αχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31486
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31486

Τοσο χαβαλε δν εχω ματαδει στις φυλετικες.

Σπασανε οι κυριοι της πρωην west side νυν γεννεσις συμβαση αρχες κοσμου με τον κυριο κωσταντινο-σαμουραι να βγαινει κ να βαραει παικτη .

Δεν μπορεσαν να κρατηθουν κ ετρεξαν στην αγκαλια της γεννεσις φυσικα μετονόμασαν κ το ονομα τους γτ αλλιως δεν θα εμπαιναν στην οικογενεια.

τωρα πλεον πηρε χωριο ο 2hot2handle μεσα στην 44 ο μεγας αυτος αρχηγος της μποξερ αλλα ηξερε οτι δν μπορει να κρατηθει μονος κ ετρεξε στην αγκαλια κ αυτος των γεννεσις.....


Μα καλα γιατι τοση συννομοσια για να βγαλετε μια ομαδα βιας απο την ακρη ρε παιδια?

Ελεος...ειπαμε ειμαστε καλοι αλλα οχι κ τοσο να βαψουμε ολο τον χαρτη κοκκινο....αρ γιου σιριους?


αντε μονο με αγκαλιες ξερετε να πολεματε κ να κλεινετε ηπειρο νοοβ εεε νοοβακια....


χιχιιχιχι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το να μιλας εσυ που στον 35 απ την αρχη του κοσμου ειχες συμμαχησει με ολη την 55 εναντι σε 10 παικτες των 300,
το να μιλας εσυ που στον 35 λιγο μετα την αρχη του κοσμου συμμαχησες και με την REC που ηταν σε κ44(κυριως) και κ54(αν θυμαμαι καλα),
το να μιλας για συμμαχιες εσυ που στον 36 ενω ειχες σχεση με την NES(μου διαφευγει αν ηταν γαλαζιο η μωβ) οργανωνες πλανο εναντιον τους με αλλες φυλες της κ45(ασχετως αν σε προλαβαν),

γενικα το να μιλας για συμμαχιες εναντιον μιας φυλης εσυ με τετοιο παρελθον ειναι τουλαχιστον υποκριτικο.
Καλες μαχες παρ ολα αυτα...
 

DeletedUser33910

πραγματικα αστειος αν οχι κατι χειροτερο ο 2hot2handle.....
μια ερωτηση να την απαντησει εδω αν μπορει

ποσα παρακαλια για αμυνες και ποσα πρεμ εριξε σμρ για να κρατησει ενα χωριο με μια ****νουκα που του εστειλα?
μπηκε και βγηκε απο γεννεσις 2-3 φορες....πηρε αμυνες και τωρα κανει χαρουλες που πηρε χωριο σε συνενοηση με τον ρουφιανο του τον duplex...
και ρωταω τωρα εγω
ανεβαινει ετσι στα ματια της ομαδας του?
κερδιζει και σφηνωνει περισσοτερους ρουφ απο οτι εχει ?
ακριβως τι καταφερνει?
μην μου πειτε οτι ο μεγας αυτος παιχτης των φυλετικων δεν θα μπορουσε να βγαλει εκτος μια φυλη με τοσο χαμηλους λογαριασμους...

αλλα ξεχασα και το θεμα της συνηθειας, οταν μονο ετσι ξερεις να παιζεις μικρο ή μεγαλο ειναι το ζητημα με τον ιδιο τροπο θα το αντιμετωπισεις....
κατι τετοιοι τυποι καταντησαν το παιχνιδι σε αυτο το σημειο και δεν μπορουν να γεμισουν ουτε 4 ηπειρους σε καθε κοσμο πλεον

μπραβο σε αυτους και οσους τους στιριζουν
 

DeletedUser21129

Τοσο χαβαλε δν εχω ματαδει στις φυλετικες.

Κι ακόμα δεν εχεις δει τίποτα...



Σπασανε οι κυριοι της πρωην west side νυν γεννεσις συμβαση αρχες κοσμου με τον κυριο κωσταντινο-σαμουραι να βγαινει κ να βαραει παικτη .

που ηταν φάρμα του και τον στρατολογήσατε....


Δεν μπορεσαν να κρατηθουν κ ετρεξαν στην αγκαλια της γεννεσις φυσικα μετονόμασαν κ το ονομα τους γτ αλλιως δεν θα εμπαιναν στην οικογενεια.

Μαζί μας ασχολείσαι , πόσο .... αφελής είσαι :noob:


τωρα πλεον πηρε χωριο ο 2hot2handle μεσα στην 44 ο μεγας αυτος αρχηγος της μποξερ αλλα ηξερε οτι δν μπορει να κρατηθει μονος κ ετρεξε στην αγκαλια κ αυτος των γεννεσις.....


Πρέπει να 'τσουξε πολύ ε ? :'(



Μα καλα γιατι τοση συννομοσια για να βγαλετε μια ομαδα βιας απο την ακρη ρε παιδια?


Γιατι δεν θέλει κανείς συμμαχία μαζι σου ?????? Μήπως είναι καμμενος ??

Ελεος...ειπαμε ειμαστε καλοι αλλα οχι κ τοσο να βαψουμε ολο τον χαρτη κοκκινο....αρ γιου σιριους?

Ευκαιρία να παίξεις και σ ένα κόσμο με κόκκινους....



αντε μονο με αγκαλιες ξερετε να πολεματε κ να κλεινετε ηπειρο νοοβ εεε νοοβακια....χιχιιχιχι

Αυτη την φράση την έχεις αποστηθίσει τόσες φόρες που την έχεις ακουσει.... :noob:



Κλαψ κλαψ κλαψ
 

DeletedUser33910

Πρέπει να 'τσουξε πολύ ε ?

ετσουξε πολυ τι να σου πω.....
μονο πτωματα βαρατε και οι ρουφ σας δινουν χωριο στον 2hot2handle 30 ωρες μακρια με αριστο....γελανε και οι πετρες
ελα να παρεις χωριο απο μενα να παρεις τα ....
ετσι εχεις μαθει να παιζεις με ρουφιανιες???

απλα γελαω με την παρτη σου που βγαινεις και να σχολιασεις το γεγονος με το χωριο σημερα (tragic)
 

DeletedUser17219

Για να μπω θερμά και σε αυτό το θέμα, Θέλω να δώσω πολλά φιλάκια στον μεγάλο ΨΕΥΤΟΑΦΕΛΕΙ :* :*

Λέει πως κάναμε συμμαχίες για να κλείσουμε τον κόσμο (που η μονή συμαχεια μας ήταν με τους genesis που γίναμε τελικά και 1 )
Αντιθέτως με αυτούς που παίζανε 8 ΦΥΛΕΣ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΙΑΣ ΦΥΛΗΣ ναι.... ναιιι της μεγαλης WEST SIDE
Και γιατί δεν μαρέσει να με παπατζής έχω και αποτελέσματα 8 φυλές εναντία 1 φυλής
Πλευρά 1:
Φυλές: GENESI
Πλευρά 2:
Φυλές: O.B., Ο.Β., ΑΧΑΙΟΙ, Ykz, ~FS~, yakuza, *F*S*, selfie

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 34
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 23

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 91,650
Πλευρά 2: 30,713
Διαφορά: 60,937

chart


Κανεις δεν έτρεξε σε κανενός αγκαλιά.... Πολυ απλά το 1vs8 ήταν πολύ άδικο(άσχετα που και πάλι εμείς ήμασταν οι νικητές) και είπαμε να γινει 2vs8 ... To όνομα έμεινε GENESIS επειδή δεν είχαμε σκευτει κανένα άλλο ... Αν δεν πιστεύεις ρωτά και την φυλή σου την διπλωματούχα την Στέλλα εμπενε και αυτή στις κλίσεις :rolf:


ΛΙΓΟ ποιο πάνω έγραψες... Μα καλά γιατί τόση συννομοσια για να βγαλετε μια ομαδα βιας απο την ακρη ρε παιδια?
ενώ σε απαντάω (επειδη ειμαι και σαλονικιος) πολύ απλά... ΞΑΝΑ ΔΕΣ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ.....



Και κάτι άλλο ρε παιδιά έτσι για να γελάσουμε λίγο ακόμα ΧΑΧΑΧΑΧΑ :rolf:

Τι άλλο μπορεί να σκαρφίστηκε ο πορτορικανος,αφελεις με αφελεις και και και ..... για να πάρει ένα χωριό....
ΜΜμμμμ για να δούμε...
Δεχόμουνα λοιπόν πλάνο βασικά ας το πούμε πλάνο.....
και ξαφνικά μου ερχετε μηνυματακι ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΨΕΥΤΟΡΟΥΦΙΑΝΟ
Λόρδος Μπάχαλο στις 17.05. και ώρα 15:06
ερχετε πλανο πανω σε 2 χωρια δικα σου
1 του λορδ οφ πιρατες
κ του χχχμανχχχ

θα σ γραψω σε λιγο κ τα χωιρα...

Λόρδος Μπάχαλο στις 17.05. και ώρα 15:24
apo portorikaono blepw ayto

[url]http://prntscr.com/b533zq[/url]

Λόρδος Μπάχαλο στις 17.05. και ώρα 15:32
Tha ta pume to brady prpeei na fygo
Λόρδος Μπάχαλο στις 17.05. και ώρα 15:31
[url]http://prntscr.com/b536pe[/url]

Λέω γω από μέσα μου... τώρα λες να ναι αλήθεια; ... σκευτομαι σκευτομαι :hmmm:.... Μέτα από λίγο το ξανά σκευτομαι και λεω δεν θα με δουλέψει εμένα οι Ο.Β
Αγνοώ το μήνυμα και παίζω όπως θα επεζα

Και ως γνωστων ηταν πατεντα και αυτο για να αλλαξω της αμυνες και με το μυαλο του αφελει ξανα λεω να μου παρει το κεντρικο μου χωριο αλλα δεν ηξερε οτι δεν ειμαι τοσο ''κοτσος'' οσο αυτος :noob:

Και μετά όταν είδε οτι έφαγε τις κόκκινες του (ως γνωστό γιατί την έχει ξανά πατήσει απο εμενα) ουτε ακρόαση ουτε λογος....


ΥΓ.1 Αν ξερεις τοσο καλο φωτοσοπ,παρατα τις φυλετικες αφου δεν το εχεις και ασχολησου με αυτο...
ΥΓ.2 Γιατί μιλάτε για τον ΣΑΜΟΥΡΑΙ συνέχεια;.... Αφήστε τον ήσυχο .... κράξτε εμεναααααα
ΥΓ.4-1 ΦΟΛΑ ΣΕ ΔΙΑΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ ΒΙΑΣ
ΥΓ.4 Με εκανες να το ξεχασω.... WEST...SIDE
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

Γιατι τα ισοπεδωνεις ολα?

Αφου ρε κυριε νοοβ οταν η ομαδα βιας σας βαραγε εσεις ειχατε συμβαση σαν west side με φεραλ σπιριτς..
Κ οι πραγματικοι γενεσις βαραγαν υακουζα.
ενα εναντιων ενος δεν μπορουσατε να μας πατε κ για αυτο πηγατε αγκαλια με την γενεσις ρε υπερπαικταρα μου.



Νοοβαδες παντου....πφφφφ

Κ τους ρουφιανους σας ειχατε
κ τις αγκαλιες σας κανατε
κ τις κρυφες ακαδημιες ειχατε
κ τις ψευτικες συμμαχιες ταξατε .......


Ειχατε προγραμμα δν μπορω να πω........αλλα δεν ηταν τιμιο προγραμα.....

Σε 1 vs 1 δεν μας κοντραρετε παλιο νοοβα.....



Τα μελε....

πραγματικα γελοιο.......χαχαχαχα.



(να ξανακανω μια προφητεια οπως και στον 36......που πετυχε.....)



Η ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ Κ39 ΔΕΝ ΘΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ WEST SIDE - GENESIS....

ΚΑΙ ΘΥΜΗΣΟΥΤΟ.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17219

Λοιπον ******ιοζακο ... Επειδη με σπας τα νευρα αν θες κανεμε κλιση skype να τα πουμε
Γιατι βαριεμαι να γραφω...
Εσυς ειχατε κριφη αδερφικοτητα με selfie και με φς ειχαμε σ.ε το πολυ 20 μερες οποτεε 1vs8 ... Oi genesis μπηκε στην μαχη οτ;ν τελιωσε η σ.ε με φς μεχρι τοτε πεζαμε μονοι μας ,και ξανα λεω ******ιοζακο...

Οτι θες σκυπε
Εδω δν σε ξανα απανταω


[aig]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34392

Λοιπον αρχικα μην ξανακουσω 1vs1 σικαλια

http://prntscr.com/baetwe

βαρα κανα κοκκινο πρωτα και αμα το παρεις ελα ξανακανε θεμα στο φορουμ εχουμε πολεμο τοσο καιρο και δεν κανετε τιποτα ουτε εσεις ουτε
οι γιακουζα που εχουνε και "μετωπο" χαχαχα.... ερχεσαι να κανεις θεμα στο φορουμ για να το παιξεις καποιος γελαω.... για κοιτα λιγο εδω και πες μου ποιος παιζει φαπες και ποιος καθετε.....

http://prntscr.com/baenpv

Αλλα κλ το ειπε αυτο .... καλοι ειστε και εκει στην GENESI

Κ τους ρουφιανους σας ειχατε
κ τις αγκαλιες σας κανατε
κ τις κρυφες ακαδημιες ειχατε
κ τις ψευτικες συμμαχιες ταξατε .......


Αμα αρχισω να μιλαω για GENESI βιβλιο θα γραψω εγω λεω κλτρ να πατε για βουλευτες τοσο μεγαλα λαμογια που ειστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17219

Ποσο θρασος εχουν για να μιλαν οι FS ?
Τα παιδια που το ειχανε 2πλο ταμπλο ... ΟΒ kai Genesis...



Καιβαν δεν σε κουραζω ...Για πες με να ξερω τι εκανε οι Agenesis και λες να γινουμε βουλευτες
 

DeletedUser34385

ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΣΗ?
ΓΙΑ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙς??
ΟΤΙ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΟΥΣΕΣ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Η ΦΕΡΑΛ?
ΟΤΙ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΟΒ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΝΟΣΟΥΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΓΛΕΙΦΕΣ ΤΑ..??
ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΦΑΠΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΜΠΛΕ??
ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΕΙΣ?
ΟΤΑΝ ΣΤΡΑΒΩΣΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΟΒ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΑΡΑΓΑΜΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΦΕΛΗΣ ΜΕ ΩΦΕΛΕΙΕΣ (η καποιος απο τα υπολοιπα 20 ατομα που παιζουν το πορτορικανος) ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΜΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ Ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗ ΓΕΝΕΣΗ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ.. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΜΑΖΕΨΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΤΗΣ ΦΕΡΑΛ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ.. ΚΗΔΕΙΑ ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ.
μΗΠΩς ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟ??
ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ.. ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΦΕΛΗΣ..
μΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ... ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΡΕΙς ΠΟΙΑ..
ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΕΛΗ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΕΓΝΑ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ

ΤΕΣΠΑ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΒΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ .. Η ΑΡΧΙΚΗ ΓΕΝΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΒΙΑΣ.. ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ..ΠΟΥ Ο ΣΙΚΑΛΙΑΣ ΜΕ ΩΦΕΛΕΙΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΒΓΑΖΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΦΤΑΝΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.. ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟ Η ΠΡΩΗΝ ΓΟΥΕΣΤ ΒΑΡΑΓΕ ΟΜΑΔΑ ΒΙΑΣ..ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 8ν1 ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟ.. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ 1ν8 ΜΟΙΑΖΕΙ..

Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΦΕΛΗ ΜΕ ΩΦΕΛΕΙΕΣ΄..
ΕΛΑ ΡΕ ΘΗΡΕΙΟ ΤΙ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΤΩΡΑ..
ΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΒΙΑΣ ΘΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ..


[aig]Έχει δοθεί προειδοποίηση για τα κεφαλαία,

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34385

εννοειται πως ειχε δικιο ο κωστας.. διπλο ταμπλο
Αν μη τι αλλο η ΟΒ εχει διατηρησει την ιδια σταση απο την αρχη οσο υπουλη κ αν ειναι..
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ..
ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ******ΙΟΖΗΣ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ..
ΔΕ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΠΛΑΣΤΗ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΦΑΣΗ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΙΑ... ΜΗΝ ΕΧΕΙς ΑΣΧΗΜΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34392

Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα .... αμα πηγαιναμε απο εκει θα μας τρωγατε ολους τους παικτες τωρα π "ειμαστε" με Ο.Β καθοντε εκει στο ριμ και φτιαχνουνε θεματα στο φορουμ αχαχαχαχαχα θρασος λεει... για να δουμε ειχε θρασος ο αρχηγος σας οταν ειπε αυτο π ειπε η ητανε για φαπες pixel ειναι ξυπνηστε λιγο ...α και επισεις εκτος απο κακος ροφιανος ητανε και πριχτης ο πετρος.....

και μην ξεχασω τον Lord Vans π ειχε το θρασος να μ στειλει αυτο το μνμ και μετα πηγε και με μπλοκαρε να το παιξει και υπερανω η ντιβα
χαχαχαχαχα

http://prntscr.com/bapmiu

Λοιπον ακου εδω μ!@%#μενο μαθε να σεβεσαι ηλιθιε με ξερεις και απο χθες και θα με πεις ψ%λ#μπουκωμα εγω λεω για αλλαγη να πας να επενδυσεις τον μισθο σου σε κατι χρησιμο που δεν ειναι πρεμ οπως ενα ραντεβου στον ψυχολογο.... τι να μ εξηγησεις ρε βλακα π δεν ξερεις τι σου γινετε μια χαρα τα ξερω τα δικα σας και κλησεις στο σκαιπ με εσας δεν μπαινω επειδη δεν γουσταρω να σε ακουω πας λες την μ@@@κια σου και νομιζεις οτι δεν θα τα ακουσεις παλιοκαραγκιοζη παρακμη των φυλετικων εισαι κατι τυποι σαν και εσενα χαλανε το παιχνιδι καλυτερα που με μπλοκαρες με προλαβες και την επομενη φορα π θα εχεις κ&%*ες να πας να δειρεις την γυναικα η τον σκυλο σου οχι σε εμενα αυτα ηλιθιο ζωο μαθε να σεβεσαι και να φερεσε σαν ανθρωπος μπας και καταφερεις καποια μερα να βγεις στον πραγματικο κοσμο μογγολο


στα εγραψα ποιο ομορφα εδω


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά στο διαγραμμένο ποστ
και άλλοι 10 εδώ.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

#Απορια_Σικαλια.

ποιος πουθενας εισαι ρε λορδ βανς?
 

DeletedUser34385

ΧΑΧΑΧ ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΑ.. ΑΣΕ ΣΤΟ ΑΦΗΝΩ ΕΚΠΛΗΞΗ
 

DeletedUser33957

Λοιπον επειδη ακουσα παρα πολλα και ειδα ακομα ποιο πολλα ας πουμε τα πραγματα σωστα.
Ο.Β.:
Ρε ειστε σοβαροι; Ζηταγατε να μπουμε σε πολεμο απο την αρχη εναντιων west επειδη ειχαν πολυ γρηγορη αναπτυξη, μπηκαμε και βρεθηκαμε εμεις και west με 250.000 απωλειες και εσυς με 30.000 και γιακουζα με 60.000 βοηθησατε πολυ σκωτωθηκατε. Δεν υπηρχε επιλογη και απο το να βαραμε μονοι μας αναγκαστηκαμε να κανουμε Σ.Ε. ωστε να σωσουμε τα μελη μας κατι το οποιο θα εκανε καθε ενας αφου σαν αρχηγος τον νοιαζει η φυλη του και τα μελη του.
Genesi:
Εχετε παρει τπτ χαπακια εκει περα ρε περα απο οτι πορο υπαρχει στο ανταλακτηριο; Ειχαμε Σ.Ε. και υπηρχε συζητηση για κατι παραπανω και πηγατε εσεις με WEST και εμεις επειδη με συγκεκριμενους παικτες των WEST δεν γουσταραμε να παιξουμε μαζι σας ειπαμε οτι δεν ακολουθουμε. Φυσικα οταν μας λετε οτι δεν εχετε σκοπο να κανετε καμια διπλωματια με αλλη φυλη κοιταξαμε το καλο της φυλης μας και αναγκαστηκαμε να παμε στην λυση αναγκης Ο.Β.-ΓΙΑΚΟΥΖΑ ωστε να μην ειμαστε μονοι μας. Κατι το οποιο δεν ειχε αποτελεσμα αφου η μια πλευρα δεν ξερει τι της γινεται και η αλλη ειναι ποιο ανυπαρκτη και απο τα φαντασματα. Οποτε και παλι παιζαμε μονοι μας. Παρολα αυτα σαν τιμια φυλη που ειστε ενω υπηρχε εκεχειρια μιας βδομαδας χτυπησατε ποιο νωρις.
Για τα ρουφιανακια που λες ειχατε πρωτης ταξης ρουφιανους οποτε δεν σας περνει να μιλατε, ρουφιανια και GENESI πανε μαζι. Να μου πεις μαγκας αφου μπορουσες να το κανεις γιατι οχι;
Τα πραγματα ειναι απλα ειμαστε μονοι μας εναντιων δυο φυλων 4πλασιες απο εμας και βγαζεις πλανο και με το ζορι περνεις 3-4 χωρια τι μου λες λοιπον; Δεν ντρεπεσαι λιγο; Τραβα πατα διαγραφη γτ χωρις το πρεμ εισαι ενα τπτ σαν παικτης, καλα σαν προσωπικοτητα δεν μιλαμε εκει εισαι ακομα χειροτερος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33988

Ρε τι κάθεστε και ξεμαλλιάζεστε? Καταρχάς πιο πάνω που με αναφέρει ο Κώστας,να απαντήσω σε αυτό. Το όνομα απλά έμεινε genesi,άλλο έψαχναν αλλά δεν έβρισκαν.
Από κει και πέρα τι διπλά ταμπλό και κολοκύθια τούμπανα λέτε μωρέ? Ναι οκ είχαμε σε με όλους,και?? Κάναμε υποτίθεται ένωση με ΟΒ και yakuza,(δεν γίναμε ποτέ ακαδημία κάποιου) ακριβώς επειδή δεν γλύψαμε το πορτορικανείκο είχαμε πολλούς καυγάδες και τελικά η ένωση έσπασε.Για πολύ συγκεκριμένους λόγους και άτομα έγινε η υποτιθέμενη ένωση,και είπαμε να την κρατήσουμε,αλλιώς δεν το χαμε σκοπό είναι η αλήθεια.
Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Ο Βαγγέλης ενημέρωσε για το κλείδωμα τον μη με φαρμάρεις και όταν έγινε αυτό ήδη με ΟΒ τα είχαμε σπάσει. Τότε είχαμε μείνει ως ένωση εμείς και οι yakuza. Οι ΟΒ είχαν αποχωρήσει από την ένωση που ζήτησαν να γίνει. Και φτάνοντας σε αυτό το σημείο,θα κάνω μια μεγάλη παρένθεση,δεν ήθελα αρχικά να σχολιάσω κάτι πέρα από το θέμα ονόματος που είπε ο Κώστας ότι ήμουν εκεί,αλλά εγώ αλλού έχω κολλήσει.
Άσε το τι γράφει ο Κώστας,ο Οδυσσέας και ο Μήτσος....Ρε Βαλεντίνε...............Τιιιιιιι γράφεις που θα μας πάρουν με τις πέτρες να πούμε??? Σοβαρέψου λίγο επιτέλους! Για αρχή κάνεις ένα ποστ να κράξεις.....Υπάρχουν μηνύματα,σκαιπ και πόσοι άλλοι τρόποι να το κάνεις.Αλλά ξέχασα δεν είσαι ποτέ πουθενά για να το κάνεις....Βγαίνεις εδώ και λες ότι η west side έκανε αγκαλίτσες με τους genesi και γίνανε ένα και μόνοι τους δεν κάνουν,δεν ράνουν.....ΡΕ ζήτησες ένωση από μας και τους yakuza για να τους βαρέσεις. Και τους κατηγορείς για το ίδιο πράγμα???Γελάνε και τα λάχανα το κέρατο μου το τράγιο! Μπορεί με τους genesi να έχω την οποιαδήποτε κόντρα για τον οποιονδήποτε λόγο,το σωστό όμως θα τα πω,και εδώ το δίκιο το έχουν αυτοί! Κράξε που έγιναν μια φυλή οι δυο για να βαρέσουν και καλά την ΟΒ,εσύ τι έκανες?? 2 φυλές δικές σου,2 δικές μου,2 yakuza, 1 αχαιοι και 1 selfie ένωσες και μας έβαλες όλους μαζί να βαρέσουμε την τότε μια ακόμα west side. Και την επόμενη μέρα που ήταν 3 (αν δεν κάνω λάθος) genesi έβαλες την ουρά στα σχέλια και δεν σε βρίσκαμε πουθενά. Βρίσκαμε μόνο έναν Βαγγέλη που είχαμε πόλεμο ξέρω γω εμείς από δω τρώγαμε το ξύλο της αρκούδας και μιας και σχολιάζει ο lord vans μπορεί να σου πει κατά το πόσο μας έφαγαν εκείνη την ημέρα στο πλάνο τους), ο xxxman πήρε χωριό ανάμεσα σας και εσείς κάνατε ολόκληρους καυγάδες για το φαρμ ξέρω γω. ''Παιδιά να οργανωθούμε λίγο'' ''μα το φαρμ....'' ότι του φανεί του λολοστεφανή! Τι κάθεσαι τώρα και κράζεις εδώ?Για ποιον λόγο???ΕΣΥ μας έβαλες όλους σε έναν πόλεμο και τώρα κράζεις τους west! Το είπα και θα το πω πάλι,μπορεί με τους genesi να έχουμε πόλεμο,να τρωγόμαστε να να να να αλλά το σωστό να το λέμε. Σε αυτή τη περίπτωση έχουν δίκιο και δεν θα έπρεπε να μιλάς. Εμείς σαν feral εξαιτίας σου,τις τρώμε. Και όχι γιατί δεν είχαμε επιλογές,είχαμε,και εννοείτε πως ήταν καλύτερα να πάμε με genesi,όταν όμως τα δικά σου άτομα βάζουν το χέρακι τους και διχάζουν αυτά γίνονται.

Επίσης Οδυσσέα,δεν κάναμε τυχαίες στρατολογήσεις για να μην πέσουμε όπως λες,στρατολογήσαμε άτομα τα οποία ξέραμε,το που βγήκε ο καθένας είναι άλλο θέμα,δεν κυνηγήσαμε τους πόντους για να μας νοιάξει η κατάταξη. Δεν είχαμε βλέψεις μιας πρωτιάς ποτέ έτσι κι αλλιώς.
Όσο για τις φάπες,σου είπαμε για ΣΕ ναι αλλά όχι γιατί φοβήκαμε τις φάπες,βάρα και άλλο αν θες την βρίσκουμε εμείς! Αν θυμάσαι σου είπα ότι θέλαμε να βαρέσουμε και με δυο μέτωπα ήταν ζόρι. Πόσο μάλλον όταν θα είχαμε κοινούς στόχους. Δεν σας είδαμε σαν σανίδα σωτηρίας. Για μικρή φυλή,χαμηλής κατάταξης,με λίγα χωριά,δεν σας κόψαμε και λίγα νομίζω. Σε εκτιμώ αλλά μην τα βλέπεις όλα όπως θες. Μπορείς και να συζητάς το κάθε τι...Όπως σου είπα τότε το ξεκάθαρα ότι ένωση δεν θα κάναμε τότε γιατί υπήρχαν θέματα,το ίδιο σου ξεκαθάρισα και τις προάλλες ζητώντας σε. Ήμουν σαφής στο γιατί την ήθελα! Άσχετα αν πάλι εγώ απέρριψα την πρόταση σου,μιας και εσύ ήθελες δέκα χωριά για να μας κάνεις τη σε,την οποία σε εν τω μεταξύ ένα πουλάκι είπε πως θα την σπάγατε έτσι και αλλιώς την Δευτέρα και θα βαράγατε όπως και να έχει. Οπότε? Ήταν λίγο δούλεμα αυτό ή όχι?! Το να μου λες δώσε δέκα χωριά σου και από την άλλη να έχεις ήδη πλάνο έτοιμο και να κανονίζεις να σπάσεις την σε και πάλι να βαράς το θεωρείς σωστό?Ότι αυτό δεν ήταν λαμογιά ας πούμε?
 

DeletedUser34396

Λαμογιά δεν είναι όταν ένας παίκτης,με μεγάλο λογαριασμό προτείνει Σύμβαση Ειρήνης με όρο το κρεββάτι??? Ξεπερνά φαντασίες,λογικές,ηθική,δείχνει να υποτιμά την ηθική πλευρά του άλλου και την νοημοσύνη του.....Εμένα πάντως για μεγάλη λαμογιά μου κάνει....
 
Κορυφή