αποριας αξιον

  • Δημιουργός θέματος mpokoss
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

δεν μου λετε αγαπητε κυριε βασειλιαδη γινετε να συνδεθη ενας λογαριασμος που ειναι σε επιτηρηση χωρις να κλειση την επιτηρηση?εαν γινετε πειτε μου τον τροπο

εαν παλι το φορουμ δεν ειναι μερος για τετοιες συζητησεις πειτε μας ενα μερος οπου μπορουμε να σας βρουμε να μας το εξηγησετε
 

DeletedUser6091

[mad]Φυσικά και γίνετε. Η οθόνη που του λέει ποιος τον επιτηρεί εκείνη τη στιγμή και αν θέλει να διακόψει την επιτήρηση, θεωρείτε είσοδος και φυσικά καταγράφεται. Οτιδήποτε γίνεται από τη στιγμή που μπαίνει ένα username στην σελίδα login, θεωρείτε είσοδος.

Είτε αποτυχημένη (αν μπήκε λάθος κωδικός), είτε είσοδος επιτηρητή (αν συνδέθηκε επιτηρητής) είτε είσοδος ιδιοκτητη (αν συνδέθηκε ο ιδιοκτητης σε ενεργή επιτήρηση χωρίς να την κόψει η αν συνδέθηκε ενώ είναι αποκλεισμένος) είτε κανονική είσοδος (αν συνδέθηκε ο ιδιοκτητης η κάποιος άλλος κανονικά με κωδικό)[/mad]
 

DeletedUser

τοτε μηπως μπορειτε να δειτε λιγο το δικο μου θεμα?γιατι οι απαντησεις που περνω δεν με καλυπτουν γιατι απο αυτα που λενε δεν τα καταλαβενω?
 

DeletedUser6091

[mad]Έχω ήδη δει τον αποκλεισμό σας και τον έχω κρίνει σωστό.
[/mad]
 

DeletedUser

τον κρινατε σωστο αλλα αυτα που λετε δεν γινοντε δεν γινετε δηλαδη να μπω εγω απο την μυτιληνη στον υπολογηστη μου και να μπει και ο αλλος παιχτης που ειναι απο μακεδονια απο τον ιδιο υπολογηστη!

θα ηταν καλυτερα μια συζητηση για αυτο το θεμα εκτος φορουμ
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν έχουμε να συζητήσουμε κάτι κύριε. Προσπαθήσατε να ξεγελάσετε την ομάδα διαχείρισης και δεν έπιασε. Τι να κάνουμε? Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες αυτά.

Το θέμα κλειδώνει καθώς δεν συζητάμε στο forum για αποκλεισμούς. [/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή