doom vs ΒΑΡΒΑΡΑ

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Η μεγαλη φυλη τον doom κυρηξε και επισημα πολεμο στα βαρβαρα απο της 2015-12-20 08:04:49


Ο λογος? Ενα παντεδως ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟ πλανο στην LOCA που πηραν 3 (ξερουν αυτοι τι) ειπαν να το γυρισουν στα βαρβαρα ΜΠΑΣ και παρουν κανα χωριο.

Δεν μπορω να πω τα καταφερνουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.

http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=23&type=&pn=5

Πηρανε 67 ολοκληρα χωρια :clap: (βαρβαρα)

Μπραβο παιχταραδες μου και εις ανωτερα.


Ποσο μελλον θα εχουν αυτοι οι παιχταραδες στον ματεω ετουτο κοσμο?
 

DeletedUser29426

Θα παρακαλούσα τους παίκτες των DC να σταματήσουν να στρατολογούν παίκτες στην 44 γιατί έτσι πόλεμο δεν κερδίζουν . όσο για τα βάρβαρα που πηραμε το καναμε για να σας ετοιμασουμε δωρακια απο αυτα που σας αρεσουν.
 

DeletedUser16890

δεν φτάνει που ανεβαίνεις στα στατιστικά λόγο ότι παίρνεις τα χωρια μέσα σας άδεια γκρινιάζεις κιόλας
για σας το κάνουμε να ανεβείτε στα στατιστικά και να μας τα κρατήσετε μέχρι να έρθουμε να τα ξανά πάρουμε
 

DeletedUser29426

Σίμο όνειρα βλέπεις έτσι ; Εδώ εμένα δεν μπορείτε να νομπλάρετε που με έχετε στις 2-3 ώρες 5 παίκτες και πείρατε ένα χωριό ενώ ήμουν σε επιτήρηση και αφού χαλάσατε 4-5 επιθετικά.
 

DeletedUser

Θα παρακαλούσα τους παίκτες των DC να σταματήσουν να στρατολογούν παίκτες στην 44 γιατί έτσι πόλεμο δεν κερδίζουν . όσο για τα βάρβαρα που πηραμε το καναμε για να σας ετοιμασουμε δωρακια απο αυτα που σας αρεσουν.
Τι δωρακια? Να μας τα μεγαλωσετε να τα παρουμε εννοεις ε? Γιατι δεν μπορειτε να κανετε και τιποτα αλλο


Σίμο όνειρα βλέπεις έτσι ; Εδώ εμένα δεν μπορείτε να νομπλάρετε που με έχετε στις 2-3 ώρες 5 παίκτες και πείρατε ένα χωριό ενώ ήμουν σε επιτήρηση και αφού χαλάσατε 4-5 επιθετικά.
Φυσικα και δεν μπορουν να σε νομπλαρουν ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ 4 ΧΩΡΙΑ σε 91 ημερες ρε υπερΠΑΙΚΤΗ που σχολιαζεις και στο εξωτερικο και δεν ντρεπεσαι
 

DeletedUser29426

εγώ έχω δικό μου λογαριασμό εσύ πάνε παίξε με άλλους 2-3 παίκτες έναν λογαριασμό μπας και μεγαλώσεις πιο γρήγορα από εμένα παικτάρα. Καλη συνέχεια τα υπολοιπα in game προς το παρων βλεπω ο headshot σας εδινε χωρια υπερπαικτες για να μπειτε μεσα σε εμας ή από πάνω αλλά τέτοιοι είστε .
 

DeletedUser16890

αγορίνα μου αν δεν μπορέσουν τα παιδιά θα έρθω εγώ να στα πάρω κάποια στιγμή για την ώρα θα τα αφήσω να εξελίξουν τις δυνατότητες τους ;)
 

DeletedUser34063

Επιτελους ο φιλος μου εμφανιστηκε!! αβριλιε μπρο τι εχεις να δειξεις στον πολεμο μας? τα 15 χωρια που πηρατε μεσα σας τις πρωτες μερες? τωρα αρχιζει η εορταστικη κλαψα! το κακο της ιστοριας ειναι οτι μονο εσυ προπαγανδιζεις... ουτε γι αυτο δεν κανουν στην υπερσυμμαχια σου! πλεον η 44 εγινε κοκκινη για σας παιδακια!

Θέση Όνομα φυλής Πόντοι Χωριά
1 DOOM 2,09 εκ. 323
2 ~DC~ 2,06 εκ. 242

παρτε βαρβαρα! 3 βαρβαρα εσεις 3 κανονικα εμεις! θα εχετε 500 χωρια και γω 300 και θα εχω την ηπειρο! ΡΙΜ ερχομαστεεεε
 

DeletedUser29426

Εσυ σε λιγο θα στρατολογησεις κανα βαρβαρο να ουμε
 

DeletedUser

εγώ έχω δικό μου λογαριασμό εσύ πάνε παίξε με άλλους 2-3 παίκτες έναν λογαριασμό μπας και μεγαλώσεις πιο γρήγορα από εμένα παικτάρα. Καλη συνέχεια τα υπολοιπα in game προς το παρων βλεπω ο headshot σας εδινε χωρια υπερπαικτες για να μπειτε μεσα σε εμας ή από πάνω αλλά τέτοιοι είστε .
1ο. Στον λογαριασμο παιζουμε 10 ατομα μην υποτας τους αλλους γιαυτο ειμαστε εκει που ειμαστε

2ο. Εχουμε χωσει το πρεμιουμ του αιωνα

3ο. Τον λογαριασμο τον καναμε με τα βαρβαρα


αχχχχ ρε αβριλιε παιχτουρα, Να σου στειλω προσκληση?

Εσυ σε λιγο θα στρατολογησεις κανα βαρβαρο να ουμε
ΠΩΩΩΩΩΩΩ ποιος μιλαει για βαρβαρα ΤΩΡΑΑΑΑ
 

DeletedUser

Νομιζω οτι ηταν πολυ εξυπνο να παρουν βαρβαρα.Με τον τροπο αυτο καθυστερουν την Loca και δεν θα παρει πρωτη την δευτερη ηπειρο.Οποιος παρει πρωτος την δευτερη ηπειρο εχει το πλεονεκτημα του κλεισίματός .Ο πολεμος Νες και dnd θα τελιωσει γρηγορα γιατι πιστευω, οτι θα γινουν στρατολογησεις ,τοτε η Loca θα βρεθει προ εκπληξεων και θα χτυπιεται απο 3 ηπειρους .Η DC απλα θα ακολουθησουν τον πρωτο αφου τα εχουν "καλα" και με τις 2 φυλες .:hmmm:Το πιο λαθος παιχνιδι μεχρι στιγμης το κανει η Loca που και οι 2 συμμαχοι τους ονειρευονται ή να τους στρατολογησουν ή να τους χτυπησουν οταν εχουν ξεμπερφδεψει απο τους αλλους και εχουν το πλεονεκτημα να μην εχουν αλλο εχθρο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Νομιζω οτι ηταν πολυ εξυπνο να παρουν βαρβαρα.Με τον τροπο αυτο καθυστερουν την Loca και δεν θα παρει πρωτη την δευτερη ηπειρο.Οποιος παρει πρωτος την δευτερη ηπειρο εχει το πλεονεκτημα του κλεισίματός .Ο πολεμος Νες και dnd θα τελιωσει γρηγορα γιατι πιστευω, οτι θα γινουν στρατολογησεις ,τοτε η Loca θα βρεθει προ εκπληξεων και θα χτυπιεται απο 3 ηπειρους .Η DC απλα θα ακολουθησουν τον πρωτο αφου τα εχουν "καλα" και με τις 2 φυλες .:hmmm:Το πιο λαθος παιχνιδι μεχρι στιγμης το κανει η Loca που και οι 2 συμμαχοι τους ονειρευονται ή να τους στρατολογησουν ή να τους χτυπησουν οταν εχουν ξεμπερφδεψει απο τους αλλους και εχουν το πλεονεκτημα να μην εχουν αλλο εχθρο.

Τι; Δηλαδη δεν θα υπαρξει πολεμος DnD-LOCA για το κλεισιμο του νοτου πρωτα αλλα και οι 2 θα στραφουν στο βορρα;
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Κανένα νέο στατιστικό έχουμε?

Έφαγαν κανένα ρικλέιμ?
 

DeletedUser

Κανένα νέο στατιστικό έχουμε?

Έφαγαν κανένα ρικλέιμ?

οχι το επεξαν πολυ εξυπνα οι καλιακουδες, λογικα θα μπαινανε με αμυντικα - καταπελταδικα κλπ


παιζει να κανουν και αποψε πλανο πριν την ειρηνη που δεν μπορουν να φανε ρεκλαιμ για να φτασουν την 100αρα
 
Κορυφή