για τα πανυγηρια

  • Δημιουργός θέματος DaminaIamGreenGr
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

:cop: Έκτακτο δελτίο κ39 :cop:

Μετά από πολύωρες συζητήσεις αποφασίστηκε από τα ηγετικά μέλη της φυλής SPARTA, την λήξη της συνεργασίας τους με τα ΡΕΜΑΛΙΑ. Φήμες λένε πως ο κύριος HellasUltras21 διαμαρτύρεται έντονα για την φυγή των 2 παιχτών, Hot Sauce και xaris gate7, από το δυναμικό της φυλής.



:wow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34286

Αλλιώς τα άκουσα εγώ πάντως ..
Ότι η μεταγραφή του Χάρης κόστισε όλες τις άμυνες της φυλής και πάλι έχασε δυο χωρια .Επιπλέον οτι τον HOT τον έστειλε εκεί ο ίζι και για αυτό δεν τον ακούμπησε κανεις και του επέτρεψαν να πάρει και άλλο χωριο κοντά τους
 

DeletedUser34286

Δεν μου είπαν καλά τι ? Ότι έχασε ο Χάρις gate δυο χωρια η ότι ο HOT είναι ρουφιάνος του ίζι ? Στην πρώτη περίπτωση τα στατιστικά γραφουν στην δεύτερη .. λίγο λογική φτάνει ..Έφυγε ο Χάρις gate από την φυλή του και τον ρήμαξαν στις επιθέσεις ..Έφυγε ο HOT και ούτε ανίχνευση δεν του έστειλαν ..και πήρε και χωριο διπλα σε Πάνος1 και Makaro88 ..Λες αν δεν ήταν δικός τους να τον άφηναν έτσι απλά ?
 

DeletedUser

Δεν μου είπαν καλά τι ? Ότι έχασε ο Χάρις gate δυο χωρια η ότι ο HOT είναι ρουφιάνος του ίζι ?

Όσο για τα χώρια που έχασε ο xaris gate7, το δείχνουν και τα στατιστικά, όπως ανέφερες κι εσύ. Τώρα, και οι δύο ξέρουμε, πως ο λογαριασμός Hot Sauce, με βάση πάντα τη λογική, δυσφημίζεται για διαφόρους λόγους, πόσο μάλλον όταν βρίσκεται γεωγραφικά σε ένα τόσο "καυτό" σημείο. :wow:


Έφυγε ο HOT και ούτε ανίχνευση δεν του έστειλαν ..και πήρε και χωριο διπλα σε Πάνος1 και Makaro88 ..Λες αν δεν ήταν δικός τους να τον άφηναν έτσι απλά ?

Εξακολουθείς, να παίρνεις λάθος πληροφορίες.. Ο ρουφιάνος σου δεν κάνει καλή δουλειά..
[SPOIL]
img
[/SPOIL]

'Ο,τι μπορεί ο καθένας.. :oops:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34286

Δεν θα έβγαλαν και ανακοίνωση , παρακαλώ μην βαράτε τον ρουφιάνο μας ... Η υπόθεση με τον HOT βρωμάει από μακρυά . Εκτος αν το παίζει σε δυο στρατόπεδα και για αυτό είναι τόσο σίγουροι στην rim για party του .
Για τον Gate πάλι ..μεγάλο κελεπούρι . Γέμισε την ήπειρο μηνύματα ζητώντας ένωση λογαριασμών , βρήκε ένα φουκαρά τον blassara που τον πίστεψε και του έδωσε τα χωρια του και μετά τον απέκλεισε και από τα μηνύματα . Μόλις του τράβηξαν το αφτί στους ΡΕ θιγμένος και καλά άλλαξε παράταξη . Κλασικός απατεώνας που αν το δείξε μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι ισχύει τότε χαρακτηρίζει όλη την φυλή η στρατολόγηση του εκεί .. Είναι εξευτελισμός για οποιαδήποτε φυλή να στρατολογεί τέτοιους παίχτες
 

DeletedUser29708

Αλλιώς τα άκουσα εγώ πάντως ..
Επιπλέον οτι τον HOT τον έστειλε εκεί ο ίζι και για αυτό δεν τον ακούμπησε κανεις και του επέτρεψαν να πάρει και άλλο χωριο κοντά τους

Δεν ξερω τι καπνιζεις αλλα θελω και εγω <3
Επιτελους μετα τον 36 αρχισε να φυτοζωει ξανα το forum
Κλικς δεν διαφωνω!ειμεθα ολοι μετριοι
 
Κορυφή