Epitafios - LSD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35544
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35661

15 χωριά έχασαν και είναι έτοιμοι να τραβήξουν καλώδιο..
φιλε μ χασαμε 15 χωρια αλλα δε τραβαω καλωδιο για αυτο.. γτ τωρα θα πρεπει να παω η με στοπ η με ρεκ και δε ψηνομε να γινω το τσιρακι κανενος.. καλος η κακος λογο κακης δοιηκησης (απο εμενα)λογο κακης δπλωματιας δε ξερω.. παιξαμε μονοι μας εναντια σε δυο καλοστημενες φυλες και χασαμε..
 

DeletedUser35661

αλλά χωρίς ριμ, άμυνες, ενεργητικότητα και σκιλ η ήττα θα ερχόταν αργά ή γρήγορα.
Δεν ερχόμαστε αλλά είμαστε εδω από την αρχη
Το μονο που δεν ειχαμε ηταν το ριμ αν δεις απωλειες με αμυνες μας να ειναι στους punishers.. επισης αν δεις τα στατιστικα και απο ενα πλανο πηρες μονο 15 χωρια ενω δεν ειχα στρατο ουτε για δειγμα και σας κοβαμε τραινα με 30 βαρυ νομιζω σκιλ ειχαμε αρκετο.. οπως και ενεργητικοτητα.. μη ξεχναμε οτι κανατε πλανο και βαρουσαν καποιοι απο εσας με αμυντικα δε μπορεις να πεις για σκιλ..
Απο εμενα θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο και ενα μεγαλο ευχαρηστω σε παιδια που ακομα και με ενα χωριο και με μολις 1-2 εβδομαδες στη φυλη μας κατσανε ολο το βραδυ κοβανε τραινα για ατομα που απλα παρατησαν το παιχνιδι και πεσαν για υπνο.
 

DeletedUser34504

Κάτι άκουσα ότι ο επιτάφιος τραγουδάει την ζωή εν τάφο αληθεύει???

ΥΓ. Ζεν και μόνο που υπάρχει το όνομα σου σε αυτό το ποστ σε ρίχνει επίπεδο...;)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Kαι ελεγα απο πια θλιβερη παρουσια ειχαμε απαλλαχτει ολο αυτον τον καιρο
 

DeletedUser34504

Εμαθα οτι σε κραζουμε και ηρθα
Μου λείψατε και είπα να περάσω μια βόλτα. Φαντάσου ο Θοδωράκις μέχρι και σε ποστ για τον άχρηστο τον επιτάφιο σχολιάζει προκειμένου να μου απαντήσει :D:D:D
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Πιο αχρηστος δεν ειναι κανενας απο εσενα ντρουλη
 

DeletedUser34504

Πιο αχρηστος δεν ειναι κανενας απο εσενα ντρουλη

Έμαθα το σερί σου συνεχίζεται Θοδωράκι. Μετά τον 44 εισέπραξες την φάπα σου και στον 49. Δεν σε λένε άδικα τέοφαπ άλλωστε,,μήπως να το κάνεις επάγγελμα???
 

DeletedUser35661

Κάτι άκουσα ότι ο επιτάφιος τραγουδάει την ζωή εν τάφο αληθεύει???

ΥΓ. Ζεν και μόνο που υπάρχει το όνομα σου σε αυτό το ποστ σε ρίχνει επίπεδο...;)

Ρε ασχετο πραγμα τολμας και μιλας εσυ για τον μεγα επιταφιο?? ενα κοσμο επαιξες και αυτον τον εκλεισες με μια τεραστια αγκαλια απο 3 διαφορετικες ηπειρους..
Ειπα να μη σ απαντησω πριν το πλανο αλλα τωρα μοιρασα τις απαρετητες κοκκινες και ειπα να σ πω ενα γεια..
 

DeletedUser34504

Καλός τον άσχετο πυξιδομάχο χαχαχαχχα. Στεφανάκι τον έκλεισες τελικά τον κόσμο ρε??? Γιατί κάτι τέτοια μου έλεγες μόλις άνοιξε ότι πας για εύκολο κλείσιμο :D:D:D
 

DeletedUser35661

ακομα ευκολος ειναι!! Οταν τρως αριστους με συνοδεια αμυντικα και εκαθαριστηκες με 1000 τσεκουρια και 200 κριους νομιζω ειναι σα να κλεβω εκκλησια!! το θεμα ηταν οτι στην αρχη μας βαρεσαν 2 φυλες δυνατες αλλα τωρα που παιζουμε 2 εναντιον 2 δεν εχουμε θεμα..
 

DeletedUser35661

ναι ρε αφου μ εστειλες και φαικ στην νυχτερινη δε με ειδες?? ειπα να μπω τωρα που πηρατε και τους παν μαζι σας να παιξω ξυλο
 

DeletedUser35544

α σου στειλα φεηκ στη νυχτερινη; συγνωμη φιλε μου.. παντως δεν εχω θεμα να νομπλαρω και στη νυχτερινη, αυτο κρατα το.
 

DeletedUser35661

οχι φιλε μη το κανεις πηρατε αρκετα στο χερι εχθες στο πλανο ειναι κριμα να φατε και αλλες κοκκινες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή