Κάθε αρχή έχει και ένα τέλος...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18110
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18110

Καλησπερα σε όλους..

Θέλω αν δεν σας πειραζει να πω 2 πραγματακια..
Αρχικά, συγχαρητηρια στη cxc για το κλεισιμο του κοσμου που αποτελει πλεον κατι ρεαλιστικο και δε μπορει να αμφισβητηθει.Τα πλανα τους ηταν καλα η διπλωματια τους αυτη που περιμενει καποιος παιζοντας αντιπαλος με τη cxc και γενικα ολος ο υπολοιπος κοσμος-φυλες δεν φανηκε αρκετος για να "γυρίσει τον τροχό".

Προσωπικα θα ηθελα να επισημανω οτι η vh στην οποια επαιξα μονο για λιγο διαστημα (μετα την ενωση με eu), ηταν μια πολυ καλη φυλη με πολυ καλο υλικο παικτων, ωραια ατμοσφαιρα και ενεργητικοτητα.
το λαθος της ηταν που διπλωματικa εγινε προσεγγιση με την eu και τλκ για να σωσει ο,τι σωζοταν ΑΝ σωζοταν, την απορροφησε.Η ενωση αυτη πιθανον να της στοιχισε και τον κόσμο.
Ένα μεγαλο λαθος, που και γω ακομα που εβλεπα τα χαλια της eu εκ των εσω δε μπορουσα να φανταστω οτι το χαλι αυτο θ εχει κ συνεχεια...
οι παικτες της eu ηταν ο λογος π επεσε τοσο γρηγορα η 53 και η 54, οι παικτες της eu ηταν ο λογος π επικρατησε αυτο το ασχημο κλιμα απαισιοδοξιας στη φυλη κ αυτοι π εκλειναν το λαπτοπ στα 1000 σπαθακια.τα καλα δειγματα μεσα σε εκεινη τη φυλη ήταν λιγα....

Με τη σειρα μου κ γω θ ηθελα να αποχαιρετησω ολους τους παικτες του κ21 συμπαικτες και αντιπαλους και να τους
ευχηθω ένα ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ με πολλα μπανια και ο,τι καλυτερο για όλους.


Επισης θα ηθελα να πω ενα μεγαλο μπραβο στην οικογενεια των ~300~, σε παικτες κ ηγεσια γτ εδω και καιρο πεφτει πολυ ξυλικι με τα παλικαρια και τους εχω παραδεχτει.καποιοι εκαναν το τραγικο λαθος και τους υποτιμησαν και βρεθηκα εγω να πρεπει να κρατησω μια ολοκληρη φυλη για μηνες.
Προφανως, οι αντοχες του λογαριασμου μου αλλα και οι αντοχες στο σωμα απο τα συνεχομενα ξενυχτια εξαιτιας των παιδιων, καποια στιγμη θα με κατεβαλαν. Οταν αναγκαστικα γυρνας σχεδον το συνολο των χωριων σου σε αμυντικα και δεν εχεις παικτες back up, εχεις ημερομηνια ληξης...
μπραβο λοιπον και στους ~300~ για τα πλανα τους και την οργανωση τους ολο αυτον τον καιρο που πολλες φυλες μεγαλυτερες δεν ειχαν.


Τα λεμε παιδες.!σε μελλοντικο κοσμο......
(εχουμε και μια σχολη να βγαλουμε:p)

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....
 

DeletedUser

καλό καλοκαίρι Στέλιο. Θα τα λέμε. Ηταν χαρά να συνυπάρξουμε σε ενα κόσμο
 

DeletedUser28198

κάλο καλοκαίρι Στελιο...ελπίζω να τα ξαναπούμε ξέρεις εσύ..:axe:
 

DeletedUser28807

καλο καλοκαιρι και καλη συνεχεια στην ζωη σου φιλε
 

DeletedUser15940

Καλη συνεχεια Στελιο και καλα να περασεις το καλοκαιρι!
 

DeletedUser26968

καλο καλοκαιρι και καλη συνεχεια στην σχολη σου στελαρα. δυστηχος οπως ειπες εγιναν πολλα λαθει στην φυλη μας.

οι τυχεροι ηταν οι καλοι παιχτες τις eu που εφυγαν νωρις ειχαν δει τι γινεται.

ελπιζω να μαθουμε απο τα λαθη μας.
 

DeletedUser30047

γεια σου Στελιο καλο καλοκαιρι και μην χαθεις
 

DeletedUser

ΣΤΕΛΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ.. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ,
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ...ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΤΑΙΓΑΝΕ..ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ΤΙΓΚΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΜΥΝΕΣ..ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ..ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΣΙΡΙΜΟΝΙΕΣ... ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ..ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ..ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕΙΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΑΣ.. ΔΗΛΑΔΗ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΞΙΟΙ? ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ???
SORRY ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΩΜΟΣ..ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ.
ΑΥΤΑ, ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,
Ο ΠΑΠΠΟΥΣ.



[ove]προειδοποιήση για παράβαση κανόνων του forum

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλο καλοκαιρι και καλη συνεχεια στην ζωη σου στελιο!!
 

DeletedUser18110

ΣΤΕΛΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ.. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ,
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ...ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΤΑΙΓΑΝΕ..ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ΤΙΓΚΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΜΥΝΕΣ..ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ..ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΣΙΡΙΜΟΝΙΕΣ... ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ..ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ..ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕΙΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΜΑΣ.. ΔΗΛΑΔΗ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΞΙΟΙ? ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ???
SORRY ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΩΜΟΣ..ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ.
ΑΥΤΑ, ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,
Ο ΠΑΠΠΟΥΣ.


Τελικά αυτο το παιχνιδι οσο και να πιστευεις οτι εχεις δει και εχεις ακουσει πολλα, παντα θα σου επιφυλασσει εκπληξεις...
Αναμεσα σε τοσους παικτες συμπαικτες, εχθρους απο 2 φυλες που αντι να διαφωνησουν με οσα ειπα πολυ ευκολα, απλα αρκεστηκαν τα παλικαρια σε ενα καλο καλοκαιρι, βγηκε ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ μου να βγαλει μια αγανακτηση να το πω?χολη να το πω???...
Δλδ αντι να με γειωσουν με οποιοδηποτε τροπο παικτες απο cxc ή ~300~ με τους οποιους εχω αντιπαρατεθει στο παρελθον, δημιουργεις ΕΣΥ λογαριασμο 1η φορα στο γενικο να μου πεις τι????
οτι ζητουσα αμυνες απο τη φυλη???και οτι μειωνω τους αντιπαλους μου με ποιο τροπο ακριβως????

αν θυμαμαι πολυ καλα εδωσα ξεκαθαρα συγχαρητηρια στη cxc για συγκεκριμενους λογους και στους ~300~ επισης για συγκεκριμενους λογους..αν ημουν αδικος με καποιον ή πουλουσα πνευμα σε αυτα π ειπα, θα εβγαινε εδω οποιοσδηποτε και θα με ξεμπροσθιαζε.
ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΣΎ ΘΟΔΩΡΗ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ???????
ζηταγα αμυνες γτ ειχα μετωπο και με τις 2 φυλες.οι αμυνες καλυπταν 4-5 χωρια και ειχα 90 θοδωρη...επιπλεον εχεις τοσο ****υς τους ~300~ να την πεφτουν στα στακαρισμενα????στα αδεια βαραγαν..
και στην τελικη τι ακριβως θελεις να αποδειξεις κανοντας λογαριασμο και λεγοντάς τη σε μενα???ποιος ???ΕΣΥ ΠΟΥ ΖΗΤΑΓΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ (ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ), ΠΟΥ ΕΧΑΝΕΣ ΑΕΡΑ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΧΩΡΙΑ???

Απο που προηλθαν αυτες οι μικροτητες και μαλιστα απο συμπαικτη με τον οποιο εχω συνεργαστει τοοοσες φορες και του εχω κοψει τοοοσα τρενα???

Δε θα κατσω να ασχοληθω θοδωρη λοιπον περαιτερω με τα πικροχολα σχολια σου που ουσια δεν εχουν γτ αφενος σου δινω και αξια αι αφετερου σεβομαι και τα χρονια σου..
Αλλωστε δεν εχω να αποδειξω ΤΠΤ.

Καλη καρδια λοιπον.....

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ "ΠΑΠΠΟΥ"
 

DeletedUser

ΣΤΕΛΙΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΣΥ & Ο ΠΑΠΠΑΣ ΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΛΑΘΗΤΟ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ..ΓΙΑΤΙ? ΕΠΙΣΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΤΕΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ, ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ, ΣΤΑΜΑΤΩ ΕΔΩ.
ΦΥΣΙΚΑ Ο "ΠΑΠΠΟΥΣ"



[ove]...Δόθηκε προειδοποιήση...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26094

Άντε να πω και εγώ την βλακεία μου! :)

Καταρχάς να πω στον Κόμη Δάνδολο πως δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον ΛΕΩΝ σε όλα, εγώ προσωπικά που σας είχα μέτωπο και τους 2 συμπέρανα τα παρακάτω πράγματα:

1) Δεν φταίνε οι EU που χάθηκε ο πόλεμος προφανώς, αυτό είναι ένας αφορισμός που δεν μπορεί να καλύψει τα αρκετά λάθη που γίναν από την συμμαχία EU-VH, ίσα-ίσα στα δικά μου μάτια οι EU είχαν παίκτες που το πάλευαν, ενώ έτρωγαν απίστευτο ξύλο! Φυσικά δεν μιλάω για τον erisaki που καλό παιδί φαίνεται (θα του στείλω και ρακούλα :p) αλλα η νοοτροπία του σαν παίκτης φαινόταν από εμένα εντελώς λανθασμένη να το πω εντελώς ευγενικά!
(εντέλη πρέπει να είπα πολλα εντελώς :oops:)

2) Δυστυχως για εσάς υπήρχαν όντως παίκτες που ήταν στακαρισμένοι όπως εσύ "Κόμης Δανδολος" και άλλοι που έπαιζαν εντελώς με τις δικές τους άμυνες όπως ο παππούς (έτσι αυτοαποκαλείσαι, δεν φταίω εγώ :) )! Και το συμπέρασμα είναι ότι κάποιοι στακαρίζονταν, ενώ κάποιοι άλλοι αναγκαστηκά χάναν χωριά παρόλο που το πάλευαν!

Αυτα, γιατί έβγαλες το συμπέρασμα αφού κανένας δεν σου απάντησε, ότι όλοι οι παικτες της CxC συμφωνουν με τα λεγομενά σου!

Κατά τα άλλα, καλό καλοκαίρι φυσικά να έχουμε όλοι μας!

Αααα και μην ξεχνάτε:
ΤΟΝ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ ΘΑ ΧΕΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΗΓΟ (L)

Υ.Γ.: Κάποιος να στείλει στην Χρύσα την τσουτσουριασμένη τα χαιρετίσματά μου, της έστειλα μήνυμα αλλα είχε ήδη πατήση διαγραφή :p
 

DeletedUser30047

χμμμμ παλι σου τα ειπαν λαθος διαγραφη δεν πατησα ουτε προκειτε επειδη εχω καθε μερα πολλα μνμ μαλλον δεν το ειδα.......χαιρετισματα λοιπον.......Με μαλαματινα θα την βγαλουμε:D
 

DeletedUser15940

χμμμμ παλι σου τα ειπαν λαθος διαγραφη δεν πατησα ουτε προκειτε επειδη εχω καθε μερα πολλα μνμ μαλλον δεν το ειδα.......χαιρετισματα λοιπον

Ουπς χυλοπιτα μου μυριζει Μαικ!!! :D

Χρυσα μην πατησεις διαγραφη για να ενωσουμε επιτελους τους λογαριασμους μας!!!!!! :)

Υ.Γ συμπαθεστατοι σαν ανθρωποι και ο Παππους και ο Στελιος! Φατε μια χαλαροπιτα λεπον και οι δυο! Και να επισημανω κατι αν ολοι οι παιχτες σας ηταν στακαρισμενοι στο μετωπο οπως κατα το πλειστον οι δικοι μας ο πολεμος θα ηταν πολυ διαφορετικος.
Το στακαρισμα δεν δειχνει "παρτακισμο" και εγωισμο! Το αντιθετο, δειχνει οργανωση...
 

DeletedUser26094

χμμμμ παλι σου τα ειπαν λαθος διαγραφη δεν πατησα ουτε προκειτε επειδη εχω καθε μερα πολλα μνμ μαλλον δεν το ειδα.......χαιρετισματα λοιπον.......Με μαλαματινα θα την βγαλουμε:D

Με μαλαματίνα θα την βγαλετε όλες σίγουρα (L)

Την Ελένη εννοούσα βρε! Γ@@@ω πάλι μπερδεύω γυναικεία ονόματα :p


Ουπς χυλοπιτα μου μυριζει Μαικ!!! :D

Το κορίτσι είπε ξεκάθαρα ότι θα την βγάλει με Μαλαματίνα, εσύ γιατί πετάγεσε; :clap:
Δηλαδή επειδή έχεις μια μερτσέντα νομίζεις ότι κάτι έγινε! :grrr2:


εχω καθε μερα πολλα μνμ μαλλον δεν το ειδα
Αν σου είχα στείλει, θα το είχες διαβάσει ήδη, μην ντρέπεσαι, είναι ακαταμάχητος ο Μαλαματίνας! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30047

οπως λεω παντα Τσουτσουριασα:p


Λουτσε ΜΟΥ ξερεις οτι σε περιμενω
 

DeletedUser18110

Και να επισημανω κατι αν ολοι οι παιχτες σας ηταν στακαρισμενοι στο μετωπο οπως κατα το πλειστον οι δικοι μας ο πολεμος θα ηταν πολυ διαφορετικος.
Το στακαρισμα δεν δειχνει "παρτακισμο" και εγωισμο! Το αντιθετο, δειχνει οργανωση...

Συμφωνω απολυτα με ΛΟΥΤΣΟ. Οσο δεν παει ομως...
Το οτι δλδ πανω απο τους μισους παικτες της φυλης ειδικα της eu επαιζαν με αναλογια 2 επιθετικα - 1 αμυντικο δεν ειναι αληθεια????
με τετοιες αναλογιες πας πουθενα????

Για οσους ειπαν για στακαρισμενα δικα μου χωρια να απαντησω το εξης:
το οτι ζηταγα αμυνες απο τη φυλη μου πριν τα πλανα και οργανωνα τα χωρια μου απο πριν και οχι την τελευταια στιγμη οπως αλλοι ειναι λαθος???? αν ειναι να το χρεωθω...
το οτι επαιζα με αναλογια 3 αμυντικα - 1 επιθετικο ειναι λαθος μου??αν ειναι να το χρεωθω και αυτο...
αλλα με χωρια σε 2 μετωπα και συμπαικτες να ζητανε οπως ειναι λογικο συνεχως αμυνες "δεν εβγαινες αλλιως" πως να το κανουμε????
στην τελικη εγω χωρια δυσκολα εχανα στο μετωπο και γτ ειχα αμυντικα και ναι γτ ζητουσα αμυνες οχι περιττες αλλα υπολογισμενες...
δεν στερουσα απο κανεναν αμυνες και το ξερει κ η ηγεσια πολυ καλα αυτο.

στον φιλο comrade maik να απαντησω οτι ο λεων προφανως και δεν επαιζε με τις δικες του αμυνες μονο. αυτο συμπερανες εσύ???
φυσικα και πηρε αμυνες και φαναρια.απλα το συνολο σχεδον των χωριων του ηταν στο δικο σας μετωπο, οποτε φυσικο επακολουθο μετα απο τα συνεχομενα πλανα σας να σπασει ο λογαριασμος.εγω σε σας πανω ειχα 6 χωρια. τιθεται θεμα συγκρισης λοιπον??? δε νομιζω...
επιπλεον πραγματι παικτες της eu το παλεψαν αλλα νομιζω λιγοι...πολλοι εφυγαν ενα βραδυ για να παρουν τσιγαρα ή επειδη χαλασε το ιντερνετ ή επειδη ποναγε το δοντι τους ή δεν ξερω κ γω τι αλλο και ολως τυχαιως πεταγαν επιτηρησεις στην ηγεσια της vh που απο το πουθενα αρχισε να παιζει μια ντουζινα επιτηρησεις στο μετωπο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26094

Συμφωνω απολυτα με ΛΟΥΤΣΟ. Οσο δεν παει ομως...
Το οτι δλδ πανω απο τους μισους παικτες της φυλης ειδικα της eu επαιζαν με αναλογια 2 επιθετικα - 1 αμυντικο δεν ειναι αληθεια????
με τετοιες αναλογιες πας πουθενα????

Όχι πουθενά δεν πας, αν σαν φυλή πέζεις με τέτοιες αναλογίες!

Και μια ρητορική ερώτηση, αλήθεια μόνο οι παίκτες της eu παίζαν έτσι;
Δεν νομίζω, αν παίζαν μόνο οι παίκτες της eu έτσι, ούτε θα βλεπαμε 300 νουκ από 10-20 παίκτες, ούτε θα σπάγαμε τόσο εύκολα το μέτωπο με την συμμαχική σας eu, την ώρα που εσείς είχατε κάτι ψευτοπολέμους με το ριμ!

Για το αρχείο: Να ένας από τους λόγους που χάθηκε ο πόλεμος και όχι η "σαβούρα" τον eu όπως πήγες να μας πείσεις!

Για οσους ειπαν για στακαρισμενα δικα μου χωρια να απαντησω το εξης:

Έχω την εντύπωση πως μόνο εγώ το είπα (και ο "παππους", σύνολο 2, βαριόσουν να γράψεις 2 ονόματα; :p)! Εκτός αν κάποιος βάζει πόστ και τα διαγράφει, ντροπή του :grrr:

το οτι ζηταγα αμυνες απο τη φυλη μου πριν τα πλανα και οργανωνα τα χωρια μου απο πριν και οχι την τελευταια στιγμη οπως αλλοι ειναι λαθος???? αν ειναι να το χρεωθω...

Με γεια σου με χαρά σου, αν το έκανες αυτό και μπράβο σου, αυτό είναι κριτήριο ενεργού παίκτη!
But όταν βλέπεις για τον Α ή Β λόγο ότι άμυνες δεν υπάρχουν για όλα τα χωριά του μετώπου, δεν προσπαθείς να στακάρεις όλα σου τα χωριά (τα οποία είναι και λίγα συγκριτικά με άλλους) ενώ δίπλα σου το μέτωπο πέφτει μέρα με την μέρα! Είναι και **** για σένα, όταν θεωρείς τον ευατό σου ενεργό και καλό παίκτη, φροντίζεις να πάρουν οι πιο επίφοβοι άμυνες και εσύ βολεύεσαι με σναιπ και ρικλειμ! Σε λα βι

το οτι επαιζα με αναλογια 3 αμυντικα - 1 επιθετικο ειναι λαθος μου??αν ειναι να το χρεωθω και αυτο...

Χωρίς δόση ειρωνίας αυτή την αναλογία είχες από την αρχή του παιχνιδιού; (επίσης ρητορική ερώτηση)

αλλα με χωρια σε 2 μετωπα και συμπαικτες να ζητανε οπως ειναι λογικο συνεχως αμυνες "δεν εβγαινες αλλιως" πως να το κανουμε????
στην τελικη εγω χωρια δυσκολα εχανα στο μετωπο και γτ ειχα αμυντικα και ναι γτ ζητουσα αμυνες οχι περιττες αλλα υπολογισμενες...
δεν στερουσα απο κανεναν αμυνες και το ξερει κ η ηγεσια πολυ καλα αυτο.

We are ok with that! :D

στον φιλο comrade maik να απαντησω οτι ο λεων προφανως και δεν επαιζε με τις δικες του αμυνες μονο. αυτο συμπερανες εσύ???

Κατα γράμμα το πήρες, προφανώς με τόσα χωριά στο μέτωπο που ειχε ο συγκεκριμένος λογαριασμός όλο και καμιά άμυνα θα τσιμπούσε από δω και από κει, ειδικά στα πλάνα! Κατα γενική ομολογία όμως ήταν ΑΔΕΙΟΣ εν αντιθέση με άλλους! :p


φυσικα και πηρε αμυνες και φαναρια.απλα το συνολο σχεδον των χωριων του ηταν στο δικο σας μετωπο, οποτε φυσικο επακολουθο μετα απο τα συνεχομενα πλανα σας να σπασει ο λογαριασμος.εγω σε σας πανω ειχα 6 χωρια. τιθεται θεμα συγκρισης λοιπον??? δε νομιζω...

Εδώ συμφωνούμε! :clap:

επιπλεον πραγματι παικτες της eu το παλεψαν αλλα νομιζω λιγοι...

Και εδώ συμφωνούμε! :clap:

πολλοι εφυγαν ενα βραδυ για να παρουν τσιγαρα ή επειδη χαλασε το ιντερνετ ή επειδη ποναγε το δοντι τους ή δεν ξερω κ γω τι αλλο και ολως τυχαιως πεταγαν επιτηρησεις στην ηγεσια της vh που απο το πουθενα αρχισε να παιζει μια ντουζινα επιτηρησεις στο μετωπο...

Είμαι ο πρώτος που εδώ στο εξωτερικό κατά κάποιο τρόπο υποστήριξα την ηγεσία στο θέμα "καψίματος" από αυτά που έβλεπα εγώ τουλάχιστον, φυσικά έγιναν λάθη τακτικά αλλα αυτό είναι άλλο θέμα!

Και για το conclusion, στην ουσία διαφωνούμε μόνο σε ένα πράγμα! Εσύ πιστεύεις ότι η στρατολόγηση τον eu ήταν η αρχή του τέλους, εγώ πιστεύω ότι έγιναν και άλλα πιο σημαντικά λάθη!

Όπως και να 'χει, στην φυλή σου ήταν όλοι αυτοί, εσύ σίγουρα τα περισσότερα τα ξέρεις καλύτερα από εμένα! :cop:

Και πάλι καλό καλοκαίρι, και από ότι καταλαβαίνω είσαι φοιτητής, καλή εξεταστική! :)
 
Κορυφή