k55

  • Δημιουργός θέματος mister.moulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπερα σας κ καλη χρονια. Ειμαι εμπειρος παικτης αλλα ειμαι αδρανης εδω κ 2 χρονια κ γυρευω φυλη για να θυμηθω τις παλιες καλες μερες πλακες κλπ.
 

DeletedUser24216

Δωσε συντεταγμενες χωριου, εκει να δεις πλακες.

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δωσε συντεταγμενες χωριου, εκει να δεις πλακες.

πολυ αγριος λεμε....

κυριε μουλε σταματα το παιχνιδι
κριμα που ξαναξεκινησες για σενα...
εχουν αλλαξει πολλα...

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

θα τις εγραφα αλλα πηρα ποινη απ τον Γιοργκενσταηγκερ και δε μπορω.


σ.σ. αυτο δεν ειναι σπαμ, ειναι απαντηση στο προτερο ποστ. Θα παρακαλεσω τον μοντ να το σεβαστει. Αλλιως ειναι πολυ πιθανο να παραγγειλω σαραντα πιτσες στο ονομα του. Και κριμα ειναι.
 

DeletedUser

[jor]
Mην συνεχίζετε το spam. Η θεματική εδω αφορά μονο "Στρατολόγηση παικτών/Παρουσίαση φυλών".
[/jor]
 

DeletedUser29315

Καλησπερα σας κ καλη χρονια. Ειμαι εμπειρος παικτης αλλα ειμαι αδρανης εδω κ 2 χρονια κ γυρευω φυλη για να θυμηθω τις παλιες καλες μερες πλακες κλπ.

στειλε μυν στην φυλη ξαπλα.να εισαι σιγουρος οτι μετα απο λιγο καιρο θα μεινεις αδρανης τουλαχιστον 100 χρονια.θα σιχαθεις το παιχνιδι.χαχαχα.

darkling
θα τις εγραφα αλλα πηρα ποινη απ τον Γιοργκενσταηγκερ και δε μπορω.


σ.σ. αυτο δεν ειναι σπαμ, ειναι απαντηση στο προτερο ποστ. Θα παρακαλεσω τον μοντ να το σεβαστει. Αλλιως ειναι πολυ πιθανο να παραγγειλω σαραντα πιτσε
ς στο ονομα του. Και κριμα ειναι.

παρε τηλ στο μαγαζι μου να παω εγω να παρω και το μπουρμπουρι.(L)
σου εχω πει οπου πας και οτι κανεις να λες το ονομα μου και να μην φοβασαι τιποτα.(το πολυ πολυ να φας 200 χρονια μπαν).μην βλεπεις που καποιοι δεν το εκαναν και πληρωσαν τζαμπα λεφτα για το μπουκαλι στον σφακιανακη:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή