GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34042

a


Θελω να μου απαντησεις πρωτα τι ειναι οι ΤΝΤ γιατι πραγματικα δεν ξερω.αν θελεις μπορουμε να μιλησουμε και απο σκαιπ να μου εξηγησεις καλυτερα γιατι βλεπω πως δεν ανοιγεσαι πολυ οποτε κατι θελεις να πεις με αυτο το ΤΝΤ προστυχα αρχιζω να σκεφτομαι

Το ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ομολογω ειναι απαισιο ονομα που ταιριαζει μονο σε ασχετους σαν τους στοπ αλλα ενταξει ασχετος το ειχε τον λογαριασμο για μια στιγμη λέγαμαι να σας στον στειλουμαι ρουφιανο

Σε βλεπω και αγχωνεσαι
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Κατι ακυρο να ρωτησω Θανο, γιατι βαζετε αμυνες σε ποπ ρε φιλε?
 

DeletedUser30832

https://el.wikipedia.org/wiki/2,4,6-τρινιτροτολουόλιο

Το «2,4,6-τρινιτροτολουόλιο» ή «τρινιτροτολουόλιο» ή και «τρινιτροτολουόλη», (σε συντομογραφία ΤΝΤ, Αγγλική ονομασία : trinitrotoluene) είναι μια πολύπλοκη χημική ουσία με χημικό τύπο C6H2(NO2)3CH3 . Αυτή η κίτρινη, στερεά σε κανονικές συνθήκες ουσία, χρησιμοποιείται στη χημεία για αντιδράσεις, άλλα είναι πιο γνωστή ως ένα χρήσιμο εκρηκτικό. Τα εκρηκτικά που παράγονται από το ΤΝΤ θεωρούνται ως βασικές μονάδες μέτρησης της δύναμης μιας βόμβας και άλλων εκρηκτικών. Στη χημεία το ΤΝΤ χρησιμοποιείται στη παραγωγή ηλεκτρικά φορτισμένων αλάτων.

Μηπως θελει να πει οτι ειστε εκρηκτικη φυλη η' οτι εχετε εκρηκτικο ταμπεραμεντο ?
 

DeletedUser

Βουβουζελας 2 επιπεδα πιο κατω απο τον αντρε ντικο
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Πολλες φυλες μαζευτηκαν εδω που λεμε το ονομα τους και κλαιμε
 

DeletedUser34042

Γιατι να αγχωθω ρε θανο7 ? καθομαστε και μιλαμε για κλεισμενο κοσμο ρε μελλοντικη πυξιδα

Τωρα που απο sol γιναται tnt θα μπορειτε στο σχολειο να παρακολουθειτε κανονικα στο μαθημα :

Γλωσσα
Εμεις και ο κοσμος
Μαθηματικα
Γεωγραφια
Καλλητεχνικα
Τα πλανα θα βγαινουν στο αυτοματο!!
 

DeletedUser30832

γιατι τοσο νεαροι ειναι τα παιδια απο SOL ?

δηλ αν καταφερουμε να αντεξουμε μεχρι τις πανελλαδικες εχουμε τυχη ? o_O

κανονιστε SOLιστες να μεινετε στην ιδια ταξη για ενα παιχνιδι ...

η Ελλαδα χρειαζεται τα νεα μυαλα για να βγει απο την κριση κ ξανα προς Μυκονο να ορμησει

galliaaa0.jpg
 

DeletedUser34837

ο τουρλουμπουκι εχει μια γνωστη φραση σε καθε κοσμο που παιζει στο προφιλ του:"πρεπει να εισαι μεγαλη λερα,για να κυβερνας γαλερα", οι σολ εχουν κατηγωρηθει πολλακις για ανηθικο παιχνιδι,ολες οι μεγαλες φυλες τους gr το ιδιο,οτι παιζουν με ρουφιανους,αγνωουν τη διπλωματια οταν τους συμφερει κλπ.ειναι γνωστο αυτο.απο την αλλη καθε "μικρη" και "αδυναμη" φυλη υποστηριζει οτι παιζει ηθικα το παιχνιδι,σεβεται καθε σχεση που εχει με τους υπολοιπους παικτες και πολλες φορες ριχνει και εκει το φταιξιμο της ηττας.εγω αυτο δε μπορω να το καταλαβω...

πως καποιοι ασχετοι και λιγοι σαν εσας παιζουν με αυτον τον τροπο?τι θα κανετε οταν ξεκινησει ο πολεμος?που θα φτασετε?

λοιπον εγω το δηλωνω δημοσια.εαν χασω πανω απο 5 χωρια απο εσας στο συνολο του πολεμου(δεν υπολογιζονται τα ρικλειμ) σταματαω τις φυλετικες μονιμα.ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser34705

Ρε βουβουζελα τι γραφεις για μενα? Ποτε σου ειπα εγω πως τα ψεματα τους με εφεραν σε αυτο το σημειο? φαντασματα βλεπεις? Μην μπερδευεις τα λογια μου και μην βαζεις στο στομα μου λογια που δεν εχω πει, εγω ειπα συγγνωμη που σε χαρακτηρισα ρουφιανο χωρις να εχω αποδειξεις ασχετα αν μεσα μου πιστευω πως εισαι, για καμια απο τις υπολοιπες πραξεις σου δεν ζητησα συγγνωμη πανιβλακα..
Το λαθος μου στον 36 ηταν που σου εδειξα τυφλη εμπιστοσυνη και δεν την αξιζες, εισαι ο μοναδικος αρχηγος φυλης που εχασες σχεδον μια ολοκληρη ηπειρο μεσα σε 20 μερες..
Μην ξανα ασχοληθεις μαζι μου δημοσια και το ονομα μου μην το ξαναπιασεις στο στομα σου..εισαι πολυ λιγος για να ασχολεισε μαζι μου.. θες πολυ δουλεια..

Οτι να ναι .. πραγματικα ..
Δεν ειπα κατι ασχημο για εσενα στο εξωτερικο φορουμ. Την αληθεια ειπα , εμαθες οτι το φεικ πρινσκρεεν που δηλωνε οτι εγω ρουφιανεψα στον κ36 ηατν στημενο τελικα και στο παραδεχτηκε ο Βασιλης , καθοσασταν και με λεγατε ρουφιανο , καθησατε και χασατε ολοκληρο κοσμο για ξεροκεφαλιες.
Ρουφιανος δεν ημουν και δεν θα γινω ποτε στην ζωη μου ποσο μαλλον σε ενα εικονικο παιχνιδι.
Αν δεν ημουν εγω στον 36 σε 20 μερες θα χανατε 3 ηπειρους οπως ηταν τα πραγματα οχι μια... και τι μια χασατε... μια δικια σας προσθηκη και ενωση που ημουν αντιθετος ισως εχεις στενη μνημη θελατε ενωση με μια διαλυμενη φυλη.
Το εχω ξαναπει δεν περιμενα ποτε να εκτιμησετε το χρονο kaι το κοπο που αφιερωσα αυτους τους μηνες για εσας οποτε ποσος με ενδιαφερει η γνωμη σας.
ΜΟΝΟ οσο ημουν εγω κερδιζατε καποια σημεια οταν εφυγα μονο χανατε αυτο λεει περισοοτερα απο οσα λές.

Στο θεμα μας ομως εγω ειπα οτι σαν λογαριασμος στον 42 δεν ειστε του τυπου να βριζετε ( για αυτο σας επιασα στο στομα μου ), και απλα ο Νικολάς το πηγε οπως παντα εκει που ηθελε για να καλυψει την πατατα του genlyn.
That's all.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τωρα που απο sol γιναται tnt θα μπορειτε στο σχολειο να παρακολουθειτε κανονικα στο μαθημα :

Γλωσσα
Εμεις και ο κοσμος
Μαθηματικα
Γεωγραφια
Καλλητεχνικα
Τα πλανα θα βγαινουν στο αυτοματο!!

Γιατι χαλατε τις αμυνες σας στους ποπ πονηρουλιδες?
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Που ειναι ο προμανατζερ ρε παλουκαρια έχει κολλήσει στον κόμβο Κηφισίας?τοση δουλειά εχει πεσει εκει?

Επιτέλους κυριε τροχονόμε μαζέψτε τα μελη σας,ειναι απαραδεκτη η συμπεριφορά αυτων των παλιόπαιδων καντε τους λιγακι ντα....

Μηπως ειστε απων απο τη φυλη σας,η απλα σφυρατε κλεφτικα(στη μεση της κηφισίας)?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17028

Οτι να ναι .. πραγματικα ..
Δεν ειπα κατι ασχημο για εσενα στο εξωτερικο φορουμ. Την αληθεια ειπα , εμαθες οτι το φεικ πρινσκρεεν που δηλωνε οτι εγω ρουφιανεψα στον κ36 ηατν στημενο τελικα και στο παραδεχτηκε ο Βασιλης , καθοσασταν και με λεγατε ρουφιανο , καθησατε και χασατε ολοκληρο κοσμο για ξεροκεφαλιες.
Ρουφιανος δεν ημουν και δεν θα γινω ποτε στην ζωη μου ποσο μαλλον σε ενα εικονικο παιχνιδι.
Αν δεν ημουν εγω στον 36 σε 20 μερες θα χανατε 3 ηπειρους οπως ηταν τα πραγματα οχι μια... και τι μια χασατε... μια δικια σας προσθηκη και ενωση που ημουν αντιθετος ισως εχεις στενη μνημη θελατε ενωση με μια διαλυμενη φυλη.
Το εχω ξαναπει δεν περιμενα ποτε να εκτιμησετε το χρονο kaι το κοπο που αφιερωσα αυτους τους μηνες για εσας οποτε ποσος με ενδιαφερει η γνωμη σας.
ΜΟΝΟ οσο ημουν εγω κερδιζατε καποια σημεια οταν εφυγα μονο χανατε αυτο λεει περισοοτερα απο οσα λές.

Στο θεμα μας ομως εγω ειπα οτι σαν λογαριασμος στον 42 δεν ειστε του τυπου να βριζετε ( για αυτο σας επιασα στο στομα μου ), και απλα ο Νικολάς το πηγε οπως παντα εκει που ηθελε για να καλυψει την πατατα του genlyn.
That's all.
ξέχασες τον κ42?
και για να λες ψέματα οτι ποτε δεν είσουν ρουφιάνος με τρόπο που αν τα διαβάση κάποιος θα νομίζει ότι είσαι και "ντρόμπρος ,σπαθί " φαντάσου πόσους πούλησες για να λες τοσο εύκολα ψέματα..
πόσους ρουφιάνεψες σήμερα?(σε όλους τους κόσμους).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

οτι πεις αγορι μου .. σε ολα ναι.
130 χωρια ολα με την αξια σου.
επειδή μου αρέσει να απαντάω με αποδείξεις και ότι με λόγια(σαν κανένας φαφλατάς) , θα κάνω το κατάληλο μήνυμα με πραγματικές απαντήσεις και όχι θεωρείες συνωμοσιας , μέχρι το βράδυ(επειδή έχω δουλειά).
ελπίζω να κλεισεις το κουτάκι σου κάποτε και να σκεφτεις ότι άλλο κάτω δεν έχει για εσένα η ξεφτίλα που παθαίνεις, η πλάκα σε ακούνε και παιδάκια και νομίζουν ότι "κάτι λες" χαχαχαχχαχα
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Bουζελακι κανε μου μια χαρουλα .Επειδη θελω να "πονταρω" υπερ Σολ και να ειμαι σιγουρη ,παιξε λιγο στην Στοπ .Ετσι για την καντεμια και μονο ρε,please
 

DeletedUser17028

απαντάω για τα 130 χωριά που θεωρείς ότι δεν έκανα παιχνιδι χαχαχχαχαχ που μέχρι τώρα σου απόδειξα ότι σας έκανα την 44 και 45 ήπειρο να τρέχετε να χτυπήσετε 2 άτομα(teto,genlyn) 15 φυλλές, δυστηχός 2 άτομα δεν μπορέσαμε να τα βάλουμε με 2 ηπείρους, με 1 ήπειρο κάτι θα μπορούσαμε να κάνουμε όπως και το κάναμε στον κ35(να μαθετε και λίγο ιστορία :p) αλλά και εσας σας κάναμε αλογάκια(δεν θα αναφερθώ άλλο γι αυτό, είπα πολλά όποιος θέλει να μάθει απαντάω στο σκυπε επειδη είναι πάρα πολλά.
ξεκινάμε λοιπόν τις αποδείξεις.
Λεηλατητής-Ληστής αν και έμεινα με 2 χωριά, κοίτα άσχετε, τις λεηλάσίες τις έβαλα να μην νομίζεις ότι είχα ****άκι, (ο jason με ****άκι έκανε σε 10 μέρες αυτές τις λεηλασίες, με το χέρι γίνεται ότι βλέπεις), απάντησε αν είναι καλές.χαχαχχαχα
http://prntscr.com/eafdnt
3 φορές τον ληστή, εχθες κόντεψα και 4η, δεν έκατσε δεν πειράζει.
http://prntscr.com/eaff52
σαν μέλος της σολ όσες φορές μου είπαν να στειλω επιθετικά και τρενάκια τα εστειλα κανονικά, μάλιστα πολλές φορές χωρις καν να νομπλάρω εγω, οπότε και σαν ενεργό μέλος είμουν(έτσι θεωρώ άψογος, όπως όλα τα μέλη) δεν κρέμασα κανένα πλάνο στην φυλή μου και έκανα ότι έπρεπε(μην νομίζετε ότι είμουν ανενεργός και φυτοζωούσα εις βάρος της φυλής μου)
στην 45 μπηκα σε βαρβαρο να προλάβω να πάρω βάρβαρα του jason , δυστηχός δεν πρόλαβα αν και έκαψα 2000 πρέμιουμ.
http://prntscr.com/eafax1
μέχρι τις 31 /12 είχα πάρει 8 χωριά απο ντουμ, στις 31 μάλιστα μπήκα στην καρδιά τους στο χωριό του αβρίλιου, απόσταση απο την κυρίος φυλή στις 3 τουλάχιστον ώρες, προσπάθησαν να το κόψουν αλλα με περίτεχνο παιχνιδι δεν μπόρεσαν να αποτρέψουν το νομπλάρισμα, εκει λόγο πρωτοχρονιάς μπορεσα με την άνεση μου να το βάλω άμυνες απο μακρια.
http://prntscr.com/eafibx
17 χωριά τους πήρα στο πλάνο που ΄κάναμε
http://prntscr.com/eafle0
απο της 6 του μηνός μέχρι τις 8 που παίζανε και στις 10 που τα είχανε παρατήσει, επειδή θέλεις και λίγες αποδείξεις παραπάνω δες ονόματα των χωριών του οντιν, "στην υγειά του ρουφ"(νόμιζε ότι κάποιος τον πρόδωσε χαχαχχα) και "παιχνιδι είναι χάσαμε"(το πηρε απόφαση) , μάλιστα του πήρα σε νυχτερινή χωριό ενώ έπαιζε ακόμη.
ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ
ενω είχα μόνο 1 βασικό χωριο απο την αρχη(το βάρβαρο των 300 πόντων) συν μερικά που πηρα μέχρι τις 30 του μηνός και έκανα λίγες άμυνες και λίγα επιθετικά(τα περισσότερα ήταν μικρά χωριά) , απο αυτά με μακρινά χτυπήματα με νουκ(και χωρίς πολλές φέϊκ λόγο του περιορισμού) κατάφερα και τους πήρα 17 χωρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΝΩ ΠΑΙΖΑΝΕ
ειχα άλλους 35 άριστους και μπορούσα ΑΠΛΑ να έπερνα και άλλα τόσα(είχα γεμήσει 18 επιθετικά κοντά) λες να μην τα κατάφερνα σε 3-4 μέρες να πάρω απο παρατημένους άλλα 34 χωριά?
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
αστείε
αλλά έπρεπε να κάνουμε ένωση με τον teto γιατί ενω ΟΛΟΣ ο κόσμος είχε 2-3 άτομα στον λογαριασμό τους , εγώ με τον σακη(τετο) παίζαμε μόνοι μας, ΑΣΧΕΤΕ.
και κυρίος επειδή τα χωριά του σάκη ήταν στην 55 που ήταν και ο βασικός πυρίνας μας,
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ 35 ΧΩΡΙΑ
ας πει κάποιος ότι δεν μπορούσα να το κάνω.
σου είχα πει και παλιά άσε με εμένα δεν μπορείς να σκεφτεις τι μπορώ να κάνω ασχολήσου με το επιπεδό σου παικτηκά που είναι πολύ κάτω απο το δικό μου, ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ
γι αυτόν καλος είσαι και στο φλαφλα(φαφλαταδες και οι δυο), και στα βρισίδια, και μην λες ότι έβριζα
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ
να βάζετε παιδάκια και εσυ και ο χοντρος να με βρίζουν (και εσυ να λες δεν με έβρισες, αίσχος ,μεγάλο είσαι τελικά), μετά θέλετε να σας σεβώμαστε, εσυ το άρχησες εσυ δεν σεβάστηκες εσυ με προδωσες και μιλάς σε εμένα γιατί αντέδρασα? και κλαίς κι ολας(λουκριτία), εμένα δεν με νοιάζει, ότι μου κάνεις θα σου κάνω, ουτε κλαίω ουτε κατηγοράω τον άλλο.
ΚΛΑΨΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
αυτό μονο κάνετε καλύτερα απο εμένα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

απαντάω για τα 130 χωριά που θεωρείς ότι δεν έκανα παιχνιδι χαχαχχαχαχ που μέχρι τώρα σου απόδειξα ότι σας έκανα την 44 και 45 ήπειρο να τρέχετε να χτυπήσετε 2 άτομα(teto,genlyn) 15 φυλλές, δυστηχός 2 άτομα δεν μπορέσαμε να τα βάλουμε με 2 ηπείρους, με 1 ήπειρο κάτι θα μπορούσαμε να κάνουμε όπως και το κάναμε στον κ35(να μαθετε και λίγο ιστορία :p) αλλά και εσας σας κάναμε αλογάκια(δεν θα αναφερθώ άλλο γι αυτό, είπα πολλά όποιος θέλει να μάθει απαντάω στο σκυπε επειδη είναι πάρα πολλά.
ξεκινάμε λοιπόν τις αποδείξεις.
Λεηλατητής-Ληστής αν και έμεινα με 2 χωριά, κοίτα άσχετε, τις λεηλάσίες τις έβαλα να μην νομίζεις ότι είχα ****άκι, (ο jason με ****άκι έκανε σε 10 μέρες αυτές τις λεηλασίες, με το χέρι γίνεται ότι βλέπεις), απάντησε αν είναι καλές.χαχαχχαχα
http://prntscr.com/eafdnt
3 φορές τον ληστή, εχθες κόντεψα και 4η, δεν έκατσε δεν πειράζει.
http://prntscr.com/eaff52
σαν μέλος της σολ όσες φορές μου είπαν να στειλω επιθετικά και τρενάκια τα εστειλα κανονικά, μάλιστα πολλές φορές χωρις καν να νομπλάρω εγω, οπότε και σαν ενεργό μέλος είμουν(έτσι θεωρώ άψογος, όπως όλα τα μέλη) δεν κρέμασα κανένα πλάνο στην φυλή μου και έκανα ότι έπρεπε(μην νομίζετε ότι είμουν ανενεργός και φυτοζωούσα εις βάρος της φυλής μου)
στην 45 μπηκα σε βαρβαρο να προλάβω να πάρω βάρβαρα του jason , δυστηχός δεν πρόλαβα αν και έκαψα 2000 πρέμιουμ.
http://prntscr.com/eafax1
μέχρι τις 31 /12 είχα πάρει 8 χωριά απο ντουμ, στις 31 μάλιστα μπήκα στην καρδιά τους στο χωριό του αβρίλιου, απόσταση απο την κυρίος φυλή στις 3 τουλάχιστον ώρες, προσπάθησαν να το κόψουν αλλα με περίτεχνο παιχνιδι δεν μπόρεσαν να αποτρέψουν το νομπλάρισμα, εκει λόγο πρωτοχρονιάς μπορεσα με την άνεση μου να το βάλω άμυνες απο μακρια.
http://prntscr.com/eafibx
17 χωριά τους πήρα στο πλάνο που ΄κάναμε
http://prntscr.com/eafle0
απο της 6 του μηνός μέχρι τις 8 που παίζανε και στις 10 που τα είχανε παρατήσει, επειδή θέλεις και λίγες αποδείξεις παραπάνω δες ονόματα των χωριών του οντιν, "στην υγειά του ρουφ"(νόμιζε ότι κάποιος τον πρόδωσε χαχαχχα) και "παιχνιδι είναι χάσαμε"(το πηρε απόφαση) , μάλιστα του πήρα σε νυχτερινή χωριό ενώ έπαιζε ακόμη.
ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ
ενω είχα μόνο 1 βασικό χωριο απο την αρχη(το βάρβαρο των 300 πόντων) συν μερικά που πηρα μέχρι τις 30 του μηνός και έκανα λίγες άμυνες και λίγα επιθετικά(τα περισσότερα ήταν μικρά χωριά) , απο αυτά με μακρινά χτυπήματα με νουκ(και χωρίς πολλές φέϊκ λόγο του περιορισμού) κατάφερα και τους πήρα 17 χωρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΝΩ ΠΑΙΖΑΝΕ
ειχα άλλους 35 άριστους και μπορούσα ΑΠΛΑ να έπερνα και άλλα τόσα(είχα γεμήσει 18 επιθετικά κοντά) λες να μην τα κατάφερνα σε 3-4 μέρες να πάρω απο παρατημένους άλλα 34 χωριά?
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
αστείε
αλλά έπρεπε να κάνουμε ένωση με τον teto γιατί ενω ΟΛΟΣ ο κόσμος είχε 2-3 άτομα στον λογαριασμό τους , εγώ με τον σακη(τετο) παίζαμε μόνοι μας, ΑΣΧΕΤΕ.
και κυρίος επειδή τα χωριά του σάκη ήταν στην 55 που ήταν και ο βασικός πυρίνας μας,
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ 35 ΧΩΡΙΑ
ας πει κάποιος ότι δεν μπορούσα να το κάνω.
σου είχα πει και παλιά άσε με εμένα δεν μπορείς να σκεφτεις τι μπορώ να κάνω ασχολήσου με το επιπεδό σου παικτηκά που είναι πολύ κάτω απο το δικό μου, ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ
γι αυτόν καλος είσαι και στο φλαφλα(φαφλαταδες και οι δυο), και στα βρισίδια, και μην λες ότι έβριζα
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ
να βάζετε παιδάκια και εσυ και ο χοντρος να με βρίζουν (και εσυ να λες δεν με έβρισες, αίσχος ,μεγάλο είσαι τελικά), μετά θέλετε να σας σεβώμαστε, εσυ το άρχησες εσυ δεν σεβάστηκες εσυ με προδωσες και μιλάς σε εμένα γιατί αντέδρασα? και κλαίς κι ολας(λουκριτία), εμένα δεν με νοιάζει, ότι μου κάνεις θα σου κάνω, ουτε κλαίω ουτε κατηγοράω τον άλλο.
ΚΛΑΨΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
αυτό μονο κάνετε καλύτερα απο εμένα :D
αχχααχαχχααχαχαχαχχα
χαχααχαχαχαχαχαχαχχα
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
Ευχαριστω ρε Μήτσο να είσαι καλα γυρησα κουρασμενος απο την δουλεια και με εκανες και γέλασα ! συνεχισε ετσι παικταρα μου εισαι ο καλυτεροτερος !
ξέχασες τον κ42?
και για να λες ψέματα οτι ποτε δεν είσουν ρουφιάνος με τρόπο που αν τα διαβάση κάποιος θα νομίζει ότι είσαι και "ντρόμπρος ,σπαθί " φαντάσου πόσους πούλησες για να λες τοσο εύκολα ψέματα..
πόσους ρουφιάνεψες σήμερα?(σε όλους τους κόσμους).

Παικταρα θες δουλειτσα στην προπαγανδα , παλεψετο θα γινεις και εκει παικταρας !
Bουζελακι κανε μου μια χαρουλα .Επειδη θελω να "πονταρω" υπερ Σολ και να ειμαι σιγουρη ,παιξε λιγο στην Στοπ .Ετσι για την καντεμια και μονο ρε,please
Σε ποιο κοσμο παιζει ο Βουβου για να στειλω χαρτομαντηλα?
Σε κανεναν δεν παιζω Ατζυ , αναλωνω καλυτερα το χρονο μου στην δουλεια μου. Οποτε κρατα τα χαρτομαντυλα για οταν μιλας με την φιλη σου την Στελλα που σε ταπωνει καθε φορα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή