DnD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser23888
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser23888

Το στυλ οτι το παιζεις ηθικος αλλα ηχογραφεις συνομιλιες για ενα παιχνιδι με ηλεκτρονικα χωρια με ξεπερναει.Εγω λεω να βαλουμε τη Διωξη Ηλεκτρονικου Εγκληματος να συλλαβει τον Θοδωρη για τα αισχη που προκαλεσε στην ΜΑΟ.

Αφηστε τα πολλα και καντε μια υστατη αντεπιθεση πριν πεσετε σαν χαρτινος πυργος και δεν προλαβουμε να το ευχαριστηθουμε καν

Δεν ηχογραφησα τιποτα αδερφε δεν συμμετεχω καν στην κουβεντα απλα οπως ξερεις παντα θα υπαρχουν καλοθελητες .... και αν ηθελα να το κανω .... το παιχνιδι θα τις ειχα δωσει καπου ηδη αλλα δεν το εχω κανει ...
οποτε μην ξεπερνιεσε
 

DeletedUser

βασικα δεν μας νοιαζει κιολας... ειμαστε ανηθικοι δεν εχουμε συνειδηση και μας αρεσει να σας ταπεινωνουμε και να σας κουρευουμε...!!
 

DeletedUser

οτι τα κανες και εσυ τοσο καιρο τα μεγαλωνες για να ρθω...!!! θενκς
 

DeletedUser29351

ρε Μαο παιξτε παιχνιδι και αφηστε την κλαψα μας τα εχεται
τουμπανο
 

DeletedUser28753

εγω ετσι τα βρηκα.
και τι ειναι για να τα μεγαλωσω??? Εσυ ετσι τα κανεις? Τα "μεγαλωνεις"? Σου αρεσει να φαινονται μεγαλα?
 

DeletedUser

ναι εμενα μου αρεσουν τα μεγαλα εσυ συμβιβασου με τα μικρα που εχεις συνηθησει!!!
 

DeletedUser

τωρα δουλευω το ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε.... αα και κανω και σεμιναριο φρατζας
 

DeletedUser28753

τωρα δουλευω το ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε.... αα και κανω και σεμιναριο φρατζας

ξεχασες το "με" ενδιαμεσα

- - - Eνημερώθηκε - - -

kostascrusader Πού κουρεύεσαι ρε μάγκα;

εσυ προσεξε απο την πολλη μαγκια μην σου ξεκολησει καμια εξατμιση.
 

DeletedUser

Θα βάλω σωλήνα να ακούγομαι και περισσότερο
 

DeletedUser

εσυ σε λιγο θα ξεχασεις και σε ποια ηπειρο ειχες χωρια!!:oops: ακούστηκε αυτο?
 

DeletedUser28753

Θα βάλω σωλήνα να ακούγομαι και περισσότερο

κομμωτρια ο ενας, σωληνο-αδερφος ο αλλος.
τι σοι φυλη ειναι αυτη?

τωρα φαινεται ποσο λογικη ητανε η εξελιξη μεταξυ των φυλων μας

- - - Eνημερώθηκε - - -

εσυ σε λιγο θα ξεχασεις και σε ποια ηπειρο ειχες χωρια!!:oops: ακούστηκε αυτο?

οταν λες σε λιγο? ποτε? σημερα? αυριο? μεθαυριο?
να ξερω βρε αδερφε να χτισω κομμωτηρια στα χωρια μου για παρτη σου. Αν και θα ητανε καλυτερα να τα χτισεις εσυ που ξες καλυτερα
 

DeletedUser

βασικα και τωρα αν θες δεν εχω θεμα χτισε κ κοιμητηριο... αμα λαχει ,,, να ξερεις σαν φυλη ξερουμε να περνουμε και τα μετρα!!
 

DeletedUser

Πολύ μιλάς και δε λές τίποτα, θα τα πούμε ingame. Καλή συνέχεια στο κράξιμο
 

DeletedUser28753

βασικα και τωρα αν θες δεν εχω θεμα χτισε κ κοιμητηριο... αμα λαχει ,,, να ξερεις σαν φυλη ξερουμε να περνουμε και τα μετρα!!

χαχαχαχαχαχαχα

να ξερες γτ γελαω.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

εσυ βεβαια ξερω οτι χρησιμοποιεις μεζουρα....ξες εσυ γιατι την χρησιμοποιεις.....δεν χρειαζοταν να μου το πεις....


Πολύ μιλάς και δε λές τίποτα, θα τα πούμε ingame. Καλή συνέχεια στο κράξιμο

κι εσυ που λες αυτα που λες, ειτε τα λες ειτε δεν τα λες παλι απο αυτα που δεν λεγονται ειναι. Αφου οτι λες, λεγεται οτι στα λενε αλλοι λεγαμενοι....

- - - Eνημερώθηκε - - -
 

DeletedUser31689

Πολύ ψηλό το επίπεδο τις ζητήσεις μεταξύ αντιπαλων...Ψυχραιμία παιδιά όλα καλά θα πάνε :p
 

DeletedUser

η ψυχραιμια ειναι για τους φοβισμενους.... εμεις δεν ειμαστε!!!
 
Κορυφή