Απαντήθηκε: Άγαλμα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14431
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14431

Αν ρίξω το άγαλμα ενώς αντιπάλου που έχει μόνο ενα χωριό και ο paladin του δεν είναι μέσα στο χωριό...τότε ο paladin εξαφανίζεται η δεν παθένει τίποτα?
 

DeletedUser6467

Αν δεν κάνω λάθος ο paladin μένει και πολύ απλά εσύ σε περίπτωση που τον χάσεις θα πρέπει να ξαναχτίσεις το άγαλμα..Αν κάνω λάθος διορθώστε με..
 

DeletedUser14431

Οκ ευχαριστώ κατι τέτοιο πίστευα και εγώ οτι θα γινόταν σε αυτήν την περίπτωση....κρίμα ετσι δεν εχει κανένα νόημα να ρίξεις το άγαλμα καποιου :D
 

DeletedUser6467

Περίμενε να σου απαντήσει και καπιος αλλος για να είμαστε 100% σίγουροι..
 

DeletedUser

Αν ρίξω το άγαλμα ενώς αντιπάλου που έχει μόνο ενα χωριό και ο paladin του δεν είναι μέσα στο χωριό...τότε ο paladin εξαφανίζεται η δεν παθένει τίποτα?

ναι.αν ο αντιπαλος σου,εχει ενα χωριο και ριξεις το αγαλμα του,ο paladin εξαφανιζεται.πρεπει να ξαναφτιαξεις το αγαλμα για να ξαναδημιουργησεις τον paladin.
 

DeletedUser14431

ναι.αν ο αντιπαλος σου,εχει ενα χωριο και ριξεις το αγαλμα του,ο paladin εξαφανιζεται.πρεπει να ξαναφτιαξεις το αγαλμα για να ξαναδημιουργησεις τον paladin.
Εισαι σιγουρος, 100% σίγουρος?

Υ:Γιατί δεν απάντησες στο φόρουμ της φυλης? xD:D
 

DeletedUser

Εισαι σιγουρος, 100% σίγουρος?

Υ:Γιατί δεν απάντησες στο φόρουμ της φυλης? xD:D

ναι.ειμαι 100% σιγουρος(παντα υπαρχει και 1% πιθανου λαθους,η παραληψης,αλλα τελος παντων)

υ.γ:ε,αφου ειμουν μεσα στο external,απαντησα απο εδω...:D
 

DeletedUser

νομίζω πως ο πάλαντιν παραμένει αλλά δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει το όπλο που έχει.
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ναι.ειμαι 100% σιγουρος(παντα υπαρχει και 1% πιθανου λαθους,η παραληψης,αλλα τελος παντων)

υ.γ:ε,αφου ειμουν μεσα στο external,απαντησα απο εδω...:D

λογικά δεν πρέπει να εξαφανίζεται! Δηλαδή εάν έχεις στείλει κάπου βοήθεια τον paladin και κάποιος άλλος σου κατεδαφίσει το κτήριο θα εξαφανιστεί;
 

DeletedUser8437

Ο Paladin δεν εξαφανίζεται. Απλώς αν πεθάνει ενώ δεν υπάρχει άγαλμα σε κανένα από τα χωριά σου, δεν μπορείς να ''παράγεις'' άλλον.
 

DeletedUser17221

ναι.ειμαι 100% σιγουρος(παντα υπαρχει και 1% πιθανου λαθους,η παραληψης,αλλα τελος παντων)

υ.γ:ε,αφου ειμουν μεσα στο external,απαντησα απο εδω...:D

Μαθηματικά πόσο είχες σχολείο σου :p:p:p
Γιατί δεν νομίζω να στέκει αυτό που λες τώρα...
 

DeletedUser

Μαθηματικά πόσο είχες σχολείο σου :p
Γιατί δεν νομίζω να στέκει αυτό που λες τώρα...

ειπα πως ειμαι 100% σιγουρος,αλλα υπαρχει και η πιθανοτητα λαθους(η οποια αντιπροσωπευεται απο το 1%),οποτε εχεις δικιο.επρεπε να γραψω 99%.(το ωραιο ειναι πως πριν το γραψω σκεφτηκα,πως δεν στεκει,αλλα το εγραψα...:D).

προς πληροφορηση σου,μαθηματικα εχω 17 στο σχολειο μου και θελω να γινω μαθηματικος...:cool:(παρολο που ειναι ενας απο τους μικροτερους βαθμους στον ελενχο...:p)
 
Κορυφή