εχω μια απορεια....σχετικα με τον κοσμο κ33!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32957
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32957

βρε παιδες. και αγαπητοι διαχειρηστες του παιχνιδιου... πειτε μου σας παρακαλω πολλυ, πως εξερευνουνται τα οπλα στο οπλοποιειο, αφου δεν υπαρχει καν ο παλαντιν,στις ρυθμισεις του κ33??
Με τις συχνες επιθεσεις των στρατευματων,μηπως????

ευχαριστω εκ τω πρωτερων!
 

DeletedUser

Δεν έχουν καμία σχέση τα όπλα παλαντίν με οπλοποιείου.Αν πατήσεις στο οπλοποιείο θα σου βγάλει δυνατότητες εξερεύνησης (τσεκούρομάχου,τοξότη κλπ.),ο παλαντίν έχει άλλα όπλα (φανάρι,miezko,carol κλπ.) απλά σε αυτόν τον κόσμο δεν θα έχει τα όπλα του παλαντίν.
 

DeletedUser32957

δεν παιζω στον κ33. απλα ετυχε να δω τις ρυθμισεις... και ειδα πως δεν εχει παλαντιν. ετσι μου δημιουργηθηκε η απορεια αυτη, σχετικα με τα οπλα.

ευχαριστω για την αμμεση απαντηση.
 

DeletedUser30244

Δεν έχουν καμία σχέση τα όπλα παλαντίν με οπλοποιείου.Αν πατήσεις στο οπλοποιείο θα σου βγάλει δυνατότητες εξερεύνησης (τσεκούρομάχου,τοξότη κλπ.),ο παλαντίν έχει άλλα όπλα (φανάρι,miezko,carol κλπ.) απλά σε αυτόν τον κόσμο δεν θα έχει τα όπλα του παλαντίν.

εν ολιγοις κοσμος πολυ κατω του μετριου...

δεν νομιζω να αξιζει να μπει καποιος σοβαρος παικτης να ασχωληθει σε αυτον τον κοσμο με τετοιες ρυθμισεις,μονο κατι πουθεναδες.
 

DeletedUser28641

κοσμος χωρις τα φαντασματα παικτες που βρίσκανε ενα φαναρακι,μπαινανε μια φορα την εβδομαδα,βγαζανε καταπελτες και επιβιωναν για μηνες.Επιβιωναν εξαιτιας τυχης και οχι ικανοτητας.Ε εαν αυτος θεωρειτει κακος κοσμος ,τι να πω?
 

DeletedUser33345

κοσμος χωρις τα φαντασματα παικτες που βρίσκανε ενα φαναρακι,μπαινανε μια φορα την εβδομαδα,βγαζανε καταπελτες και επιβιωναν για μηνες.Επιβιωναν εξαιτιας τυχης και οχι ικανοτητας.Ε εαν αυτος θεωρειτει κακος κοσμος ,τι να πω?

συμφωνω απολυτα
 
Κορυφή