Dnd vs Καρπουζακι

  • Δημιουργός θέματος Manic Psycho.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Συγχαρητήρια για την μεγάλη και νίκη της DND έναντι της φυλης Καρπουζακι :D

Είδαμε ηρωικές μάχες όπως εν παραδείγματι:
mparakoynta vs lemonito
Τρελλε μου νομπλαρες και τα κουκούτσια απο τα καρπουζιά όχι μόνο τα λεμονιά λίγη ντροπή δεν βλάπτει . http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=player&mode=conquers&id=820940&type=&pn=-1
 

DeletedUser

μπαρακουντα, λογαριασμος χτισμενος πανω στα καλα σφυρηλατημενα τσεκουρια και στα σαλωμενα αλογα
 

DeletedUser

μπαρακουντα, λογαριασμος χτισμενος πανω στα καλα σφυρηλατημενα τσεκουρια και στα σαλωμενα αλογα

και δεν ειναι ο μονος ,δινουν επικες μαχες , δες στατιστικα της φυλης καρπουζακι http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=492


Παιδια αφου δεν ξερετε φυλετικες θελετε να παιξουμε κρεμαλα?Ξεκιναω πρωτος
βρείτε την λεξη:
Ω_ _ ΣΗ

Εddy μην τραβας ζορια μια περιγραφη μαχης κανουμε, αν δεν σε πειραζει
 

DeletedUser30988

και δεν ειναι ο μονος ,δινουν επικες μαχες , δες στατιστικα της φυλης καρπουζακι http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=492


Παιδια αφου δεν ξερετε φυλετικες θελετε να παιξουμε κρεμαλα?Ξεκιναω πρωτος
βρείτε την λεξη:
Ω_ _ ΣΗ

Εddy μην τραβας ζορια μια περιγραφη μαχης κανουμε, αν δεν σε πειραζει

χαχαχα ενα ατομο ξερω που μισει τοσο την δνδ,ενα!! μονο ενα!!!μονο ενα που θα ανοιγε ακομα και θεμα ετσι στο ξεμπαρκο να την κραξη...μονο ενα!! ζωο??is that u? βγηκες απο την κλουβα σου? (ξερει αυτη παιδια,μην σας φαινονται περιεργα αυτα λεω)


ααα και μιας και μιλησες για πολεμο κλπ
http://prntscr.com/9cogk8 χμμμμ δεν ξερω,μαλλον το συστημα παει λαθος :hmmm: :noob:
 

DeletedUser

Mε μπερδευεις με αλλον βρε μαν. Οπως βλεπουμε στην καταταξη των επιθετικων παικτων http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=rankings&mode=playersod&order=attrank&tribe=0 την πρωτια την εχει η Loca με διαφορα .Στην δεκαδα υπαρχουν μονο 3 παικτες απο την φυλη σου .Συμπερασμα καποιοι παικτες παιζουν και καποιοι κανιβαλιζουν αυτο λεω και δεν νομιζω να εχεις παλι αντιρρηση γιατι σε οσα ποστ σε παρακολουθω γραφεις και παντα διαφωνεις για να διαφωνεις,
 

DeletedUser

Manic Psycho.
γελανε και οι πετρες μαζι σου. :noob:
 

DeletedUser33570

Κρυφόκοτα,

Οταν μιλάς για mparakoynta γαργάρες με αλατονερο...:grrr:

Ξυπνησαν και οι παποτες και θελουν να μαμησουν μονες τους...

Αϊντε νουμερα.. τουλαχιστον να εχετε τα κακαλα οταν θελετε να πειτε τις εξυπναδες σας να εμφανιζεστε κιολας Κρυφόκοτες...:wow:

[AIG]Προειδοποίηση
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ποιοι μιλανε για δες χαχαχαχαχ
καλα εσυ δεν ελεγες οτι ο σατυρος ερμης σου δωσε τα χωρια ρε αγορινα;
αλλα ξεχασα ειχες πολεμο με ριπ αλλα σου αδειαζανε τα χωρια χαχαχαχα
ρε να σας κερασω κανα πεπονακι να δροσιστειτε;
αλλος το τρωει και ζοριζεται και αλλος το τρωει και δροσιζεται
 

DeletedUser30988

Mε μπερδευεις με αλλον βρε μαν. Οπως βλεπουμε στην καταταξη των επιθετικων παικτων http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=rankings&mode=playersod&order=attrank&tribe=0 την πρωτια την εχει η Loca με διαφορα .Στην δεκαδα υπαρχουν μονο 3 παικτες απο την φυλη σου .Συμπερασμα καποιοι παικτες παιζουν και καποιοι κανιβαλιζουν αυτο λεω και δεν νομιζω να εχεις παλι αντιρρηση γιατι σε οσα ποστ σε παρακολουθω γραφεις και παντα διαφωνεις για να διαφωνεις,

ααααν δεν εισαι αυτη ζητω συγνωμη τοτε...στο θεμα μας τωρα σην αρχη αναφερεις "περιγραφη μαχης κανουμε" οποτε αναφερεις πως μιλας για φυλη,και εφοσον η δνδ ειναι πρωτη σε επιτιτιθεμενες τυχαινει να εχει ριξει το ποιο πολυ ξυλο αυτην την στιγμη,νομιζω ειναι ευκολο αυτο που λεω σωστα?δεν θελει ιδιαιτερη σκεψη...ααα και για να μην νομιζεις οτι υπερασπιζομαι κανεναν ειμαι ενας απο τους 3 στην δεκαδα,και ενας απο τους 8 στην 25αδα,για ξαναδες τωρα τα στατιστικα και πες μου αν βλεπεις καμια αλλη φυλη (χωρις να βαλεις ακαδημιες) που εχει 8 παικτες (εφοσον το πηγες στο ατομικο κομματι) στην 25αδα ===> http://prntscr.com/9cpu9a :oops:
 

DeletedUser

Ελικρινα δεν ξερεις τι λες και δεν καταλαβαινω και τα μισα απο οτι γραφεις.
Εδω βλεπουμε το φαινομενο του κανιβαλισμου ανθρωπε μου .Σε καμια περιπτωση οι απωλειες δεν δειχνουν οτι μια φυλη ειναι ικανη.Αλλα ακομα και αν θες να κοιτας μονο τις απωλειες διαπιστώνουμε οτι στην 10αδα εχει μονο 3 παικτες και στην 25αδα μονο οκτω αν και φαινεται οτι ειναι πρωτη στις απωλειες σαν φυλη ,αυτο μας λεει οτι το 80 % των χωριων της φυλης αυτης ειναι επιθετικα. Αν επαιζε σε κανονικο κοσμο θα ηταν λουκουμακι.

Διαφωνουμε βρε φιλε μην κανεις ετσι αφου βασικη προυποθεση για να θεωρηθει μια φυλη ικανη δεν ειναι οι απωλειες αλλα τα νομπλαρισματα και αν τα χωρια σου προερχονται απο κανιβαλισμο πως να το κανουμε δεν εισαι και προ ,κανιβαλος εισαι ασε που τωρα μου ειπαν κατι που δεν ηξερα, οτι ο λογαριασμος μπαρακουντα παιζεται και απο τον λεμονιτο αρα ...
 

DeletedUser31166

Ελικρινα δεν ξερεις τι λες και δεν καταλαβαινω και τα μισα απο οτι γραφεις.
Εδω βλεπουμε το φαινομενο του κανιβαλισμου ανθρωπε μου .Σε καμια περιπτωση οι απωλειες δεν δειχνουν οτι μια φυλη ειναι ικανη.Αλλα ακομα και αν θες να κοιτας μονο τις απωλειες διαπιστώνουμε οτι στην 10αδα εχει μονο 3 παικτες και στην 25αδα μονο οκτω αν και φαινεται οτι ειναι πρωτη στις απωλειες σαν φυλη ,αυτο μας λεει οτι το 80 % των χωριων της φυλης αυτης ειναι επιθετικα. Αν επαιζε σε κανονικο κοσμο θα ηταν λουκουμακι.

Διαφωνουμε βρε φιλε μην κανεις ετσι αφου βασικη προυποθεση για να θεωρηθει μια φυλη ικανη δεν ειναι οι απωλειες αλλα τα νομπλαρισματα και αν τα χωρια σου προερχονται απο κανιβαλισμο πως να το κανουμε δεν εισαι και προ ,κανιβαλος εισαι ασε που τωρα μου ειπαν κατι που δεν ηξερα, οτι ο λογαριασμος μπαρακουντα παιζεται και απο τον λεμονιτο αρα ...

εχεις σοβαρα προβληματα αντιληψης της πραγματικοτητας ή καποιος σε πληρωσε να κανεις φτηνη προπαγανδα. δεν εχεις ακουσει ποτε για ενωσεις λογαριασμων? και απο ποτε οι κανιβαλισμοι κρινουν αν μια φυλη ειναι ικανη ή οχι? αραξε και φαρμαρε που σου λεω.

επισης συνδεσες τις απωλειες τις φυλης αμεσα μετο ποσα επιθετικα εχει. χμμμ ενω πριν ειπες ξεκαθαρα για καλους παικτες στη λοκα με πολλες απωλειες. ξανα χμμμ υπαρχει μια μεταβλητη ακομα που λεγεται ενεργητικοτητα. λοιπον αντε φαρμαρε που σου λεω και ξανασκεψου τι γραφεις. οχι τιποτα αλλο,στο τελος δε θα ξερουμε τις αληθινες λαμογιες και απο ποιους εγιναν.
 

DeletedUser

εχεις σοβαρα προβληματα αντιληψης της πραγματικοτητας ή καποιος σε πληρωσε να κανεις φτηνη προπαγανδα. δεν εχεις ακουσει ποτε για ενωσεις λογαριασμων?

ερωτηση 1
στην ενωση λογαριασμου (πχ ολα τα νομπλαρισματα του μπαρακουντα) , επιτρεπεται ο λογαριασμος/λογαριασμοι που νομπλαρονται να κατακτουν και αυτοι χωρια τριτων?

ερωτηση 2
η ομαδα διαχειρισης το χει κοιταξει/εχει ψαξει κατι για αυτο ήήή ?


hint: η απαντηση ειναι και στα δυο ιδια


καλα εσυ δεν ελεγες οτι ο σατυρος ερμης σου δωσε τα χωρια ρε αγορινα;
αλλα ξεχασα ειχες πολεμο με ριπ αλλα σου αδειαζανε τα χωρια χαχαχαχα

1. δν ειχαμε πολεμο, καφε ηταν, νομπλαραμε
2. ναι μου τα εδωσε, τι ακριβως δεν εισαι ικανος να κατανοησεις? και τι ακριβως δεν σου αρεσει? και τι σχεση εχει με το θεμα που ανεβασε ενας τυπας που παιζει μαλλον ντουμ (χωρις να ξερω) για το οτι εχετε κανει ολοκληρη φυλη για κανιβαλισμους?
 

DeletedUser31166

ερωτηση 1
στην ενωση λογαριασμου (πχ ολα τα νομπλαρισματα του μπαρακουντα) , επιτρεπεται ο λογαριασμος/λογαριασμοι που νομπλαρονται να κατακτουν και αυτοι χωρια τριτων?

ερωτηση 2
η ομαδα διαχειρισης το χει κοιταξει/εχει ψαξει κατι για αυτο ήήή ?


hint: η απαντηση ειναι και στα δυο ιδια

Ο κυριος μανικ ειπε γενικα οτι οι λογαριασμοι στη dnd εχουν στηθει απο κανιβαλισμους αρα δεν αξιζει σαν φυλη. Σ αυτη τη χαζη γενικευση απαντησα κι οχι για το πως στηθηκε ο λογαριασμος μπαρακουντα.

πρωτα λεει αυτο


Οπως βλεπουμε στην καταταξη των επιθετικων παικτων http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=rankings&mode=playersod&order=attrank&tribe=0 την πρωτια την εχει η Loca με διαφορα .Στην δεκαδα υπαρχουν μονο 3 παικτες απο την φυλη σου .Συμπερασμα καποιοι παικτες παιζουν και καποιοι κανιβαλιζουν αυτο λεω και δεν νομιζω να εχεις παλι αντιρρηση γιατι σε οσα ποστ σε παρακολουθω γραφεις και παντα διαφωνεις για να διαφωνεις,

και μετα αυτο

Εδω βλεπουμε το φαινομενο του κανιβαλισμου ανθρωπε μου .Σε καμια περιπτωση οι απωλειες δεν δειχνουν οτι μια φυλη ειναι ικανη.Αλλα ακομα και αν θες να κοιτας μονο τις απωλειες διαπιστώνουμε οτι στην 10αδα εχει μονο 3 παικτες και στην 25αδα μονο οκτω αν και φαινεται οτι ειναι πρωτη στις απωλειες σαν φυλη ,αυτο μας λεει οτι το 80 % των χωριων της φυλης αυτης ειναι επιθετικα.

Διαφωνουμε βρε φιλε μην κανεις ετσι αφου βασικη προυποθεση για να θεωρηθει μια φυλη ικανη δεν ειναι οι απωλειες αλλα τα νομπλαρισματα και αν τα χωρια σου προερχονται απο κανιβαλισμο πως να το κανουμε δεν εισαι και προ ,κανιβαλος εισαι

δηλαδη σα να λεμε δε ξερω τι μου γινεται απλα ας κανω λιγο ντορο ετσι να περασει η ωρα. τωρα θα μου πεις τι θελω εγω και ασχολουμαι? σουρωμενος γυρισα και απαντησα χτες. ειχα διαθεση για καζουρα.
 

DeletedUser30988

Ελικρινα δεν ξερεις τι λες και δεν καταλαβαινω και τα μισα απο οτι γραφεις.
Εδω βλεπουμε το φαινομενο του κανιβαλισμου ανθρωπε μου .Σε καμια περιπτωση οι απωλειες δεν δειχνουν οτι μια φυλη ειναι ικανη.Αλλα ακομα και αν θες να κοιτας μονο τις απωλειες διαπιστώνουμε οτι στην 10αδα εχει μονο 3 παικτες και στην 25αδα μονο οκτω αν και φαινεται οτι ειναι πρωτη στις απωλειες σαν φυλη ,αυτο μας λεει οτι το 80 % των χωριων της φυλης αυτης ειναι επιθετικα. Αν επαιζε σε κανονικο κοσμο θα ηταν λουκουμακι.

Διαφωνουμε βρε φιλε μην κανεις ετσι αφου βασικη προυποθεση για να θεωρηθει μια φυλη ικανη δεν ειναι οι απωλειες αλλα τα νομπλαρισματα και αν τα χωρια σου προερχονται απο κανιβαλισμο πως να το κανουμε δεν εισαι και προ ,κανιβαλος εισαι ασε που τωρα μου ειπαν κατι που δεν ηξερα, οτι ο λογαριασμος μπαρακουντα παιζεται και απο τον λεμονιτο αρα ...

οτι ναναι εισαι φιλε,σορρυ κιολας,καταρχας κατι που σου ξεφυγε μικρε πολυλογα,και οι νες και οι λοκα εχουνε και αυτοι απο 3ης λογαριασμους στην 10αδα,αρα δεν αξιζει κανεις μας συμφωνα με εσενα σωστα?σε αυτον τον κοσμο φιλε το επιθετικο βγαινει σε 6 μερες σε περιπτωση που δεν το ξερεις,οποτε και το αλλο με το 80% πατατα,εκτος αυτου το να λες μια φυλη ασχετη (αυτο λες ουσιατικα) επειδη ειναι πρωτη σε επιθετικες...ειναι αστειο ρε φιλε...δλδ επειδη ενας λογαριασμος εκανε ενωση αυτοματα ολοι η φυλη δεν ειναι καλη ε?τι ακριβως νοομπλαρισματα εννοεις?για εννημερωσε και μενα...γτ μεχρι τωρα οτι ειχαμε στην ηπειρο μας (brws,bee,imm,νοτιες πυξιδες,noname και ριπ τωρα που θεμα χρονου ειναι και αυτοι) τους εχουμε βαρεσει παρε και στατιστικα http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=238&type=&pn=-1 εγω δεν ξερω τι λεω?χμμμ don't think so

υγ.κατι που παρατηρησα τωρα...εχουμε 4 λογαριασμους στην 10αδα και οχι 3 :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

SS5 GOKU μην ασχολησε αυτοι αντι να τον υπερασπιστουν τον " εθαψαν"

Ενωση παιδια οκ οτι πειτε,

Τυχαιο παραδειγμα ηταν το ονομα μπαρακουντα .Ειχα καμια δεκαρια επιλογες ακομα.
 

DeletedUser30988

δεν μας ειπες,εσυ με ποιο ονοματακι παιζεις στο γκαμε?
 

DeletedUser22535

Εντι... Μην χαλιέσαι! Άστα παιδιά να παίζουν με όποιο όνομα θέλουν! Άλλωστε εμείς δεν κάνουμε διακρίσεις! Όλα θα έρθουν στην ώρα τους!
 

DeletedUser16877

Άσε τον τρελό στην τρέλα του .
Όποτε θες αγορίνα μου έλα μια βόλτα να πάρεις τα επιθετικά χωριά που δεν μπορούμε να υπερασπιστούμε .
Πάρε και λογιστή μαζί σου να σου μετράει τις απώλειες .
 
Κορυφή