Απαντήθηκε: Νέος τρόπος πληρωμής premium

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Καταρχίν γνωρίζω ότι απαγορεύεται η συζήτηση περί premium αλλά αυτή είναι μια πρωτόγνωρη αλλαγή και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι πάνω σε αυτό. Οι υπάρχοντες πόντοι premium που έχει ένας παίκτης στις 8 Απριλίου θα μετατραπούν; Δηλαδή εάν έχει 1 πόντο premium αυτοματα θα γίνει αυτόματα 50 πόντοι;

edit: Νομίζω έχω κάνει ένα λάθος όσον αναφορά την ονομασία του τίτλου, διορθώστε τον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Οι πόντοι Premium που έχετε τώρα θα συνυπολογιστούν πολλαπλασιάζοντας τους με το 46 και στρογγυλοποιώντας τους προς τον επόμενο πολλαπλάσιο αριθμό του 10.

Σύμφωνα με αυτό το απόσπασμα από αυτά που έγραψε ο coma(Dimme), ναι, οι υπαρχοντες ποντοι πριμιουμ θα συνυπολογιστούν.
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Ά κατάλαβα δηλαδή εάν έχω 10 πόντους premium θα γίνουν 10*46 που είναι 460 πόντοι!
 

DeletedUser

ναι ακριβώς. Αλλά από ότι κατάλαβα επίσης αν έχεις π.χ. 3 ποντους πριμιουμ , θα γίνει 3*46=138 και αυτό θα στρογγυλοποιηθεί στο 140 που είναι το πιο κοντινό πολλαπλάσιο του 10. Από ότι κατάλαβα, αν κάνω σε αυτό λάθος παρακαλώ να με διορθώσετε.
 

DeletedUser19207

και παλι εναν εναν θα τους χαλαμε;ή 10 10;:confused:
 

DeletedUser

αν εννοείς αν ο 1 πόντος ή τέλως πάντων οι 2 ή οι 3 αξίζουν κάτι η απάντηση είναι όχι...στους 30 έχεις 3 μέρες πρίμιουμ...βέβαια με μια τιμή 1,99 ευρώ λαμβάνεις 60 πόντους πρίμιουμ....και τα λοιπά. Όλες τις πληροφορίες τις έχει στην ανακοίνωση του Dimme σε σχέση με τις νέες τιμές πρίμιουμ Εδώ.
 

DeletedUser

να ρωτησω και εγω αν ξερει κανεις, με SMS θα μπορουμε να αγορασουμε 200 ποντους premium η μονο τους 60??
 

DeletedUser5028

να ρωτησω και εγω αν ξερει κανεις, με SMS θα μπορουμε να αγορασουμε 200 ποντους premium η μονο τους 60??

Με τις παλιές τιμές με SMS γινόταν να πάρεις τους λιγότερους δυνατούς πόντους premium(3),άρα και τώρα λογικά,με το νέο τρόπο πληρωμής, θα μπορείς να πάρεις επίσης τους λιγότερους δυνατούς πόντους με SMS.(60)
 

DeletedUser6001

60 ποντοι θα ειναι παλι δυο βδομαδες οπως τωρα που με ενα sms εχει 14 μερες η οχι
 

DeletedUser6091

γραφει την αναλογια στην ανακοίνωση... κανε έναν κόπο να την διαβάσεις...
 

DeletedUser2

30 πόντοι θα είναι 3 μέρες.
100 πόντοι θα είναι 14 μέρες.

Σύμφωνα με αυτό 60 πόντοι θα είναι 6 μέρες.
 
Κορυφή