Δώσε μου την ιδέα σου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Θα είχε πλάκα να έβγαιναν χάρτες και για τον hp, να περνάει η ώρα και εμάς των στατιστικολόγων........
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
oi στατιστικολόγoi πρεπει να ξερουν κ να παιζουν και οχι να βαρανε μονο ανενεργους αλιος βλεπουν πυξιδα οπος εση :oops:
δεν ξεχνω :hmmm:
 

DeletedUser

εγω λεω αν μπορεις 1 να βαλεισ σπεεδ αλλα βαλτε π.χ 2 με 3 τιν μερα γιατι εγω δεν προλαβενο να πεζω και μαρεσει πολλυ το σπεεδ 2. ι φυλες μεχρι 5 καλο θα ιταν και με 1 δεν με πιραζει οτι θελετε ;) 3 παλαδιν μιν βαλεις γιατι θα με καταστρεπσετε με αφτο το παλαδιν εχω φαει κοκινες ουυυ ;) 4 φτιαξτο καλητερα αλλα μην χαλασετε το πεχνιδι ασ πουμε οχι αλλαγεσ επιστιμονικισ φαντασιας και ετσι οπως ειπε ενασ φιλος μας ποιο πανω ο αριστος να τακσιδεβει πιο πολλυ ;)) και καλο θα ιτανε οταν βαζετε σπεεδ απο δεφτερα π.χ μεχρι πεμτη απο τισ 12 μεχρι τισ 8 το προη π.χ να μιν ριχνουν ατακ.. ι μαλον ακυρο γιατι αυτο δεν γινετε να εχει κατασταση υπνου επιτιριτι ι προστασεια για κανεαν 2 ωρο για να ξεκουραστουμε λιγο ι κατασταση υπνο που ειπαρχη ;) και λιγο πιο πολλυ βαρβαρα γιατι παντα κανει φαρμα ο διπλανοσ και δεν αναπντισωμαι γρηγορα.. ;) ευχαριστο για το χρονο που θα κανεισ αν το διαβασες με εκτιμιση τομμυ2000 δηλαδη ματεο ;):clap:
 

DeletedUser

Παράδειγμα που σκέφτομαι να προσθέσω σε νέους κόσμους ως κριτήριο για το κλείσιμο:
Κυνήγι θησαυρού:
10 περίεργα χωρια, γεμάτα στρατό όσο δεν μπορείς να φανταστείς. Κάθε βδομάδα δίνουμε τις συντεταγμένες για 1 από αυτά μονο στις 5 μεγαλύτερες φυλές του κόσμου, οποια καταφέρει να πάρει και να κρατήσει τα 6 από αυτά θα είναι και η νικήτρια φυλή. (+κάποια αλλα που θα βρίσκετε μέσα στα χωρια αλλα δεν είναι ακόμα ώρα να τα πούμε)


καλω ειναι αλλα θα ειναι λιγο δυσκολο ;) αν και μπορεις να το κανεις οπος τον 18 νομιζο που ειναι κατι χωρια μιστικα που π.χ εχουν στρατο ι μια ιδιικι ικανοτιτα ;) ξερετε εσεις μορε :)

:)
 

DeletedUser27620

Ημερησιο Βραβειο

Πιστευω πως το ημερησιο βραβειο <<μεγαλη δυναμη της ημερας>> πρεπει να δινετε σε αυτον που εχει παρει τα περισσοτερα χωρια με περισσοτερους ποντους... π.χ εγω και ενας φιλος μου περνουμε 3 χωρια..αυτος τα περνει ποιο νωρις απο εμενα...τα δικα μου 3 εχουν αθροισμα 10.000 ποντους..και τα δικα του 8.700 ποντους...το βραβειο να το παιρνω εγω. και οχι αυτος επειδη τα πηρε ποιο νωρις
 

DeletedUser21990

Πιστευω πως το ημερησιο βραβειο <<μεγαλη δυναμη της ημερας>> πρεπει να δινετε σε αυτον που εχει παρει τα περισσοτερα χωρια με περισσοτερους ποντους... π.χ εγω και ενας φιλος μου περνουμε 3 χωρια..αυτος τα περνει ποιο νωρις απο εμενα...τα δικα μου 3 εχουν αθροισμα 10.000 ποντους..και τα δικα του 8.700 ποντους...το βραβειο να το παιρνω εγω. και οχι αυτος επειδη τα πηρε ποιο νωρις

Καλο αλλα πιστευω καλυτερο θα ηταν να γινει ενα καινούριο βραβειο για αυτο και να λεει αυτος που εχει παρει τους περισσοτερους ποντους σήμερα....οχι μονο απο κατακτησεις αλλα κ απο κατασκευες
 

DeletedUser

+1 να αρχιζουν να χτιζουν καποια να τα παιρνουμε καποιοι αλλοι :)
 

DeletedUser16958

εναν κοσμο hp που να απαγορεύεται να παιζουν κατω απο 18 ετων .

ειναι κουραστικο την ωρα που θες να ξεδωσεις να κανεις και τον μπαμπα σε ορισμενους

:)
 

DeletedUser26629

καταπληκτικη ιδεα! να ζηταμε ταυτοτητες!
αρα ουτε οι ξενοι να επιτρεπονται :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28292

πραγματικα δν εχω ακουσει μεγαλυτερη μπουρδα.μονο κ μονο γ αυτο που εγραψες απεδειξες οτι εισαι κ εσυ οσο ανωριμα ειναι τα παιδακια που τους κανεις τον μπαμπα.
 

DeletedUser16958

πραγματικα δν εχω ακουσει μεγαλυτερη μπουρδα.μονο κ μονο γ αυτο που εγραψες απεδειξες οτι εισαι κ εσυ οσο ανωριμα ειναι τα παιδακια που τους κανεις τον μπαμπα.

αφηστε βρε παιδια να πουμε καμια μπουρδα εμεις.... γιατι τις εξυπναδες τις εχουν αναλαβει αλλοι !

επισης το smile ισως να μην το ειδες στην αγωνια σου να ποσταρεις!

:clap:
 

DeletedUser28292

αφηστε βρε παιδια να πουμε καμια μπουρδα εμεις.... γιατι τις εξυπναδες τις εχουν αναλαβει αλλοι !

επισης το smile ισως να μην το ειδες στην αγωνια σου να ποσταρεις!

:clap:

μα εννοειται πως δν το εγραψες σοβαρα δν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να εχει το μυαλο(να μην εχει δηλαδη καν μυαλο) για να πει κατι τετοιο σοβαρα.επισης το smile σημαινει χαμογελαω κ το emoticon δειχνει ακριβως το ιδιο πραγμα δν σημαινει αυτο π εχεις εσυ στο μυαλο σου κ πρεπει εμεις να καταλαβουμε...
 

DeletedUser

μα εννοειται πως δν το εγραψες σοβαρα δν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να εχει το μυαλο(να μην εχει δηλαδη καν μυαλο) για να πει κατι τετοιο σοβαρα.επισης το smile σημαινει χαμογελαω κ το emoticon δειχνει ακριβως το ιδιο πραγμα δν σημαινει αυτο π εχεις εσυ στο μυαλο σου κ πρεπει εμεις να καταλαβουμε...

Aραξε λεωνιδα...

btw εσυ Ι.Μ για να ειπες τετοιο πραγμα δεν νομιζω να εισαι καν 18+
 

DeletedUser16958

Τυχαιο ειναι αυτο η οργανωθηκε η παιδικη χαρα ....?

Καληνυχτα παιδακια :p
 

DeletedUser28679

....

[mad]



Μην σχολιάζουμε όμως την ιδέα του αλλου εδώ, όσες πάρουν έκγριση θα μπούν σε νέο θέμα μονο για σχολιασμό.



[/mad]

1.Ουτε πως το ειπε ο ανθρωπος...
2.Μπενουμε να δουμε καμια ιδεα και βλεπουμε ολο σπαμ! Δεν ειμαστε και αναγκασμενοι ετσι; Αν θελετε να σπαμαρετε και να σχολιασετε να το κανετε αποσπασμα και να ανοιξετε τετοιο θεμα στο σωστο φορουμ!:noob: :mad:
 
Κορυφή