Da Vinci : Ενας ηρωας των Φυλετικων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34610

Ποια συντριπτικη πλειοψηφια ρε γλυφτη παιχτηκε απο τους ιδιους με το που ειδατε τα τρενα τους ψαχνατε στο σκυπε τον mr dogma και τον jason να σας τα κοψουν ασχετε μιλας κιολας.Γελαει ολος ο σερβερ ακου η συντριπτικη πλειοψηφια....

Και ασε το παραμυθι οτι ειναι εκτος ντοομ οι δικοι σας μπαναρισμενοι και ο πρωτος σας παικτης εφαγε μπαν και το αφεντικο σας ο jason και ο speeda και ο φωτοβολιδας κτλπ.
Τι εκτος doom μεσα ηταν σας εκανε κουμαντο τις αμυνες που θα χτυπησετε του στελνατε αμυνες επειτηρησεις σας επαιζε και τωρα δεν τον ξερετε και αυτον οπως τον wolverine x.


Γλυφτρακο δεν σε ειδα να ανηγεις θεματα οταν τρωγατε μπαν ο ενας μετα τον αλλο και μαζεψε τα σαλια σου.

Η μονη φυλη που δικαιουτε να μιλαει για τα μπαν ειναι η στοπ η μονη που δεν εφαγε παικτης της η παικτης που σχετιζεται αμεσα με αυτη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
To θεμα με την εθνικη κλεφτων οπως λες ειναι πως ειναι συσπειρωμενη και παρολα τα μπαν θα γλεντηθεις εν τελει οπως ξερεις καλα.

Τοτε λοιπον οπως ειναι αναμενομενο θα βγουμε να γραψουμε με ολο το μισος που μας διακατεχει για παρασιτα σαν τα κοτοπουλα του ολεθρου και θελω πολυ να δω τοτε τι θα εχεις να πεις για τους κλεφτες της σολ

Να περασουμε στην επομενη ασυναρτησια που λες οτι δεν σε νοιαζει τι κανουν οι αλλες φυλλες
Σε προηγουμενο ποστ λες οτι τους κλεφτες τους φτυνεις

Να φανταστω το βραδυ της 4/12 που εισασταν σε κληση με σπιντα τζεισον φωτοβολιδα κλπ τους εφτυνες στα μουτρα ολους αυτους τους κλεφτες ενω εκανες την αιτηση παρεα με τον νους για τον μπλακο

Λοποιν ενας ξεφτιλας εισαι που πολυ απλα θα εξαφανιστει απο το φορουμ μετα τις φαπες που θα φαει

Το μονο πραγμα που χαιρομαι ειναι που για πρωτη φορα μας αντιμετωπιζεται σε πολεμο και οχι απο 2 ηπειρους αποσταση σαν φυλη και παρολα αυτα προτιματε να δωσετε μαζικες επητηρησεις σαν κλαμενα κοτοπουλα του ολεθρου που εισαστε

Μεχρι την τελικη σας πυξιδα λοιπον,εις το επανιδειν κοτοπουλο
 

DeletedUser2088

Κύριοι σας αντιμετωπίζω σαν να είστε πολιτική και προπαγάνδα, αλλά δεν είστε.
Παρακαλώ να σταματήσετε τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς γιατί θα αρχίσω τις ποινές.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Το καλο με την εθνικη κλεφτων ειναι οτι ειναι συσπειρωμενη απεναντι στην αδικια που υφισταται.

Τους αγωνιστικους χαιρετισμους μου. Θα επανελθω οταν ξαναφατε μπαν, το οποιο οκ, εχω μαντικες ικανοτητες και το ξερω, αλλα το προβλεπω.

Οσον αφορα παικτες απο φυλες εκτός Doom, μου ειναι αδιαφορο αν θα φανε μπαν, εμεις σαν φυλη εχουμε μηδενικα μπαν απο ****ακια, τα εχουμε ξαναπει. Παιζουμε καθαρα, τιμια και δε σας χαλασε καθολου.

Στο σημειο αυτο να χαιρετισω την νεα τακτικη της Σολ, της υπερφυλης των pro παικτων, που κατεφυγε στα βαρβαρα, πραγμα το οποιο ειναι πραγματικα περιεργο, αφου αυτοι δεν τα κανουν ποτε.

Το επομενο βημα αραγε ποιο ειναι? να στρατολογησουν ασχετους στην 45 μπας και?
Oh.
Wait.

υ.γ σας χαλαω τη μοστρα, αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια της doom στο προηγουμενο υπερπλανο σας, παιχτηκε απο εμας τους ιδιους.
Κερδιστε μας, ειμαστε ασχετοι. :(

υ.γ. ΟΔ, σας αγαπω ειστε οι καλυτεροι, γλεντηστε τους κι αλλο!! :):):):):):):)

κλαψε τωρα κοτουλαααα!!! κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!
SOL SOL SOL SOL SOL SOL SOL SOL SOL
 

DeletedUser33703

Το καλο με την εθνικη κλεφτων ειναι οτι ειναι συσπειρωμενη απεναντι στην αδικια που υφισταται.

Τους αγωνιστικους χαιρετισμους μου. Θα επανελθω οταν ξαναφατε μπαν, το οποιο οκ, εχω μαντικες ικανοτητες και το ξερω, αλλα το προβλεπω.

Οσον αφορα παικτες απο φυλες εκτός Doom, μου ειναι αδιαφορο αν θα φανε μπαν, εμεις σαν φυλη εχουμε μηδενικα μπαν απο ****ακια, τα εχουμε ξαναπει. Παιζουμε καθαρα, τιμια και δε σας χαλασε καθολου.

Στο σημειο αυτο να χαιρετισω την νεα τακτικη της Σολ, της υπερφυλης των pro παικτων, που κατεφυγε στα βαρβαρα, πραγμα το οποιο ειναι πραγματικα περιεργο, αφου αυτοι δεν τα κανουν ποτε.

Το επομενο βημα αραγε ποιο ειναι? να στρατολογησουν ασχετους στην 45 μπας και?
Oh.
Wait.

υ.γ σας χαλαω τη μοστρα, αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια της doom στο προηγουμενο υπερπλανο σας, παιχτηκε απο εμας τους ιδιους.
Κερδιστε μας, ειμαστε ασχετοι. :(

υ.γ. ΟΔ, σας αγαπω ειστε οι καλυτεροι, γλεντηστε τους κι αλλο!! :):):):):):):)

Έκλασε κανείς ;


10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

χαχαχα χαίρομαι βλάκα NARCOS που με ξέρεις αλλά εγώ την τελευταία φορά που έγραψα στο φορουμ ήταν για να δώσω συγχαρητήρια στους ΣΟΛ.Μάλλον μπερδεύεσαι από τις πολλές φάπες που τρώς.Με 200 ευρώ το μήνα θα γίνω bodyguard σου ;);)


10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

NOYS τον φωτοβολιδα δεν θα τον ξαναπιασεις στο στόμα σου ... τον φωτοβολιδα...... :mad::mad::mad:

p.s. φαγάμε και η δυο τρελο μπότ μπάν , το είχαμε κακορυθμίση και εστείλε το fugla malde πόρους απο επιτηρηση... ( κουνά το κεφάλι σου πρώτα πριν πείς κάτι )
 

DeletedUser34705

Αυτο που οταν κάποιος ξέρει το παιχνιδι και ειναι καλυτερο σας ειναι ****άκιας με ξεπερνα.

Αυτο με της αιτησεις παλι με ξεπερνα , νικατε τον κοσμο με αιτησεις ; δεν έχω κανει ποτέ μου και δεν προκειτε να κανω και αποδηκτηρια εχει ο blacko . παιξτε με τσεκουρια εκει είναι τα παντελόνια.

Αυτο με την Doom παλι με ξεπερνα , για το υλικο που εχει 2 φορες που βρεθηκα να βοηθισω σε λογαριασμο τους είδα πολυ καλη αμυντικη οργανωση απο το darling οτι και να του λέτε εδω μέσα.

Αυτο με την STOP που οπως παει ειναι χειροτερη απο τους ΚΟΥ.ΠΑ και χανουν περισσοτερα χωρια στο δικο τους πλάνο και αυτο με ξεπερνά.

Αυτο που κράζετε για το Μπαν εμενα και τον Φωτοβολιδα είναι κάπως μαλθακο , για τον πιο ακυρο αλλα σωστο λογο φάγαμε μπάν .

Αυτο που λετε οτι περνουμε επιτηρησεις και βοηθαμε αλλές φυλές δεν το κανατε και εσείς ή ειναι παρανομο και αυτο ;

Αυτο που ο Genlyn θα ειχε μ,εχρι τελος του μηνα 30 χωρια και εχει ακ΄όμα 11 και αυτο με ξεπερνα :p

Aυτο που βγαζετε τοσο χολη για ενα παιχνιδι και αυτο με ξεπερνα .

Αυτο που ειχατε την Voodoo τελειωμενη μετά τα ban και αυτο με ξεπερνα , ειδικα που τωρα που μπήκε το Fugla Malde στο παιχνιδι.

Παιχνιδι ειναι για να περναμε καλα χασουμε= κερδισουμε διασκεδάστε ρείιι !
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ολοκληρο βραδυ σας παρακαλαγαμε να μην σταματησετε, αυτο δεν σε ξεπερναει ? :p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βουβου γιατι δεν γραφεις απλα "Ολα με ξεπερνανε" ?


ΥΓ .Και να μην το εγραφες ,το ξερουμε .:rolleyes:
 

DeletedUser34705

ολοκληρο βραδυ σας παρακαλαγαμε να μην σταματησετε, αυτο δεν σε ξεπερναει ? :p

Εμένα δεν με παρακαλεσε κανείς θα συνέχιζα με τον εναν ή τον αλλο τρόπο.

Βουβου γιατι δεν γραφεις απλα "Ολα με ξεπερνανε" ?


ΥΓ .Και να μην το εγραφες ,το ξερουμε .:rolleyes:

Οτι με αγαπαει η μπέρετ με ξεπερνά :p :p :p
 

DeletedUser34705

Ποιους κοροιδευεις εσεις δεν βγαινετε και πανυγιριζετε καθε φορα που τρωει μπαν μαζι με τον νταρκλινγκ και τον νους?
Ποσες αιτησεις κανουν την μερα ?
Ασε το παραμυθι
Απο ποτε ξερεις το παιχνιδι απο τον 32 που σε πηγαινε πυξιδα η dnd η απο τον 36 που σε ξαναπηγαν ενω επαιζες 3v1.
Οταν ατομα σαν τον βουβουζελα που δεν εκοβαν απλο τρενο τωρα κολανε επιθεσεις στα 2 μς προφανως και ειναι ****.
Δεν εισαι καλυτερος απο κανενα η στοπ σε εχουν στην φαπα


Σαν να τους κραζεις φενεται ,τι εχεις να πεις για το υλικο τους οτι δεν ειναι καλοι παικτες?
Ο νταρκλινγκ ισχυριζεται οτι δεν δεινουν επειτηρησεις.
Και αφου εχουν καλη αμυντικη λειτουργια γιατι χρειαζοντε επειτηρητες για τους λογαριασμους τους οταν τρωνε πλανο?
Γιατι στον 36 που δεν τους επαιζαν αλλοι επειτηρησεις πηγαν πυξιδα σε 2 πλανα
Γιατι στο πρωτο πλανο της σολ που επαιζαν οι ιδιοι και δεν τους ειχαν επειτηρησεις ηταν αθλια η αμυντικη λειτουργια και τα μετωπικα χωρια εσπαγαν με μια νουκε?
Απο ποτε το να παιρνεις οτι βαρβαρο υπαρχει και να το κανεις αμυντικο δινοντας επειτηρησεις οταν σε χτυπανε ειναι καλη αμυντικη λειτουργια.
Καταλαβαινω πρεπει να γλυψεις λιγο για να σας στελνουν καμια αμυνα οπως και οι μοον αλλα δεν πηθεις κανενα



Αν η στοπ ειναι χειροτερη απο τους κουπα εσεις τι ειστε?
Πηγατε να κανετε βλαχομαγκιες και μπεικατε στην ηπειρο τους και σας πλακωσαν στην φαπα και σας εχουν παρει και το 1/3 της δικης σας/

Με τα ψεματα δεν κανετε φυλη εφοσον δεν σας βγεικε διπλωματικα οπως στον 38 να κανετε καμια ενωση ειστε χαμενοι.
Σας εχουν ξεφτυλισει η στοπ και χανεται καθαρα και τους γλυφατε για να γινεται και συμμαχοι οταν αρχισαν να σας πυξιδιαζουν




Βρηκατε τωρα μια ****μαρα με του fugla malde και το εχετε κανει πιπιλα δεν ειναι καν αστειο...
Τελειωμενη ειναι η voodoo απο τοτε που μπηκε στον κοσμο.
Μονος τροπος να κερδισει η voodoo ειναι να κανει merge οπωςς στον 29 και να ονομαστει τελος ολος ο χαρτης η να ενωθει η πρωτη με την δευτερη φυλη οπως στον 38 .

Με μαχες δεν μπορειτε να κλεισετε ουτε casual ασχετοι


Απο πότε ξέρω το παιχνιδι ; Πολυ πριν πας 1 γυμνασιου.
Στον 32 πηγα πυξιδα απο DnD ? Hello. ?
κ36 ξέρω ξέρω οτι σου εχει πει ο μικρος Γιωργακης στο σχολειο λές και εσυ.
Δεν ήξερα να κόβω ; τι φάση ; Τωρα το μαθαίνω.
Ποτε δεν ειπα οτι είμαι καλύτερος , και δεν μιλησα για εμένα. Εγω ότι ξέρω παιζω , χωρίο απο STOP δεν έχω χασει μεχρι σημερα απο επιτηρησεις.
Δεν έκραξα τους Doom τζουνιορ προπαγανδιστη , ειπα οτι εχουν καλα αμυντικη λειτουργεια.
Δεν μου εχει ζητησει ποτε ο Νταρλινκ επιτηρηση εγω τον ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ για να μου δωσει για να κοβω τους ΣΟΛ.
Δεν χρειαζομαι να μου στείλει κάποιος αμυνα. ειμαι φουγκλα μαλντε.
Και τέλος τζουνιορ τρελοτρολερ που στο παιχνιδι θα εισαι κλασσικα μια γλωσσα παπουτσιων για να μην πω κατι αλλό , το λεω και το ξαναλεω χασω κερδισω θα παίξω και θα το ευχαριστηθω.
 

DeletedUser34705

Στον κ32 απλα βαρεθηκα την τεραστια αγκαλια του Genlyn δεν μπηκα για φυλετικες αγκαλιτσες , στα εχει πει πολλες φορες να τα εμπεδωσεις ; τα μπλα μπλα και οτι με εμαθε να παιζω ;
Ισχυριζετε οτι ειμαι ασχετος αλλα σε κοσμους χωρια απο εμενα χανει χωρις να μου εχει παρει ποτε ουτε ένα. Επισης μεχρι που ανακοινωσε η ηγεσια τον ΜΑΟ οτι παταμε διαγραφη επαιζα κανονικα ακι μόνο + ημουν στα χωρια... με μια ΜΑΟ μονη της και όαλ κοκκινα γυρο της . Ειναι αλλοκοτο να ακους πάρλα μονο απο μια μεριά.

Ναι - ναι στον 36 έχασα 1 vs 7 , οπως και ημουν ο μεγαλυτερος ρουφιανος της φυλης μου , οπως και επαιζα και απο DnD μετα και τοτε φωναξα τον φιλο μου τον δεινοσαυρο και κλεισαμε κόμο ευκολο με DnD......

Όσο αφορα τον κ38 μεχρι το Μαιο που ασχοληθηκα ημουν καθαρα βοηθεια στον ακουντ του Speeda δεν ασχολιομουν με περεττερω για να ξέρω.

Κοροιδια oι Moon ; Αξιοσεβαστοι ανθρωποι ψηλε μου ξέραν τι θα γινει στο μελλον και ομωσ σκυλιαζαν και σκυλιαζουν για να χαρουτν το παιχνιδι , και όσους απο αυτους κρατησαμε επιτηρηση sfw... τι αλο μπορουσαμε να κανουμε παραπάνω ; και ευχαριστω μας είπαν , και ξεραν οτι κάναμε οτι καλυτερο εξξαλλου μπορει να ακνεις προπαγανδα εδω μέσα αλλα οι αναφορες υπαρχουν in game , τι κάναμε γι αυτους απο εχτες μεχρι όσο πάει. Και αν έχουν γινει ρεκλείμ όπως λές ήταν σε έσχατη περιπτωση που δεν υπήρχε αλλη λυση και η αναφορές δεν το διαψευδουν τρολίστα τύπε.

Εντομεταξυ μου αρέσει να με λέτε άσχετο και να σας γλεντάω παντα με την πρώτη ευκαιρια...
και η ****μάρα ξέρετε ποια είναι ;
παραδέχομαι οτι δεν είμαι καλός δημόσια..
εσείς χέρεστε που σας γλεντάει ένας άσχετος ; ( τροφή για σκέψη )

Οσο για το "οργιο παρανομιας και κακοδιαχειρησης λογαριασμων " ασε τον εκουαλάιζερ να κανει προπαγανδα ειναι πολλες σκαλες καλυτερός σου , η αμυντικη λειτουργια τον moon έπαιξε μέχρι τελευταίο "δόρι" .
Μεγάλο ρόλο έπαιξε το πολυ εξυπνο και καλό πλάνο , και μπράβο στον δημιουργό του με το νυκε να κατασπάει τα αμυντικα στα κοψιματα μιας και εμπαιναν τελευταιες νυκε , και όλα έγιναν πιο ευκολα στο έτοιμο nextplan που ηταν ηδη στο δρομο. Καλη δουλεία ;)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μεγάλο ρόλο έπαιξε το πολυ εξυπνο και καλό πλάνο , και μπράβο στον δημιουργό του με το νυκε να κατασπάει τα αμυντικα στα κοψιματα μιας και εμπαιναν τελευταιες νυκε , και όλα έγιναν πιο ευκολα στο έτοιμο nextplan που ηταν ηδη στο δρομο. Καλη δουλεία ;)
Kαι αυτο ειναι μονο η αρχη ,θα λυποθηματε απο την νυστα λεμε.
 

DeletedUser17028

Αυτο που οταν κάποιος ξέρει το παιχνιδι και ειναι καλυτερο σας ειναι ****άκιας με ξεπερνα.

Αυτο με της αιτησεις παλι με ξεπερνα , νικατε τον κοσμο με αιτησεις ; δεν έχω κανει ποτέ μου και δεν προκειτε να κανω και αποδηκτηρια εχει ο blacko . παιξτε με τσεκουρια εκει είναι τα παντελόνια.

Αυτο με την Doom παλι με ξεπερνα , για το υλικο που εχει 2 φορες που βρεθηκα να βοηθισω σε λογαριασμο τους είδα πολυ καλη αμυντικη οργανωση απο το darling οτι και να του λέτε εδω μέσα.

Αυτο με την STOP που οπως παει ειναι χειροτερη απο τους ΚΟΥ.ΠΑ και χανουν περισσοτερα χωρια στο δικο τους πλάνο και αυτο με ξεπερνά.

Αυτο που κράζετε για το Μπαν εμενα και τον Φωτοβολιδα είναι κάπως μαλθακο , για τον πιο ακυρο αλλα σωστο λογο φάγαμε μπάν .

Αυτο που λετε οτι περνουμε επιτηρησεις και βοηθαμε αλλές φυλές δεν το κανατε και εσείς ή ειναι παρανομο και αυτο ;

Αυτο που ο Genlyn θα ειχε μ,εχρι τελος του μηνα 30 χωρια και εχει ακ΄όμα 11 και αυτο με ξεπερνα :p

Aυτο που βγαζετε τοσο χολη για ενα παιχνιδι και αυτο με ξεπερνα .

Αυτο που ειχατε την Voodoo τελειωμενη μετά τα ban και αυτο με ξεπερνα , ειδικα που τωρα που μπήκε το Fugla Malde στο παιχνιδι.

Παιχνιδι ειναι για να περναμε καλα χασουμε= κερδισουμε διασκεδάστε ρείιι !


απαντάω πρώτα στο κύριο ΤΙΠΟΤΑ, επειδη εγραψε για εμενα.
21 χωρια απο 6 εως 10 ιανουαρίου και σταμάτησα γιατί δεν έχω άριστους ....
ΑΣΧΕΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
ελπίζω να μπαίνει να διαβάζεις τις απαντησεις που βιάζεσε κι όλας, ααααα επειδή τα είχες καλά με τους doom ΄ρώτα τους τι τους έκανα... που κώβανε μέχρι και τρενάκια με ανιχνευτες..
χαχαχχαχ ρε ανοητε που γράφεις για εμενα? εμενα για να με πιασεις εσυ στο στομα σου και να πεις κατι αρνητικο για εμενα πρεπει πρώτα να μπορείς να σκευτείς τι μπορει να κάνω εγω, όχι να μπορεις να κάνεις μερικά απο αυτά που κάνω, εμαθες να κωβεις και νομίζεις έμαθες και το παιχνιδι που αυτα που λες και ακόμη περισσοτερα τα έκανα ακομη και όταν άρχισα το παιχνιδι στον κ8, ρώτα τον κυθνο να σου πει μερικα,γιατι με αυτα που λέτε προσπαθητε να μας μειωσετε να φανητε κατι ,ΤΙΠΟΤΑ αυτο εισαι μετα απο τοσους κοσμους και ουτε μερικα απο τον πρωτο μου κοσμο που επαιξα καλα δεν κάνεις.
κ7 ξεκινησα κ8 και μετα απλά όλοι ειχαν να λενε για εμενα, αλλά ξέρεις γιατι ασχολησε με εμενα? επειδη ετσι νομιζεις οτι θα γινεις και παίκτης...
ασχετε.
και φυσικα δες που θα ειμαι σε 1-2 μηνες απο τωρα ΑΣΧΕΤΕ
 

DeletedUser17028

Πιστοι στις αξιες μας αλλα πιστοι και στην απλη προβλεψη του μελλοντος, για αλλη μια φορα ειμαστε εδω για να αποδωσουμε φορο τιμης στον Ηρωα.


Κ30 : ο μαγκας, παικταρας και αναπτυσσομενος αρχηγαρας της γνωστης φυλης "ο Αλη Μπαμπα και οι 40 Κλεφτες", αφου κλαιγεται σ ολο το συμπαν επειδη δεν του καναμε τα χατηρια, εν τελει τρωει δυο μπαν μαζεμενα, ενα μικρο και ενα που μας ενδιαφερει, μονιμο για τον Κ30, για εξαπατηση κανονισμων.

Κ42 : ο Ντα Βιντσι, ο ηγετης, ο νομιμος, ο καθαρος, τρωει μονιμο μπαν για εξαπατηση κανονισμων.

Ειναι ενα αφιερωμα και μια ωδη, στον μεγαλυτερο απατεωνα του ελληνικου σερβερ, τον τυπο που μαζι με τον συρφετο του, καταστρεφουν συστηματικα το παιχνιδι που παιζετε, ενα account, βουτηγμενο στα ψεματα και στα bans για τους χειροτερους λογους παικτικα.

Ειναι ωρα να τελειωνει η παραμυθα για την συγκεντρωση απο απατεωνες, που ειναι παντα "οι καλυτεροι" και παντα "θα μας δειξουν ολους", αλλα εν τελει καταληγουν ολοι να μπαναρονται και εν τελει (το προβλεπω σε λιγο καιρο) να κλαινε.

Αν ισχυει αυτο που γραφει στο προφιλ του η συγκεκριμενη λασπη, τοτε ο τελευταιος του κοσμος θα τελειωσει οπως ακριβως του αξιζει και οπως ακριβως χαρακτηριζει την πορεια του. Με χλευη, με λασπη και με τις κλωτσιες εξω απ τον Κοσμο.
αν και ολοι ξερουμε τι θα κανει και πως θα ξαναβγει να παιζει στον κοσμο με τον ενα η τον αλλο τροπο. Του εχουμε εμπιστοσυνη ομως. Θα ξαναφαει το μπαν που ξερει καλυτερα απο καθε αλλον.

το ποιοι ειναι οι Σολ, τουλαχιστον εμεις το λεγαμε απ την αρχη και την 1η μερα. Το πως αναπτυσσεται η ηγεσια της και οι μονιμοι παικτες της ειναι πασιγνωστο. εξω απ το παιχνιδι κι οσο πιο μακρια γινεται.


υ.γ. Μην ξεχασετε, ολοι εσεις που νομιζετε οτι το παιχνιδι ειναι για να κλεβετε, να φτιαχνετε τοπικς "1 Vs 1" και να μας λετε ποσο καλυτεροι ειστε στο ενας εναντιον ενος. ειστε ολοι ευπροσδεκτοι. φερτε τα Bots σας, φερτε τα βοηθητικα ακκαουντς σας, φερτε τις φυτευτες φυλες σας και τοτε ναι, να δουμε ποιος ειναι καλυτερος στο 1 εναντιον 1. Λες και το παιχνιδι ειχε ποτε να κανει με αυτο.
Μη ξεχασετε να αυτοαποθεωθειτε. Πριν τα μπαν ομως.

υ.γ.2 Κι επειδη μαθαινω οτι ο παικταρας (πριν τα μπαν), απειλει προς βουντου μερια, ξερετε που, στα ρουμ που φτιαξατε για να βριζετε, να τον ενημερωσουμε οτι το μπαν ηρθε απο εκει που κοροιδευετε. Οπου σας πετυχαινουμε θα σας στελνουμε σπιτι σας. Επειδη εμεις θελουμε να παιζουμε κι οχι να κλεβουμε.

υ.γ.3 Μην ξεχασετε να στειλετε τη γαλοτσα εδω να απαντησει και να γελαει. Αν και μαλλον σας κοπηκαν τα γελια για σημερα. Απο αυριο παλι θα ειστε οι καλυτεροι ολων. Μην ανησυχειτε.

νταρλινγκ εισαι τραγικός..
χαχαχχαχα
ποσο αστειος να γίνεις άλλο?
γελάνε και οι πέτρες μαζί σου, λοιπον μια μονο απάντηση σε όλο το παραλήλημα σου, λες ότι η σολ δεν ειναι η καλυτερη φυλη στις φυλετικες που έχει βγει μέχρι τώρα?
κριμα για εσενα ολο αυτο, απλά ανύπαρκτοι, ένα πλάνο σωστό έγινε και απο τα 40 χωριά του πλάνου σας τα πήραμε όλα συν άλλα 5-10 δεν θυμάμε, όλα του πλάνουν και επιπλέον χωρια, τώρα οι ν.μ? ποοοοοο αλλο αυτο το νουμερο, γιατι φυλη δεν την λες, 2 ηπειροι μαζι και απλά δεν αντέξατε ούτε μήνα.
κλάψε τώρα κάντε πλάνο με αιτησεις υποστοιρηξης μπας και κάνετε κάνα καλό πλάνο, γιατί πλάνο στις φυλετικές ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ και ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΑΣ είσται ικανοι να κάνετε .
το παίζετε και παίκτες ΤΡΑΓΙΚΟΙ και ΑΣΧΕΤΟΙ.....ΟΛΟΙ ΣΑΣ
Υ.Γ.
αυτο το πρόβλεψες?

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή