Epitafios - LSD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35544
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35667

είσαι γύπας βρε μπαγασα...τι έγινε είδες γυναικείο όνομα και χάρηκες?Μαριγούλα Μαριγώ δε με θέλεις να και εγω ε;Κρίμα...
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
είσαι γύπας βρε μπαγασα...τι έγινε είδες γυναικείο όνομα και χάρηκες?Μαριγούλα Μαριγώ δε με θέλεις να και εγω ε;Κρίμα...

και γύπας και μπαγασας ε ;

Πάντως έχετε ένα θεματάκι εκεί στην LSD με τα μαθηματικά ε ;

ο πλέχτης λέει έκοψε 8 άριστους εσύ 4 θα μας αποκαλύψετε και σε μας τους κοινούς θνητούς πως τα μετράτε τα κοψίματα ;
 

DeletedUser35667

βλέπω εσύ ξες απο μαθηματικά αλλά στο διάβασμα τα χαλάς λίγο...4 στον σνόβιαν είπα...Αν βρε king σου πήρε τα μυαλά η Γωγώ...
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
βλέπω εσύ ξες απο μαθηματικά αλλά στο διάβασμα τα χαλάς λίγο...4 στον σνόβιαν είπα...Αν βρε king σου πήρε τα μυαλά η Γωγώ...

οκ στο σνοβιαν εσυ 4 , να βγει ο αλλος να μας πει που εκοψε τους 8 που ελεγε γιατι εγω ξερω εκοψε 4 στο χωριό με σταύλο 3 και ακαδημία
 

DeletedUser35667

θύμισε μου τα ποραδικα σου;Την άλλη φορά πες να σε στακάρουν περισσότερο...Κρίμα που με πρεμ δεν κάνεις κοψίματα...θα ήσουν εξαιρετικός...
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
γίνεσαι εριστικός αλλά δεν πειράζει καταλαβαίνω πως σας ενοχλώ εκεί που είμαι αλλά θα περίμενα να είσαι ποιο αντικειμενικός.
Τα ποράδικα μου όταν έβγαλα ακαδημία ήταν 9-8-3 και ναι ξέρω θα το ρίξεις στο πρεμ γιατί τόσο ξέρεις .
Όταν αποφασίσεις να μιλήσεις σοβαρά το συνεχίσουμε αν θέλεις .

Την καλησπέρα μου.
 

DeletedUser35667

Εριστικός,καλώς παίχτης έχει κλείσει αρκετους κόσμους...Δεν ξέρω όμως που κολλά στην κουβέντα...Όπως και να έχει...Μας ενοχλείς;εγώ είμαι φιλικός με τους γείτονες,κανένα θέμα...Ξέρω ξέρω φαρμάρεις πολύ,έλα σώπα σου θίξαμε τις παιχτηκές ικανότητες...
 

DeletedUser35661

Συγνωμη που αργησα να μπω επλεκα καλτσακια για τον αγνωστο στρατιωτη.. 4 αριστους κοπηκαν απο σφηνες π σου εβαλα απο την λιτσα κοπελιτσα.. για θυμησου λιγο!! αλλα δε πειραζει πασα μ εισαι υπερ παιχτης ανεβηκες τοσους ποντους χωρις πρεμ. εγω πιστευω οτι πουλουσες κιολας τοσο καλος π εισαι.. Νιαουυυυυυυυυ
 

Tutenstein

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Φέρτε και τον προφεσορα να σας μάθει κανένα κολπάκι να μας κερδίσετε όπως στον κ40...έμαθα πήρε σύνταξη μετά το επος του 40..εκτος και αμα άλλαξε όνομα και κρύβεται σε κανένα άλλο ακκ και ετοιμάζει κανένα νταβαντουρι...Δεν βρίσκω λόγο να λες ότι τελειώνουμε σύντομα...μάλλον εννοεις το keep hug the world ...Έχουμε παντως και εμείς κάτι εσωτερικά να σας δώσουμε άμα θέλετε γιατί τα δικά σας τέλειωσαν...
Σας πονάει και σας τρολλαρει οπου βρει του milano η Lsd!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Σας πονάει και σας τρολλαρει οπου βρει του milano η Lsd!

Δεν στέκομαι τόσο στις ασυναρτησίες που λες αλλά κυρίως στο μότο μου...
Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΡΟΛΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΠΟΊΟΥ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΖΕΝ!

Τον μιλάνο13 τον ξέρω,καλός τυπάς αλλα η LSD απόσο ξέρω και απόσο μου είπε δεν είναι δικιά του..
Όσον αφορά τον κ40 για πλάκα ανέφερα τα γεγονότα, οτι έγινε ανήκει στο παρελθόν...

Εντάξει τωρα μπορείτε να συνεχίσετε ελεύθερα ;)
 

Tutenstein

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Δεν πονάει και ούτε τρολλαρει του ζεν η τακτική κανεναν...μάλλον βλέπετε φαντάσματα...ειναι και η ώρα περασμένη
 

DeletedUser33515

Κάποιος μια περίληψη για εμάς που δεν παίζουμε στον 50 ρε παιδιά τι γίνετε? Τι είναι ΛΣΔ και ποιος χτυπάει ποιον? Πέθανε πάλι το φόρουμ και το ποιο ενεργό φόρουμ είναι αυτό του 50!!! Δώστε στοιχειά να μπορούμε να παρακολουθησουμε και εμείς οι άσχετοι.
 

DeletedUser35667

Φίλε anthoulis

Όλα ξεκίνησαν ένα πρωινό του Δεκέμβρη,ο αγαπητός μας γείτονας kingniorantes(που ακόμα να μάθω από που ήρθε το όνομα του) αποφάσισε να στείλει ένα τραίνο(ας το πούμε τραίνο) στον its me again.Μετά από κατι κόκκινες που έφαγε,αποφάσισε να στείλει την ίδια μέρα στον snovian,όμως πάλι δεν κατάφερε πολά(τα κόψαμε με dodge cancel παρακαλώ,τηλέφωνα μαθημάτων 2109999999).
Μετά ο κύριος με το μούσι από πάνω,ονόματι anselmo,τελικά δεν είναι ο γνωστός phil Anselmo αλλά ο Άνσελμος του Καντέρμπερι (μεγάλη η χάρη του) άρχισε να λογομαχεί τον Επιτάφιο,ακόμα ψάχνω για ποιο λόγο δύο θρησκευόμενα άτομα πλακώνονται.Μετά μπήκε στο παιχνίδι και ο φίλος ΖΕΝ που την έχει δει Μουρίνιο όμως όπως όλα δείχνουν είναι Τάκης Λεμονής. Περιληπτικά αυτά έχουν γίνει στο φόρουμ του Κ50.

 

DeletedUser33515

Μετά μπήκε στο παιχνίδι και ο φίλος ΖΕΝ που την έχει δει Μουρίνιο όμως όπως όλα δείχνουν είναι Τάκης Λεμονής.

ΕΕΕΕΕ λιγα για τον Τακη, εμείς στην Κύπρο τον έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση. κατά τα άλλα χαλαρά, τσακωθείτε λίγο παραπάνω τώρα που ξέρω και εγώ τι γίνεται. Θέλω να δω σπίθες ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

DeletedUser35667

δεν τσακωνόμαστε βρε...Σιγά μην τσακωθούμε για ένα παιχνίδι...Έχει πέσει πολύ ο Τάκης φίλε,μεταξύ μας τώρα,δεν έκανε καλή δουλειά φέτος στον γαύρο...Μόνο ΑΟ Σελλάνων!
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
YtDGQpQvQ7SZtVj8pErTqw.png


να κόβεις ξέρεις μας το είπες ουκ ολίγες φορές αν μάθεις τώρα να ντοτζάρεις κάνα αριστοκράτη σε βλέπω να μπαίνεις Hall of Fame στο πιτς φιτίλι
 

DeletedUser35661

Συγνωμη φιλε κοιμομουν.. ειχα κουραστει απο το πλεξιμο.. γτ δεν εδειξες ομως οτι η επιθεση ειναι απο τους go(τσιρακια σας).. ενω εσυ το μονο π κανεις ειναι να περνεις εσσωτερικα.. κανω πλανα μονος μ περνω χωρια κ εσεις το μονο π μ εχετε κανει ειναι να μ φατε 4 αριστους.. "Το κλαμα βγηκε απο τους ρεκ" ενας τιτλος χιλιαδες ιστοριες και παρα πολυ γελιο.. μπορειται να το κανετε κ σειρα
 

DeletedUser35661

Οκ ας ριξουν και αυτοι καμια κοκκινη γτ προς το παρων μονο στο χερι τα περνουν.. δεν εχω κομπλεξ παλικαρια μ ολοι τρωνε κοκκινες αλλοι συνεχεια αλλοι μια φορα στο τοσο..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή