DND vs LOCA (Στατιστικα και Σχολιασμος Στατιστικων)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15970
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33711

Εντωμεταξύ αυτα τα 2,3 άτομα ακομα δεν εχουν φάει πλανο να χάσουν χωρια για αυτο αξίζουν. Μαλλον ειναι και αυτοί στους 20 σκιλατους που με την πρωτη αναποδιά θα τους λες και αυτους άχρηστους και ανίκανους μαζι με την υπόλοιπη φυλη σου. Δε λεω εχετε δυο λογαριασμούς που ξερουν να παίζουν αλλα μεχρι εκει(δυστυχώς και για τους ίδιους που ειναι αναγκασμένοι? να βλέπουν αυτη την κακη εικόνα φυλης)
 

DeletedUser21068

Εντωμεταξύ αυτα τα 2,3 άτομα ακομα δεν εχουν φάει πλανο να χάσουν χωρια για αυτο αξίζουν. Μαλλον ειναι και αυτοί στους 20 σκιλατους που με την πρωτη αναποδιά θα τους λες και αυτους άχρηστους και ανίκανους μαζι με την υπόλοιπη φυλη σου. Δε λεω εχετε δυο λογαριασμούς που ξερουν να παίζουν αλλα μεχρι εκει(δυστυχώς και για τους ίδιους που ειναι αναγκασμένοι? να βλέπουν αυτη την κακη εικόνα φυλης)

Σταμάτα βρε κουτέ , αυτη την χαζή προπαγάνδα , δεν .. δεν σου λέω .. δεν ... αλλου αυτά..
1 άτομο έχουμε τον Μάρινο οι άλλοι είμαστε νουμπάδες ...

Και για αν ειμαι αντικημενικός 1 ειναι αυτος (απο νεσ-Λοκα) πουα αξίζει οι άλλοι απλα το παλέυουν με όσα ξέρουν και ειναι πολυ σεβαστό απο την μερία μου αυτο.
 

DeletedUser33711

Αυτος ο ένας έπαθε κρίση πανικού στο μοναδικό πλανο που έφαγε στον 33, έκλεισε το πς και εχασε 15 χωρια με ασυνόδευτους αριςτοκρατες. Οκ τωρα καταλαβα τι εννοείς σκιλατοι. Τοτε ναι εχετε σιγουρα 20 μπορει και παραπανω (L)
 

DeletedUser21068

Αυτος ο ένας έπαθε κρίση πανικού στο μοναδικό πλανο που έφαγε στον 33, έκλεισε το πς και εχασε 15 χωρια με ασυνόδευτους αριςτοκρατες. Οκ τωρα καταλαβα τι εννοείς σκιλατοι. Τοτε ναι εχετε σιγουρα 20 μπορει και παραπανω (L)

Ελπίζω να μην λές για τον Μαρίνο . Αλλα αν λές για κάποιον απο (νεσ-λοκα) δεν ανάφερα πουθενα την λέξη σκιλλ .. Σταμάτα την προπαγάνδα βρε ! ΄δεν σου ειπα ... δεν .. αλλου..
 

DeletedUser33711

Φυσικα και δε λεω τον Μαρινο.

Εύκολο ειναι να βρεις ποιος έπαιζε στον 33. Προσοχη με το άτομο δεν εχω τιποτα και μπραβο του που κάθεται και ασχολείται κιολας με τους καμενους τους νες εγω δε θα ειχα την υπομονη. Άλλο χρήσιμος και άλλο σκιλατος ομως.

Δεν ειναι προπαγάνδα η αληθεια ειναι. Και εσυ πρώτος απο ολους το ξερεις καλυτερα.
 

DeletedUser33570

Δημητρη,

Μιλας και λες θεωριές, αλλά στην πράξη εισαι μονο εσωτερικα και βαρβαρα!

Ελπίζω να εισαι εδω και μετα το 1ο πλάνο που θα δεχθεις... να μας δειξει και τι αξιζεις...

Μονο μην ανοιξεις παλι καμια εταιρεια... γιατι μετα το κραξιμο θα ειναι χειροτερο απο αυτό που θα παθουν τα βαρβαρα και εσωτερικά εικονικά χωρια σου...

Δυστυχώς τιποτα δεν εχεις πετυχει στο Κ36 που να σου δινει το δικαιώμα να λες το οτιδηποτε...
 

DeletedUser21068

Δημητρη,

Μιλας και λες θεωριές, αλλά στην πράξη εισαι μονο εσωτερικα και βαρβαρα!

Ελπίζω να εισαι εδω και μετα το 1ο πλάνο που θα δεχθεις... να μας δειξει και τι αξιζεις...

Μονο μην ανοιξεις παλι καμια εταιρεια... γιατι μετα το κραξιμο θα ειναι χειροτερο απο αυτό που θα παθουν τα βαρβαρα και εσωτερικά εικονικά χωρια σου...

Δυστυχώς τιποτα δεν εχεις πετυχει στο Κ36 που να σου δινει το δικαιώμα να λες το οτιδηποτε...

Ρε κούκλε μου , γιατι το πάς συνεχεια στο προσωπικό , αγάπαμε της ώρες που μπορείς ..
Που έγραψα οτι έχω προσφέρει εγω στην φυλή ; ή οτι είμαι παικταράς ή οτι έχω σκιλλς ; κάτσε να δώ που είναι το πρώτο βάρβαρο σας σε αποσταση απο εμάς.. αίντε...

Μην το πηγαινεις επι του προσωπικου , ποσο μαλλον να σχολιάζεις και να λές για την προσωπική ζωή εκτος παιχνιδίου , είναι απαράδεκτο φίλε ντρόπη να μπλέκεις αυτά τα 2. Μην το ξανακάνεις γιατι θα λάβεις τηνα γνόηση μου.

Άσε τα λόγια και βγάλε μου πλάνο λοιπόν , ηρθες και κανιβάλησες τα πάντα γυρο μου , παίξε μπαλιτσα , διασκέδασε και ασε τα λόγια και τις μικροπρέπιες.


 

DeletedUser

Ρε κούκλε μου , γιατι το πάς συνεχεια στο προσωπικό , αγάπαμε της ώρες που μπορείς ..
Που έγραψα οτι έχω προσφέρει εγω στην φυλή ; ή οτι είμαι παικταράς ή οτι έχω σκιλλς ; κάτσε να δώ που είναι το πρώτο βάρβαρο σας σε αποσταση απο εμάς.. αίντε...

Μην το πηγαινεις επι του προσωπικου , ποσο μαλλον να σχολιάζεις και να λές για την προσωπική ζωή εκτος παιχνιδίου , είναι απαράδεκτο φίλε ντρόπη να μπλέκεις αυτά τα 2. Μην το ξανακάνεις γιατι θα λάβεις τηνα γνόηση μου.

Άσε τα λόγια και βγάλε μου πλάνο λοιπόν , ηρθες και κανιβάλησες τα πάντα γυρο μου , παίξε μπαλιτσα , διασκέδασε και ασε τα λόγια και τις μικροπρέπιες.



Αποφασισε τελικά ποια γραμμη θα ακολουθησεις ,γιατι εχω μπερδευτεί, μια στο προσωπικο πας και μια μιλας για τη φυλη... :hmmm:
Το χειρότερο ειναι πως δεν δεχεσαι τη κριτικη και με αδοξο τροπο προσπαθεις να αλλαξεις θεμα και συζητηση...σχολιαζε εντος θεματος και αμα θεωρεις πως μπορει να συζητηθει καποιο θεμα,ανοιξε νεο θεμα στο φορουμ και μη χαλας το παρών...
 

DeletedUser34063

σπανιως γραφω γιατι λιγο οι τραγικες μας επιλογες με την στρατολογηση ολων των σκουπιδιων, λιγο η χαλαροτητα μας ειμαστε πολυ πισω σε στατιστικα. ΟΜΩΣ κυριοι παρτε το χαμπαρι. το 3 προς 1 που πουλατε με τους 3-4 ρουφιανους σας παει χαλαρα 2 προς 1 και ουτε! ο πολεμος δεν εχει αρχισει ακομα. βλεπω 2 φυλες που στην ουσια στηνονται για την συνεχεια. καλως η κακως η ΝΕΣ με εξαιρεση 2-3 ατομα που το νοιωθουν ηταν μια κακη φυλη.

ο ταραχη εφαγε 7ημερο νον ατακ και εκανε διακοπουλες.
ο ραντιξ απλη παρατηρηση.
ο φοιτητες ατακαμπλ.

αρα το μετωπο του ταραχη εξασφαλισμενο και της ΝΕς ξεβρακωμενο! υπερηφανος ραντιξ και ΣΙΑ που εσπασαν φοιτητες με ατακαμπλ! και που εδιναν χωρια τα ρουφιανακια σας να μπειτε με αμυντικα μεσα σε πυρηνες ταραχη και μπαρακουντα. και με το που τρωει πλανο ο ντερτι που ειχε και αποψη για το παιχνιδι, του λετε απλα και ομορφα αγορι μου δεν κανεις και τον ξιλωνετε. το ιδιο και με τους υπολοιπους. 5-6 ατομα ειμαστε σε καθε φυλη. απαραδεκτο επιπεδο και μαχες. δυστυχως αυτο ειναι το ελληνικο Tw πλεον. 10 φαφλαταδες που τις μετρατε εδω μεσα... και οι μεν και οι δε. οποιος σεβεται τον εαυτο του δεν πανηγυριζει που εφαγε την τελειωμενη ΝΕΣ. ουτε που εχει 115 κανιβαλισμους Μητσο. για ονομα του θεου. δεν εχω δει ουτε πλανο ουτε τπτ.και οταν κατι πηγε να γινει βαφτηκαν ολα κοκκινα οπως με τον φιλιπ. βαρατε ψοφιμια. καλα κανετε. και γω το ιδιο θα κανα. αφηστε τα στατς ομως. αλλα να μου πεις... πληρωνουμε αυτα που ειχα πει σε παλιες κουβεντες και δεν με ακουσε κανενας... ευτυχως εμφανιστηκαν οι 30 ρουφιανοι σας και θα το παιξω το παιχνιδακι. αν και αμφιβαλλω αν αξιζει...

καλη συνεχεια ΝΤΙενΝΤΑκια και ΛΟΚΑκια αν παιζατε πριν 4-5 χρονια ουτε καν θα υπηρχατε. μαζι και γω. γι αυτο παιχτε το γκειμ και αφηστε τα πολλα πολλα. δεν εχετε δειξει και τιποτα ακομα...

σαλουδος αγαπες ξερετε που θα με βρειτε
 

DeletedUser33570


.....κάτσε να δώ που είναι το πρώτο βάρβαρο σας σε αποσταση απο εμάς.. αίντε...


Και σ΄αυτο OFF εισαι...

Στην Κ54 βαρβαρα εμεις ΔΕΝ πηραμε!

Εσεις ηρθατε να εφαρμοσετε αυτη φοβερη τακτική και πηρατε βαρβαρα μεσα στην Κ55

Τα στατιστικα τα γνωριζεις... και ολοι μπορουν να ανατρεξουν σε αυτα!

Τέλος δεν ειμαι εγω αυτος που βαζω το προσωπικό στη συζητηση μας!

Εσυ ηρθες και εκανες εδω ανακοινωσεις!

Ποια η ουσια και η σοβαρότητα των προ μηνος ανακοινωσεων σου -που τοτε τους σεβαστηκα και απλα επισημανα - αυτο που ακολουθησε σημερα και ενώ σε σντομο χρονικο διστημα δικαιωθηκα... τωρα εσυ παρεξηγησε κιολάς...

Να προσεχεις τι γραφεις γιατι τα ψεματα εχουν κοντα ποδαρια....

Παντα φιλικά, παντα με σεβασμο στον οποιοδήποτε συνομιλιτή μου,

αλλα ο σεβασμο Ποτε ΔΕΝ σημαινε και εξακολουθει να ΜΗΝ σημαινει "φίμωση"!

Τα γραπτά μενουν και δυστυχώς σε εκθέτουν ανεπανόρθωτα... τα δικα σου κειμενα.. οχι τα δικα μου σχόλια!

Τέλος αυτο που επαναλαμβανω και παρακαλώ διόρθωσε με...
τι ειναι που εχεις να επιδειξεις στον Κ36 (δεν θα σχολιασω προηγουμενους κοσμους... διοτι ο καθενας εχει την επιχειρηματολογια του...)

Δυστυχως φιλε Δημητρη δεν βλεπω τιποτα απολυτως.. παρα μονο κοκκινα γραμματα και θεωριες επι υποθεσεων...

Τα δικα μας τα πλανα φαινονται - τα δικα σας ΤΙ εχουν να μας δειξουν?
Βοηθα με σε παρακαλώ 4 πλανα 15 χωρια....
1 μηνα χτυπατε μια φυλή που εχει το 1/3 του μεγεθους σας - ΔΕΝ σας σηκωσε καμια επιθεση και ΔΕΝ πετυχατε ΤΙΠΟΤΑ!

Το αντιλαμβανεσε αυτο?

Η Αληθεια ειναι σαν τον Ηλιο.... ΚΑΙΕΙ!

- - - Eνημερώθηκε - - -

σπανιως γραφω.....

.... 10 φαφλαταδες που τις μετρατε εδω μεσα...

σαλουδος αγαπες ξερετε που θα με βρειτε


Σχεδον με ολα οσα αναφερες θα είμουν ετοιμος να συμφωνισω μαζί σου...
Αλλά ... το..."τις μετρατε..." επρεπε να αναγραφει εαν θεςνα γινεις πιστευτος ... τις μετραμε...

ετσι όπως το εγραψες παρουσιαζεσε σαν ο δημοσιος κατηγορος... σε ενα κοσμος που ΔΕΝ παραδεχεσε...

και εάν εχεις αυτη την άποψη και απεχθεια ΓΙΑΤΙ παραμένεις?

Για να φωτισεις με την παρουσια σου στις Ελληνικές TW?

Αμα δεν παραδεχεσε τον κοσμος που παιζεις ΔΕΝ υπαρχει λογος να χαλιεσαι... κανεις ΔΕΝ φωτιζεται απο την παρουσία σου...ετσι στο αναφερω για να μην εχεις κανενα ενδοιασμό...

Μπορεις ευκολα να αποχωρησεις και εσυ με εναν πομπωδες υφος του στιλ - ολοι ειστε ασχετοι και ο κοσμος δεν αξιζει μια...

Δεν ειναι η 1η φορα που γινεται ξερεις...

Εαν ομως καιγεσαι εδω μεσα ( που καιγεσαι και το σεβομαι αυτο!!) μην απαξιωνεις τον χρονο και τις προσπαθειες σου ετσι τοσο... κοινοτυπα..

Φιλικα παντα.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Όταν ο Κροκάλας έπαιζε φυλετικές οι περισσότεροι εδώ έψαχναν τον τόνο στο πληκτρολόγιο.
 

DeletedUser2749

Όταν ο Κροκάλας έπαιζε φυλετικές οι περισσότεροι εδώ έψαχναν τον τόνο στο πληκτρολόγιο.

να μαθει ο κροκαλας..το ειπα και στον Δημητρη..να μην προκαλει με ονομασιες χωριων..γιατι αυτο δειχνει και το επιπεδο του παιχτη..

ο ρανιτξ δεν ειναι παρατηρητης...οταν θα μαθεις για μενα θα καταλαβεις....παρατηρητης θελεις να πιστευεις εσυ οτι ειμαι..αλλα βλεπω τα παντα..ξερω τα παντα...πως να το κανουμε τωρα....

απο εκει και περα...στρατολογησατε μια ΝΕΣ..που οταν το κανατε πετουσατε την σκουφια σας και καποιοι που δεν υπαρχουν πλεον..μου ελεγαν μην πατησω διαγραφη..αλλα ξαφνικα εξαφανιστικαν..τοτε ηταν καλα...αλλα τωρα ξαφνικα ολοι οι νες γιναν παλτα και δεν ξερω εγω τι αλλο...να μην τους περνατε διπλα σας..εμεις δεν φταιμε....

κανατε στρατολογιση? γινατε τα 3/4 vs 1/4?? το κανατε η δεν το κανατε ρε μαγκες? πουλατε τρελα γιατι ακομα δεν ειδατε πλανο επανω σας...

κροκαλα ειδες πλανο ποτε επανω σου? ειδες 1000 σπαθακια? οταν το δεις ελα να πεις οτι θελεις...εμεις παμε να κλεισουμε μια ηπειρο...εσας εκει σας εχουμε αγνοημενους προς το παρων..αλλα οταν θα γυρισουν τα σπαθακια μας επανω σας..τοτε να δω τι παρατηρητης εισαι εσυ..


εσεις δεχτη εσυ σε αυτον τον κοσμο 27 τρενα? εχεις φαει ξυλο? οχι..εισαι πισω..πηρες 4 χωρια και μας το παιζεις ιστορια....αντε ολοι μαγκες γινατε ...δες τε την την αληθεια..και τα περι ρουφιανιας να πω μονο οτι..οταν θα μαθετε να μιλατε σωστα στον κοσμο σας..δεν θα υπαρχουν ρουφιανοι..

ρουφιανοι υπαρχουν γιατι εκει την εχετε δει βασιλιαδες σε ενα παιχνιδι ....και μερικοι αυτο δεν το δεχονται..και καλα κανουν...ετσι σας κρεμανε...
 

DeletedUser34063

να μαθει ο κροκαλας..το ειπα και στον Δημητρη..να μην προκαλει με ονομασιες χωριων..γιατι αυτο δειχνει και το επιπεδο του παιχτη..

ο ρανιτξ δεν ειναι παρατηρητης...οταν θα μαθεις για μενα θα καταλαβεις....παρατηρητης θελεις να πιστευεις εσυ οτι ειμαι..αλλα βλεπω τα παντα..ξερω τα παντα...πως να το κανουμε τωρα....

απο εκει και περα...στρατολογησατε μια ΝΕΣ..που οταν το κανατε πετουσατε την σκουφια σας και καποιοι που δεν υπαρχουν πλεον..μου ελεγαν μην πατησω διαγραφη..αλλα ξαφνικα εξαφανιστικαν..τοτε ηταν καλα...αλλα τωρα ξαφνικα ολοι οι νες γιναν παλτα και δεν ξερω εγω τι αλλο...να μην τους περνατε διπλα σας..εμεις δεν φταιμε....

κανατε στρατολογιση? γινατε τα 3/4 vs 1/4?? το κανατε η δεν το κανατε ρε μαγκες? πουλατε τρελα γιατι ακομα δεν ειδατε πλανο επανω σας...

κροκαλα ειδες πλανο ποτε επανω σου? ειδες 1000 σπαθακια? οταν το δεις ελα να πεις οτι θελεις...εμεις παμε να κλεισουμε μια ηπειρο...εσας εκει σας εχουμε αγνοημενους προς το παρων..αλλα οταν θα γυρισουν τα σπαθακια μας επανω σας..τοτε να δω τι παρατηρητης εισαι εσυ..


εσεις δεχτη εσυ σε αυτον τον κοσμο 27 τρενα? εχεις φαει ξυλο? οχι..εισαι πισω..πηρες 4 χωρια και μας το παιζεις ιστορια....αντε ολοι μαγκες γινατε ...δες τε την την αληθεια..και τα περι ρουφιανιας να πω μονο οτι..οταν θα μαθετε να μιλατε σωστα στον κοσμο σας..δεν θα υπαρχουν ρουφιανοι..

ρουφιανοι υπαρχουν γιατι εκει την εχετε δει βασιλιαδες σε ενα παιχνιδι ....και μερικοι αυτο δεν το δεχονται..και καλα κανουν...ετσι σας κρεμανε...




φιλτατε εγω απο την πρωτη μερα των στρατολογησεων βγηκα και ειπα καποια πραγματα... προφανως εσυ δεν τα ειχες διαβασει... ημουν παντοτε εναντια. χαρηκα παρα πολυ που πηρατε ace1 και salas13 θα παρουμε και μεις επιτελους ευκολα χωρια οπως αυτα που παιρνεις τοσο καιρο! για να ισορροπησουμε λιγο! 1000 σπαθακια??????? αχαχαχαχαχα προφανως δεν εχεις παιξει με 100.000 σπαθακια για να σου φαινονται πολλα τα 1000!

ανυπομονω το πλανο σας ραντιξξξζζζζζζ αποτι μου ειπε ο φιλιπ ηταν πολυ ευκολο για εκεινον να σας κοψει,να μαγειρεψει για τα παιδια του και να αγκαλιασει την γυναικα του! και εχασε ενα μονο... εγω που δεν εχω γυναικα και παιδια δεν θα χασω κανενα :p
 

DeletedUser33711

Krokala είσαι pro ?

Ή δεν ησουν εσυ που ενα ποστ πριν έλεγες οτι κουράστηκες που μετράει ο καθένας το σκιλ του εδω μεσα

:doh:

ΥΓ: μπορει εμεις να αργήσαμε να μάθουμε που ειναι ο τόνος , αλλα εχουμε προχωρήσει πολυ μετα το μαθημα των άτυπων γενικεύσεων στο οποιο απο οτι φαινεται μένει μετεξεταστέος ο φίλτατος (L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
φιλτατε εγω απο την πρωτη μερα των στρατολογησεων βγηκα και ειπα καποια πραγματα... προφανως εσυ δεν τα ειχες διαβασει... ημουν παντοτε εναντια. χαρηκα παρα πολυ που πηρατε ace1 και salas13 θα παρουμε και μεις επιτελους ευκολα χωρια οπως αυτα που παιρνεις τοσο καιρο! για να ισορροπησουμε λιγο! 1000 σπαθακια??????? αχαχαχαχαχα προφανως δεν εχεις παιξει με 100.000 σπαθακια για να σου φαινονται πολλα τα 1000!

ανυπομονω το πλανο σας ραντιξξξζζζζζζ αποτι μου ειπε ο φιλιπ ηταν πολυ ευκολο για εκεινον να σας κοψει,να μαγειρεψει για τα παιδια του και να αγκαλιασει την γυναικα του! και εχασε ενα μονο... εγω που δεν εχω γυναικα και παιδια δεν θα χασω κανενα :p

δεν παιζω στον κοσμο αλλα οταν βλεπω κατι τετοια δεν μπορω να κρατηθω
βρε κροκαλα αγορι μου που ειδες εσυ 100.000 σπαθακια?? ισως στον κ1 που ειχαν ολοι 10000 χωρια και βαζανε νουκ αντι για φεικ
εισαι το ιδιο ατομο που ελεγες σε ενα σκαιπ ρουμ οτι δεν φαρμαρεις βαρβαρα αλλα μονο παικτες
κατι τετοια παλαιολιθικα γιδια σαν και εσενα χαλανε τους σερβερ, ειστε οι νουμπαδες του παρελθοντος (βλεπε βουβουζελα) σε οποιο νεο κοσμο μπαινετε προκαλειτε γελιο με την ανυπαρκτη παικτηκοτητα σας.

αγορι ξυπνααα το παιχνιδι παιζεται με κοψιματα, ρικλειμ και ατελειωτες ωρες φαρμ τελειωσαν οι εποχες των τρενων που αλλαζαν 5 δευτερολεπτα και των στακαρισματων με 20 αμυντικα σε καθε μετωπικο χωριο. :noob:
 

DeletedUser

Bουβουζελα εσυ δεν βγηκες και εκανες ανακοινωση οτι σταματας το παιχνιδι λογο δουλειας????
Και τωρα βγαινεις και μας λες να μην ασχολουμαστε με την προσωπικη σου ζωη????
Ολοι οι Κλαψες το ιδιο λενε οταν χανουν βρηκα δουλεια και μπλα μπλα μπλα.
Με εσενα αρχηγο ακομα και 10v1 να παιζατε θα χανατε και γραφεις και στο εξωτερικο με υφος....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
δεν παιζω στον κοσμο αλλα οταν βλεπω κατι τετοια δεν μπορω να κρατηθω
βρε κροκαλα αγορι μου που ειδες εσυ 100.000 σπαθακια?? ισως στον κ1 που ειχαν ολοι 10000 χωρια και βαζανε νουκ αντι για φεικ
εισαι το ιδιο ατομο που ελεγες σε ενα σκαιπ ρουμ οτι δεν φαρμαρεις βαρβαρα αλλα μονο παικτες
κατι τετοια παλαιολιθικα γιδια σαν και εσενα χαλανε τους σερβερ, ειστε οι νουμπαδες του παρελθοντος (βλεπε βουβουζελα) σε οποιο νεο κοσμο μπαινετε προκαλειτε γελιο με την ανυπαρκτη παικτηκοτητα σας.

αγορι ξυπνααα το παιχνιδι παιζεται με κοψιματα, ρικλειμ και ατελειωτες ωρες φαρμ τελειωσαν οι εποχες των τρενων που αλλαζαν 5 δευτερολεπτα και των στακαρισματων με 20 αμυντικα σε καθε μετωπικο χωριο. :noob:

Στο κ16 δεν υπηρχαν κοψιματα ρικλεημ,φαρμ τρενα στα μιλισεκοντ ?ΧΑΧΑΧΑΧΑ 10.000 μονος του εβαζε ο Αγαθων την ωρα που ξυπνουσε και ετρωγε το τοστ του,μεγαλη φαρμα θα γινοσουν στο κ16 καλα σου ειπε .
 

DeletedUser34063

δεν παιζω στον κοσμο αλλα οταν βλεπω κατι τετοια δεν μπορω να κρατηθω
βρε κροκαλα αγορι μου που ειδες εσυ 100.000 σπαθακια?? ισως στον κ1 που ειχαν ολοι 10000 χωρια και βαζανε νουκ αντι για φεικ
εισαι το ιδιο ατομο που ελεγες σε ενα σκαιπ ρουμ οτι δεν φαρμαρεις βαρβαρα αλλα μονο παικτες
κατι τετοια παλαιολιθικα γιδια σαν και εσενα χαλανε τους σερβερ, ειστε οι νουμπαδες του παρελθοντος (βλεπε βουβουζελα) σε οποιο νεο κοσμο μπαινετε προκαλειτε γελιο με την ανυπαρκτη παικτηκοτητα σας.

αγορι ξυπνααα το παιχνιδι παιζεται με κοψιματα, ρικλειμ και ατελειωτες ωρες φαρμ τελειωσαν οι εποχες των τρενων που αλλαζαν 5 δευτερολεπτα και των στακαρισματων με 20 αμυντικα σε καθε μετωπικο χωριο. :noob:




αχ speeda 1a2a3a klp που σου χρειαζονται... ασχετε... ξερεις εσυ πως ηταν το παιχνιδι που γεννηθηκες το 1999... κανε μας την χαρη αγορι μου και φαρμαρε κανα βαρβαρο οπως λες. τοτε δεν ειχαμε σκριπτ οπως μερικα λοκακια και ΝΤιεντακια... ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θυγουμε! παλι καλα παιζετε με 3-4 cos ο καθενας και φιλοξενειτε τους μπαναρισμενους.

σκαιμ ρουμ με εσενα δυσκολο. και αυτην την κουβεντα δεν νομιζω να την λεω. γιατι φροντιζω να πιανουν τοπο τα φανταρακια μου. ξανα και ξανα και ξανα ωσπου να μην εχω ουτε μοναδα! να και κατι που θαυμαζω τον φιλο μου τον ραντιξ

- - - Eνημερώθηκε - - -

Krokala είσαι pro ?

Ή δεν ησουν εσυ που ενα ποστ πριν έλεγες οτι κουράστηκες που μετράει ο καθένας το σκιλ του εδω μεσα

:doh:

ΥΓ: μπορει εμεις να αργήσαμε να μάθουμε που ειναι ο τόνος , αλλα εχουμε προχωρήσει πολυ μετα το μαθημα των άτυπων γενικεύσεων στο οποιο απο οτι φαινεται μένει μετεξεταστέος ο φίλτατος (L)



το οτι μειωνω εσας δεν λεει οτι ειμαι προ εγω... μειωνω τα λεγομενα σας μονο αυτο κανω. διαβασε πιο προσεκτικα για το επομενο διαγωνισμα. σε αυτο κοπηκες με τρια
 
Κορυφή