Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Θα γράψω κι εγώ κάτι τελευταίο και δεν θα ασχοληθώ περαιτέρω.

Καλά όλα αυτά που λέτε για κουβάτσο, για τνς και όλους τους άλλους που έγιναν προσχώρηση σε σας πριν κάποιους μήνες και τείνουν να ξεχαστούν,

Εφόσον, όπως διατυμπανίζετε συνεχώς και βάσει στοιχείων, παίρνετε σε κάθε πλάνο το 95% των στόχων,
Εφόσον μας έχετε πάρει φαλάγγι και δεν μπορούμε να αντιδράσουμε,
Εφόσον είμαστε άσχετοι και άμπαλοι και όλα τα άλλα "όμορφα" που λέτε
Έρχομαι να ρωτήσω το εξής:

Τα πατήματα που σας έδωσε το τελευταίο κρούσμα του λογαριασμού black conqueror τι το χρειαζόσασταν;

Σας έδωσε (και ακόμα σας δίνει) πατήματα μέσα στην καρδιά του πυρήνα μας. Πιο κεντρικά δεν γινόταν και αρχίζετε και νομπλάρετε από κει. Όπου όπως είναι φυσικό, τα περισσότερα εκεί είναι άδεια μιας και καλύπτουν το μέτωπο.

Αυτό κύριοι, δεν σας κάνει Μεγαλέξανδρους. Αντίθετα σας κάνει εκμεταλευτές μιας κατάστασης και κάποιων προσώπων οι οποίοι είναι κουτοπόνηροι,δεν έχουν ίχνος ηθικής και αξιοπρέπειας, εκμεταλευόμενοι το γεγονός ότι βρίσκονται καλυμμένοι πίσω από την οθόνη ενός pc.
Αν όπως λέτε "δεν ξέρατε τίποτα" και ότι "επικοινώνησε μαζί σας τελευταία στιγμή", αν πιστεύατε πραγματικά στις δυνάμεις σας, δεν θα τον βάζατε στην φυλή σας, δεν θα παίρνατε τα "πατήματα" που σας έδωσε στην καρδιά της φυλής και ακόμα σας δίνει, αλλά θα συνεχίζατε τον αγώνα σας και το παιχνίδι ακριβώς εκεί που ήταν πριν την "απερίγραπτη" αυτή κίνηση του "συμπαίχτη" μας. Και θα είσασταν και μάγκες. Τώρα όλο αυτό το χάσατε και να κερδίσετε την μάχη (που είναι το πιο πιθανό) θα μείνει η ρετσινιά....

Υ.Γ. 1

http://prntscr.com/587ybw

Το μήνυμα αυτό που έλαβα το Σάββατο από έναν λαλίστατο αντίπαλο, μπορεί να μην αποδεικνύει 100% ότι όλο αυτό το σκηνικό με τον black conqueror ήταν σχεδιασμένο από καιρό, αλλά αν μη τι άλλο δημιουργεί σίγουρα κάποια ερωτηματικά.

Υ.Γ. 2

Κύριοι διαχειριστές του φόρουμ, ασχετο με το άλλο θέμα της αντιπαράθεσης μας με τα παιδιά της AJE, απορώ πως αφήνετε να είναι ενεργός και γράφει ακόμα ένας λογαριασμός με το nickname "gamiseta". Αν μη τι άλλο, είναι προσβλητικό για όλους κάτι τέτοιο.


Αυτά από μένα,
Καλημέρα σας και καλή συνέχεια.

Χμμ τελικά εκεί στους Βίκινγκς πρέπει να έχετε όλοι μνήμη χρυσόψαρου αλλιώς δεν εξηγείτε αυτό που γίνετε, Μα φυσικά τα παλιόπαιδα της Aje είναι αυτά που δεν είναι τίμια, δεν έχουν ίχνος ηθικής είναι κουτοπόνηρα κλπ κλπ Αλλά μάλλον φιλέ SirJames ξεχνάς ότι ακριβώς το ίδιο κάνατε και εσείς πριν λίγο καιρό αυτό μωρέ ότι πήρες κάποια πατήματα από τους UN. Μέσα στον πυρήνα μας, αλλά βλέπεις ποια είναι η διαφορά μας ότι εμείς σας δώσαμε πόδι από εκεί ( δεν θυμάμαι να πήρατε και κανένα χωριό εχθρού ( δηλαδή δικας μας)) οπότε η μας δίνετε πόδι ( πράγμα αστείο ) η σας γλεντάμε ξανά και ξανά η επιλογή δικιά σας. Άρα για κάτι που το έχετε κάνει και εσείς οι ίδιοι καλύτερα μην μιλάς και πολύ δεν σε παίρνει… και όπως λέει και το τραγουδάκι μας θα γίνει χαμός, θα γίνει πανικός μονάχα την γρίνια κόψε… :oops:

[aig]Παρακαλώ να κοιτάξετε καλύτερα!!![/aig]

Τι ασχολείσαι ρε συ αιγόκερε δεν βλέπεις ότι το χρυσόψαρο από εκεί, με ότι το βολεύει και τον συμφέρει ασχολείται…. :oops:



Και επειδη μια εικόνα χιλιες λεξεις....

http://i.imgur.com/yA9aUHY.png

Όταν κάτι πάει στραβά μπορεί να πάει και χειρότερα αυτό για τους φίλους μου τους Βίκινγκς…. :D

http://i.imgur.com/αφαιρέθηκε by aigokairos


[aig]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη φωτογραφεία (δικός μου κανόνας)

9.α. Οι Διαχειριστές Forum έχουν το δικαίωμα να επεξεργαστούν, να διαγράψουν και να κλειδώσουν ένα θέμα. Παρακαλούμε ακολουθείστε τις οδηγίες τους. Συζητήσεις σχετικά με την συμπεριφορά τους θα τιμωρούνται. Μπορείτε να το αναφέρετε μόνο στο Κέντρο Υποστήριξης.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28717

sonemit απ¨το να ασχολεισαι με μακακιες δεν προσπαθεις να μαθεις λιγακι μωρε οχι πολυ , να τοσo δα το game!!

Aλλο AJE αλλο Βικινγκς ειναι σαν να μου συγκρινεις την βουρτσα με ξερεις τι ?????? ;) (αυτη που τρωτε τωρα τελευταια βαθια και βασανιστικα).

Μπράβο ρε ρουφιανάκο έχεις επιχειρήματα! Εγώ όμως σε θυμάμαι να μου λες "άλλο οι wanted και άλλο οι Βίγκινγκς" στην αρχή του Κ28. Το ίδιο θα πεις αν χρειαστεί να πουλήσεις και τους AJE... Για φαντάσου το λίγο... Καλό σου ακούγεται ε;

Εγω γουσταρω να παιζω με τους AJE και γιαυτο τον λογο οταν ελεισα ενα προβλημα που ειχα γυρισα και παιζω τον fangs13 και οχι τον δικο μου λογαριασμο, αν και ο Κρα που παιζει τον δικο μου λογαριασμο σας δεινει πονο !!!!

Τώρα που κολάει αυτό είναι άγνωστο... Γουστάρεις να παίζεις με AJE και δεν παίζεις τον λογαριασμό σου.. Από την πόλη έρχομαι..
Επιμένω ότι θέλεις να κρυφτείς ρουφιανάκο....

Κ23 ηταν ενας κοσμος για γελια και για κατι παικτες σαν κ εσενα να δειξουν τι αξιζουν :grrr: εντομεταξυ ακου κατι τυχαιο στον Κ23 επαιζαν παλι οι Βικινγκς και μαντεψε τι ?? Αρχηγος ηταν παλι ο jorgen και μαντεψε τι παλι ?? ηταν η φυλη της φαπας !!!!!!

Παίκτες τις πλάκας αλλά εμάς έγλειψες για να έρθεις για να μη σε νομπλάρουμε ρουφιανάκο.. Θυμάσαι έτσι δεν είναι;
Όσο για τους Βίγκινγκς παίξανε ξύλο μέχρι τέλος, αντρίκια και παντελόνάτα και ας έχασαν.
Και ξέρεις δεν είναι κακό να τρως ξύλο. Το κακό είναι όταν τρως ξύλο να κατεβάζεις και τα παντελόνια στον αντίπαλο. Όπως κάνεις εσύ, ρουφιανάκο.
Εγώ τους AJE δεν τους κατηγορώ.. είναι πολεμική τακτική να χρησιμοποιείς προδότες. Εσένα κατηγορώ που είσαι ο προδότης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30244

Ρε Δημητρη(jim kouvatsos αλλιως) τι βγαινεις και γραφεις;αφου εχεις κολλημενη την ρετσινια,και την απεκτησες και μονος σου....κατσε παιξε στον λογ σε οποιον και αν εισαι και ασε το εξωτερικο,δεν θα σχηματισεις καλυτερη εντυπωση με το να κοροιδευεις τους παντες.Συνηθως βοηθαει να αλλαζεις ονομα γιατι μελλοντικα αν παραμεινεις με το ιδιο ονομα ολοι θα ξερουν τι εισαι και τι εκανες,φαινονται και στα στατιστικα αλλωστε ;)

Για να μην παρεξηγηθεις,σαν ατομο εισαι γαματος τα ειχαμε πει πολλες φορες στο σκαιπ,και σαν παικτης αρκετα καλος,απλα η νοοτροπια που εχεις στο παιχνιδι ειναι....(την εκφραση την ξερεις)..Καλησπερες!!!
 

DeletedUser

Ο τοκ εμπιρε δεν ήταν που έστελνε μυνήματα σε ατζε για σ.ε για να χτυπήσει βικινγκ ανενόχλητος και εφαγε πορτα; :hmmm::help
Οι Βίκινγκς πρώτοι δεν στρατολόγησαν παίκτες απο ατζε;
Καλά όλα αυτά περί ηθικής και ρουφιανιας αλλά κάποιοι ξεχνάτε πολύ εύκολα:wow:
 

DeletedUser30244

Ο τοκ εμπιρε δεν ήταν που έστελνε μυνήματα σε ατζε για σ.ε για να χτυπήσει βικινγκ ανενόχλητος και εφαγε πορτα; :hmmm::help
Οι Βίκινγκς πρώτοι δεν στρατολόγησαν παίκτες απο ατζε;
Καλά όλα αυτά περί ηθικής και ρουφιανιας αλλά κάποιοι ξεχνάτε πολύ εύκολα:wow:

αληθεια;;;; Για στειλτα αυτα τα μνμ θελω πολυ να τα δω.... ΟΤΙ ΝΑ ΝΕ!!!

Περα απο κατι συνομιλιες με τον vrosma που ηταν στον fangs13 εν ωρα πλανου...ποτε δεν ειχα στειλει μνμ σε AJE για οτιδηποτε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29497

ρε παιδια για εξηγηστε μου κατι..
Εγω ειμαι παιχτης και θελω να παιξω και στη φυλη μου δε παιζει κανενας αλλος παρα μονο εγω αντε και 2-3 ακομα
ειναι κακο να παω σε αλλη φυλη που βλεπω οτι εχει πολλους συμπαιχτες για να παιξω?
Η πρεπει να τηρω θεματα ηθικης σε ενα παιχνιδη που σκοπος ειναι οι ομαδικες μαχες?
Και αν εδω δε παιζουμε μαχες αλλα με τα θεματα ηθικης να σας θυμισω
οτι απο το κ1 μεχρι τωρα εχουν γινει χιλιαδες μεταφορες παιχτων σε αλλες φυλες
Ολοι αυτοι ηταν ανηθικοι?
Η μηπως πραγματικα ηθελαν να παιξουν φυλετικες μαχες?
Δε περιμενω απαντηση απλα δειτε οτι παιζουμε ενα παιχνιδη και ειναι καθαρα για διασκεδαση!
 

DeletedUser30832

ρε παιδια για εξηγηστε μου κατι..
Εγω ειμαι παιχτης και θελω να παιξω και στη φυλη μου δε παιζει κανενας αλλος παρα μονο εγω αντε και 2-3 ακομα
ειναι κακο να παω σε αλλη φυλη που βλεπω οτι εχει πολλους συμπαιχτες για να παιξω?
Η πρεπει να τηρω θεματα ηθικης σε ενα παιχνιδη που σκοπος ειναι οι ομαδικες μαχες?
Και αν εδω δε παιζουμε μαχες αλλα με τα θεματα ηθικης να σας θυμισω
οτι απο το κ1 μεχρι τωρα εχουν γινει χιλιαδες μεταφορες παιχτων σε αλλες φυλες
Ολοι αυτοι ηταν ανηθικοι?
Η μηπως πραγματικα ηθελαν να παιξουν φυλετικες μαχες?
Δε περιμενω απαντηση απλα δειτε οτι παιζουμε ενα παιχνιδη και ειναι καθαρα για διασκεδαση!

Πρωτα πρεπει να γνωριζεις οτι δεν εφυγαν απο την τελευταια φυλη του κοσμου να πανε στην 1η

Αλλα παιχτες απο την 1η φυλη κ αργοτερα 2η να πανε στην ακριβως απεναντι φυλη

Θα προσπαθησω ομως να σου απαντησω στα πολυ σωστα ερωτηματα σου οσο πιο απλα μπορω με ενα παραδειγμα που ειναι οικειο σε ολους μας

Εισαι πιτσιρικας κ κατεβαινεις με μια ομαδα να παιξετε σε ενα ποδοσφαιρικο τοπικο πρωταθληματακι

ο καθε παιχτης εχει πληρωσει 50 δραχμες για την συμμετοχη του σε καθε παιχνιδι

Εχετε φτασει λοιπον μετα απο 6 μηνες κ ειστε 4 ομαδες πολυ μπροστα σε βαθμους με την δικη σου να ειναι 1η στο πρωταθλημα με

μια μικρη διαφορα απο τους υπολοιπους κ για καποιο λογο ερχονται 1-2 στραβα αποτελεσματα αλλα η ομαδα παραμενει 1η-2η

Οποτε αποφασιζεις εσυ επειδη δεν γουσταρεις να παιζεις αλλο με τους τοσο καιρο συμπαικτες σου κ οντας σε επικοινωνια με τους

βασικους αντιπαλους να αφησεις την ομαδα σου να πας σε αυτους

Αλλα πριν αφησεις την ομαδα σου ξαφνικα , η οποια σε εχει στηριξει τοσο καιρο , παιζεις ενα τελευταιο

παιχνιδι στο οποιο ομως

βαζεις 2 αυτογκολ , εχεις πει στους αντιπαλους πως θα παιξετε , ποιοι ειναι τραυματιες , τα συστηματα

κ η ομαδα σου χανει οχι μονο το παιχνιδι αλλα τη συνοχη της , την ορεξη να συνεχισει , την ηρεμια της

Θελω να μου πεις εσυ που εισαι λογικα σκεπτομενο ατομο ποια θα ηταν η αντιδραση των συμπαικτων σου σε ενα πραγματικο κοσμο ?

Θα το εκανες αυτο εαν οι συμπαικτες σου ηταν πραγματικα προσωπα, το παιχνιδι γινοταν σε παραγματικο χωρο κ χρονο ?
( Δεν νομιζω εκτος αν ησουν ο Τσακ Νορις :D )

Επισης θα ηθελα να μου πεις αν αυτο που εκανες ηταν ηθικο η' οχι ?

Αυτο που εκανες δικαιολογει το γεγονος οτι πραγματικα ηθελες να συνεχισεις να παιζεις ποδοσφαιρο αλλα σε μια αλλη ομαδα ?

Αν το μαθαιναν τα αλλα παιδια της περιοχης θα σε φωναζαν να παιξεις μαζι τους στο πρωταθληματακι της επομενης χρονιας ?

Θα σου εμενε το ονομα του τσατσου μεχρι να αλλαζες σχολειο η' περιοχη η' να πηγαινες φανταρος?

Θα απαξιωνοσουν σαν ατομο ?

Θα κοροιδευαν μεχρι κ τον αδερφο σου ?

Φυσικα ουτε εγω περιμενω απαντηση σε καποιο απο αυτα τα ερωτηματα ........

Διοτι πολυ απλα ολοι ξερουμε ποια ειναι η απαντηση

Υ.Γ Φυσικα δεν τιθεται θεμα συζητησης για το εαν ενας παικτης μπορει να φυγει απο μια φυλη κ να παει σε μια αλλη . Μπορει να παει να παιξει οπου θελει κ σε οποιον λογαριασμο θελει.
Αλλα χωρις τα χωρια του ( τα οποια ανηκουν στη φυλη του ) κ χωρις φυσικα να βαραει τα χωρια των πρωην συμπαικτων του που ειναι αδεια μεσα στα μπλε, οταν ξερει τους ανενεργους , τις ωρες που παιζουν κ ολα αυτα τα ωραια που γινονται σε καθε παρομοια περιπτωση
Αν γινοταν ετσι τοτε φυσικα κανεις δεν θα ελεγε τπτ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

Πρωτα πρεπει να γνωριζεις οτι δεν εφυγαν απο την τελευταια φυλη του κοσμου να πανε στην 1η

Αλλα παιχτες απο την 1η φυλη κ αργοτερα 2η να πανε στην ακριβως απεναντι φυλη

Θα προσπαθησω ομως να σου απαντησω στα πολυ σωστα ερωτηματα σου οσο πιο απλα μπορω με ενα παραδειγμα που ειναι οικειο σε ολους μας

Εισαι πιτσιρικας κ κατεβαινεις με μια ομαδα να παιξετε σε ενα ποδοσφαιρικο τοπικο πρωταθληματακι

ο καθε παιχτης εχει πληρωσει 50 δραχμες για την συμμετοχη του σε καθε παιχνιδι

Εχετε φτασει λοιπον μετα απο 6 μηνες κ ειστε 4 ομαδες πολυ μπροστα σε βαθμους με την δικη σου να ειναι 1η στο πρωταθλημα με

μια μικρη διαφορα απο τους υπολοιπους κ για καποιο λογο ερχονται 1-2 στραβα αποτελεσματα αλλα η ομαδα παραμενει 1η-2η

Οποτε αποφασιζεις εσυ επειδη δεν γουσταρεις να παιζεις αλλο με τους τοσο καιρο συμπαικτες σου κ οντας σε επικοινωνια με τους

βασικους αντιπαλους να αφησεις την ομαδα σου να πας σε αυτους

Αλλα πριν αφησεις την ομαδα σου ξαφνικα , η οποια σε εχει στηριξει τοσο καιρο , παιζεις ενα τελευταιο

παιχνιδι στο οποιο ομως

βαζεις 2 αυτογκολ , εχεις πει στους αντιπαλους πως θα παιξετε , ποιοι ειναι τραυματιες , τα συστηματα

κ η ομαδα σου χανει οχι μονο το παιχνιδι αλλα τη συνοχη της , την ορεξη να συνεχισει , την ηρεμια της

Θελω να μου πεις εσυ που εισαι λογικα σκεπτομενο ατομο ποια θα ηταν η αντιδραση των συμπαικτων σου σε ενα πραγματικο κοσμο ?

Θα το εκανες αυτο εαν οι συμπαικτες σου ηταν πραγματικα προσωπα, το παιχνιδι γινοταν σε παραγματικο χωρο κ χρονο ?
( Δεν νομιζω εκτος αν ησουν ο Τσακ Νορις :D )

Επισης θα ηθελα να μου πεις αν αυτο που εκανες ηταν ηθικο η' οχι ?

Αυτο που εκανες δικαιολογει το γεγονος οτι πραγματικα ηθελες να συνεχισεις να παιζεις ποδοσφαιρο αλλα σε μια αλλη ομαδα ?

Αν το μαθαιναν τα αλλα παιδια της περιοχης θα σε φωναζαν να παιξεις μαζι τους στο πρωταθληματακι της επομενης χρονιας ?

Θα σου εμενε το ονομα του τσατσου μεχρι να αλλαζες σχολειο η' περιοχη η' να πηγαινες φανταρος?

Θα απαξιωνοσουν σαν ατομο ?

Θα κοροιδευαν μεχρι κ τον αδερφο σου ?

Φυσικα ουτε εγω περιμενω απαντηση σε καποιο απο αυτα τα ερωτηματα ........

Διοτι πολυ απλα ολοι ξερουμε ποια ειναι η απαντηση

Υ.Γ Φυσικα δεν τιθεται θεμα συζητησης για το εαν ενας παικτης μπορει να φυγει απο μια φυλη κ να παει σε μια αλλη . Μπορει να παει να παιξει οπου θελει κ σε οποιον λογαριασμο θελει.
Αλλα χωρις τα χωρια του ( τα οποια ανηκουν στη φυλη του ) κ χωρις φυσικα να βαραει τα χωρια των πρωην συμπαικτων του που ειναι αδεια μεσα στα μπλε, οταν ξερει τους ανενεργους , τις ωρες που παιζουν κ ολα αυτα τα ωραια που γινονται σε καθε παρομοια περιπτωση
Αν γινοταν ετσι τοτε φυσικα κανεις δεν θα ελεγε τπτ

Σας ξεφτίλισε...
 

DeletedUser

eddy, για πες μας, τους ξεφτυλισε; Πες ναι να το βουλωσει ο απο πανω μου:)
 

DeletedUser30988

εδωσε πολλη σωστη και τεκμηριωμενη απαντηση ο ρουφιους....ετσι ακομα και ενας με νοητικα προβληματα οπως μερικοι μερικοι στο εξτερναλ (δεν ενω παικτες της ατζε...ξερου αυτοι στους οποιους απευθεινομαι),χωρις να εχει παιξει καν το κοσμο και χωρις να μην εχει ιδεα στο τι παιζεται,καταλαβαινει τι εχει παιχτη...




υ.γ. ειναι η πρωσοπικη μου γνωμη χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν,το λεω γτ κλασσικα θα βγει καποιος απο κατω να μου την πει-να με βρισει-να με προσβαλλει...αλλα ετσι εχει καταντησει το γκαμε δυστηχος,απο ενα ονλινε παιχνιδι για το οποιο θα επρεπε να παιζουμε και να το ευχαριστιομαστε σε ενα ξεκατινιασμα οπου ο καθενας προσπαθει να προσβαλει και να μειωση τον αλλων....ειστε τοσο μαγκες ομως στην πραγματικη ζωη?
 

DeletedUser2088

εδωσε πολλη σωστη και τεκμηριωμενη απαντηση ο ρουφιους....ετσι ακομα και ενας με νοητικα προβληματα οπως μερικοι μερικοι στο εξτερναλ (δεν ενω παικτες της ατζε...ξερου αυτοι στους οποιους απευθεινομαι),χωρις να εχει παιξει καν το κοσμο και χωρις να μην εχει ιδεα στο τι παιζεται,καταλαβαινει τι εχει παιχτη...




υ.γ. ειναι η πρωσοπικη μου γνωμη χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν,το λεω γτ κλασσικα θα βγει καποιος απο κατω να μου την πει-να με βρισει-να με προσβαλλει...αλλα ετσι εχει καταντησει το γκαμε δυστηχος,απο ενα ονλινε παιχνιδι για το οποιο θα επρεπε να παιζουμε και να το ευχαριστιομαστε σε ενα ξεκατινιασμα οπου ο καθενας προσπαθει να προσβαλει και να μειωση τον αλλων....ειστε τοσο μαγκες ομως στην πραγματικη ζωη?



[aig]Είναι πολύ εγωιστικό και κάποιες φορές αξιόποινο,
να θεωρείτε ότι όποιος έχει αντίθετη άποψη με εσάς έχει και νοητικό πρόβλημα,
παρακαλώ να περιοριστειτε στα παιχτικά πειράγματα μεταξύ σας και να συνεχίσετε εντός θέματος.[/aig]
 

DeletedUser30988

[aig]Είναι πολύ εγωιστικό και κάποιες φορές αξιόποινο,
να θεωρείτε ότι όποιος έχει αντίθετη άποψη με εσάς έχει και νοητικό πρόβλημα,
παρακαλώ να περιοριστειτε στα παιχτικά πειράγματα μεταξύ σας και να συνεχίσετε εντός θέματος.[/aig]

προφανως και δεν εννουσα αυτο αγαπητε αιγοκαιρε...φυσικα και θα δεχτω την αποψη του αλλου και θα την σεβαστω,αλλα προσεχε εδω ειναι η διαφορα...αν ο αλλος δεν σεβεται την δικια σου και με την πρωτη ευκαιρια βρισκει τροπους να σε μειωνει,δεν μπορεις παρα μονο να τους θεωρεις αμυαλους...να συπληρωσω οτι αυτο που ειπες ειναι σωστο και ζητω συγνωμη διοτι δεν ειναι αστειο να κοροιδευεις ανθρωπους που μπορει να εχουν ατομα με νοητικα προβλημαατα στην οικογενια τους...τελειωνοντας θελω να θεσω πως φυσικα και δεχομαι την αποψη του αλλου αρκει να μου την "πλασαρει" σαν ανθρωπος,εξαλου γιαυτο και μιλαμε εδω για να κανουμε συζητηση.
 

DeletedUser2088

[aig]Εκτιμώ και αντιμετωπίζω πολύ θετικά την απάντησή σας,
στο υπόλοιπο της μακράς ζωής που θα έχετε όλοι σας,
ίσος μάθετε ότι είναι αντιδημοκρατικό να κολλάτε ''ταμπέλες'' σε όσους έχουν άλλη άποψη από την δική σας,
όπως είναι αντιδημοκρατικό να κολλάνε ''ταμπέλα'' και σε εσάς,

αφού λοιπόν συμφωνούμε,
παρακαλώ όλοι να συνεχίσετε την πολιτισμένη αντιπαράθεση σας,
χωρίς έμμεσες η άμεσες προσβολές.

συγνώμη για την παρέμβαση, το ριμ είναι δικό σας.[/aig]
 

DeletedUser

Πρωτα πρεπει να γνωριζεις οτι δεν εφυγαν απο την τελευταια φυλη του κοσμου να πανε στην 1η

Αλλα παιχτες απο την 1η φυλη κ αργοτερα 2η να πανε στην ακριβως απεναντι φυλη

Θα προσπαθησω ομως να σου απαντησω στα πολυ σωστα ερωτηματα σου οσο πιο απλα μπορω με ενα παραδειγμα που ειναι οικειο σε ολους μας

Εισαι πιτσιρικας κ κατεβαινεις με μια ομαδα να παιξετε σε ενα ποδοσφαιρικο τοπικο πρωταθληματακι

ο καθε παιχτης εχει πληρωσει 50 δραχμες για την συμμετοχη του σε καθε παιχνιδι

Εχετε φτασει λοιπον μετα απο 6 μηνες κ ειστε 4 ομαδες πολυ μπροστα σε βαθμους με την δικη σου να ειναι 1η στο πρωταθλημα με

μια μικρη διαφορα απο τους υπολοιπους κ για καποιο λογο ερχονται 1-2 στραβα αποτελεσματα αλλα η ομαδα παραμενει 1η-2η

Οποτε αποφασιζεις εσυ επειδη δεν γουσταρεις να παιζεις αλλο με τους τοσο καιρο συμπαικτες σου κ οντας σε επικοινωνια με τους

βασικους αντιπαλους να αφησεις την ομαδα σου να πας σε αυτους

Αλλα πριν αφησεις την ομαδα σου ξαφνικα , η οποια σε εχει στηριξει τοσο καιρο , παιζεις ενα τελευταιο

παιχνιδι στο οποιο ομως

βαζεις 2 αυτογκολ , εχεις πει στους αντιπαλους πως θα παιξετε , ποιοι ειναι τραυματιες , τα συστηματα

κ η ομαδα σου χανει οχι μονο το παιχνιδι αλλα τη συνοχη της , την ορεξη να συνεχισει , την ηρεμια της

Θελω να μου πεις εσυ που εισαι λογικα σκεπτομενο ατομο ποια θα ηταν η αντιδραση των συμπαικτων σου σε ενα πραγματικο κοσμο ?

Θα το εκανες αυτο εαν οι συμπαικτες σου ηταν πραγματικα προσωπα, το παιχνιδι γινοταν σε παραγματικο χωρο κ χρονο ?
( Δεν νομιζω εκτος αν ησουν ο Τσακ Νορις :D )

Επισης θα ηθελα να μου πεις αν αυτο που εκανες ηταν ηθικο η' οχι ?

Αυτο που εκανες δικαιολογει το γεγονος οτι πραγματικα ηθελες να συνεχισεις να παιζεις ποδοσφαιρο αλλα σε μια αλλη ομαδα ?

Αν το μαθαιναν τα αλλα παιδια της περιοχης θα σε φωναζαν να παιξεις μαζι τους στο πρωταθληματακι της επομενης χρονιας ?

Θα σου εμενε το ονομα του τσατσου μεχρι να αλλαζες σχολειο η' περιοχη η' να πηγαινες φανταρος?

Θα απαξιωνοσουν σαν ατομο ?

Θα κοροιδευαν μεχρι κ τον αδερφο σου ?

Φυσικα ουτε εγω περιμενω απαντηση σε καποιο απο αυτα τα ερωτηματα ........

Διοτι πολυ απλα ολοι ξερουμε ποια ειναι η απαντηση

Υ.Γ Φυσικα δεν τιθεται θεμα συζητησης για το εαν ενας παικτης μπορει να φυγει απο μια φυλη κ να παει σε μια αλλη . Μπορει να παει να παιξει οπου θελει κ σε οποιον λογαριασμο θελει.
Αλλα χωρις τα χωρια του ( τα οποια ανηκουν στη φυλη του ) κ χωρις φυσικα να βαραει τα χωρια των πρωην συμπαικτων του που ειναι αδεια μεσα στα μπλε, οταν ξερει τους ανενεργους , τις ωρες που παιζουν κ ολα αυτα τα ωραια που γινονται σε καθε παρομοια περιπτωση
Αν γινοταν ετσι τοτε φυσικα κανεις δεν θα ελεγε τπτ

Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει τρομερέ αρχηγέ αλλά εδω παίζουμε φυλετικές μάχες τώρα άμα εσύ έχεις χάσει την μπάλα και θέλεις να ασχοληθείς με αυτό πάμε πάσο.

Υ.Σ πάντως άμα θέλεις ξεκινάει ένα 5χ 5 στην γειτονία μου, Άμα ενδιαφέρεσαι στείλε μου pm να σε δηλώσω συμμέτοχη. :oops:

[aig]

συγνώμη για την παρέμβαση, το ριμ είναι δικό σας.[/aig]


Η μόνη λογική και σωστή απάντηση που έχω δει εδώ και καιρό στο εξωτερικό, πάντως Αιγόκερε πρέπει να βοηθήσουμε λίγο τα παιδιά από εκεί, βγάζε βάρβαρα πίσω και άμα γίνετε να τα ξεκινάμε με 500 πόντους, Πως θα βγάλουν αλλιώς τον χειμώνα ( εννοώ μέχρι να ανοίξει ο επόμενος κόσμος). :wow:
 

DeletedUser30832

Τελικα αιγοκαιρε βλεπεις ποσο δικιο ειχε ο eddy ?

Δεν αργησε να βγει ο 1ος που δεν μπορει να αρθρώσει μιση προταση χωρις να προσπαθησει να χλευασει ανεπιτυχως ! ! !

Οσο για το 5*5 Βαγγελη πες μου σε παρακαλω που ειναι η γειτονια σου να ερθω να δηλωσω συμμετοχη

Πραγματικα θα ηταν μεγαλη μου χαρα να σε γνωρισω απο κοντα ....

Φυσικα βγαλτε βαρβαρα στο ριμ διοτι τα παιδια δεν προλαβαινουν να τα μαζευουν ......

http://prntscr.com/5a57xs

Κ για οσους βαριουνται να ανοιξουν το printscreen

Χωριό βαρβάρων (505|646) K65 225 Barbarian jim kouvatsos [AJE] 2014-11-25 18:02:09
Χωριό βαρβάρων (513|652) K65 335 Barbarian jim kouvatsos [AJE] 2014-11-25 15:39:50
 

DeletedUser8481

Παρακαλω την αντιπαλη ομαδα να πηδαει απο το καραβι ενας-ενας,τηρειται σειρα προτεραιοτητας!!!

http://prntscr.com/5bbgq1

Λογω του μεγαλου ογκου αιτησεων απο 01/12 θα λειτουργει και βοηθος στρατολογος για την καλυτερη εξυπηρετηση σας!!!
Ευχαριστουμε για την κατανοηση σας...
 

DeletedUser28143

Παρακαλω την αντιπαλη ομαδα να πηδαει απο το καραβι ενας-ενας,τηρειται σειρα προτεραιοτητας!!!

http://prntscr.com/5bbgq1

Λογω του μεγαλου ογκου αιτησεων απο 01/12 θα λειτουργει και βοηθος στρατολογος για την καλυτερη εξυπηρετηση σας!!!
Ευχαριστουμε για την κατανοηση σας...



Μια χαρα ειμαστε βρε..χαχαχαχαχα

Ο καθενας να περνει τον δρομο του...Δεν μας στελνετε και εσεις κανεναν ,να κανουμε ανταλλαγες.?

Ετσι για αλλαγη,γιατι το εχουμε ξαναδει το εργο αυτο πολλες φορες και ειναι πλεον βαρετο..



Λοιπον περιμενω προτασεις για να στειλετε κανεναν απο εδω,θα κανουμε και την διαφορα στις Φ.Μ :doh:

Θα το κανουμε Φ.Ανταλλαγες,γιατι τωρα μονο εμεις δινουμε....χαχαχαχα



Υ.Σ...Για να κρυβεις το ονομα η θα χαλασε η δουλεια(γιατι ειναι και απο τις 16 του μηνα,τι κανει ο Μαυρος πια,μετακομιση.??) η τον αφησατε σε εμας(αν ειναι σε εμας) για να βλεπετε και λιγο απο το φορουμ μας,ετσι για να κανετε γουστα,να βλεπετε κανενα πλανο,οταν κανουμε....


Θα ζητησω πλεον τα πλανα μας να ειναι κοινα...να μας βγαζετε και τα δικα μας,ετσι και αλλοιως πιο πρωτοι τα ξερετε απο εμας,χαχαχαχαχα

Εγω θελω τον Φιλο μου τον Σοκολατα...τον θελω με τρελα,χαχαχαχαχα Δαγκωτο στον Σοκολατα να ερθει απο εμας,και αν δεν θελει τον περνουμε και δεμενο,θα μας αγαπησει σιγα σιγα,χαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20244

Μεγαλη Καλησπερα σας,

Ειχα πει πριν καποιες μερες πως δεν θα ξαναγραψω μεχρι να κλεισουμε τον κοσμο μονο τοτε θα ξαναεγραφα. Αλλα ελατε λιγο στην θεση μου οταν βλεπω αυτα τα πραγματα πως να μην γραψω!! http://prntscr.com/5bsgxr (παρακαλω να το Δειτε ΟΛΟΙ )

Τελικα καποιες ηθικες αξιες παραμένουν αναλλοίωτες στο χρόνο. Τουλαχιστον τωρα το λετε χυμα οτι δεν ντρεπεστε γι αυτες.

Μεγαλε Αρχηγε των Βικινγκς που εκραζες τους παντες και τα παντα οτι ειχαν σχεση με AJE , που ησουν τοσο Ηθικολος τι εγινε και εφαγες BAN ?? Που πηγαν οι αρχες σου και οι ηθικες αξιες σου ??

Τι επαθε παλι ο ΞΕΠΛΕΝΗΣ βρε παιδια ?

Ποσα μπαν μπορει να φαει ενας λογαριασμος σε εναν κοσμο ?

Χαρας το κουραγιο του παντως ........

Να δω τωρα Μιλτο εσυ τι κουραγιο εχεις γιατι δεν ξερω αν δεν σε ενημερωσανε εφαγες BAN φιλαρακι μου! :oops:

ολο απατεωνιες
ειστε ρε παλιοπαιδα!!!!

Τι να κανουμε δεν πηραμε απο εσας τους ηθικολογους!!!

Μετα αναρωτιοσασταν Γιατι εφυγα!!! :hmmm:

ΑΑΑΑ και κατι ακομα..καντε μια μικρη μετατροπη στο στοιχο του τραγουδιου και βαλτε

Στασου Αρχηγε (jorgen-rofius)

https://www.youtube.com/watch?v=LzPrd7DfLMY&feature=youtu.be


[aig]10 Πόντοι για 8.β.
Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28143

Μεγαλη Καλησπερα σας,

Ειχα πει πριν καποιες μερες πως δεν θα ξαναγραψω μεχρι να κλεισουμε τον κοσμο μονο τοτε θα ξαναεγραφα. Αλλα ελατε λιγο στην θεση μου οταν βλεπω αυτα τα πραγματα πως να μην γραψω!! http://prntscr.com/5bsgxr (παρακαλω να το Δειτε ΟΛΟΙ )



Μεγαλε Αρχηγε των Βικινγκς που εκραζες τους παντες και τα παντα οτι ειχαν σχεση με AJE , που ησουν τοσο Ηθικολος τι εγινε και εφαγες BAN ?? Που πηγαν οι αρχες σου και οι ηθικες αξιες σου ??



Να δω τωρα Μιλτο εσυ τι κουραγιο εχεις γιατι δεν ξερω αν δεν σε ενημερωσανε εφαγες BAN φιλαρακι μου! :oops:



Τι να κανουμε δεν πηραμε απο εσας τους ηθικολογους!!!

Μετα αναρωτιοσασταν Γιατι εφυγα!!! :hmmm:

ΑΑΑΑ και κατι ακομα..καντε μια μικρη μετατροπη στο στοιχο του τραγουδιου και βαλτε

Στασου Αρχηγε (jorgen-rofius)

https://www.youtube.com/watch?v=LzPrd7DfLMY&feature=youtu.be



Ακομα δεν το (φαγαμε), Γιαννη το Βαπτισαμε,χαχαχαχαχαχα Μην βιαζεστε,γινονται και λαθη,στο συστημα...Ολα παιζουν.

Τι κακο αγορι που εισαι βρε,χαχαχαχαχαχα αμεσως να γραψεις...η πλακα ειναι οτι ειπες δεν θα ξαναγραψεις,δεν αντεξες ομως..


[aig]Προειδοποίηση για 8.β.

Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Υποτιθεται οτι χρησιμοποιηθηκε παρανομο λογισμικο σε ωρες που ημουν εγω μεσα στο λογαριασμο

Αλλα πραγματικα κατι τετοιο δεν υπαρχει σε κανενα pc μου κ δεν μπορω να καταλαβω πως ειδε κατι τετοιο η Ο.Δ

Δεν ειχα καποιο λογο να χρησιμοποιησω κατι τετοιο , ουτε πλανο καναμε , ουτε 10,000 φεικ εβαλα , ουτε περιεργα τρενα εβαζα ,

ουτε κολλαγα τρενα κριων αναμεσα σε τρενα αριστων οπως κανουνε παρα πολλοι με την 1η προσπαθεια

Δεν βρισκω καποιο λογο να χρησιμοποιησω παρανομο λογισμικο οταν δεν το εχω καν αναγκη

Προκαλω οποιον απο τους αντιπαλους ειδε κατι περιεργο απο τον λογαριασμο μας να βγει να το πει ....

Η ενσταση εκκρεμει οποτε αναμενουμε


[aig]Προειδοποίηση για 8.β.

Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή