Καλό Ταξίδι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser23888
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser23888

Μιας και υπαρχουν πολυ σημαντικοτερα πραγματα απο απλα ένα παιχνιδι και ασχετα αν μεσα σ αυτη την διαδικασια τους συμπαθουμε τους μισουμε τους αγαπαμε η μας τρελενουν Δεν το γνωρισα ποτε προσωπικα αλλα μου δημιουργησε πιθανον ολα τα προηγουμε συναισθηματα σαν λογαριασμος σε διαφορους κοσμους
Ο Easy Rider δεν θα προκαλεσει πλεον συναισθηματα σαν τα προηγουμενα .... καποιος αποφασισε να τον στειλει σε ενα διαφορετικο ταξιδι
Να ειναι καλα οπου βρισκετε τωρα
Και αν γινετε απ την ομαδα διαχειρισης να κρατησει τον λογαριασμο ανοιχτο και οποια φυλη τελικα κλεισει αυτον τον κοσμο να τον συμπεριλαβει στην ομαδα που θα το κανει . Μια μικρη τιμη για καποιον που οι περισσοτεροι δεν γνωρισαμε προσωπικα αλλα νιωθαμε οτι νομιζουμε οτι τον ξεραμε .
Καλο ταξιδι Βασιλη
 

DeletedUser15011

Είναι απίστευτο αυτό. Πραγματικά εχω μείνει άφωνος.

Δεν εχω λόγια να περιγράψω τα συναισθήματα μου αν και δεν τον ήξερα προσωπικά.

το μονο που μπορώ να πω είναι Καλό ταξίδι φίλε Βασίλη. :(
 

DeletedUser28143

Δυναμη και κουραγιο στην οικογενεια του...

Καλο ταξιδι..
 

DeletedUser8333

Τον γνώρισα μέσα από το παιχνίδι, και αρχικά ήμουν σκεπτικός απέναντι του από όλα αυτά που διαβαζα...Αλλά όταν τον γνώρισα σαν άνθρωπο με κέρδισε αμεσως!! Δεν θέλω να το πιστεψω,γι'αυτο δεν θα πω καλό ταξίδι ακόμα θέλοντας να διατηρήσω μια ελπιδα!!!
 

DeletedUser33676

Δυστυχως για μενα τον γνωρισα για ελαχιστο καιρο στον κ 32 εχοντας ακουσει παρα πολλα γ εκεινον. Φανηκε οτι ειναι η πραγματικη εννοια του αρχηγου και αυτο φανταζομαι ηταν και στη ζωη του...Καλο ταξιδι φιλε βασιλη
 

DeletedUser30115

Καλο ταξιδι Βασιλη και κουραγιο στην οικογενεια του!
Τα θερμα μου συλληπητηρια!
 

DeletedUser33290

Καλο ταξιδι και κουραγιο στην οικογενεια του!
 

DeletedUser18255

Συλληπητηρια στην οικογενεια του να ειναι ελαφρυ το χωμα

Καλο ταξιδι
 

DeletedUser33224

Γνωριζοντας τον ελαχιστα βεβαια μεσα απο τον κ32 μπορω να πω 1ον με την πρωτη συνομιλια μας με κερδισε και 2ον ενας πραγματικος αρχηγος οχι μονο απο τις συνομιλιες στο skype αλλα κυριως οι κινησεις του στο game...Καλο ταξιδι και κουραγιο στους κοντινους!
 

DeletedUser

... εγω μεχρι να επιβεβαιωθει οτι ειναι ετσι κι οχι μια κακουγουστη φαρσα απο καποιον που χακαρε το σκαιπ του κι εστειλε μνμ σε ολες τις επαφες του δεν θα πω κατι ... ελπιζω να ειναι αυτο κι ο Βασιλης να ειναι καλα ...
 

DeletedUser33249

Δεν ξέρω τι να πω....

Καλό ταξίδι και καλή αντάμωση ...
Δύναμη και κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους!!!
 

DeletedUser26906

μακαρι οπως λετε να ειναι ψεματα.
τον ειχα αντιπαλο,συμπαιχτη,αρχηγο.
δεν εχει καμμια σημασια πια.
οταν χανετε μια ανθρωπινη ζωη,ολα δειχνουν ποσο ματαια ειναι, σε αυτη την μικρη διαδρομη που κανουμε πανω στην γη.
κουραγιο στην οικογενεια του και καλη αναπαυση να εχει το παλικαρι.
ΚΡΙΜΑ.....
 

DeletedUser2088

[aig]Είχαμε αίσιο τέλος που απαντήθηκε εδώ.

Εκ μέρους όλης της ομάδας,
ειμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που όλο αυτό αποδείχτηκε μια κακόγουστη φάρσα.

Ευχόμαστε στον παίχτη να είναι πάντα καλά.

Το θέμα κλειδώνει.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή