AJE .F vs ERGA. F

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπέρα σας.

Επειδή δεν βλέπω να ξεκινάει κανείς ένα τέτοιο post είπα να κάνω την αρχή πάλι εγώ. ( Mad θέλω ποσοστά για τα ποσταρίσματα, οι διαχειριστές όταν βλέπουν να ξεκινάω καταργούντε την ωρα και την στιγμή που είναι υποχρεωμένοι να κάτσουν να διαβάζουν όλα τα ποσταρίσματα και να ρίχνουν τις ανάλογες ποινές.) Πάμε στα δικα μας λοιπόν. Σαν πρώτο μέλιμα μας ήτανε να μην στεναχωρήσουμε κανέναν από τα παιδιά από τους Βίκινγκς που ρωτούσαν τι θα γίνει μετά ( να δώσετε να χαιρετίσματα στον φίλο μου τον Ρουφιους ) και Σαν δεύτερο ήταν η Μη συμφωνία με τα παιδιά από τους ERGA για ένα ακέραιο θέμα. Ετσι λοιπόν αποφασίσαμε να πάμε για τον τελικό πόλεμο.

Πάμε να κάνουμε την ανάλυση λοιπόν.

Aje 12164 χωρια μεχρι σημερα ( 24-03-2015)

ERGA 10491 χωρια μεχρι σημερα ( 24-03-2015)

Διαφορά : 1673 χωριά Υπερ. της Aje. Αλλά η ERGA είναι 5 φυλές περισσότερα άτομα περισσότερους Paladin κλπ κλπ.
Ο πόλεμος σήμερα κλείνει 7 ημέρες ( από τις πρώτες επιθέσεις του fgiannis ) ας δούμε λοιπόν τα πρώτα στατιστικά :

Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, ΑJΕ
Πλευρά 2:
Φυλές: ERGA, ERGΑ, ERGA., .ERΓA., ERGA!

Timeframe: 17/03/2015 20:00:00προς24/03/2015 12:31:29

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 166
Πλευρά 2: 125
Διαφορά: 41

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,640,633
Πλευρά 2: 987,845
Διαφορά: 652,788

chart


Να μην λέμε τα ίδια και τα ιδια ας νικήσει ο καλύτερος λοιπόν. Αν και πολύ φοβάμαι ότι τα αποτελέσματα τα ξέρετε… :axe::grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Διαφορά : 1673 χωριά Υπερ. της Aje. Αλλά η ERGA είναι 5 φυλές περισσότερα άτομα περισσότερους Paladin κλπ κλπ.

Βαλε και αλλους paladin απο εξωτερικες φυλες χαχαχαχαχα

Καλες μαχες, ισως δουμε τρομερο ξυλο αν δεν πεσουν διαγραφες λογω ελλειψης χρονου

Να μας ενημερωνετε συχνα για στατιστικα
 

DeletedUser26303

Βαλε και αλλους paladin απο εξωτερικες φυλες


Εελλλααα κακε πας να κατηγορήσεις τα παιδάκια..για τους παλαντινους...

Πάντως υπάρχουν κατι παίχτες με λίγους πόντους διάσπαρτοι στον χάρτη με κατι περίεργα νικνειμ...απαπαπα..μονο ένας θα τα έκανε αυτά...κατα ισθμό μεριααααα.

Φιλακιααααα καλές μαχες και ας καιρδισει ο ιμμορταλς:oops:
 

DeletedUser

ΣΟΟΟΟΟΟΟΟΣ παιδιά ζητείτε μπογιατζής μου γρατζούνισαν το τείχος....
 

DeletedUser

Καταρχην καλησπερα
Να πω καλες μαχες να εχουμε !!!!

Αν και οι πρωην συμμαχοι μας ξερουν γιατι γινεται αυτο,γιατι πολυ απλα δεν τηρησαν οι ιδιοι αυτα που ειχαν πει και συμφωνησει οπως τοσο καιρο εμεις τηρησαμε τα δικα μας.

Αλλα τι να πεις.

Να δωσω τα συγχαρητηρια μου στου βικινγκς για τις μαχες που δωσανε

Οπως επισης τα συγχαρητηρια μου στον πλαναρχη των εργα για το υψηλο νοητικο πλανο που βγαλανε

Ας ξεκινισει το ξεκατινιασμα λοιπον

ΔΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....
 

DeletedUser

λαθος

Εγώ πάλι έχω μια απορία και περιμένω κάποιος από ERGA να βγει στο εξωτερικό να μου την απαντήσει.

Η ερώτηση μου είναι. Τον πλανάρχη σας τον πήρατε μεταγραφή από Βικινκς…;;;


Επίσης σαν εκπρόσωπος τύπου της Aje στο εξωτερικό θα ήθελα να σας δώσουμε τα συγχαρητήρια μας για το εξαιρετικό σας πλάνο, καθώς επίσης και ένα
μυστρι.jpg

Για να ξεκολλήσετε τα πτώματα από τους τοίχους μας…


Υ.Σ.1 Καλύτερα ασχοληθείτε με τα βάρβαρα λέω εγώ… :cop:

Υ.Σ.2 Μικράν το ποιο αποτυχημένο πλάνο στην ιστορία των φυλετικών 500-1000 επιθετικά και βαλε και δεν ρίξατε ούτε τοίχος. ( αν υπάρχει μια αναφορά με τοίχος 16 ).
:clap::D:help

Υ.Σ.3 Παίζω 7-8 χρόνια πρώτη φορά είδα να σκάνε 1000 και επιθετικά και ο πρώτος να έχει http://prntscr.com/6lqrfy τόσες απώλειες απλά αποτυχία…
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28143

Βρε βρε τα φιλαράκια που παίζουν και ξύλο μαζί, χαχαχα χαχα..

Όταν τα λέγαμε εμείς, ειμασταν κακοί και δεν ξέραμε τι λέγαμε.

Σάς εύχομαι κακές μάχες έχετε, όπως είχαμε και εμείς, που παίζαμε παίχτες ενάντια σε ****άκια ,γόβες και λοιπά κόλπα.



Το να λέτε ότι κερδίσατε η θα κερδίσετε είναι πλέον για γέλια, γελάνε όλοι μαζί σας και με τα χάλια σας..


Κάποτε ο mad18 μας έκραξε στον κ5 για τον πιο βρώμικο κόσμο... Μάλλον τώρα με τον κ28 αν θελήσει
να το ψάξει, θα περασει εγκεφαλικό από την βρώμα.. Αν πάντα λέω, γιατί το πριμιουμ πέφτει βροχή..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Βρε βρε τα φιλαράκια που παίζουν και ξύλο μαζί, χαχαχα χαχα..

Όταν τα λέγαμε εμείς, ειμασταν κακοί και δεν ξέραμε τι λέγαμε.

Σάς εύχομαι κακές μάχες έχετε, όπως είχαμε και εμείς, που παίζαμε παίχτες ενάντια σε ****άκια ,γόβες και λοιπά κόλπα.



Το να λέτε ότι κερδίσατε η θα κερδίσετε είναι πλέον για γέλια, γελάνε όλοι μαζί σας και με τα χάλια σας..


Κάποτε ο mad18 μας έκραξε στον κ5 για τον πιο βρώμικο κόσμο... Μάλλον τώρα με τον κ28 αν θελήσει
να το ψάξει, θα περασει εγκεφαλικό από την βρώμα.. Αν πάντα λέω, γιατί το πριμιουμ πέφτει βροχή..

Βρε βρε καλος τον, δεν μπήκες εσύ στον καινούργιο κόσμο…;;; Τόσο πίκρα ποια για την Aje.; Αλλά τι να κάνεις έτσι είναι η ζωή όποιος χανει σε αυτόν τον μάταιο τούτο κόσμο τον φταίνε τα ****ακια, οι ρουφιανοι, ο καιρος, καμία εμμηνόπαυση και δεν ξερω και εγω τι άλλο… :oops:

Να σου πω τωρα μήπως εισαι και Γκουρου…;;; Μπορείς αμα είναι σε παρακαλώ να μας πεις και τα νούμερα του joker…;:D

Εγω αυτό που ξερω είναι ότι ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται… :noob:
 

DeletedUser28143

Δεν θα πω οχι στα λεγομενα σου,η αληθεια ηταν οτι ηθελα να παιξω αλλα σωστα,οχι με τον τροπο αυτο...Τελικα δεν εκατσε καλα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ..

ΑΠΛΑ δεν ηταν παιχνιδι αυτο και μεταξυ μας το ξερουν ολοι μας...Τεσπα δεν βγαζει πουθενα η κουβεντα αυτη,απλα οταν κερδισετε μην το πειτε παραπερα..θα γελανε...

Να μην πουμε για ρουφιανους.?? Αστο εκει ειχατε μαστερ...κερδιζατε βρε ,και παλι βαζατε ατομα φυτευτα για να πουν σε εμας..χαχαχα Και οχι τιποτα αλλο ,σας εδιναν κανονικα..χαχαχα Μην με κανεις να τα βαλω εδω μεσα και σας κραξουν για αλλοι μια φορα,χαχαχα

Ηδη οπου γραψεις οτι επαιζες στον κ28,γελανε...χαχαχαχα και η μονο απαντηση ειναι ,ποιον κ28,αυτον με τους Χακερς.
..

Μπραβο σας ομως,σας το αναγνωριζω...Αφου ποτε δεν καταφεραν να σας τσιμπησουν,ειστε Αρχοντες..

Αντε και στον κ34 με τους Σερβερ της innogames μαζι για πιο γρηγορα αποτελεσματα....χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser

καλα φιλαρακι κοναν, η πικρα απο το ξυλο που εφαγες σε εκανε να χαζεψεις τελιως..

ειχες 55 επιτηρησης και ετρωγες παντου ξυλο και δεν σου εκανε καλο, κοψε το παιχνιδι 2-3 χρονια
να ξανα ερθεις στα ισια σου και ασε τα περι χακερ-κρακερ-ρουφ-ξυρουφ κλπ
 

DeletedUser28143

Ετσι οπως τα λες ειναι....

Καθαρο game ,χωρις τιποτα..χαχαχαχαχαχα κλαινε ολοι
eJ6H4yv.png



Δεν περιμενα τιποτα παραπανω,μπορει να φταει το Καψιμο ,οπως λες παραπανω....

****ς ειμαι οτι θελω λεω...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλα Conan μην ασχολεισαι, ο κλικς ειναι ο συνομιλητης σου:rolf:


Το μονο που θελω να δω ειναι αν οι ηττημενοι βγουν και πουν τιποτα για "παρανομα προγραμματα", θα γελασει και το παρδαλο κατσικι
 

DeletedUser28143

Καλα Conan μην ασχολεισαι, ο κλικς ειναι ο συνομιλητης σου:rolf:


Το μονο που θελω να δω ειναι αν οι ηττημενοι βγουν και πουν τιποτα για "παρανομα προγραμματα", θα γελασει και το παρδαλο κατσικι

Χαχαχαχαχα λες.??? ελα βρε σιγα....παρανομα...γιατι το λες αυτο.??
 

DeletedUser31670

Να και τα πρωτα αποτελεσματα.
Καλες μαχες και απο μενα......:axe:

Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, ΑJΕ
Πλευρά 2:
Φυλές: ERGA, ERGΑ, ERGA., .ERΓA., ΙΧΘΥΣ, ERGA!

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,253
Πλευρά 2: 1,283
Διαφορά: 30

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 374
Πλευρά 2: 193
Διαφορά: 181

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 9,911,309
Πλευρά 2: 11,349,372
Διαφορά: 1,438,063

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,628,045
Πλευρά 2: 1,648,398
Διαφορά: 1,979,647

chart
 

DeletedUser28143

Τα προγραμματα που ακουνε στο ονομα AJE ,τρεχουν καλα....χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser10366

ελα ρε kpap και συ εδω? με το καλο να παρεις ακκ.
 

DeletedUser31670

Κανε γαβ κωστακη.....Αλλα μην τρως διαφορα απο κατω....Κρυβουν παγιδες..:rolf:
 
Κορυφή