιβαλιζετε εχετε παρει τπτ?
Το να γυρνας ολα τα χωρια σου αμυντικα και να περιμενεις να πας πυξιδα δεν λεει κατι απλα καθυστερεις τον αλλο.
Δεν εχετε ιδεα απο αμυνα αν αδειασει το χωριο το χανετε ουτε να κοψετε μπορειτε ουτε τπτ.
Ακομα γελαμε με εσας που παιζατε επειτηρηση τον τερορ και ειχατε βγει 2 φορες μεγαλη δυναμη απο τα ρεκλαιμ.
Στελναμε τρενα στον πυρηνα σας και το μονο που κανατε ηταν ρεκλαιμ ε λογικο ειναι μετα απο 3 μερες να πυξιδιαστει ο λογαριασμος.




Να λέιπουν οι χαρακτηρισμοί ΑΝΟΥΒΗ και να μιλάς σε σωστό επίπεδο διότι δεν έχεις να κάμεις με κανένα παιδαρέλι. Αφού ανάφέρεις τον Τερρορ ήταν από τον μόνο που πήρες χωριά διότι εμείς θελήσαμε τώρα επιδήδεσαι στα βάρβαρα διοτι 4 πλάνα έφαγες κοκκινες που δεν περίμενες και χωριά δεν πήρες, γι αυτό μην κάνεις τον παίκτη. Βάρα κανένα μεμονωμένο και θα πάρεις χωριά. Βγάλε και τα στατς των αιτήσεων που έκανες όχι μόνο των χωριών. Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου αλλά ότι θέλεις λες δεν με ρώτησες να σου πω κάποια πράγματα να τα μάθεις αυτούσια.

Το ειδα ποσο θελεισατε απο τον τερορ που κλαιγοσασταν στο φορουμ των Λ και ζηταγατε βοηθεια και οτι ειστε ξυπνοι μερες και τσακονοσασταν ασε το παραμυθι σου.
Αν παιζαμε με τον ογκο τοτε οταν εισασταν μαζι με τους Λ θα μας παιρνατε γιατι εισασταν περισσοτεροι.

ΑΠλα ηπαρχετε στο παιχνιδι σαν τα βαρβαρα δεν σας πειραξε κανεις πανω στην γωνια δεν πειραξατε κανενα απο κοκκινα εχετε παρει 0 στα 2 χρονια και αν θελετε βγαζουμε και το αρχειο σας.

Και οι λ το ηξεραν οτι ειστε αχρηστοι και το φοβοντουσαν αυτο το σημειο πολυ.


Οσο για σένα κύριε ΑΝΟΥΒΗ που δεν ξέρεις με πιο έχεις μπλέξει θα ζητήσω με όλα τα νόμιμα μέσα τα στοιχεία σου στο παιχνίδι και θα τα πούμε στο καταλληλο μέρος.


[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
by Piolo[/pio]

Δεν ξερω που εχω μπλεξει νομιμα μεσα καταλληλο μερος με μπερδευεις ΜΑΝ.
Η εισαι παρανομος και θες να με σπασεις στο ξυλο η εισαι νομιμος και θες να μου κανεις μυνηση επειδη σε ειπα κομπλεξικο ζωο και καθυστερμενο και τα 2 μαζι δεν γινεται ...

Στην μια περιπτωση εχω μπλεξει με τον κουγια των φυλετικων μαχων και στην αλλη με τον βλαστο των φυλετικχων μαχων οπως και να εχει την πατησα απο οτι καταλαβα.

Μπορω να σου γραψω και εγω διαφορα τετοια πισω απο το Pc μου και τον καναπε μου αλλα βαριεμαι εχει περασει πανω απο χρονος που πρωτομπηκα στο ιντερνετ το ειδος σου υπαρχει πολλα χρονια.


Περαστικα αγορια



[mars]10 πόντους για παράβαση κανόνων του φόρουμ.
Παρακαλώ να προσέχετε τις εκφράσεις σας.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[mars]Παρακαλώ επιστρέψτε στο θέμα και μιλήστε κοσμία
χωρίς ύβρεις και προσβολές.[/mars]
 

DeletedUser

Ωχ Θα πέσει ξύλο....!


ΑΝΟΥΒΗΣ vs nikkat...


nikkat μην εισαι πολυ δυνατος..



[pio]10 πόντοι για Spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23381

Μάλλον εξηγάς τα προαναφερομενα όπως θέλεις και όπως σε βολεύει και προς διευκρίνησει αυτού να σου πω ότι αναφέρομαι στους παικτες που είναι στον πυρηνα Βανδαλους και μη. Τα στατιστηκά δεν με νοιάζουν αλοίμονο να βλέπω στατιστηκα.

ΟΥΑΟΥ

flik-flok Left 14th April 2013 - 10:16 11,319,064

Αλλος ενας που τον πεταξατε απο το καραβι που βουλιαζει επειδη χανει χωρια

Θα ηθελα να δω αν με την ιδια ευκολια θα πεταξετε ατομα απο το παρεακι σας οταν θα χανουν τα χωρια το ενα μετα το αλλο

Οι τακτικες σας αυτες παραπεμπουν σε Ιονιο και απο οτι φαινεται σας διδαξε καλα να πατατε το κουμπι διωξε σελιγο προφανως θα δουμε και ποσο καλα μαθατε να πατατε το κουμπι της διαγραφης ακολουθωντας τον μεγα στρατηλατη συμμαχο σας

Ειστε τραγικοι και σταματηστε να πουλατε το παραμυθι οτι εσεις καθοριζεται την μοιρα σας

Το μονο που καθοριζετε ειναι το ποτε θα πατησετε διαγραφη τπτ αλλο καθως παρουσιαζεστε οι πιο αναξιοι αντιπαλοι που ειχαμε μεχρι τωρα στο παιχνιδι με μηδενικα σκιλ στο επιθετικο κομματι του παχνιδιου και μαζικη αμυνα για να καθυστερησετε το αναποφευκτο

Τωρα που τα κοντινα σας βαρβαρα τελειωνουν στρατηγοι της τρυπιας πενταρας δυο ειναι οι επιλογες σας η παιζετε πολεμο ( πραγμα πολυ δυσκολο και προτογνωρο για εσας αφου εχετε ολα τα χωρια σας αμυντικα και με αμυντικα εχθρικο χωριο ενεργου παικτη δεν παιρνεις)
η πατατε διαγραφη (το πιο πιθανο και μεσα στο καλοκαιρι ειμαι σιγουρος οτι θα το κανετε)

Απο οτι πληροφορηθηκα εχετε προνοησει και κανατε προεγγραφες στον 23 , εξυπνη κινηση . Φανταζομαι οτι εκει θα το παιζετε οι τελευταιοι που σταθηκατε ορθιοι στον 13 και σας εφαγε το αδηφαγο τερας που ονομαζετε ΜΑΝ και κατασπαραξε ολες τις φυλες του κ13

Σφαλιαροεισπρακτορες εισασταν μια ζωη και αυτο θα μεινετε οπου και να πατε και εκει δεν θα υπαρχει Ιονιος να σας κρυψει πισω απο την φυλη του για να του προσφερετε τις αμυνες σας και να κανετε τουμπεκι σε οτι σας λεει
 

DeletedUser24750

Εγω αυτους τους γυφτους δεν τους θεωρω καν αντιπαλους της ΜΑΝ/
Ο τελευταιος μας αντιπαλος ηταν οι Λ οι ξεφτυλισμενοι οποιος παικτης χανει χωρια τον πετανε εξω χααχαχ.

Αυτα τα τυπακια ηταν κρυμενα παντα πισω απο τους Λ.
Με τον πολεμο με τους γκοσου ηταν στην γωνεια και δεν εκαναν τπτ ειχαν ενα αστειο μετωπο με mtds και επειδη ηταν ολοι ασχετοι δεν μπορσουσε να παρει κανεις χωριο απο κανενα.
Στον πολεμο με εμας ηταν παλι κρυμενοι πισω απο τους Λ και δεν εκαναν τπτ ενα παικτη ειχαν μετωπο και τον πυξιδιασαμε.

Σε λιγο θα πεταει ο ενας τον αλλο.

Τα βαρβαρα πιο μεγαλο βαθμο δισκολιας εχουν.

Για να παρεις χωριο απο VND ακολουθειστε τις εξης οδηγειες.
Καθαρειστε το χωριο καντε 4 βολτες ενα αριστο και το πηρατε.


Ωραιος πολεμος

Πλευρά 1:
Φυλές: ΜΑΝ, MΑΝ
Πλευρά 2:
Φυλές: VND

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,282
Πλευρά 2: 210
Διαφορά: 2,072

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 22,178,078
Πλευρά 2: 2,047,559
Διαφορά: 20,130,519

chart



Εχετε κανει και 200 ρεκλαιμ.

Α ρε κομπλεξαρες νομιζατε οτι αν τα κανετε ολα αμυντικα θα μας ζορισετε και θα σας παρουμε?

Κοσμο δεν κλεινετε στον 13 ως νικητες γιατι δεν το αξιζετε ειστε πιο αχρηστοι και απο τα βαρβαρα.

Διαγραφη και στον 22 μαζι με τους Λ(αν δεν εχουν φαει πυξιδα ακομα) αντε εστω στον 23


[yio]____

+10 Πόντοι λόγο απαράδεκτης συμπεριφοράς

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4641

[yio]Έχει ήδη ζητηθεί να είστε πιο προσεκτικοί στα μηνύματά σας.

Παρακαλούμε μη χρησιμοποιείτε το Κεντρικό Φόρουμ για να εξαπολύεται ύβρεις ο ένας στον άλλο.[/yio]
 

DeletedUser

εσυ ανουβης πρεπει να εισαι μεγαλος παιχτης σε θαυμαζω φιλαρακι, πως εφτασες σε αυτο το επιπεδο και καταφέρνεις να κλισεις κοσμο ?....εισαι της ηγεσίας εισαι αρχηγος τον μαν ?.... θες να μας πεις εστο πως πάτησες επι πτωματων και εφτασε η φυλη σου εδω που ειναι τωρα? η φοβασε να αποκαλυψεις τις πράξεις που κανατε ως σημερα σαν μαν?

ενα καθαρο παιχνιδι στα τοσα χρονια δεν εχω δει , το μονο που βλεπω ειναι λαμογια,βρομια , ρουφιανια , Προπαγάνδα ,[προπαγανδα κανεις και εδω ? ] ............................καλος η κακος εχετε ογκο ρε μαν αφηστε τα λογια και τα προσβλητικα επιθετα, δεν ειναι παιδακια όλοι εδώ μέσα να σας ακουνε, και αποδείξτε πως θα σβήσετε τον αντιπαλο σας με πραξεις απο λογια χορτασαμε ,και προπαγανδα αλι δεν χρειαζεται οι δυό σας είστε πλέον σε ποιον κανετε προπαγανδα ?


Υ.Γ και μην αρχισετε τα ποιος εισαι εσυ και τα γνωστα κανας πικραμένος θανε ,οτι και να μαι εγω καλα κανω και ειμαι ...κοιτάμε το παρελθόν σας και δειτε ποιος ειστε εσεις και κρινετε τον εαυτο σας οχι τους αλλους
 

DeletedUser28662

εσυ ανουβης πρεπει να εισαι μεγαλος παιχτης σε θαυμαζω φιλαρακι, πως εφτασες σε αυτο το επιπεδο και καταφέρνεις να κλισεις κοσμο ?....εισαι της ηγεσίας εισαι αρχηγος τον μαν ?.... θες να μας πεις εστο πως πάτησες επι πτωματων και εφτασε η φυλη σου εδω που ειναι τωρα? η φοβασε να αποκαλυψεις τις πράξεις που κανατε ως σημερα σαν μαν?

ενα καθαρο παιχνιδι στα τοσα χρονια δεν εχω δει , το μονο που βλεπω ειναι λαμογια,βρομια , ρουφιανια , Προπαγάνδα ,[προπαγανδα κανεις και εδω ? ] ............................καλος η κακος εχετε ογκο ρε μαν αφηστε τα λογια και τα προσβλητικα επιθετα, δεν ειναι παιδακια όλοι εδώ μέσα να σας ακουνε, και αποδείξτε πως θα σβήσετε τον αντιπαλο σας με πραξεις απο λογια χορτασαμε ,και προπαγανδα αλι δεν χρειαζεται οι δυό σας είστε πλέον σε ποιον κανετε προπαγανδα ?


Υ.Γ και μην αρχισετε τα ποιος εισαι εσυ και τα γνωστα κανας πικραμένος θανε ,οτι και να μαι εγω καλα κανω και ειμαι ...κοιτάμε το παρελθόν σας και δειτε ποιος ειστε εσεις και κρινετε τον εαυτο σας οχι τους αλλους

Δεν ξέρω ποιός είσαι, δεν πρόκειται να ρωτήσω και σαφώς δεν με ενδιαφέρει.
Βγαίνετε μιλάτε ενώ δεν ξέρετε ούτε τι συμβαίνει, ούτε τι έχει συμβεί και όταν σας την λένε αρχίζετε τα μου, σου, του.

Προσωπικά εσένα έχω να σου πώ ότι φάσκεις και αντιφάσκεις... μας την λές ότι κρίνουμε, να μην σε κρίνουμε και κάνεις ακριβώς το ίδιο σε κάποιον που ούτε καν έχεις ιδέα ποιος είναι και τι είναι. :hmmm:
Και φυσικά έχει όγκο πλέον η ΜΑΝ αγαπητέ μου, είναι φυσικό αποτέλεσμα του παιξίματος όλων των παικτών της ΜΑΝ και μπράβο τους. Εσένα που είναι το πρόβλημα σου?
Επίσης δεν ξέρω απο πότε η αλήθεια λέγεται και προπαγάνδα... άλλωστε δεν έχει νόημα πλέον η προπαγάνδα για τον 13, θέμα χρόνου είναι να τελειώσει ο κόσμος. Όπως καταλαβαίνεις οι ανακρίβειες και τα ψέμματα δεν μπορούν να μένουν αναπάντητα και μάλιστα στο εξωτερικό φόρουμ. Όσο για τον Άνουβη που είναι λίγο απότομος θα του βάλω το βράδυ πιπέρι στην γλώσσα για να μάθει να τα λέει πιο γλυκα. (L)
 

DeletedUser23381

εσυ ανουβης πρεπει να εισαι μεγαλος παιχτης σε θαυμαζω φιλαρακι, πως εφτασες σε αυτο το επιπεδο και καταφέρνεις να κλισεις κοσμο ?....εισαι της ηγεσίας εισαι αρχηγος τον μαν ?.... θες να μας πεις εστο πως πάτησες επι πτωματων και εφτασε η φυλη σου εδω που ειναι τωρα? η φοβασε να αποκαλυψεις τις πράξεις που κανατε ως σημερα σαν μαν?

ενα καθαρο παιχνιδι στα τοσα χρονια δεν εχω δει , το μονο που βλεπω ειναι λαμογια,βρομια , ρουφιανια , Προπαγάνδα ,[προπαγανδα κανεις και εδω ? ] ............................καλος η κακος εχετε ογκο ρε μαν αφηστε τα λογια και τα προσβλητικα επιθετα, δεν ειναι παιδακια όλοι εδώ μέσα να σας ακουνε, και αποδείξτε πως θα σβήσετε τον αντιπαλο σας με πραξεις απο λογια χορτασαμε ,και προπαγανδα αλι δεν χρειαζεται οι δυό σας είστε πλέον σε ποιον κανετε προπαγανδα ?


Υ.Γ και μην αρχισετε τα ποιος εισαι εσυ και τα γνωστα κανας πικραμένος θανε ,οτι και να μαι εγω καλα κανω και ειμαι ...κοιτάμε το παρελθόν σας και δειτε ποιος ειστε εσεις και κρινετε τον εαυτο σας οχι τους αλλους

Τα γραφομενα σου μου θυμιζουν τις γκομενες που οταν της γλεντησει και τις παρατησει καποιος βγαινουν μετα και του καταλογιζουν χιλια μυρια για να κρυψουν οτι τις τσουζει

Ναι φιλε μου σε τσουζει και απο οτι φαινεται και πολυ για να γραφεις ακομα σαν ξεκαρφωτος στον κ13

(ειχαν ενα λογαριασμο danys οι λυκοι που πυξιδιαστηκε μηπω εισαι αυτος?)

Ετσι σε γλεντησαμε κι εσενα και ολους τους αλλους που βρεθηκαν στον δρομο μας και πηγαν χαμενα τα ξενυχτια σας , χαλασαμε τις παρεες σας και τον χαβαλε σας (σε οποια παρεα και αν ανηκες) , σε καναμε να ξενυχτας ενω εμεις καναμε χαβαλε καθε βραδυ σκυπε για αυτο σε τσουζει κατακαημενο και πικραμενο κοριτσακι και κλαις τωρα που δεν σε αποκαταστησαμε .

Η ΜΑΝ ηταν η μονη φυλη στον Κ13 που επαιζε σαν φυλη και για αυτο και θα τον κερδισει

Οσο για τους αντιπαλους μας διαλυονται απο μονοι τους και καθε μερα πετανε και απο 1 2 παικτες εξω επειδη χανουν χωρια

ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟΙ ΠΥΞΙΔΑ ΘΑ ΠΑΝΕ

ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΩΝ VND ΘΡΕΦΕΙ ΤΟΥΣ 5 6 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ 5 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΕΣΑΣ

ΠΥΞΙΔΑ ΘΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ

[mars]
10 πόντους για απαράδεχτη συμπεριφορά.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

psycho2 βλεπεις να γραφω με αυτο το ονομα danys? μηπως δεν βλεπεις καλα? εγω κρινω αυτα που βλεπω φιλε zarganitsa ...οσο για σενα [φιλε] psycho2 σαφος και εχεις περασει απο κοσμο που εχεις ριξει ξενυχτια ασκοπα και στο τελος τον εχασες [αν φυσηκα δεν ειναι αυτος ο 1ος σου κοσμος] αλλα αυτο ειναι το παιχνιδι και η μαγεια του τα ξενυχτια και ολα οσα δεν καταφερες ποτε με νομημα μεσα να κανεις ισως γιαυτο καυχεσε τοσο πολη τωρα επιδι τα καταφερες οκ ειπαμε εχει ογκο η μαν ας βαρεσει λυπων και ας μην μενει στα λογια
 

DeletedUser26973

Το θέμα είναι φιλε dani πως η ΜΑΝ όταν ξεκίνησε δεν είχε τον όγκο που λες οτι έχει τώρα! Η ΜΑΝ πάλεψε κ πολέμησε για να δημιουργήσει την φυλή που είναι τώρα!

Σου είπε κανείς οτι η ΜΑΝ έχει μείνει στα λόγια κ πως δεν βαράει τους εχθρούς της? Αν έχεις τέτοια εντύπωση ψάξε τα στατιστικά θα σου πούνε την αλήθεια!

όσο για τα μη νόμιμα μέσα που λες μπορείς να τα αναφέρεις με μια αίτηση στους διαχειριστές αλλιώς να ξέρεις οτι όλη αυτή η καραμέλα εχει καταντήσει προπαγάνδα της κακιάς συμφοράς που ούτε στα φόρουμ των αντιπάλων μας δεν γίνεται πλέον!

Το να σε ρωτήσω ποιός είσαι μάλλον δεν θα έχει κανένα αποτέλεσμα μιας κ το να κρύβεσαι πισώ απο την ανωνυμία σου. είναι μεγάλη ασφάλεια :)
 

DeletedUser

ναι οκ τον ογκο τον εκανε[το πως ξερω ,αίτηση στους διαχειριστές, απλα πραματα] ασ τον δουλεψει τοτε τον ογκο να βαρεσει τον εχρθο της και οχι να τους βρηζουν η δεν ξερω και γω τι αλο ας παρει χωρια [που κανει λογικο το βρησκω] δεν λεω εγω οχι ,αλλα και ενα σεβασμο στον εχθρο τους δεν βλεπτει να εχουν ,ξαφνηκα στην μαν ολοι ειναι παιχτουρες και κραζουν τους αλους ? ελεος.......


οσο για το ποιος ειμαι τιποτα κανεις δεν ειμαι ,ενα ονομα το οποιο βλεπετε ειμαι [dani] αν σας ελεγα καποιο αλο θα αλαζε κατι? απλος θα φευγατε απο το θεμα του ποστ.... και δεν ξερω αν πρεπει να δειχνω και ταυτοτητα για να γραψω πες τε το μας να την περασουμε εδω να την βλεπουν ολοι....
 

DeletedUser26973

Συνεχίζεις την προπαγάνδα και συνεχίζεις να λες οτι η ΜΑΝ με την βοήθεια της ΟΔ έκανε οτι έκανα! Εγώ σαν Δημήτρης πριν μπω στην ΜΑΝ ήμουν στην αντίπαλη φυλή οποτε ξέρω ακριβώς πως και γιατί δημιουργήθηκε η ΜΑΝ!

Όσο για την ταυτότητα που λες, το ποιός είσαι με αφήνει παγερά αδιάφορο! Έτσι απλά οταν βγαίνεις και μιλάς να μπορέσουμε να κατανοήσουμε οι απλοί θνητοί ποιός λόγος σε παρακίνησε για να μας πεις τον πόνο σου!

Την καλησπέρα μου :)
 

DeletedUser

ανθρωπος ξερεις τι ειναι? δεν βριζεις κανεναν πησω απο ενα pc οποιος και να ειναι αυτος εχθρος η συμμαχος, και αφησε το να σας πω τον πονο μου .το πονο μου τον ξερω εγω και δεν θα τον πω σε σας... ελεος ποιο ολοι οι πονεμενοι εχοντε και γραφουν εδω και πιπιλατε αυτη τι καραμελα αβερτα???

οσο για την προπαγανδα που λες ακουσες [ειδες να γραφω πουθενα] πως η ΟΔ βοηθαει την μαν? αλλα για να το λες μπορει και να ειναι ετσι.....
 

DeletedUser28662

Βρε Δημήτρη τι κάθεσαι και ασχολήσαι με τον καθένα εδω μέσα...
Προφανώς επι εποχή Λύκων που πέφτανε οι καλοί χαρακτηρισμοί το παιδί δεν είχε προσβληθεί με τα λεγόμενα που κυκλοφορούσαν, απο όλες τις πλευρές, τώρα τον πειράζει. Κάποιος επίσης θα πρέπει μάλλον να του εξηγήσει ότι ότι λέγεται εδώ αφορά το παιχνίδι, μόνο το παιχνίδι και η οποιαδήποτε προσφώνηση του οποιοδήποτε αφορά μόνο το παιχνίδι.
Στην τελική σε όποιον δεν αρέσει τα κουβαδάκια του και σε άλλη παραλία, πολύ ασχοληθήκαμε με το θεματάκι.

(Τι μιλάω και εγώ τώρα που για τρένα τρέχω στον σταθμό λαρίσσης...)
ρε τι θυμήθηκα το noob... :rolf:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή