λυσαξτε!!

  • Δημιουργός θέματος rebel01
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

παλι ονειρα κανεις?κατ αρχας δεν εφαγα μπαν.κ γραφω πλεον με το τσοκορελο
μιλαει ο δευτερος του κοσμου :cop: ουτε στους 3 πρωτους δεν αξιζες, οχι και δευτερος chocobanan :cop:


πωσ περασε ο chocobananas το καλοκαιρι
http://www.superhealthykids.com/images/Chocolate-Banana_4A98/chocolate-banana-smoothie.jpg

o εμπορας chocobananas
http://farm4.static.flickr.com/3546/3402872955_551d5040c4.jpg

o chocobananas σε διαφορες γευσεις

http://blogs.jiyuu.org/omerby/wp-content/uploads/2010/08/CodazziChocoBanana1.jpg

chocobananas γεμιστα
http://www.blogcdn.com/www.slashfood.com/media/2008/08/chocolate-stuffed-bananas.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[SPOIL]Αγαπητά μέλη,


ο κόσμος 16 έκλεισε και έδειξε ως νικητές του την φυλή ΦΠΑ. Όλοι από την ομάδα διαχείρισης δίνουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στα μέλη της νικήτριας φυλής και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια. [/SPOIL]

digol εισαι :noob:
χωρις τα προγραμματακια σου εισαι ο μεγαλιτερος :noob:


Καλα οταν φτασεις το 1/5 των ικανοτητων του γιωργου τοτε ελα μιλα.Ελεος ο καθενας ξαφνικα εχει και αποψη για παιχτες οπως ο γιωργος.
Νταχ ειπαμε ωραια η πλακα αλλα εδω εσυ θα το πιστεψεις κιολας.
 

DeletedUser21908

TI να τι κανεις τις ικανοτητες οταν δεν εχεις μυαλο...
αχρηστες ειναι...:hmmm:
 

DeletedUser18454

[swt]Το λέω για δεύτερη και τελευταία φορά. Ηρεμήστε λίγο και διαβάστε τους Κανόνες πριν συνεχίσετε.
  • Δεν δεχόμαστε υποδείξεις για το τι θα έπρεπε να κάνουμε (διαγραφή Post, επιβολή ποινών κλπ)
  • Προσέξτε πως αναφέρεστε στους συμπαίχτες σας
  • Οποιαδήποτε αναφορά στην προσωπική ζωή θα τιμωρείται αυστηρά ακόμα και σαν αστεϊσμός
Αν συνεχίσετε με αυτό το ρυθμό θα με αναγκάσετε να κλειδώσω εντελώς το Φόρουμ του κ16.[/swt]
 

DeletedUser

τσοκο....τι εγινε ρε συ...εφαγες μπανακι με το δικο σου και βγηκες με το βασιλισσα της μασαρης??:rolf::rolf:μετα γκρινιαζεις οταν σε την λεω εγω...απο κει και περα βλεπω η κλαψα παει συννεφο ακομα ετσι??συνεχιστε να μας διασκεδαζετε....ποναει αλλα:Νικήτρια φυλή: ΦΠΑ

Δεν ειμαι ο τσοκομπανανας αμπαλε φιλε μου.....:noob:
 

DeletedUser

Καλα οταν φτασεις το 1/5 των ικανοτητων του γιωργου τοτε ελα μιλα.Ελεος ο καθενας ξαφνικα εχει και αποψη για παιχτες οπως ο γιωργος.
Νταχ ειπαμε ωραια η πλακα αλλα εδω εσυ θα το πιστεψεις κιολας.

TI να τι κανεις τις ικανοτητες οταν δεν εχεις μυαλο...
αχρηστες ειναι...:hmmm:

συμφωνω με το εναν που ειπες κιτσο αλλα πως να ξερουμε αν εχει ικανοτητες αφου μασ εκλεβε?? :oops:
 

DeletedUser

Δεν χρειαζεται να ξερεις εσυ ρωτα αλλους να σου πουν που ξερουν.
 

DeletedUser

οσο κ να ξερεις οταν τρωεις βαν και εισαι πρωτος πρεπει να εισαι πολυ ****σ. κ επειδη το γκειμ θελει κ μυαλο δεν ειναι καλοσ
 

DeletedUser

παιδια οι παρανομοι τιμωρηθηκαν τελος αυτα! Μην τα ξαναλεμε!

Οποτε τελος η καραμελα δεν παιζατε τιμια!
 

DeletedUser

Γιατι πρεπει να εισαι ****ς για να φας μπαν? Πας καλα?
Βλεπω και εσενα ποσο μυαλο εχεις που δεν εχεις καταλαβει καν τοσο καιρο οτι αν δεν θες να φας μπαν δεν τρως...
 

DeletedUser29564

oti na nai ουτε 1003ος δεν αξιζα να ειμαι.εσυ που εξιζεις δε μας λες ποιος εισαι ομως.οποτε εισαι λιγος κ δεν πρεπει να ασχοληται κανεις μαζι σου.ποσο μαλλον να σε περνει στα σοβαρα
 

DeletedUser

οταν λες καραμελα σημαινει ειναι ψεμα. και δεν εχουν τιμωρηθει ολοι επειδη οι 300 δεν θα υπηρχαν και οι μισοι cxc
 

DeletedUser29564

ναι ολοι ειμασταν παρανομοι .ολοι ομως.κ εσας σας λειπει μονο το φωτοστεφανο
 

DeletedUser

oti na nai ουτε 1003ος δεν αξιζα να ειμαι.εσυ που εξιζεις δε μας λες ποιος εισαι ομως.οποτε εισαι λιγος κ δεν πρεπει να ασχοληται κανεις μαζι σου.ποσο μαλλον να σε περνει στα σοβαρα

απο την στιγμη που ασχολεισαι τοσο καιρο μαζι μου σημαινει με λαμβαννεισ υποψιν. και τα περισσοτερα τα ελεγα ηταν ****μαρες για να πεσω στο επιπεδο σασ κ για να γελαω μαζι σασ

αληθεια πωσ νομιζεισ ξερω τοσα πολλα για σασ ενω η φπα δεν ειχε κατασκοπο? ανατωρηθηκατε ποτε??
 

DeletedUser23684

γεια σου ρε νουλη
πρωτη φορα συμφωνουμε σε κατι ρε συ.
γιατι ασχολειστε ακομα με τα μπαν του ιουνιου ρε σεις;
χαλαρωστε λιγο
 

DeletedUser

Γιατι ομως δεν απαντας σε μενα και πιανεσαι απο τον τσκορελο μηπως επειδη δεν εχεις τι να πεις?

γεια σου ρε νουλη
πρωτη φορα συμφωνουμε σε κατι ρε συ.
γιατι ασχολειστε ακομα με τα μπαν του ιουνιου ρε σεις;
χαλαρωστε λιγο

Ασχολουμαστε γιατι βγαινουν μερικα ατομα και λενε ανακριβειες και ψεμματα.
 

DeletedUser23684

οχι δεν λενε ανακριβειες και ψεματα αν εννοεις τα μπαν
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή