Alea Jacta Est

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34807
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34786

θα υποθεσω οτι δεν ειδες καλα τις φυλες γιατι υπηρχε και αλλη μια με το ιδιο ονομα φυλη..προφανως απο αυτην σου ηρθε προσκληση γιατι απο οσο βλεπω και απο την επισκοπηση της φυλης απο την αρχη της δεν σταλθηκε ουδεποτε προσκληση σε καποιον yasu0.
ελπιζω στο Lol να εισαι πιο παρατηρητικος φιλε μου γιατι εδω δεν σε βλεπω πολυ σπιρτο
Το τσέκαρα πριν γράψω αν υπάρχει άλλη φυλή με τ ίδιο όνομα δεν είδα κάτι (μπορείς να το ψάξεις κ εσύ )
Όσο για το Λολ άστο τρελέ μου
Άμα θες boostarisma (μέχρι πλατ 5)
Κάνε πμ in game, τα πρώτα 5 game στα κάνω δωρεάν μετά πληρώνεις
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@5forwards

η υπογραφη σου ειναι ξεκαθαρη κλεψια απο ορεστη τσανγκ. απλη αφαιρετική μεθοδο των τριων και εσυ
 

DeletedUser34343

Το τσέκαρα πριν γράψω αν υπάρχει άλλη φυλή με τ ίδιο όνομα δεν είδα κάτι (μπορείς να το ψάξεις κ εσύ )
Όσο για το Λολ άστο τρελέ μου
Άμα θες boostarisma (μέχρι πλατ 5)
Κάνε πμ in game, τα πρώτα 5 game στα κάνω δωρεάν μετά πληρώνεις

Θα με κανεις να αποδειξω την βλακεια σου αναρτωντας εδω στο εξωτερικο φορουμ με printscreen ολες τις σελιδες επισκοπησης της φυλης μπας και καταλαβεις οτι ποτε δεν σου ηρθε προσκληση και ουτε ποτε θα σου ερχοταν εννοειται
οσο για το λολ αστο εσυ τρελε μου...αστοχο πολυ το πλατ 5 οταν μιλας με master tier..αμα θες παντως μπορω να σου μαθω λιγο yasuo μηπως κανεις καριερα εκει γιατι φυλετικες δεν......


10 πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34786

Θα με κανεις να αποδειξω την βλακεια σου αναρτωντας εδω στο εξωτερικο φορουμ με printscreen ολες τις σελιδες επισκοπησης της φυλης μπας και καταλαβεις οτι ποτε δεν σου ηρθε προσκληση και ουτε ποτε θα σου ερχοταν εννοειται
οσο για το λολ αστο εσυ τρελε μου...αστοχο πολυ το πλατ 5 οταν μιλας με master tier..αμα θες παντως μπορω να σου μαθω λιγο yasuo μηπως κανεις καριερα εκει γιατι φυλετικες δεν......


10 πόντοι από aigokairos.
Δν εiπα ποτε οτι ειμαι plat 5... D3 ειμαι για τν ιστορια... και οχι σε EUNE
και δεν παιζω yasuo...
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Εσενα δε σε πηγα εσωτερικο στο 40? Γεια σου φιλε


Χαρη μου εκανες,μην το συζητας,
Αλλη ορεξη δεν ειχα να παιζω στο ''στουντιο'' σου!
Χρονια πολλα Χριστος ανεστη!

(και προσεκτικα στον δρομο)
 

DeletedUser33011

DeletedUser35004

Ενημερωνω τους παντες οτι νοτιοανατολικα οπως παντα θα κανουμε την εισοδο μας 3-4 ωρες μετα το ανοιγμα του κοσμου

AJE θα λετε και θα κλαιτε

Μόνιμο μπάν λόγο πολλαπλού λογαριασμού,
αφήσαμε λογαριασμό για να συμμετέχει ο παίχτης στο φόρουμ.
ο 47 ανηξε θα μπητε?
 
Κορυφή