Χαρτες Κοσμου 12

  • Δημιουργός θέματος 0ukn0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10217

Μόλις το είδα αλλά επειδή εδώ και αρκετούς μήνες δεν παίζω στον 12 μπορεί κάποιος να μου δώσει τις ετικέτες για τις οικογένειες για να τα φτιάξω;
 

DeletedUser

~ARX~
~ARX~2

ΕRROR
TERROR
ERRΟR.
ERROR
ΕRRΟR

GAN
GAN-2
GANΜΥΡ

LΟRDS
LORDS

AΝΧΩΣ
ΑΝΧΩΣ
ΑNΧΩΣ
AΝXΩΣ
ANXΩΣ.

V-M
V-Μ
V-M2

NAVDVN
ΝΑVDVN

Noμιζω οτι ειναι ολες :wow:
 

DeletedUser10217

GANΜΥΡ μου βγάζει λάθος, τα υπόλοιπα έχουν ανανεωθεί και αύριο το πρωί θα φαίνονται κανονικά
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
τα αλογα ειναι ακαδημια τον ΙΠΠΕΙΣ.να περαστουν σαν οικογενοια
 

DeletedUser

Ας ανανεωθουν οι χαρτες λιγο... οποιος ειναι υπευθυνος οταν εχει χρονο ας κανει λιγη δουλιτσα~!
 

DeletedUser25676

Ας περαστουν στο ιδιο χρωμα η παρακατω φυλες!



ERRΟR.
ERRΟR
ΕRRΟR.
ΕRRΟR
ERROR
ΕRROR
 

DeletedUser

Σε παρακαλω μην γινεσε ειρωνικος.[SPOIL]εχουν και αλλες 2 ανχως να γινουν ερρορ.:grrr2:[/SPOIL]
 

DeletedUser25676

Σε παρακαλω μην γινεσε ειρωνικος.[SPOIL]εχουν και αλλες 2 ανχως να γινουν ερρορ.:grrr2:[/SPOIL]

Δεν νομιζω να σε αφορα εσενα και τους αλλους και του τι κανουμε(Εκτος τον συμμαχων μας τον Lords που ειχα πολεμο με ανχως)!Με για και καμαρι μας που εχουμε το μισο κοσμο ακαδημια!!Αν εσενα δεν σου αρεσει το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια!





Υ.γ Αν και ουτε εμενα μου αρεσει αυτο που γινεται πρεπει να ταπωσουμε καποιους η οποιοι δεν κοιτανε τα χαλια τους!!καλο βραδακι!
 

DeletedUser

Κανένα προβλημα. Ο καθενας κανει το παιχνιδι του , αλλοι μεγαλωνουν κερδιζοντας πολεμους αλλοι με στρατολογησεις. Μετα μην λετε παλι οτι ειστε μια φυλη. τωρα μετραω 5-6.
 

DeletedUser25676

Κανένα προβλημα. Ο καθενας κανει το παιχνιδι του , αλλοι μεγαλωνουν κερδιζοντας πολεμους αλλοι με στρατολογησεις. Μετα μην λετε παλι οτι ειστε μια φυλη. τωρα μετραω 5-6.

Κοιτα εμενα αυτη η επιλογη δεν μου αρεσε καθολου που καναν με την Ανχως!!Αλλα τη να κανουμε πρεπει να προσαρμοστουμε στης κινησεις που εκανε η ηγεσια!






Υ.γ.Εμενα προσωπικα μου αρεσει να κερδιζω νικωντας πολεμους οχι να κανω ολο το κοσμο ακαδημια μου η συμμαχους!

Η Νικες φερνους τους Ποντους
Οχι η ποντοι της νικες!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Χαιρομαι για αυτο. Τεσπα , ας ενημερωθουν οι χαρτες , πλεον κατεχει η ερρορ τον διπλασιο νομιζω αριθμο χωριων απο οποιαδηποτε αλλη φυλη και εχει και το πλεονεκτημα να επικρατησει σε αυτο τον κοσμο με τετοια διαφορα ( εαν τα υπολογισα καλα ).
 

DeletedUser

Το προφανες δεν το ειπε κανεις. Συγχαρητηρια στους LORDS για αλλη μια νικη:clap: ( θεωρω πως πλεον οι ΑΝΧΩΣ μας τελιωσανε 1200 χωρια φυλη εμειναν :noob:)

Και μπραβο στους ΕRROR και οπως αλλιως λεγεται που πλεον με 14 χιλιαδες χωρια (error f, error, error.)σε ολο το χαρτη αυξησε αισθητα τη διαφορα απο τους υπολοιπους

[SPOIL]
toptribes.png
[/SPOIL]






Η συνεχεια αν μη τι αλλο θα εχει πολυ ενδιαφερον:hmmm:
χαιρομαι που σιγα σιγα ξυπναμε
 

Deleted User - 119632

Κανένα προβλημα. Ο καθενας κανει το παιχνιδι του , αλλοι μεγαλωνουν κερδιζοντας πολεμους αλλοι με στρατολογησεις. Μετα μην λετε παλι οτι ειστε μια φυλη. τωρα μετραω 5-6.

ποιους πολεμους εχεις κερδισει εσυ ρε καραμητρο που μας την λες κιολας?

εσιες ολο συγνωνευσεις κανετε και ολο μαγκια πουλατε....ρε τι αλλο θα ακοσουμε..οτι οι αρχαγγελοι κερδισαν πολεμους....μια ζωη κατω απο τιο τραπεζι πεζατε...μια φορα σας επιτεθηκαμε 3 φυλες και αλλαξατε ονομα....πωωω με εκανες και γελασα να σαι καλα μαστορα!

μια ζωη με 10 πολεμαμε και ττην λες κιολας.
αντε καληνυχτα...τζεκινς καν
 

DeletedUser25676

ποιους πολεμους εχεις κερδισει εσυ ρε καραμητρο που μας την λες κιολας?

εσιες ολο συγνωνευσεις κανετε και ολο μαγκια πουλατε....ρε τι αλλο θα ακοσουμε..οτι οι αρχαγγελοι κερδισαν πολεμους....μια ζωη κατω απο τιο τραπεζι πεζατε...μια φορα σας επιτεθηκαμε 3 φυλες και αλλαξατε ονομα....πωωω με εκανες και γελασα να σαι καλα μαστορα!

μια ζωη με 10 πολεμαμε και ττην λες κιολας.
αντε καληνυχτα...τζεκινς καν

Παντελη δεν νομιζω να ειπε οτι κερδισαν πολεμους η Αρχαγελοι απλος ειπε τους τροπους που μπωρει καποια φυλη να κερδιση τους πολεμους!
 

DeletedUser

Ειναι δυσκολο να καταλαβει τι γραφουμε. Μην τον κατηγορας αδικα.

Ο πολεμος που κερδισα θες δεν θες να το καταλαβεις ηταν εναντια στους γκαν , οταν οντας μια φυλη (πραγματικα μια φυλη , οχι μια οικογενεια) πολεμουσαμε με την πρωτη την τριτη και την τεταρτη οικογενεια σε χωρια.
 
Κορυφή