Αλλος με την Βαρκα μας;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33649
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3380

Βρίσ'τον όσο θες Μιχαλάκη...
Να τον κερδίσεις όμως δεν θα το καταφέρεις ποτέ.

δεν μιλαω σε τσιρους-ανιψιους.ξερεις εσυ...

Ποιος έγραψε ποιο πάνω που μένει ο ίζι ? ποιος την ίδια ώρα τον απειλούσε ότι θα βάλει να του σπάσουν τα πόδια και θα τον αφήσει να κοιτάει που θα γλεντάει την οικογένεια του ?
Το πως θα λύσει το θέμα ο ίζι και που και αν θα κάνει καταγγελίες είναι δικό του θέμα .


α καλα,****ς η στραβος
εσυ ανεβασες screenshots με τσεχικα στο skype.γιατι αραγε το ρωτησα πριν?
γιατι αραγε ειπα οτι μιλας στον εαυτο σου στο τριτο προσωπο ?
που μιλαει καποιος περι οικογενειας?

εχεις τρελαθει,σε λιγο θα το χασεις τελειως, εχεις σαλταρει σταματα να παιρνεις ενα παιχνιδι τοσο σοβαρα,εκτιθεσαι!
 

DeletedUser10824

δεν μιλαω σε τσιρους-ανιψιους.ξερεις εσυ...

Εύκολο να ονομάζεις τσίρο, όποιον έχει αντίθετη άποψη απο εσένα.
Τουλάχιστον οι "τσίροι" και οι "ανιψιοί" ξέρουν να κρατάνε ένα επίπεδο ηθικής.
Το αστείο είναι ότι έχασες και την τελευταία σου προσπάθεια να καταλάβεις ποιος είναι ο Pontifex.
Σημάδι ότι η κριτική σου δεν στέκει και πολύ καλά.Και καλό θα είναι όσοι είναι τριγύρω σου,να αναρωτηθούν εάν όντως πρέπει να ζητάνε την άποψή σου.
Καλή τύχη στη ζωή σου και στο παιχνίδι σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33653

βλέπω μιχαλάκη ότι κατάλαβες ότι την έχεις χεσμένη την φωλίτσα σου και ότι οι απειλές σου μπορεί να σου προκαλέσουν αλλα προβλήματα και ψάχνεις να δικαιολογηθείς ?
σε πληροφορώ ότι είναι σλοβακικά αυτά που είδες και όχι τσεχικα . Για δοκίμασε τώρα πάλι μια φορα να βρείς άλλη δικαιολογία ..
 

DeletedUser3380

βλέπω μιχαλάκη ότι κατάλαβες ότι την έχεις χεσμένη την φωλίτσα σου και ότι οι απειλές σου μπορεί να σου προκαλέσουν αλλα προβλήματα και ψάχνεις να δικαιολογηθείς ?
σε πληροφορώ ότι είναι σλοβακικά αυτά που είδες και όχι τσεχικα . Για δοκίμασε τώρα πάλι μια φορα να βρείς άλλη δικαιολογία ..

πηγαινε ξανα σχολειο να μαθεις να διαβαζεις και να κατανοεις την εννοια ορισμενων λεξεων και εκφρασεων.
αν οντως τις κατανοηεις, ξαναπηγαινε καλου κακου!

παντως βλεπω δεν μπορεις να απαντησεις κατι πανω στο θεμα μας.
ψαχνεις πλαγιους τροπους για να προπαγανδισεις εναντιον της ΤΣΑ με θεμιτους κ αθεμιτους τροπους (οπως παντα κανεις,σε οποιο σερβερ κ αν βρισκεσαι)

για αυτο δεν θα προσθεσω κατι αλλο, οποιοσδηποτε θελει να ρωτησει κατι βεβαιως βεβαιως ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα
τα λεμε, Πιζι.
 

DeletedUser33653

Μιχαλάκη εδώ δεν έχουμε να κάνουμε με την τσα αλλα με εσένα και δυο τρεις ακόμα που κάνετε εκεί τους αρχηγούς . Όλοι πήραν το μήνυμα και διάβασαν μονοι τους ότι πρόκειται να κανιβαλιστουν , και παρέμειναν μαζί σας . Δεν ασχολείται κανεις μαζί τους από εδώ και πέρα . Κάποιο παραμύθι τους πουλήσατε και αν το έφαγαν καλά να πάθουν .
Εδώ και μερικά post ψάχνεις να βρείς ποιος είμαι . Είπες ο ίζι μετά ο θαλασσόλυκος , τώρα λες πάλι ο ίζι .. δεν είμαι κανένας από αυτούς αν και από αυτούς πήρα τα κείμενα του skype. Ξέρω να διαβάζω μονος μου και ξέρω τι ειπώθηκε εκεί .
Ξέρω και τι άκουσα να λες εσύ πάλι σε άλλο room που έλεγες για ηχογραφήσεις ,η για ποιον λόγο δεν θέλεις τους sos μαζί μας μετά . θυμάμαι πολύ καλά το κλάμα σου για τα χωρια σου , θυμάμαι και τον χάρη και τον ίζι να σου προτείνουν 100 αμυντικά και εσύ να λες ότι είναι λίγα και δεν θα αντέξεις και είναι κρίμα το premium που έχεις χαλάσει .
Όπως ξέρω και τι έγραψες όχι μονο στον ίζι αλλα και σε άλλους με απειλές εναντίων τους , είδα να κανεις αναφορά και στο που μένει ο ίζι .
Άσε μας λοιπόν κουκλίτσα μου και άντε ρουφά το αυγό σου . Σπιούνο σε κάνει η ηχογράφηση , δειλό και κομπλεξικό παιδάκι οι απειλές .
 

DeletedUser

καλα μερικοι εχουν πολυ θρασος....εκαναν τις περισσοτερες ακαδημιες στην ιστορια των φυλετικων και βγαινουν τωρα και λενε διαφορες δικαιολογιες του ****υ....εγω αμα ημουν στη θεση σας 3ου θα ελεγα οχι στη προταση των σος και θα εκανα πολεμο μαζι τους...αφου ειστε τοσο προ οσο λετε γτ να μην τους παρετε τα χωρια με τον παλιο καλο τροπο αντι να κανετε 10+ ακαδημιες???καταφερατε και κλεισατε τη 45 ΑΛΛΑ,λυπαμαι που σας το λεω,μεχρι εκει θα φτασετε...εδω δεν ειναι κ27 και υπαρχουν φυλες που μπορουν να σας σταματησουν ή να κερδισουν και τον κοσμο(ΤΣΑ,αΚα)
 

DeletedUser33648

ακουσα το ονομα μου? λιακος εδω!!!
ποιος με ζητει παρακαλω? χαχαχχαχα

ελα μην κλαιτε χασατε εναν κοσμο (το εχω δεδομενο πλεον) σας διαβεβαιω οτι δεν θα μπω στους επομενους και θα εχετε ευκερια να κλεισετε καποιον...

πιτε οτι θελετε,τιποτα δεν θα αλλαξει,παντα ειμασταν αληθηνοι και ξηγιομαστε.

αν νιωθετε προδομενοι επειδη μας ρωτησατε αν συμφωνουμε με ενωση με σος και η απαντηση ηταν οχι τοτε παω πασο,δεν ξερω τι να πω!
νομιζατε οτι θα υποκιψουμε στις απειλες σας "πολεμο η ενωση" αλλα δεν το καναμε τωρα θα υποστητε τις συνεπιες.

δυστηχως για σας,με την συμπεριφορα σας μας τσαντησατε και μας μεταμορφωσατε σε hulk,αυτο θα εχει ως αποτελεσμα να σας λιωσουμε.νομιζατε οτι θα μας κανετε οτι θελετε και μας υποτιμησατε...
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
hulk ******* και λιγο, ω μεγιστε παικταρα των φυλετικων


Καλα ρε παιδια το ρημα που περιγραφει μια φυσικη αναγκη αποβολης υγρων απο τον οργνανισμο θεωρειται βρισια;;; :wow:
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Άντε έχετε ακόμα μια προσπάθεια να βρείτε ποιος είμαι .
Συνεχίστε να κάνετε τις σουπιές και να οδηγείται την συζήτηση αλλου από την ουσία της .
Δώστε βάση σε ποιος γραφει τι γραφει και όχι τι γραφει .
Τα print με τους διαλογους που έβαλα είναι πλαστά η αληθινά ?
Είπατε μονοι σας ότι θα κανιβαλισετε όλη σας την φυλή και θα μείνουν μονο 20 ?
Είπατε ότι συμφωνείτε με την ένωση με sos στην αρχή και δυο μέρες μετά το πήρατε πίσω ? είπατε ότι μας ηχογραφούσατε και ότι στέλνατε στους dnd και σε άλλες φυλές αυτά που ηχογραφούσατε ?
είναι αλήθεια ότι το αφεντικό σας είναι οι dnd και ότι όταν πάρετε διαταγή θα κτυπήσετε τους aka πρώτα και μετά τους mao mao ?
είναι αλήθεια ότι όσοι φεύγουν από sos και πάνε λαμόγια και mao mao μόλις σπάσουν την συμμαχία οι dnd θα πάνε μαζί τους και θα κτυπήσουν από πίσω την φυλή που είναι τώρα ? έχετε κάτι να πείτε πάνω σε αυτό ?
Έχετε σπάσει ύπουλα για την ώρα δυο συμμαχίες ? μια με τα λαμόγια τα οποια τώρα γλύφουν αυτούς που τους έφτυσαν ? είναι αλήθεια ότι εσείς δώσατε στον ίζι τελεσίγραφο ότι από τις 18/3 8a περάσουμε κόκκινοι και εκείνος σας είπε ότι όχι από τις 18 αλλα σε 24 ώρες ? είναι αλήθεια ότι αρχίσατε να παρακαλάτε στην αρχή για 72 ώρες και μετά όταν αρχίσατε να βρίζετε και να ειρωνευόσαστε είπατε να ξεκινήσει τώρα ο πόλεμος ?
Γραπτά γινόταν η συζήτηση , είναι σελίδες ολόκληρες και εσείς το μονο που ξέρετε να βάζετε είναι που σας λέει για να σας την σπάσει ότι θα αγοράσει τον επόμενο κόσμο αν χάσει αυτόν .
Μάγκες της δεκάρας είσαστε και του στέλνετε απειλές ότι ξέρετε που μένει και θα τον δείρετε η θα του κάνετε κακό στην οικογένεια του .
Ακόμα και εδώ αφήνετε τα ίδια υπονοούμενα και κανεις δεν επεμβαίνει .
Μπορεί κάποιος απo όσους έπαιξαν με τον ίζι σε αυτόν τον κόσμο να βγει και να πει κάτι συγκεκριμένο εναντίων του ? ότι πούλησε κάποιον από την φυλή του η από τους sos , κάτι τέλος πάντων ? άσε λοιπόν την propaganda και την προσπάθεια να στρέψεις αλλου την προσοχή .
Πουλημένη φυλή είσαι από την αρχή του κόσμου και παίζεις ύπουλα και πρόστυχα . Κάποιοι το έχουν καταλάβει κάποιοι θα το καταλάβουν στην συνεχεια .


Μιλας με γριφους γεροντα
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Μιλας με γεροντες γριφε.

Βγαινουν και οι μεχρι τωρα ανυπαρκτοι τσα να το παιξουν μεγαλοι στρατηλατες. Που κανουν 3 συμμαχιες για να βαρεσουν σε ενα μετωπο. Χιλιες φορες να κανω μια ενωση, παρα να γεμιζω τον χαρτη με γαλαζια. Καντε και κανα αλλο πλανο στα βαρβαρα, δεν εχετε αφησει τιποτα να φαρμαρουμε... Οτι βαρβαρο υπηρχε νοτια μου εξαφανηστηκε :noob:

Ειστε προκατειλλημενοι και κομπλεξικοι αυτο εχω μονο να πω. Συνεχιστε να διδασκετε ηθος φυλετικων με τα εσωτερικα σας, την αμυαλια σας ( απο μια συζητηση ωρων στο σκυπε να βαζεις την μια προταση που σε βολευει) και μεινετε στην μιζερια σας. Η φυλη 3-ΟΥ εχει κλεισει 2 κοσμους κατι που σαν φυλη δεν θα το κανετε ουτε στους επομενους 40 severs. Και εσεις συνεχιστε επειδη ετσι σας ειπε ο μπαμπας σας να νομιζετε οτι ο ιζι ειναι κατι σατανικο, που απο τον ιδιο κρεμοσασταν απο τα χειλη του πριν απο 1 μηνα.

Αναπαραγετε οτι ακουτε χωρις κριτικη σκεψη και βγαινει ο μιχαλακης να λεει οτι εμας μας εχει κανει πλυση εγκεφαλου ο ιζι. Ποσο γελοιος μπορει να εισαι ρε φιλε; Φενεται το ποσο μυαλο εχει ο καθενας απο αυτες τις βλακιες που λεει
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33648

φιλε μου η απαντηση ηταν ξεκαθαρα οχι στην ενωση με σος.απο κει και περα κανατε το αδυνατο δυνατο να μας κρατησετε με το μερος σας ως συμμαχια και να μας κανετε παλι οτι θελετε.μιλαγατε και κανονηζατε για μας,πραγμα που δεν ειχε συμφωνιθει ποτε!
μας θελατε ως αναλοσιμους στην πρωτη γραμη,το θεωρω προσβλιτηκο και υποτημητικο.

το μονο που κανατε για να βοηθησετε στον πολεμο με τρενα οταν πια τους ειχαμε παρει τα περισσοτερα χωρια ηταν να τους στρατολογισετε.οπως και με ουντα (που μετα απο πιεση οτι θα συμφερει αυτη η κινηση παραδεχομαι οτι συμφωνισαμε)
σε πιο παλιο ποστ καποιος εγραψε οτι μας βοηθησατε και σε πολεμο με λαμογια,δλδ δεν ντρεπεστε?ουτε μια φεικ δεν ειδαν απο σας τα λαμογια τοτε.


καποιος εβαλε ολη την συζητηση και την διεγραψε ο κουμαντατζης εδω,εγω δεν ειχα θεμα που βγηκε στην φορα παντως.

ξαναλεω για τριτη φορα εφοσον μας υποτημησατε και μας βλεπατε ως αναλοσυμους θα σας διξουμε τι εστει τσαντηλες.

ανιπαρκτοι? ναι,ραντομ βγηκααμε στον χαρτη και φτιαξαμε καλη ομαδα,αυτο ειναι που σας καιει ακομα περισσοτερο.που μια ανυπαρκτη φυλη σας τρεχει.

για πες μου για τις συμμαχιες που εχω γτ μαλλον ξερεις πιο πολλα απο μενα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
στο τυπογραφικο λαθος κολλησες εσυ;

- - - Eνημερώθηκε - - -

το μονο που κανατε για να βοηθησετε στον πολεμο με τρενα οταν πια τους ειχαμε παρει τα περισσοτερα χωρια ηταν να τους στρατολογισετε.

ελα πες τρολλαρεις, δεν εξηγειται αλλιως.

Η απαντηση ηταν ξεκαθαρα οχι απο την αρχη; Μαλλον δεν στα ειπαν καλα οι φιλοι σου.
Υπαρχει κατι που λεγεται γεωγραφικη θεση, δεν μπορω να παω να νομπλαρω χωρια τοσο ευκολα ενω ειστε εσεις μετωπο και εγω 20 πεδια πισω.

Ποιος μας τρεχει μωρε που με τοσα αλλα να μας απασχολουν σας εχουμε να ασχολουμαστε. Με τους αρχικανιβαλους και τους παρτακηδες μπλεξαμε. Ναι ραντομ βγηκατε γιατι ειστε ενωση απο 3 μικρες φυλες στην αρχη του κοσμου. Δεν μπηκατε σαν τσαντηλες.
 

DeletedUser33648

δεν ειναι ραντομ αυτο?

εννοειται πως απο την αρχη ηταν οχι!
η τουλαχιστον και να μην ηταν (λεμε τωρα) εγω προσωπικα ελειπα απο την κληση οπου ρωτηθηκαν οι υπολοιποι,οποτε το ναι που φανταστηκατε οτι ακουσατε δεν ηταν εγκυρο επειδη ελειπε ατομο του συμβουλειο. (εγω)

ειναι μια αποφαση που δεν περνετε αν δεν κανουμε συζητηση μεταξυ μας.
γιαυτο λεω οτι αποφασιζατε για μας,πριν καν ρωτησετε εμας ειχατε πει στους σος οτι εχουμε συμφωνισει.(μαθευτηκε την επομενη αυτο)

δεκτο,αλλα μην λετε οτι χτυπησατε λαμογια. μονοι μας παιζαμε ξυλο εκει.

τωρα για το αν σας τρεχουμε θα δειξει στην πορεια,απλα ειμαι πολυ αισιοδοξος και προτρεχω.

αυτο περι κανιβαλισμου δεν το σχολιαζω γτ δεν νομιζω οτι πρεπει να δωσω εξηγησεις.ειναι δικο μου εσωτερικο θεμα.
 

DeletedUser33653

Ποτε θα το κόψετε το παραμύθι τελικά ?
Αν και σου ξέφυγε και μια αλήθεια πριν ..Δεν είναι ότι δεν συμφωνήσατε λες , αλλα η συμφωνία σας ήταν άκυρη γιατί δεν είχατε απαρτία έτσι ?
Λοιπόν , η αλήθεια όσο και να θέλετε τώρα να φέρεται τα πάνω κάτω , είναι ότι συμφωνήσατε ενθουσιασμένοι .Μετά όμως κάτσατε και μετρήσατε 17 φυλές που θα ανοίγαμε πόλεμο σαν επακόλουθο αυτής της κίνησης , γιατί αυτός ήταν ο στόχος μας και όχι οι αγκαλίτσες του λένε τώρα όλοι όσοι δεν ξέρουν , αρχίσατε το κλάμα για άμυνες , ζητάγατε 100 αμυντικά να σας δώσουμε , σας είπε ο ίζι ναι , αλλα με τον ορο ότι θα σας καλύψουμε ενεργούς μονο παίχτες ,σας έπιασε κόψιμο από τον φόβο σας και φτάσαμε εδώ που φτάσαμε ..Το ανέκδοτο ότι εσείς κερδίσατε όλους τους πολέμους , κρύο το βρίσκω .
Για την ιστορία πάντως να και το σχετικό απόσπασμα με σβησμένα τα ονόματα να δούμε ποιος λέει αλήθεια ..Αν και τελικά η αλήθεια είναι ανάλογη με το IQ αυτού που διαβάζει κάτι εδώ .


FzTpdZ9.png
 

DeletedUser33648

δεν μου ξεφυγε μια αληθεια,εγω παντα αληθειες λεω!

"η τουλαχιστον και να μην ηταν (λεμε τωρα) εγω προσωπικα ελειπα απο την κληση οπου ρωτηθηκαν οι υπολοιποι,οποτε το ναι που φανταστηκατε οτι ακουσατε δεν ηταν εγκυρο επειδη ελειπε ατομο του συμβουλειο. (εγω)"

με αυτο καταλαβαινεις οτι παραδεχτηκα οτι οι υπολοιποι συμφωνισαν? τι να πω? μαθε να διαβαζεις μαλλον πρεπει να πω.

ωραια εγινε και αυτη η κουβεντα,τι θες να πεις με αυτο?
αν δεν κοιταξουμε ολα τα ενδεχομενα πως θα παρουμε μια αποφαση?

επειδη ομως δεν πηραμε την ιδια αποφαση με σας και τα σπασαμε,προσπαθεις να κανεις τιι?

ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΟΥΜΕ?
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?
 

DeletedUser33653

Τότε αν είναι όπως τα λες και δεν θέλετε μπαμπά γιατί βγήκε πρώτος ο Μιχαλάκης και άρχισε το κλάμα εδώ για τους κακούς 3 ου που σας "πουλησαν" ? Τελικά τι έχει συμβεί ? Σας έδιωξαν οι 3 ou και κλαίτε η είσαστε ανεξάρτητη φυλή ?
Όσο για σένα , μου είπε ο έξω από εδώ των φυλετικών , ο ΙΖΙ δηλαδή πριν λίγο , να σε ρωτήσω αν θυμάσαι όταν κλείσαμε συμμαχία τους ορους της ..
Λέει ότι και στο πρώτο post του του ξέφυγε και του μιχαλάκη ..
8eVXPw2.png

Η κοινή διπλωματία ήταν λέει μονο για την ήπειρο 44 . Αλήθεια είναι ? Δηλαδή ο Ίζι σας ρώτησε την γνώμη σας απλά κάνοντας ψυχικό , να σας ανεβάσει να νιώσετε σημαντικοί .. Ούτε καν δηλαδή έπρεπε να σας ρωτήσει .. Το ναι πάντως ότι και να λες το είπατε ..Άλλωστε για αυτό και δεν βγάζετε την ηχογράφηση που είπατε ότι έχετε .
 

DeletedUser33648

ο μιχαλακης οπως λες,δεν κλαιει απλα τονιζει ποσο νουμπαδες ειστε που φοβιθηκατε να περασει το 24ωρο.

χμμ τις προαλλες οταν μιλαγαμε στο σκαιπ με κληση ολοι μαζι με ρωτησε ο ιζι "ποιος εισαι εσυ,κενουριος?" και το εννοουσε!!!και καλα ειχε ξεχασει ποιος ειμαι γτ μαλλον δεν τον συμφαιραν αυτα που ελεγα,οποτε και εγω ΟΧΙ δεν θυμαμαι τους ορους που ειχαμε συμφωνισει τοτε! ;) ετσι πες του χαιρετησματα!

επισης ο ιζι παντα μας ρωταγε δεν εχω παραπονο αλλα οταν του φερναμε καπου αντιριση επριζε μεχρι να το δεχτουμε π.χ. ουντα.

εδω με τους σος ειπαμε ξεκαθαρο και καθετο οχι και βλεπετε την καταλυξη. πολεμο η ενωση χαχαχαχχα και ναι θα το κοπαναω για παντα!


βλεπεις οτι δεν με πιανετε πουθενα και ολο και το σκαλιζετε και το σκαλιζετε και το σκαλιζετε σε οσες ερωτησεις που και καλα θα με στριμοχναν απανταω ντοπμπρα οποτε μην το κουραζετε,αποδεχτητε οτι ηταν λαθος διπλωματικη κινηση και οτι στρεψατε ολο τον κοσμο εναντιον σας.

με γραπτα μηνυματα δεν θα βγει ποτε ακρη ολο αλλαζετε θεμα και ρωτατε ανουσια και κουραστηκΑ πραγματα.

κανατε λαθος διπλωματικη,κινηση δεν συμφωνισαμε,συζητηθηκε στην αρχη να ειμστε ουδετεροι,κανατε προταση που μας εκοβε την αναπτυξη,δεν δεχτηκαμε,πολεμος. ΤΕΛΟΣ

καλυτερα να κλεισει καποια στιγμη το θεμα εδω. και να αφησουμε να μιλισουν τα σπαθακια!
 

DeletedUser33653

την ώρα που τα γραφεις αυτά "κοιταγεσε" στον καθρέφτη και αυτοθαυμάζεσαι κιόλας ?
Αν εσύ δεν το θυμάσαι , το γραφει ο Μιχαλάκης .
Όσο για τις 24 ώρες μήπως αν σου βάλω τώρα το απόσπασμα από τον διάλογο που λέει να ξεχάσετε τις 24 ώρες με αυτή την νοοτροπία που κουβαλάτε ?
Μήπως θα σε βοηθήσεινα σου δείξω την ώρα που κηρύχτηκε ο πόλεμος ?
Φτάνει το παραμύθι . Τρίχες λες και αν και πιστεύω ότι εσύ δεν το κανεις επίτηδες , μέχρι εκεί αντέχεις να σκεφτείς , οι άλλοι όλοι δεν τρώμε κουτόχορτο .
 
Κορυφή