~dc~ vs k44

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M, WS, WS1, ΛΜΓ, DΝ

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς16/11/2015 10:52:42

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 34
Πλευρά 2: 63
Διαφορά: 29

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 146,053
Πλευρά 2: 272,131
Διαφορά: 126,078

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 70,961
Πλευρά 2: 29,157
Διαφορά: 41,804

chart


δεν είχα σκοπό πριν σκάσουν σοβαρά πλανα και από όλες τις φυλές να βγάλω ποστ αλλα ευτυχώς τα παιδιά μας τα σκάσανε σήμερα το πρωί που χάσαμε κάποια χωρια αν θυμάμαι καλά ήταν 1 σε αριθμό
επίσης από τα 7 χωρια που πήρατε συνολικά όλες αυτές τις μέρες τα 3 είναι ανακατάληψη και ένα 900 πόντων ακόμα αναρωτιέμαι γιατί το πήρατε.

ακόμα δεν έχουμε σκάσει εμείς πλάνο οποτε να μας περιμένετε

καλές μάχες να έχουμε

gr36.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

καλη τυχη στην dc,πατε τους πυξιδα μπας και σταματησουν να μιλανε!

υγ. ειναι που τα ειχαν ολα κοκκινα τελικα
http://prntscr.com/93bpbb
http://prntscr.com/93bpjz
http://prntscr.com/93bpxc

ειναι οι καινουριοι τους φιλοι βρε. μη τα πικαρεις τα παιδια.οι φυλετικες ειναι για να γνωριζουμε κοσμο και να γινομαστε φιλοι. λογικα αφου βαρανε ολοι μαζι με κοινα πλανα θα ειναι αδερφικες φυλες οπως με τους 300. αλλα μπορει να κανω και λαθος. με τοσες δηλωσεις περι μπεσας και κοινων ποριων με καποιους και αιωνιας εχθρας με αλλους και οι ιδιοι θα εχουν μπερδευτει.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
καλη τυχη στην dc,πατε τους πυξιδα μπας και σταματησουν να μιλανε!

υγ. ειναι που τα ειχαν ολα κοκκινα τελικα
http://prntscr.com/93bpbb
http://prntscr.com/93bpjz
http://prntscr.com/93bpxc

Δηλαδη δεν ειχες καταλαβει οτι σας τρολαρε ο Darkling;
Η ΖΗΤΩ δεν συμμετεχει στον πολεμο;
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M, WS, WS1, ΛΜΓ, DΝ

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς16/11/2015 10:52:42

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 34
Πλευρά 2: 63
Διαφορά: 29

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 146,053
Πλευρά 2: 272,131
Διαφορά: 126,078

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 70,961
Πλευρά 2: 29,157
Διαφορά: 41,804

chart


δεν είχα σκοπό πριν σκάσουν σοβαρά πλανα και από όλες τις φυλές να βγάλω ποστ αλλα ευτυχώς τα παιδιά μας τα σκάσανε σήμερα το πρωί που χάσαμε κάποια χωρια αν θυμάμαι καλά ήταν 1 σε αριθμό
επίσης από τα 7 χωρια που πήρατε συνολικά όλες αυτές τις μέρες τα 3 είναι ανακατάληψη και ένα 900 πόντων ακόμα αναρωτιέμαι γιατί το πήρατε.

ακόμα δεν έχουμε σκάσει εμείς πλάνο οποτε να μας περιμένετε

καλές μάχες να έχουμε

Προβολή συνημμένου 1197

...χαχαχαχαχααααα...ενταξει το ειδα και αυτο!...ρε μπαγλαμα ποσταρεις να δουμε τι?...οτι και καλα ειστε παιχτες ενω χτυπησατε μπαμπεσικα?...κι η θεια μου η Μαριγω παιρνει χωρια ετσι...

...πες μας και πως τα καταφερες ρε παιχτουρα της χαλιμας:


1. ειχες Σ.Ε με μας για να βαρας και καλα ΛΟΚΑ που κραζεις οπου βρεθεις κι οπου σταθεις και μαζι με τους συμμαχους σου ΝοΝεημ(αλλαξαν 800φυλες οι συμμαχοι σου) και την καταπατησες στρατολογωντας στην ηπειρο μας και βαραμε κοινη ημερομηνια 20/11 να μπουμε κοκκινοι

2. επειδη απο μπεσα εισαι κουλουρι, ετοιμαστηκες και ξεκινησες να βαρας 13/11 οπου σε περασαμε και κοκκινο

3. εκανες Σ.Ε με ΛΟΚΑ που βριζεις παντου(τωρα που οι συμμαχοι σου ΝοΝεημ εκαναν τους λαγους) και οποιον μιλαει ελληνικα δεξια κι αριστερα και συμμαχια με ΖΗΤΩ απο πανω

...προσεχε μη σκισεις κανα καλτσον κοπελια και σπασει κανα τακουνι μονο...παντως αν ηταν για εντυπωσιασμο ολο αυτο μπας και σε παρει καμια φυλη στα σοβαρα μας επεισες οσους δεν ξερουμε!..


Υ.Γ: δυστυχως για σενα κουλουρι της μπεσας πολλα τα εχω γραπτα σε π.μ και σκαιπ που εφτασες μεχρι και μια φυλη να γινουμε να μας προτεινεις για να βαραμε ΛΟΚΑ

- - - Eνημερώθηκε - - -

ειναι οι καινουριοι τους φιλοι βρε. μη τα πικαρεις τα παιδια.οι φυλετικες ειναι για να γνωριζουμε κοσμο και να γινομαστε φιλοι. λογικα αφου βαρανε ολοι μαζι με κοινα πλανα θα ειναι αδερφικες φυλες οπως με τους 300. αλλα μπορει να κανω και λαθος. με τοσες δηλωσεις περι μπεσας και κοινων ποριων με καποιους και αιωνιας εχθρας με αλλους και οι ιδιοι θα εχουν μπερδευτει.

...καντε κομμα οι ρουφιανοι Αντωνακη...

- - - Eνημερώθηκε - - -

καλη τυχη στην dc,πατε τους πυξιδα μπας και σταματησουν να μιλανε!

υγ. ειναι που τα ειχαν ολα κοκκινα τελικα
http://prntscr.com/93bpbb
http://prntscr.com/93bpjz
http://prntscr.com/93bpxc

...καντε κομμα οι πονεμενες...χαχαχαχαααα...με αυτους που τωρα ειρωνευεται και κραζει ηθελε να γινει μια φυλη για να βαρεσει ΛΟΚΑ πονεμενε...αφηστε την προπαγανδα για κποιον που το χει...
 

DeletedUser16890

...χαχαχαχαχααααα...ενταξει το ειδα και αυτο!...ρε μπαγλαμα ποσταρεις να δουμε τι?...οτι και καλα ειστε παιχτες ενω χτυπησατε μπαμπεσικα?...κι η θεια μου η Μαριγω παιρνει χωρια ετσι...

...πες μας και πως τα καταφερες ρε παιχτουρα της χαλιμας:


1. ειχες Σ.Ε με μας για να βαρας και καλα ΛΟΚΑ που κραζεις οπου βρεθεις κι οπου σταθεις και μαζι με τους συμμαχους σου ΝοΝεημ(αλλαξαν 800φυλες οι συμμαχοι σου) και την καταπατησες στρατολογωντας στην ηπειρο μας και βαραμε κοινη ημερομηνια 20/11 να μπουμε κοκκινοι

2. επειδη απο μπεσα εισαι κουλουρι, ετοιμαστηκες και ξεκινησες να βαρας 13/11 οπου σε περασαμε και κοκκινο

3. εκανες Σ.Ε με ΛΟΚΑ που βριζεις παντου(τωρα που οι συμμαχοι σου ΝοΝεημ εκαναν τους λαγους) και οποιον μιλαει ελληνικα δεξια κι αριστερα και συμμαχια με ΖΗΤΩ απο πανω

...προσεχε μη σκισεις κανα καλτσον κοπελια και σπασει κανα τακουνι μονο...παντως αν ηταν για εντυπωσιασμο ολο αυτο μπας και σε παρει καμια φυλη στα σοβαρα μας επεισες οσους δεν ξερουμε!..


Υ.Γ: δυστυχως για σενα κουλουρι της μπεσας πολλα τα εχω γραπτα σε π.μ και σκαιπ που εφτασες μεχρι και μια φυλη να γινουμε να μας προτεινεις για να βαραμε ΛΟΚΑ

- - - Eνημερώθηκε - - -



...καντε κομμα οι ρουφιανοι Αντωνακη...

- - - Eνημερώθηκε - - -



...καντε κομμα οι πονεμενες...χαχαχαχαααα...με αυτους που τωρα ειρωνευεται και κραζει ηθελε να γινει μια φυλη για να βαρεσει ΛΟΚΑ πονεμενε...αφηστε την προπαγανδα για κποιον που το χει...



φιλε μου στέφανε το ποιος δεν έχει μπέσα το ξέρουμε καλά ας νομίζεις ότι είμαι εγώ

πολλά λέγαμε στο skype και για λόκα και για εσάς και για τους συμμαχους σου και για να γίνουμε ένα όλα αυτά στα πλαίσια σοβαρού και αστείου

αλλα για να πούμε τις αλήθειες που βγήκες να πεις και να κράξεις

ετοιμαζόσασταν να φάτε την ws και την ακαδημία της γιατί δεν τα λες αυτά γιατί δεν λες ότι εσύ μου κήρυξες πόλεμο νωρίτερα από την προκαθορισμένη ημερομηνία επειδή πέσαμε στο ίδιο χωριο το βρήκες πρόφαση να ξεκινήσεις ?

όσο για την noname φιλε μου μην την βάζεις στο στόμα σου δεν ξέρεις τίποτα για αυτήν κλάψε τώρα βρίσε και άλλο άμα θες παιχτώ ο αδικημένος της υπόθεσης

ρε κατσαμπια εσύ δεν έβαλες τα νεκροταφεία και όλον τον κόσμο να βαράει λόκα
με την υποψια ότι έχουν συμμαχία με run και dnt για να κλείσουν κόσμο

και έκανες όλον τον χάρτη μοB. γιατί σε εμάς δεν ήρθες πηγες στην νοναμε να κλήσεις διπλωματία βεβαια εμείς σας είχαμε φάρμες τότε και μας ανάγκασαν οι νοναμε να σας βάλουμε σε σύμβαση
σε αυτούς χρωστάς που υπάρχετε ακόμα που δεν μας άφησαν να σας καθαρίζαμε τότε που ήσασταν με 1 χωριο όλοι σας



kythnos. Νοέ 13,2015 13:41
ξεκινήσαμε και δεν το ξέρω?

Hilander Νοέ 13,2015 13:47
ξεκινήσατε εσεις οχι εμεις.

kythnos. Νοέ 13,2015 13:48
den nomizw .. alla wpos to vlepei kaneis aloste thn alitheia den tha sas thn poune pote
kalws na erthete

Hilander Νοέ 13,2015 13:48
να νομιζεις φιλος

Gokstad (431|486) K44 3,797 GamerPlus [DARK] andikot7 [DOOM] 2015-11-13 09:50:44

Gokstad (431|486) K44 3,797 andikot7 [DOOM] GIOR21 [~MT~] 2015-11-13 - 12:33:50

kythnos. Νοέ 13,2015 13:51
nai to eida ayto pesane sto idio xwrio kai otan to peire xampari o paixths mous den mporouse na akyrwsh alla mporousate na steilete mynhma na mas zitisete ton logo

den xreiazete na ta analioume thelete nwritera nwritera lypon


για να μην τα λες και όπως θες αυτό έγινε στις 13 του μηνός αλλα εσύ ήσουν θιγμένος και μας πέρασες κόκκινους και μα κήρυξες πόλεμο

λοιπόν σε ευχαριστώ

υστερόγραφο μην ξεχάσεις να βρίσεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20213

the mysteries μαλλον σε πονεσε που δεν εχεις ολη την ηπειρο γαλαζια και βλεπεις μερικα κοκκινα.
οπως εχει μαθει κανεις...:noob:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16890

άσε τον ρε δημήτρη ούτε οι παίχτες τους δεν τους θέλουν για αυτό και τον νομπλαραν κιόλας τον λαλάκη

και οι μισοί θέλουν να μπούν σε εμάς γιατί λένε δεν τους βοηθάνε και τους τρώνε με την πρώτη ευκαιρία έχουν συμμαχία μέχρι και με μια φυλή στο rim 80000 πόντων για να καθαρίσουν το rim και τώρα ξεκίνησαν να τους τρώνε.. αυτοί είναι που θα μιλήσουν για μπέσα

αλλα σε κάθε κόσμο που συναντάμε τους 300 φταίει ο κύθνος
 

DeletedUser20213

τωρα που ειπες 300...
don lorenzo την ιδια καταληξη με τον κ5 θα εχεις :noob:
 

DeletedUser31166

...καντε κομμα οι ρουφιανοι Αντωνακη...

Ποιο κομα? ποιοι ρουφιανοι? δε θα ξαναλεμε τα ιδια του 27. Οτι ηταν να φανει φανηκε στον 30. οταν συμμαχεις με τους παντες και καποιοι δε σε πανε ειναι ρουφιανοι? α οχι. οταν αντιδρανε και σε βαρανε ειναι ρουφιανοι. ασε μας ρε μπουμπουλινα της δεξιας. πηγαινε να σε μαθει κανεις παλιος σωστη προπαγανδα γτ δε το κατεχεις. δε ξερω με ποιο μαγικο τροπο θα κερδισετε και αυτο τον κοσμο ενω ολοι οι αλλοι θα κοπανιουνται. αληθεια ομως ανυπομονω να δω.
 

DeletedUser30988

το να σε λεει ο the mesteries πονεμενο ειναι τουλαχιστον ειρωνια...καταρχας,εισαι σε μια φυλη που το ονομα της ειναι ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ, μονο και μονο γιαυτο δεν θα επρεπε να μιλας....χαχαχαχαχα γελαει και το ποιο παρδαλο κατσικι
gelane kai oi petres.jpg
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εσυ γελας, αρα εσυ εισαι το παρδαλο κατσικι;
Καποιος να απαντησει στο ερωτημα μου...
 

DeletedUser31166

το να σε λεει ο the mesteries πονεμενο ειναι τουλαχιστον ειρωνια...καταρχας,εισαι σε μια φυλη που το ονομα της ειναι ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ, μονο και μονο γιαυτο δεν θα επρεπε να μιλας....χαχαχαχαχα γελαει και το ποιο παρδαλο κατσικι
Προβολή συνημμένου 1198

καλα πας να κανεις προπαγανδα κριτικαρωντας ονομα φυλης? δυνατος παικτης εισαι εσυ.

Εσυ γελας, αρα εσυ εισαι το παρδαλο κατσικι;
Καποιος να απαντησει στο ερωτημα μου...

respect
 

DeletedUser16890

Εσυ γελας, αρα εσυ εισαι το παρδαλο κατσικι;
Καποιος να απαντησει στο ερωτημα μου...

αν συμμετέχουν και οι ζητω???

μαζί μας όxι ξέρω ότι χτυπιούνται πολύ καιρό με τα παιδιά αλλα δεν κάνουμε κοινά πλανα και δεν συνεργαζόμαστε ο καθένας έχει το μέτωπο του
δεν ξέρω καν αν κανονίζουν σύμβαση με την οικογένεια k44 έχω μείνει ότι κοπανιούνται
 

DeletedUser29426

Πιο πολύ μιλάτε παρά παίζεται χωρικοί . Ακονίστε τσεκούρια πεταλώστε άλογα και σταματήστε το μπλά μπλά. Ο άλλος μας άφησε με το to be continued για επερχόμενο πλάνο ακόμα τίποτα αναμένουμε με ανοιχτές αγκάλες εννοείτε.

Και ένα ρητό

"Μια κακή ειρήνη είναι χειρότερη από τον πόλεμο."

- - - Eνημερώθηκε - - -

Α και για να λέμε και τα σύκα σύκα (αν είναι έτσι η σωστή παροιμία) ωραία άμυνα από τον κροκάλας σήμερα .
 

DeletedUser16890

χαλαρώστε πλακα κάνουμε να περάσει η ώρα μας
προσωπικά δεν έχω κάτι μαζί σας ούτε και με τον glad1 έχω κάτι απλά περνάω την ώρα μου με ωραία διάθεση όπως και εσείς πιστεύω

το πλάνο θα έρθει θέλοντας και μη απλά πάντα υπάρχει η κατάλληλη στιγμή
 

DeletedUser31166

αν συμμετέχουν και οι ζητω???

μαζί μας όxι ξέρω ότι χτυπιούνται πολύ καιρό με τα παιδιά αλλα δεν κάνουμε κοινά πλανα και δεν συνεργαζόμαστε ο καθένας έχει το μέτωπο του
δεν ξέρω καν αν κανονίζουν σύμβαση με την οικογένεια k44 έχω μείνει ότι κοπανιούνται

σιμο (αν θυμαμαι καλα) η αληθεια ειναι οτι δε καταλαβα πως συνδεεται αυτο με το παρδαλο κατσικι.
 

DeletedUser16890

νομίζω ότι η αϋπνία για να κόψουμε τα τρένα του κροκάλα κατάλαβα λάθος την ερώτηση

Σίμο??? σε ξέρω?
 

DeletedUser24216

το να σε λεει ο the mesteries πονεμενο ειναι τουλαχιστον ειρωνια...καταρχας,εισαι σε μια φυλη που το ονομα της ειναι ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ, μονο και μονο γιαυτο δεν θα επρεπε να μιλας....χαχαχαχαχα γελαει και το ποιο παρδαλο κατσικι
Προβολή συνημμένου 1198

Δικο μου ειναι το ονομα, ελα πες οτι θες να σε ισοπεδωσω λεκτικα και σενα.
η προηγουμενη μου φυλη ηταν οι ΠΟΖΙΤΡΟΝΙΚΟΙ ΠΑΛΑΝΤΙΝ.
 
Κορυφή