Epitafios - LSD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35544
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Anselmo πρόσεχε μην βρεθείτε προ εκπλήξεως εκεί στη ρεκ..πολύ σιγουριά βλέπω και αυτό δεν είναι πάντα καλό!
 

DeletedUser35661

χαχαχαχα και εγω σε αγαπαω.. Πρωτα με ψαχνεις στο σκαιπ τωρα γραφεις για εμενα στο φορουμ.. Τοσο μεγαλος φαν μ εισαι πια η τοσο πολυ ποναει ο δρομος της πυξιδας?? Σπαραζει η καρδια μ να σε βλεπω να κλαις θα σ αφησω ενα χωριο στο ριμ να εχεις να παιζεις..
 

Tutenstein

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Επιταφιε μην γίνεσαι σκληρός με τα παιδια...σκεψου οτι ξερουν να κανουν ζεστες αγκαλιες:D
 

DeletedUser35661

Ραγιζει η καρδια μ και σπαει
που αλλος πυξιδα σε παει
Που οταν στρατευματα σπας
Εκεινος Γελαει
Μπροστα μ τα κτηρια σ σπαει
Και ο anselmo τωρα δε μ μιλαει
Στον επιταφειο κοντρα μη πας
Γτ σε ποναει!!!

Τα χερια ψηλα και αναψτε και ενα κερακι για να προσευχηθητε για τον φιλο ανσελμο. Που ακομα κλαιγετε στο σκαιπ αλλα εδω δεν απανταει καν
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Λοιπόν φίλε επιτάφιε,θα ήθελα να ηρεμήσεις και να μην στοχοποιείς μέλη της φυλής μου...

Η φυλή ΖΕΝ,αυτό το φυλετικό αριστούργημα που χτίστηκε με τόσο κόπο απο εμένα περνάει ώρες δόξας...

Η φυλή κινήθηκε έξυπνα και στρατολόγησε οτι καλύτερο υπήρχε στην κ54... ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΥΛΗ-ΕΠΟΣ

http://prntscr.com/hxav2u

Παραθέτω εδώ το σκρίνσοτ...Τι να πει κανείς για τον κουβαλητή ΖΕΝ,τον kingniorantes, τον Anselmo,τον Blacko και τον μεγάλο immortals...

Mε λίγα λόγια..ενα εχω να πω..

ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ 54...ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ...ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΟΥΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...

ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ

ΥΓ.Επιτάφιε μη λες πολλά και επιστρέψει ο Προφέσορ για να ξαναδώσει σόου απεναντί σας...:p:p:p
 

DeletedUser35661

Αχαχαχα γελαω επρεπε να δεις πως εκλεγε ο king τιραντες οταν πηρε 8 αριστους στο χερι.. πλακα ειχε..
Πες οτι θες για προφεσορ εξαλου και αυτος θυμα μ ηταν οταν τρολαρα και κλαιγοταν.. οπως κανει ο φιλος σ ο ανσελμο και τωρα στο σκαιπ μ..
Ζενακο αυτη ειναι η διαφορα τ τρολλ μας εσυ λες οτι εχεις ακουσει απο 3ους ενω εγω σας γλενταω με αυτα που σας κανω.. μιλα με ομηρο και εξηγησε του οτι δεν κοβεις τρενα οταν στελνεις 500 ξιφη 3 ωρες μετα τους αριστους.. τα φιλια μ
 

DeletedUser35544

Ο επιταφιος σε μια απόπειρα του να τρολαρει τα πήρε στο χέρι... Τιλτιντ. So salty bae
 

DeletedUser35544

Ήταν μια ήρεμη μέρα, εμείς κλασσικά σπαγαμε pun, κι ο επιταφιος έστελνε μηνύματα στα κοπλευ μου.. Αυτό είναι το gameplay της lsd. Trolling you till you drop dead. Δολάρια μόνο επιταφιε. Θα σε βάλω κοπλευ αν ενδιαφέρεσαι
 

DeletedUser35661

Χαχαχα ανσελμο οταν πηραμε χωρια σας δεν μπορουσατε να μπειτε στο game.. οταν σας τρολαρουμε δεν εισαστε στο pc.. οταν απανταμε στο εξωτερικο φορουμ δεν το εχετε δει και οταν σας κραζουμε στο σκαιπ δε μπορειται γιατι εισαστε στη δουλεια..
Περνεις βραβειο σαν mr δικαιολογιας!!!
Υ.Γ. Αλλος εχει τιλταρει και βριζει οικογενειες στο σκαιπ τα φιλια μ μικρε
 

DeletedUser35661

Να φανταστω εαν σ ριξω πυξιδα παλι θα εισαι εκτος υπολογιστη γτ θα εχει παθει πνευμονια το σαλιγκαρι σ και θα πρεπει να το πας στον κτηνιατρο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
ρε τον επιτάφιο τον πυξιδορίχτη


δεν μας λες ρε φίλε έχεις και άλλα χόμπι εκτός από το πλέξιμο ;
 

DeletedUser35667

Ο Άνσελμος (1033 - 21 Απριλίου 1109), αναφερόμενος και ως Άνσελμος της Αόστης, ήταν αρχιεπίσκοπος του Καντέρμπερι. Ιταλόςστην καταγωγή, αποτελεί κυρίαρχη μορφή της θεολογίας και της φιλοσοφίας στη μεσαιωνική Ευρώπη του 11ου αιώνα. Θεωρείται πατέρας του σχολαστικισμού και επινοητής του οντολογικού επιχειρήματος για την ύπαρξη του Θεού. Ως αρχιεπίσκοπος αντιτάχθηκε ανοικτά στις Σταυροφορίες.

και δεν σε είχα για τόσο θρήσκο βρε μπαγάσα....
 

DeletedUser35661

King τιραντες το αλλο χομπι μ ειναι να σ κοβω αριστους και να κλαις.. 8 σε μια μερα και μετα πηγες σε αλλη ηπειρο να παρεις χωριο.. θες να σ πλεξω πουλοβερακι ματια μ?
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
εσύ έκοψες τους 8 άριστους μου ;

θέλω αυτόγραφο
 

DeletedUser35667

βλέπω πάντως τα παιδιά τα πάνε καλά με τα εσωτερικά, ειδικά από τους NMF...
king όταν σου πήραμε το χωριό δοκίμασες κανά dodge cancel ή άρχιζες να κάνεις προσευχές;αα ξέχασα τα αμυντικά σου θα ήταν σε σάρωση...Βάλε και καμιά σφήνα βρε αδερφέ,με κλειστά μάτια σου έκοψα τους 4 στον snovian...
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
ααα βλέπω μεγαλώνει το fan club μου

Γωγώ Μαστροκώστα όχι δεν δοκίμασα dodge cancel , δεν ξέρω να το κάνω .Βλέπω πάντως είσαι πολύ δυνατή και ελπίζω να προσφερθείς να μου το μάθεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή