Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Προκαλω οποιον απο τους αντιπαλους ειδε κατι περιεργο απο τον λογαριασμο μας να βγει να το πει ....

Μα φυσικά και είδαμε κάτι περίεργο και για αυτό τον λόγο βγήκα να το αναφέρω.

Προσπαθώ εδώ και τόση ώρα να σε βάλω επιθέσεις και δεν με αφήνει το σύστημα,:help μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα.

http://prntscr.com/5c7k1a:rolf:
 

DeletedUser28143

Μα φυσικά και είδαμε κάτι περίεργο και για αυτό τον λόγο βγήκα να το αναφέρω.

Προσπαθώ εδώ και τόση ώρα να σε βάλω επιθέσεις και δεν με αφήνει το σύστημα,:help μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα.

http://prntscr.com/5c7k1a:rolf:

Μα καλα ολοκληρη Innogames δικια σου και δεν εχεις τροπο να βαλεις επιθεσεις.??? Τι κανεις τελικα.??

Τελικα για τις ανταλλαγες δεν απαντατε.? Δωστε μας τον Σοκολατα και θα σας δωσουμε τον Βροσσι...χαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Μα καλα ολοκληρη Innogames δικια σου και δεν εχεις τροπο να βαλεις επιθεσεις.??? Τι κανεις τελικα.??

Δεν υπάρχει πρόβλημα σε λίγο καιρό θα μπορώ να βάζω επιθέσεις σε γκρι χωριά.:) Να φαρμάρουμε και λίγο γιατί έτσι όπως πάμε έχουμε μείνει από αρίστους. Πάντως μπράβο σας εμάς κατηγορούσατε για παράνομα σκριπτακι, ****άκια, κλπ κλπ αλλά εσείς τα έχετε τελικά, και όχι ένας τυχαίος παίχτης αλλά ο αρχηγός σας (που τυχαίνει να είναι και διαχειριστης):oops: αλήθεια έτσι περιμένετε να μας κερδίσετε…;;;;


Τελικα για τις ανταλλαγες δεν απαντατε.? Δωστε μας τον Σοκολατα και θα σας δωσουμε τον Βροσσι...χαχαχαχαχα

Όσο για τις ανταλλαγές δεν απάντησε κανείς γιατί απλά ο σοκολάτα δεν υπάρχει ποια… τον κάναμε κουβερτούρα για τα Χριστούγεννα. Να καλύψουμε τα μελομακάρονα.:rolf: Όσο για τον βροσσι σας τον χαρίζουμε χάρισμα σας. Ας έχετε και κανέναν ενεργό παίχτη και εσείς όλους εμείς θα τους πάρουμε κρίμα είναι… :hmmm:

- - - Eνημερώθηκε - - -
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28143

Δεν υπάρχει πρόβλημα σε λίγο καιρό θα μπορώ να βάζω επιθέσεις σε γκρι χωριά.:) Να φαρμάρουμε και λίγο γιατί έτσι όπως πάμε έχουμε μείνει από αρίστους. Πάντως μπράβο σας εμάς κατηγορούσατε για παράνομα σκριπτακι, ****άκια, κλπ κλπ αλλά εσείς τα έχετε τελικά, και όχι ένας τυχαίος παίχτης αλλά ο αρχηγός σας (που τυχαίνει να είναι και διαχειριστης):oops: αλήθεια έτσι περιμένετε να μας κερδίσετε…;;;;




Όσο για τις ανταλλαγές δεν απάντησε κανείς γιατί απλά ο σοκολάτα δεν υπάρχει ποια… τον κάναμε κουβερτούρα για τα Χριστούγεννα. Να καλύψουμε τα μελομακάρονα.:rolf: Όσο για τον βροσσι σας τον χαρίζουμε χάρισμα σας. Ας έχετε και κανέναν ενεργό παίχτη και εσείς όλους εμείς θα τους πάρουμε κρίμα είναι… :hmmm:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Γινεσαι κακος και δεν σου παει....

Τωρα για τα ****ακια,γοβακια,σανδαλια και παντοφλες,ο καθενας ξερει τι κανει και τι θελει...Τωρα για τις κατηγοριες και αλλα τετοιου τυπου δεν θα σχολιασω,γιατι απαγορευεται απο την Ο.Δ.

Για τον Βροσσι εισαι αδικος,ειναι εμβολιασμενος και τα κανει ολα...Τωρα για τον Σοκολατα,τι τον κανατε δεν ξερω..

Μην σου βγαινει κακια,ολα καλα σας πανε,μην το χαλας τωρα..Ας παιξουμε,με γκρι,πρασινα,ασπρα ,μερες που ειναι κιολας,ας στολισουμε κανενα χωριο...χαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser28143

Εμεις ομως ειμαστε ακομα εδω και παιζουμε,οσο παει και χανουμε με χαρη..χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Φιλια στον φιλο μου τον Σοκολατα που τον κερασα σημερα γλυκο Περγαμοντο,με το κουταλακι.χαχαχαχαχαχαχαχα


Επισης προκαλω τον Σοκολατα που εχουμε μια αγαπη τα 2 μας,να βγει εκτος φυλης και να παιξουμε τα 2 μας...χαχαχαχα ετσι για να του μαθω 5 πραγματα για το game,χαχαχαχαχαχααχαχαχ ,γελαω ακομα με τα νευρα του....

Δωστε του κατι για τα νευρα γιατι,θα μας παθει τιποτα...

Επισης προκαλω τον Σοκολατα που εχουμε μια αγαπη τα 2 μας,να βγει εκτος φυλης και να παιξουμε τα 2 μας...χαχαχαχα ετσι για να του μαθω 5 πραγματα για το game,χαχαχαχαχαχααχαχαχ ,γελαω ακομα με τα νευρα του....

Δωστε του κατι για τα νευρα γιατι,θα μας παθει τιποτα...



Να πω επισης ενα Ευχαριστω στην ηγεσια των aje για την απαντηση τους στο Θεμα Σ.Ε,αναμεσα στις γιορτες...δεν περιμενα καν να μου απαντησουν...ασχετο το τι......ετσι και αλλοιως οπως ειπα δεν εχει νοημα πια...δεν το κρυβουμε,ουτε και κρυβετε..χαχαχαχαχα

Απλα βρε παιδια,μην βαζετε κοσμο πια να προσπαθει να μπει σε εμας και να παρει λογαριασμους να παιξει,ειναι κριμα...Το δικο μας το χαλι,φτανει,μην το κανετε και εσεις πιο μεγαλο...Δηλ ποσο χαμηλα.???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32573

καλα χριστουγεννα στους ρουφιανους μας (6+;;; ) (L)

τον κουβερτουρα μου και τα ματια σας :)

ελπιζω ολοι να ρθετε στο χριστουγεννιατικο δεντρο μου και να πιασετε ολες τις μπαλες


[aig]Πιάστε εσείς προς το παρόν μια προειδοποίηση για 2. Απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τα χωρια σου θα παρουμε, ασε της μπαλες ξερεις ποιος της παιρνει αυτες μην τα λεμε τωρα ολα στο εξωτερικο.


Οταν ερθεις και εσυ στο μετωπο ελπιζω να μην χαθεις και να περασεις και εσυ επιτηρηση



[aig]Προειδοποίηση για 2.α.

Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29290

Χρόνια Πολλά με υγεία ευημερία και προσωπική ευτυχία για τον καθένα !!!

kala-xristougena-SNOW.gif


Να είσαστε όλοι καλά !!!
 

DeletedUser28143

Χρονια πολλα σε ολους τους φιλους και τους (εχθρους) in game παντα......
 

DeletedUser32573

κλικς δεν ξέρω καν ποιος είσαι...:confused:
μέτωπο ήμουν και είμαι , και απέκτησα και άλλα με αυτά που έγιναν:doh:

Καλά Χριστούγεννα! :)
 

DeletedUser18588

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ , ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
κλικς δεν ξέρω καν ποιος είσαι...:confused:
μέτωπο ήμουν και είμαι , και απέκτησα και άλλα με αυτά που έγιναν:doh:

Καλά Χριστούγεννα! :)

Καθε φορα που επιτιθονται απο τα αριστερα, ειτε εισαι εσυ ειτε ο Τριανταφυλλοπουλος, τρεμω ολοκληρος, για σεντρα παλι δεν το συζητω καν. ΗΗΗΗΗΗΜΑΡΤΟΝ με σενα
 

DeletedUser32573

Καθε φορα που επιτιθονται απο τα αριστερα, ειτε εισαι εσυ ειτε ο Τριανταφυλλοπουλος, τρεμω ολοκληρος, για σεντρα παλι δεν το συζητω καν. ΗΗΗΗΗΗΜΑΡΤΟΝ με σενα

Χαίρομαι που σε τρομαζω κύριε άγνωστε καμένε χρηστη
 

DeletedUser

κλικς δεν ξέρω καν ποιος είσαι...:confused:
μέτωπο ήμουν και είμαι , και απέκτησα και άλλα με αυτά που έγιναν:doh:

Καλά Χριστούγεννα! :)


Ειπαμε οταν εισαι μετωπο, οχι οταν εχεις 9 χωρια μετωπο και αλλα 80 πισω και βαζεις μεσα σε αυτα απο 100.000 πεζικα
 

DeletedUser32573

Οταν σταματησεις να παιρνεις χωρια με δολιους τροπους ελα ξαναμιλα.... Επιπλεον απο τη στιγμη που κρυβεσαι εισαι ενα μηδενικο για μενα... Γιαυτο απλα σταματα να μου απαντας.
 

DeletedUser

Δεν φταιω που ειστε νουμπαδες και χανεται χωρια.. Εγω τα χωρια που παιρνω, τα παιρνω με την αξια μου
αυτο μπορεις να το δεις και στης Απωλειες(ODA) ριξε μια ματια στην 1η θεση και θα καταλαβεις
 

DeletedUser32573

α εισαι αυτος που εχασε 4 χωρια απο μενα τζι τζι

τουλαχιστον αποσο εχω δει δεν εχεις παρει χωρια απο ρουφ ψηλα , αλλα σιγουρα ευνοήθηκες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

α εισαι αυτος που εχασε 4 χωρια απο μενα τζι τζι

τουλαχιστον αποσο εχω δει δεν εχεις παρει χωρια απο ρουφ ψηλα , αλλα σιγουρα ευνοήθηκες


Οντως αυτος ο νουμπας ειμαι που εχασα 4 χωρια δυστηχως, ετσι ειναι τι να κανουμε

Και οπως σου ξανα ειπα, οταν θα εισαι ΜΕΤΩΠΟ (και οχι με 9-10 χωρια) και τ'αλλα 80 πισω να βαζουν αμυνες
θα τα ξανα πουμε που θα εισαι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν φταιω που ειστε νουμπαδες και χανεται χωρια.. Εγω τα χωρια που παιρνω, τα παιρνω με την αξια μου
αυτο μπορεις να το δεις και στης Απωλειες(ODA) ριξε μια ματια στην 1η θεση και θα καταλαβεις

Ευτυχως που τα κανες ολα εσυ στο ακκ. ΛΟΛ
 
Κορυφή