Duplex Εffectus εσυ superstar!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34439
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35490

Επισης, βρες μου εναν βρε πουθενα που εχει παει πυξιδα οι νοβους!

Βρες μου εναν βρε ασχετε...

Η σαμπ σας εχει παει πυξιδα-εσωτερικο τουλαχιστον 3 παιχτες. Ξυπνατεεεε
 

DeletedUser34504

Καλα εσυ Φουφλη...

Το δικο σου παραδειγμα ηταν εξαιρετικο με την αμστελ και την μυθος....χαχαχα

Ειστε πολυ κακοι αληθεια. Ειστε και τυχεροι που οι νταμπ κοιμουνται ορθιοι και δεν σας σπανε την συμμαχια. Καθονται και σας πιστευουν με τις μαλακιες που λετε. Απορω πως υπαρχουν ακομα ατομα που εμπιστευονται την τσουτσα τον Φωτη. Πειτε του να βγει εξτερναλ ρε, γιατι μας τον κρυβετε; Γιδι!


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos

Εδώ οι απόψεις διίστανται...κάποιοι ( αφελής) μπορεί όντως να τους πιστεύουν..κάποιοι άλλοι όμως πιο έξυπνοι κάνουν ότι τους πιστεύουν. Το γιατί είναι πολύ απλό. Σίγουρα σε έναν τελικό πόλεμο είναι πιο δύσκολο να αντιμετωπήσουν την Σαμπ απο ότι την Νόβους. Και πριν προλάβει να βγει κανείς στραβωμένος, είναι προσωπική μου άποψη δεν σημαίνει ότι έτσι είναι τα πράγματα. Αλλά ένας νοήμων άνθρωπος αυτό θα σκεφτόταν. Σαφώς και η Σαμπ είναι πολύ πιο δυνατή σαν φυλή. Η Νόβους αποδεδειγμένα απο την αρχή του κόσμου αποτελεί το γιουσουφάκι είτε της Σαμπ είτε της Νταμπ προκειμένου να επιβιώσει.
ΥΓ. Μην περιμένεις αφού έκανε την μαλακία με το δεύτερο ακκ στο εξτέρναλ και τον πήρατε χαμπάρι να βγει για κανα 6μηνο ο μπάρμπα Φώτης ;)


10 Πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35490

Συμφωνώ.

Οσοι το πιστευουν αυτο, το πιστευουν γιατι θεωρουν πως θα καταφερουν να νικησουν την σαμπ. Ενω, τα πραγματα θα μπορουσαν να ηταν πολυ πιο απλα. Παιζουν και οι δυο επιθεση σε νοβους, τους τελειωνουν σε μια εβδομαδα, γινεται συμφωνια στο να μοιραστει καπως ο χαρτης και παιζεις τελικο πολεμο μετα. Αποκτα ενδιαφερον ο κοσμος και δεν περιμενεις να γινει κοσμος αντοχης, ωστε να κουραστουν οι παιχτες και να σταματησουν. Κοιτας να το ευχαριστηθεις απο οποια πλευρα και αν εισαι.

Κακα τα ψεματα, νοβους δεν υπαρχουν. Παρασιτουν και αν αλλαξει η διπλωματια θα εχουν διαρκεια ζωης λιγοτερης της μιας εβδομαδας...
 

DeletedUser35336

κοιτα να δεις που ξαφνηκα σηκωθηκαν τα σκατα να πατησουν καζανακι!!!!μιλανε ξαφνικα οι σαμπ???οι σαμπ με τον future για ρουφιανο???μιλανε οι σαμπ για εσωτερικα???εμειναν 41 ατομα απο 90 ξαφνικα!!!μιλανε για βαρβαρα οι σαμπ και κλαιει μεχρι και το πληκτρολογιο!!!
καπου διαβασα για τον μεγαλο κοφτη των τρενων τον μιστερ πυξιδα!!!
πλακα κανετε ετσι?δεν εξηγητε αλλιως!!!37 χωρια εσωτερικα και βαρβαρα απο αυτα τα 2 μεσα στον πυρινα μας και στην πρωτη νουκ τοιχος 12 στο ενα και μετα αντιο!!!
2 βουτιες τις εχασε για πλακα!!!

η προπαγανδα σας δεν περναει ξαφνηκα θυμηθηκατε να μιλησετε εδω μεσα να μας πειτε τι???φτασατε σε σημειο να γραφετε ποσο θα αντεχε μονη της η νοβους και διαφορα αλλα της πλακας!!!αν πιστευετε θα σπασετε την συμμαχια ειστε γελασμενοι!!!

αραξτε και λιγο το οτι μεινατε ξαφνικα 42 μελη δεν σημαινει οτι θα ξεχασουμε οτι εισασταν 2 φυλες με την ενωση ποου κανατε!!!ασχετα αν τους πηγατε εσωτερικα εναν εναν σιγα σιγα...

καληνυχτα αραξτε και πολεμηστε!!!το παιχνιδι εχει ακομα 1 χρονο τουλαχιστον!!!


10 Πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35341

Μιστερ Πυξιδα!!! που εισαι ρε πυξιδομαχε! βγες στο φορουμ να μας κανεις ενα σεμηναριο με θεμα το πως να τρως πυξιδα απο Νταμπ (στο οποιο θεμα εχεις κανει το μεταπτυχιακο σου) για να μαθαινουν και τα παιδια των Σαμπ και ασε τα παραμυθια για τα κοψηματα που εκανες σε χωρια τα οποιο πλεον ειναι ΝΤΑΜΠ
 

DeletedUser34439

καλησπερα σας dab

Ένας ακόμα κόσμος γεμάτος συγκινήσεις ξεκίνησε για να δούμε τη θα δούμε τελικά. Θα καταφερεί ο όμηρος κρουμυδας να κλείσει κόσμο με νοβους μαζί με τον τιτανά τον φώταρα η θα γίνει η επανάληψη του 40 . Μείνετε συντονεισμενει η αντίστροφη μέτρηση μολις ξεκίνησε

τελικα θα κλεισει κοσμο ο ομηρος και ο φωταρας με τους dab?
 

DeletedUser35490

Πουθενας πελιγκροσο, πουθενας λεμπρον τζειμς.

Αντε στο καβουκι σας παλι, ******ιοζηδες.


10 Πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35336

ΟΧΙ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ ΦΩΤΑΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΟΧΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ , ΤΗ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΝΟΒΟΥΣ ΤΟΝ ΤΥΠΑ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΡΕΝΑ ΜΕ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΤΟΝ ΤΥΠΑ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΑ ΒΑΡΑΒΑΡ ΤΑ 45 ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ? ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ


Υ.Γ Ενα μπουρδε ενα μπουρδελοοοο εισαστεεεεεεεεεεεεεε νοβους ερχονται πυξιδες


οσο εσυ πελι βγαλε το σκασμο γιατι πολυ μιλας και εχεις πλατες αλλων ******ιοζη μια ζωη ετσι εισαι οταν ηταν 2χ1 δεν επαιζες και ειχες δωσει τη φυλη και με το που γυρησε τουμπα βγαινεις και λες σας γαμαμε και ερχεται η ωρα σας κτλπ κτλπ, τοσο μικρο παιχτακι εισαι καημενε

σε αλλο κοσμο τα ιδια ελεγες που παιζαμε παρεα και δεν σου βγηκε σε καλο τη γλωσσα αλλα τελικα μυαλο δεν εβαλες και εδω βλεπω τα ιδια κανεις και ιν γκαμε εχεις βαλει 150 κοπλευ και πετας χαρταετο καημενε ε καημενε



θα σου απανταγα καταλληλα!!!αλλα βλεπεις σε κοτες λυρατες σαν και εσενα δεν ασχολουμε!!!βλεπεις εισαι τοσο μεγαλη κοτα που εκατσες και εφτιαξες καινουργιο προφιλ για να βρισεις!!!φαντασου ποσο φαπα και καρπαζια εχεις φαει που κριβεσαι για να μην σε παρουν πρεφα!!!βρε τυροπιτα εδω απανταμε με ονοματα και δεν παιζουμε κρυφτο με αμπαλους!!!γρηγορα στο δωματιο σου τωρα για δουλεια οταν θα φερεις καλα λεφτα θα σε αφησω ελευθερη!!!
 

DeletedUser34439


Τι να γίνεται ο κυρ Φώτης
πού να βρίσκεται ο Στρατής,
αν δεν χάθηκε στον πόλεμο στρατιώτης
τον κρυφό καημό μου να του πεις.
 

DeletedUser35336

παλι καλα που υπαρχει και ο αιγοκερος εδω αν και αργησε 2 μερες!!!γιατι στο παιχνιδι καποιοι κανουν τους κινεζους και δεν απαντανε σε παιχτες οπως τον τονυ μοντανα!!!θα απαντησουν μαλλον τωρα που εγινε βαρβαρος!!!
χιχιχιι καταντια κυριε μαντ να φτανει καποιος σε σημειο να σου στελνει μηνυμα στο facebook μπας και ανοιξεις και απαντησεις στην αιτηση αλλα πουυυυυυυυ τετοια τυχη
 

DeletedUser32716

Αστα αυτα και πες μας για το προχθεσινο πλανο σας με νοβους. Ποσα πηρατε ? 0 ειπες ?
Το πλανο το βγαλατε μαζι ? Πρεπει να δουλεψετε λιγο την συνεργασια σας.
Τους φιλους σας τους ρωτησατε γιατι χασαν 4 χωρια 1η γραμμη ? Υποτιθεται εσεις επρεπε να παρετε χωρια οχι εμεις. Μηπως ηταν ρουφιανος ο Lord κ ηταν μιλημενη η δουλεια ? Διαφωτισε μας :)
 

DeletedUser35035

Η συνεργασία της Sab σε αυτό το πλάνο ήταν άνευ προηγούμενου. Τώρα ξεκινάει ο πόλεμος.

Αναμένουμε ένα καλύτερο πλάνο, με καλύτερη συνεργασία και ευελπιστούμε σε φεικς εκτός νυχτερινής.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35035

Καλή προσπάθεια. Αλλά, πρέπει να ψάξεις πολύ περισσότερο για να βρεις δικές μου φεικς στη νυχτερινή.

Έχεις καλά αντανακλαστικά. Πρόλαβες και τις έβγαλες σκρινσοτ πριν τις ακυρώσω. (Συνήθως, τις ακυρώνω αφού τρέξω το σκριπτ).

Την επόμενη φορά σε θέλω λίγο πιο προσεχτικό και λιγότερο βιαστικό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35336

Αστα αυτα και πες μας για το προχθεσινο πλανο σας με νοβους. Ποσα πηρατε ? 0 ειπες ?
Το πλανο το βγαλατε μαζι ? Πρεπει να δουλεψετε λιγο την συνεργασια σας.
Τους φιλους σας τους ρωτησατε γιατι χασαν 4 χωρια 1η γραμμη ? Υποτιθεται εσεις επρεπε να παρετε χωρια οχι εμεις. Μηπως ηταν ρουφιανος ο Lord κ ηταν μιλημενη η δουλεια ? Διαφωτισε μας :)

κατι για πρωτη γραμμη ειπες και ηρθα να σε διαφωτισω!!!δεν στελνεις καμια αμυνα καλυτερα η μηπως σας τελειωσανε και στελνετε οτι υπαρχει???μεχρι και βοηθεια 25 δορια μου ηρθε σε χωριο!!!
δεν μου λες παλικαρι γιατι δεν βγηκες να σχολιασεις το τωρινο πλανο εσυ που μας το παιζεις στρατιωτικος αναλυτης???δεν σε συμφερει η ακομα ψαχνεις καμια αμυνα να στειλεις???
μηπως χτυπηθηκε ξανα ρουφιανος???διαφωτισε μας λιγακι εσυ!!!!

Τασοοοοοοο
ΠΑΤΩΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ
 

DeletedUser34100

κατι για πρωτη γραμμη ειπες και ηρθα να σε διαφωτισω!!!δεν στελνεις καμια αμυνα καλυτερα η μηπως σας τελειωσανε και στελνετε οτι υπαρχει???μεχρι και βοηθεια 25 δορια μου ηρθε σε χωριο!!!
δεν μου λες παλικαρι γιατι δεν βγηκες να σχολιασεις το τωρινο πλανο εσυ που μας το παιζεις στρατιωτικος αναλυτης???δεν σε συμφερει η ακομα ψαχνεις καμια αμυνα να στειλεις???
μηπως χτυπηθηκε ξανα ρουφιανος???διαφωτισε μας λιγακι εσυ!!!!

Τασοοοοοοο
ΠΑΤΩΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ


Αληθεια σου λεω δεν ηθελα να συμμετάσχω εδω περα γιατι ο καθενας λεει το μακρυ και το κοντο του , αλλα εσενα εχει ξεφυγει η κατασταση σου φιλε βγαινεις και λες οτι σου καταιβει στο κεφαλι ενας πελιγκροσο που οταν ηταν 2χ1 ηταν χαμμενος και εστελνε μυνηματακια που ελεγαν εγω ξερεις δεν εχω χρονο και ο σωστος αρχηγος δινει την αρχηγια της φυλης του και τετοιες μπουρδες και με το που γυρησε το 2χ1 εναντιων μας αρχησες να βγαινεις και να πουλας τρελες και ειρωνιες και να κουμπωνεις χωρια να αναιβεις να διξεις οτι μπορεις να κανεις πραγματα στο 2χ1 καημενε μου βαρας 300 νιουκες στο χθεσινο σου πλανο σε 1 παιχτη και τα χωρια που παιρνεις ειναι για κλαμματα , αλλα ο μικρος ο παιχτης ετσι φαινεται που βγαινει και ολο λεει λεει λεει σταθακο....


Κατσε παιξε ευχαριστησου το παιχνιδι και ασε το φορουμ και τις προκλησεις γιατι με αυτα που κανεις δηλωνεις ποσο μικρο παιχτακι εισαι λογια 100 πραξεις 0


Υ.Γ Και αυτο για να ξερεις οχι απλα θελεις πολυ για να φτασεις τον donjim σε παιχτικο επιπεδο θες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ οποτε θα σου προτεινα να μην τον πιανεις καν στο στομα σου.



#Solo Sabotage μεχρι τελους
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή