Απαντήθηκε: prenium

  • Δημιουργός θέματος syrous8888
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Στο prenium υπαρχουν εκπτοσεις;Οικονομικη κριση εχουμε υπαρχουν εποχες εκπτωσεων και προσφορων;
 

DeletedUser

όσο καιρό παίζω δεν έγινε πότε καμία έκπτωση. Και στο κάτω κάτω τη έκπτωση να κάνουν; απο 3 να το 1,50 ευρώ; σιγά τα λεφτά που δίνουμε δηλαδή.
 

DeletedUser

αν είχαν βελτιωθεί και τα έξτρας των πρέμιουμ τότε ίσως θα μπορούσε να δικαιολογηθεί η αύξηση στις τιμές. από την στιγμή όμως που οι υπηρεσίες που μας προσφέρει το πρέμιουμ είναι οι ίδιες με πριν τότε είναι αδικαιολόγητο. όπως λέει και η ανακοίνωση οι τιμές έχουν αυξηθεί στις μικρές κατηγορίες και ότι για να βγούμε στα ίδια λεφτά που δίναμε πριν πρέπει να παίρνουμε το πακέτο των 5000 πόντων. εγώ κάθε μήνα την έβγαζα με 2 μηνυματάκια από το κινητό. γιατί να δώσω 50 ευρώ για πρέμιουμ από την στιγμή που μπορεί να το παρατήσω το παιχνίδι σε 2-3 μήνες (όχι ότι το έχω σκοπό αλλά άνθρωποι είμαστε) ή να δεχθώ κάποιο μπαν το οποίο πάλι θα με κάνει να χάσω τα λεφτά μου.
 

DeletedUser

για καποιους ειναι

Ε, τότε αυτοί που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να μην παίρνουν!
Δυστυχώς οι τιμές δε θα κατεβούν,αντίθετα θα ανεβούν και θα πρέπει να δίνεις πολλά περισσότερα χρήματα με το νέο σύστημα!
 

DeletedUser

Στο prenium υπαρχουν εκπτοσεις;Οικονομικη κριση εχουμε υπαρχουν εποχες εκπτωσεων και προσφορων;

1) απλά ενημερωτικά είναι premium και όχι prenium.
2) Οι τιμές δεν θα κατέβουν, θα ακολουθήσουν το νέο σύστημα που βρίσκεται στην ανακοίνωση σχετικά με αυτό το θέμα...δεν είναι στα άμεσα σχέδια της εταιρίας από όσο εμείς οι χρήστες ξέρουμε και από όσο είδαμε και στην ανακοίνωση οπότε δεν υπάρχει λόγος να το συζυτάμε...
3)Υπάρχει ανακοίνωση για αυτό οπότε φαντάζομαι ότι παραθέτεις την ερωτησή σου με υπαινιγμό ιδέας για αυτό το θέμα??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5028

αν είχαν βελτιωθεί και τα έξτρας των πρέμιουμ τότε ίσως θα μπορούσε να δικαιολογηθεί η αύξηση στις τιμές. από την στιγμή όμως που οι υπηρεσίες που μας προσφέρει το πρέμιουμ είναι οι ίδιες με πριν τότε είναι αδικαιολόγητο. όπως λέει και η ανακοίνωση οι τιμές έχουν αυξηθεί στις μικρές κατηγορίες και ότι για να βγούμε στα ίδια λεφτά που δίναμε πριν πρέπει να παίρνουμε το πακέτο των 5000 πόντων. εγώ κάθε μήνα την έβγαζα με 2 μηνυματάκια από το κινητό. γιατί να δώσω 50 ευρώ για πρέμιουμ από την στιγμή που μπορεί να το παρατήσω το παιχνίδι σε 2-3 μήνες (όχι ότι το έχω σκοπό αλλά άνθρωποι είμαστε) ή να δεχθώ κάποιο μπαν το οποίο πάλι θα με κάνει να χάσω τα λεφτά μου.

Λοιπόν,επειτρέψτε μου να συμφωνήσω εδώ απόλυτα.Είναι πάρα πολύ σωστό το post του φίλου μας.Και πράγματι,απ'ότι κατάλαβα δεν προσφέρεται κάμια νέα υπηρεσία,εκτός από την κατάσταση χωρίς διαφημίσεις.
Εγώ θα συμφωνήσω με το post του φίλου μας και θα του δώσω ένα +1...;)
 

DeletedUser

Εχει αναρτηθεί ανακοίνωση σχετικά με το νέο τιμολόγιο της εταιρείας.Καλώς ή κακώς των πραγματων αυτές θα είναι οι νέες τιμές και τίποτα δεν αλλάζει.Η κάθε εταιρεία λειτουργεί με γνώμωνα το τι είναι καλύτερο γι αυτήν.
Εμείς σαν Ομάδα Διαχείρησης και εσείς σαν παίχτες απλά ακολουθούμε τις εκάστοτε ανακοινώσεις της.
Το θέμα κλειδώνει γιατί προμηνύεται να εξελιχθεί σε spamming.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή