κοσμος 48

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Ο κοσμος 48 αν εχει μπει καποιος απο εδω θα καταλαβει οτι ειναι ενα δειγμα του οτι το παιχνιδι καταραιει, αφου μετα απο 30- μερες παιχνδιου ολα τα ριμ ειναι κλειστα και πλεον οι φυλες κανουν πολεμους για το δευτερο τους.
πιστευω πως οι φυλες που εχουν αρκετο πλεονεκτημα ειναι οι difa και η PX μιας και απο οσο ξερω δεν κανουν καποιο ουσιαστικο πολεμο και εχουνε αρκετο χρονο για αναπτυξη (αν και καποιες φορες δεν ειναι απαραιτητα πλεονεκτημα)

γνωμες............
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ο κοσμος 48 αν εχει μπει καποιος απο εδω θα καταλαβει οτι ειναι ενα δειγμα του οτι το παιχνιδι καταραιει, αφου μετα απο 30- μερες παιχνδιου ολα τα ριμ ειναι κλειστα και πλεον οι φυλες κανουν πολεμους για το δευτερο τους.
πιστευω πως οι φυλες που εχουν αρκετο πλεονεκτημα ειναι οι difa και η PX μιας και απο οσο ξερω δεν κανουν καποιο ουσιαστικο πολεμο και εχουνε αρκετο χρονο για αναπτυξη (αν και καποιες φορες δεν ειναι απαραιτητα πλεονεκτημα)

γνωμες............
Αστα αυτα για τα παιδια που παιζουν και ελα απο την αλλη να μετραμε εμεις

Κοσμος που ανοιξε καλοκαιρι ειναι λογικο ειναι να παει ετσι.

Δεν ειναι παντα καλο να μην πολεμας καλομαθαινεις και δεν δενεσαι σαν φυλη και μετα στα πρωτα σπαθακια κλαταρεις.
 

DeletedUser34473

Στηριζω ΔΚ η μονη φυλη στον γρ που κατα 2% μοιαζει με την μεγαλη rox
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Lannister ποιον λογαριασμο παιζεις;;
 

DeletedUser25600

Το παιχνίδι έχει γίνει πραγματικά πολύ κακό..
Κρίμα.
 

DeletedUser25600

Περή γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα!
Είπα να το κάνω το λάθος....
2 πράγματα όμως με κρατάνε...
..οι σαδομαζοχιστικές ρυθμίσεις χαμηλού έως μηδαμινού επιπέδου παικτικής ικανότητας και φυσικά ο κομπλεξικός φίλος όλων..

Υ.Γ. μπήκα στον 48 αλλά δεν τραβάει
 

DeletedUser35328

Είπα να το κάνω το λάθος....
2 πράγματα όμως με κρατάνε...
..οι σαδομαζοχιστικές ρυθμίσεις χαμηλού έως μηδαμινού επιπέδου παικτικής ικανότητας και φυσικά ο κομπλεξικός φίλος όλων..

Υ.Γ. μπήκα στον 48 αλλά δεν τραβάει
που παιζεις ρε αλανιαρη κοκορα ;
 

DeletedUser25600

που παιζεις ρε αλανιαρη κοκορα ;

K54 καυλιάρη μου.
Αλλά όπως είπα δύσκολα τα πράγματα.. Έχει χαθει η γνώση για το παιχνίδι και αντικαταστάθηκε απο αλλαζονία...
Ξέρεις τι είναι χειρότερο απο έναν παίκτη που δεν ξέρει το παιχνίδι? Αυτός που νομίζει ότι ξέρει και το υποστηρίζει με πάθος...
Τεσπα.. βλέποντας και κάνοντας.

Προειδοποίηση με 1 πόντο για Συμπεριφορά. Από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35328

K54 καυλιάρη μου.
Αλλά όπως είπα δύσκολα τα πράγματα.. Έχει χαθει η γνώση για το παιχνίδι και αντικαταστάθηκε απο αλλαζονία...
Ξέρεις τι είναι χειρότερο απο έναν παίκτη που δεν ξέρει το παιχνίδι? Αυτός που νομίζει ότι ξέρει και το υποστηρίζει με πάθος...
Τεσπα.. βλέποντας και κάνοντας.

Σε ποια φυλή εισαι Πέρη μου ;
 

DeletedUser25600

Σε ποια φυλή εισαι Πέρη μου ;

Ας μην απαντήσω... Δεν νιώθω περήφανος...
Είμαι σε αυτήν που είχε έναν πρώτο παίκτη στον κόσμο ο οποίος έχασε χωριά στις 20 ώρες και εξαφανίστηκε απο προσώπου γης...
Πραγματικά γελάω.

Εσύ λατρεία μου??
 

DeletedUser25600

Πέρη ο ταμείος θα μπει 49 με clown.
Σε έβαλε και εσένα στην ομάδα?

Οχι. Δεν με έβαλε και δεν θα μπω.

Για 2 λόγους θα ξαναπαιζα .. ο 1ος ειναι το παρεάκι μου απο Nobles που ήταν ότι καλύτερο έχει παιχτεί στις φυλετικές μέχρι σήμερα... και για την CxC επειδή θα μου το ζητούσε ο Τουρλού.
Κατά τα άλλα καλός είναι και ο κ48 για να περάσει η ώρα.
 
Κορυφή