Excelακι για όλα.

  • Δημιουργός θέματος petsagouris
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2436

Tw Excel

Το αναιβασα με Ρremium Account.Αν υπαρχει καποιο πρόβλιμα πειτε το μου
 

DeletedUser16913

τα σπάει αλλά στα κτήρια δεν μου βγάζει πόσους πόρους θέλει το καθένα
 

DeletedUser

Παιδια δοκιμασα ολα τα link που βαλατε αλλα δεν το βρηκα.Μπορει καποιος να το ξανα ανεβασει και να μου δωσει το link..?
 

DeletedUser20954

einai nomhmo? to egkrinoun oi admin? mh 8ame kai kana mpan!

Στον ελεύθερο μου χρόνο, έκατσα και έφτιαξα το παρακάτω αρχείο excel που κάνει τα εξης:

  • Υπολογισμός ελεύθερου και δεσμευμένου πλυθησμου ανάλογα με τα επίπεδα των κτιρίων
  • Υπολογισμός πόντων ανάλογα με τα επίπεδα των κτιρίων
  • Υπολογισμός ποσοτήτων πληθυσμού για την κατασκευή στρατευμάτων
  • Υπολογισμός κόστους κατασκευής ανα μονάδα στρατού και συνολικά
  • Υπολογισμός χρόνου κατασκευής ανα μονάδα στρατού και ανα κτίριο στρατολόγησης
  • Υπολογισμός συνολικής επιθετικής και αμυντικής ικανότητας στρατευμάτων
  • Υπολογισμός ταξιδιού για όλες τις μονάδες ανάμεσα σε δύο ζεύγη συντεταγμένων
  • Υπολογισμός Εντός/Εκτός εκκλησίας (αυτό είναι υποτυπώδες και μάλλον λάθος...)
  • Υπολογισμός Χρόνων επίθεσης απο ένα χωριό σε πολλά άλλα με ταυτόχρονη Άφιξη ( ή αλλιώς "do me a fake" :) )

Μπορείτε να το κατεβάσετε απο εδώ

Περιμένω σχόλια και καλοπροέραιτες παρατηρήσεις.
Ελπίζω να το βρείτε χρήσιμο... ;)

einai nomimo?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μπορει κανεις να μου πει πως να κατεβασω το excel οχι το excelaki το excel γιατι ο υπολογιστης μου δεν το εχει εγκατεστημενο και δεν μπορω να χρησημοποιησω το excelaki.
(Υ.Γ. Συγνωμη που εβαλα πολα excel και excelaki αλλα δεν γινοταν αλιως και συγνωμη αν σας μπερδεψα!)
 

DeletedUser14851

Μπορει κανεις να μου πει πως να κατεβασω το excel οχι το excelaki το excel γιατι ο υπολογιστης μου δεν το εχει εγκατεστημενο και δεν μπορω να χρησημοποιησω το excelaki.
(Υ.Γ. Συγνωμη που εβαλα πολα excel και excelaki αλλα δεν γινοταν αλιως και συγνωμη αν σας μπερδεψα!)

Μπορείς να κατεβάσεις το openoffice απο το λίνκ εδώ που σου έχω βάλει, είναι δωρεάν
 

DeletedUser4641

Μπορει κανεις να μου πει πως να κατεβασω το excel οχι το excelaki το excel γιατι ο υπολογιστης μου δεν το εχει εγκατεστημενο και δεν μπορω να χρησημοποιησω το excelaki.
(Υ.Γ. Συγνωμη που εβαλα πολα excel και excelaki αλλα δεν γινοταν αλιως και συγνωμη αν σας μπερδεψα!)

το πρόγραμμα Excel είναι αναπόσπαστο κομμάτι των Office και δεν μπορείς να το πάρεις δωρεάν...

μπορείς να κατεβάσεις το open office που είναι Δωρεάν και θα σε βοηθήσει να δουλέψεις το συγκεκριμένο αρχείο....

(το οποίο παρεμπιπτόντως προσωπικά το βρίσκω ενδιαφέρον αλλά όχι πολύ χρήσιμο....)
 

DeletedUser

μπικα αλλα στα σημια τα οποια ειναι ξεκλιδωτα δεν μπορω να γραξω
 

DeletedUser

Δεν καταλαβαίνω, μπαίνω στο λινκ και μετά τί κάνω; Μου βγάζει εκεί κάτι upload you file και τέτοια, πού πάω;
 

DeletedUser6467

Εχει ενα κακο οταν βάζεις full ολα τα κτήρια δεν σου εμφανιζει τους ποντους 12,154
 

DeletedUser4641

[yioryos]Έχει διαγραφεί το περιεχόμενο...[/yioryos]
 
Κορυφή