Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πήραμε την πρωτοβουλία να ανοίξουμε αυτό το θέμα ώστε να υπάρχει ένα μέρος επικοινωνίας με την 0μάδα Διαχείρησης του παιχνιδιού.

Θέλουμε κατ αρχάς να σεβαστείτε μερικά πράγματα όσοι αποφασίσετε να γράψετε:

1. Θα μιλάτε κόσμια και χωρίς χαρακτηρισμούς
2. Δεν θα πιάνετε κουβέντα μεταξύ σας και δεν θα σχολιάζετε τους άλλους, εδώ θα μιλάτε μαζί μας
3. Αν δεν σας ενδιαφέρει αυτό το θέμα, απλώς μην το διαβάζετε, αφήστε μόνο όσους ενδιαφέρονται, μην μας αναγκάσετε να το κλειδώσουμε
4. Εδώ γράφουμε για να λυθούν απορίες για το παιχνίδι και τους κανόνες, όχι για καταγγελίες και λοιπά προβλήματα. Για αυτό υπάρχει το Κέντρο Υποστήριξης.
5.Απαγορεύεται επίσης ο οποιοσδήποτε ερεθισμός των Διαχειριστών σχετικά με αποκλεισμούς.


Υ.Γ:Σε περίπτωση που καθυστερήσουμε να απαντήσουμε παρακαλώ να μας δικαιολογήσετε.Ανθρωποι είμαστε και εμείς με προσωπική ζωή και δουλειές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6467

Κατι οπως το west που ανοιχτηκε παρόμοιο θέμα.Θα ήθελα να ρωτήσω π.χ εχω εναν λογαριασμό στον Κ3 και θα παίξω Co-playing με κάποιον αλλα θα τον διαγράψω μόνο στον Κ3 ΘΑ πάρω ban?Επίσης οταν διαγράψω τον λογαριασμό στις πόσες μέρες θα δικαιούμαι να παίξω με τον αλλο λογαριασμό?
 

DeletedUser

Aν πείς να παίξεις έναν λογαριασμό co-play στον 3 θα πρέπει να κάνεις διαγραφή τον ήδη υπάρχοντα λογαριασμό που έχεις.Για να γίνει το συγκεκριμένο θα πρέπει ο λογαριασμός που έθεσες υπό διαγραφή να μην υπάρχει πιά.
Εχουμε πεί ότι ισχύει ένας λογαριασμός ανά κόσμο.
 

DeletedUser

η δικια μου ερωτηση ισως δεν πρεπει να τεθει στο ελληνικο φορουμ αλλα απο την στιγμη που υπαρχει σχετικη ανακοινωση και στο ελληνικο φορουμ πιστευω οτι εχω το δικαιωμα να ρωτησω το εξης: σημερα ανοιξε ο δοκιμαστικος (beta) server του διεθνους παιχνιδιου.... ανακοινωθηκε οτι σε αυτον τον κοσμο θα δοκιμαζονται νεες ρυθμισεις...εγω γιατι δεν παρατηρησα καμια νεα ρυθμιση? ξερει κανενας διαχειριστης τι αλλαγες εχουν γινει?

Υ.Γ. αν δεν ειναι εδω το σωστο μερος για να ρωτησω θα παρακαλουσα καποιον υπευθυνο να με παραπεμψει στο σωστο....

Δημητρης
 

DeletedUser6467

Εδώ λεει;

Παραδειγμα :
Ο Παιχτης 1 και ο Παιχτης 2 παιζουν τον λογαριασμο Α στον κοσμο 1 .
Ο Παιχτης 1 παιζει και στον κοσμο 2 με τον λογαριασμο Β .
Οποτε απαγορευεται σε οποιαδηποτε περιπτωση ο λογαριασμος Α να παιξει στον κοσμο 2 μιας και ο παιχτης 1 θα γνωριζει τον κωδικο του λογαριασμου Α και του λογαριασμου Β

Εδώ λεει οτι απαγορεύεται να παίζουν στον ίδιο κόσμο..
 

DeletedUser

η δικια μου ερωτηση ισως δεν πρεπει να τεθει στο ελληνικο φορουμ αλλα απο την στιγμη που υπαρχει σχετικη ανακοινωση και στο ελληνικο φορουμ πιστευω οτι εχω το δικαιωμα να ρωτησω το εξης: σημερα ανοιξε ο δοκιμαστικος (beta) server του διεθνους παιχνιδιου.... ανακοινωθηκε οτι σε αυτον τον κοσμο θα δοκιμαζονται νεες ρυθμισεις...εγω γιατι δεν παρατηρησα καμια νεα ρυθμιση? ξερει κανενας διαχειριστης τι αλλαγες εχουν γινει?

Υ.Γ. αν δεν ειναι εδω το σωστο μερος για να ρωτησω θα παρακαλουσα καποιον υπευθυνο να με παραπεμψει στο σωστο....

Δημητρης

Δυστυχώς δεν γνωρίζουμε τι αλλαγές έχουν γίνει πρός το παρόν.Είδωμεν στην πορεία.:)
 

DeletedUser

Εδώ λεει;

Παραδειγμα :
Ο Παιχτης 1 και ο Παιχτης 2 παιζουν τον λογαριασμο Α στον κοσμο 1 .
Ο Παιχτης 1 παιζει και στον κοσμο 2 με τον λογαριασμο Β .
Οποτε απαγορευεται σε οποιαδηποτε περιπτωση ο λογαριασμος Α να παιξει στον κοσμο 2 μιας και ο παιχτης 1 θα γνωριζει τον κωδικο του λογαριασμου Α και του λογαριασμου Β

Εδώ λεει οτι απαγορεύεται να παίζουν στον ίδιο κόσμο..

Ακριβώς.Ειναι αυτό που είπα πρίν για ένα λογαριασμό ανα κόσμο.Εκτός και αν ο λογαριασμός Α παίξει στον κόσμο 2 αλλά δεν διαπιστωθεί κανένα login του παίχτη 1 στον λογαριασμό Α.
Δηλαδή στον Κόσμο 2 τον λογαριασμό θα τον παίζει αποκλειστικά ο παίκτης 2.
 

DeletedUser6467

η δικια μου ερωτηση ισως δεν πρεπει να τεθει στο ελληνικο φορουμ αλλα απο την στιγμη που υπαρχει σχετικη ανακοινωση και στο ελληνικο φορουμ πιστευω οτι εχω το δικαιωμα να ρωτησω το εξης: σημερα ανοιξε ο δοκιμαστικος (beta) server του διεθνους παιχνιδιου.... ανακοινωθηκε οτι σε αυτον τον κοσμο θα δοκιμαζονται νεες ρυθμισεις...εγω γιατι δεν παρατηρησα καμια νεα ρυθμιση? ξερει κανενας διαχειριστης τι αλλαγες εχουν γινει?

Υ.Γ. αν δεν ειναι εδω το σωστο μερος για να ρωτησω θα παρακαλουσα καποιον υπευθυνο να με παραπεμψει στο σωστο....

Δημητρης

Θα σου απαντήσω εγώ αν και δεν είμαι διαχειριστής αλλα ξέρω απο τον beta του west..Δεν σημαίνει οτι κάθε μέρα θα υπάρχει και νέο update..Οταν θα είναι έτοιμο πρώτα θα το δοκιμάσουν εκεί στον beta και μετά θα το βάλουν στους κόσμους..
 

DeletedUser6467

Ακριβώς.Ειναι αυτό που είπα πρίν για ένα λογαριασμό ανα κόσμο.Εκτός και αν ο λογαριασμός Α παίξει στον κόσμο 2 αλλά δεν διαπιστωθεί κανένα login του παίχτη 1 στον λογαριασμό Α.
Δηλαδή στον Κόσμο 2 τον λογαριασμό θα τον παίζει αποκλειστικά ο παίκτης 2.

Δηλαδή εγώ μπορώ να παίζω με τον λογαριασμό king-oddy σε οποιον κόσμο δεν παίζω ο λογαριασμός που παίζω Co-playing.Θα πρέπει να το δηλώσω κάπου?
 

DeletedUser

Δηλαδή εγώ μπορώ να παίζω με τον λογαριασμό king-oddy σε οποιον κόσμο δεν παίζω ο λογαριασμός που παίζω Co-playing.Θα πρέπει να το δηλώσω κάπου?

Σε οποιοδήποτε Κόσμο που παίξεις δίχως να παίζεις εκεί τον λογαριασμό co-play δεν χρειάζεται να το δηλώσεις.
 

DeletedUser6467

Ναι αλλα πρέπει να δηλώσω οτι παίζω π.χ στον κόσμο 3 με τον τάδε?
 

DeletedUser6091

Θα σου απαντήσω εγώ αν και δεν είμαι διαχειριστής αλλα ξέρω απο τον beta του west..Δεν σημαίνει οτι κάθε μέρα θα υπάρχει και νέο update..Οταν θα είναι έτοιμο πρώτα θα το δοκιμάσουν εκεί στον beta και μετά θα το βάλουν στους κόσμους..

Σωστή απάντηση.

Απλά στις νέες εκδόσεις θα τις βλέπετε πρώτα στον test, θα έχετε την δυνατότητα να δηλώνεται τυχόν προβλήματα ώστε όταν μπει στους κανονικούς να είναι πιο ολοκληρωμένη η έκδοση. Στην ουσία θα λειτουργείτε ως δοκιμαστές των εκδόσεων.
 

DeletedUser6467

Καλησπέρα..Να ρωτήσω και κάτι τελευταίο..Αν π.χ πάρω νεο λογαριασμό χρείαζεται μόνο να διαγράψω τον λογαριασμό μου σε όλους τους κόσμους ή να τον σβήσω απο την βάση δεδομένων?Επίσης πρέπει να δηλώσω αν πάρω νεο λογαριασμό?
 

DeletedUser

Καλησπέρα..Να ρωτήσω και κάτι τελευταίο..Αν π.χ πάρω νεο λογαριασμό χρείαζεται μόνο να διαγράψω τον λογαριασμό μου σε όλους τους κόσμους ή να τον σβήσω απο την βάση δεδομένων?Επίσης πρέπει να δηλώσω αν πάρω νεο λογαριασμό?

Θα πρέπει να διαγράψεις μόνο τον κόσμο που παίζεις, ΑΝ ο άλλος δεν παίζει σε άλλους κόσμους.

Αν παίζει σε όλους τους κόσμους εσύ θα περιμένεις 14 μέρες για να διαγραφή εντελώς ο λογαριασμός σου και μετά μπορείς να παίξεις με τον λογαριασμό που πήρες

Για το αν θα το δηλώσεις νομίζω δεν χρειάζεται αλλά σε αυτό πρέπει να μας απαντήσει κάποιος Admin
 

DeletedUser6467

Θα πρέπει να διαγράψεις μόνο τον κόσμο που παίζεις, ΑΝ ο άλλος δεν παίζει σε άλλους κόσμους.

Αν παίζει σε όλους τους κόσμους εσύ θα περιμένεις 14 μέρες για να διαγραφή εντελώς ο λογαριασμός σου και μετά μπορείς να παίξεις με τον λογαριασμό που πήρες


Για το αν θα το δηλώσεις νομίζω δεν χρειάζεται αλλά σε αυτό πρέπει να μας απαντήσει κάποιος Admin

Αλήθεια?Για δίαβασε εδώ..Γιαυτό ηθελά να μου απαντήσει admin.

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=9035

2)Πατατε διαγραφη στον λογαριασμο σας , περιμενετε 24 ωρες* και στην συνεχεια αναλαμβανετε τον νεο σας λογαριασμο.
 

DeletedUser18454

Εφόσον εχεις πατήσει διαγραφή σημαίνει ότι δεν θα ξαναμπείς εκεί !!!
άρα μετά από 24 μπαίνεις στον νέο λογαριασμό...
και δεν θα μετράει σαν διπλός...αλλά μην ξαναμπείς πάλι στον παλαιό μετά :D

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΜΙΝ
 

DeletedUser

Εφόσον εχεις πατήσει διαγραφή σημαίνει ότι δεν θα ξαναμπείς εκεί !!!
άρα μετά από 24 μπαίνεις στον νέο λογαριασμό...
και δεν θα μετράει σαν διπλός...αλλά μην ξαναμπείς πάλι στον παλαιό μετά :D

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΜΙΝ

Δεν πρεπει να ξαναμπείτε στον παλίο.Γιατί μετά θα χρεωθεί ως διπλός και θα επέλθει τιμωρία.
 

DeletedUser6467

Ναι αυτό το ξέρω..Εννοοω πρέπει να διαγράψω τον λογαριασμό απο την βάση δεδομένων ή μόνο τους κόσμους και 2) αν πάρω αλλον λογαριασμό πρέπει να το δηλώσω κάπου?
 

DeletedUser

Ναι αυτό το ξέρω..Εννοοω πρέπει να διαγράψω τον λογαριασμό απο την βάση δεδομένων ή μόνο τους κόσμους και 2) αν πάρω αλλον λογαριασμό πρέπει να το δηλώσω κάπου?

Δεν χρειάζεται εκ βάσεως διαγραφή.Μόνο στους κόσμους.Αν πάρετε αλλο λογαριασμό θα πρέπει να μας το δηλώσετε.
 

DeletedUser7841

η δικια μου ερωτηση ισως δεν πρεπει να τεθει στο ελληνικο φορουμ αλλα απο την στιγμη που υπαρχει σχετικη ανακοινωση και στο ελληνικο φορουμ πιστευω οτι εχω το δικαιωμα να ρωτησω το εξης: σημερα ανοιξε ο δοκιμαστικος (beta) server του διεθνους παιχνιδιου.... ανακοινωθηκε οτι σε αυτον τον κοσμο θα δοκιμαζονται νεες ρυθμισεις...εγω γιατι δεν παρατηρησα καμια νεα ρυθμιση? ξερει κανενας διαχειριστης τι αλλαγες εχουν γινει?

Υ.Γ. αν δεν ειναι εδω το σωστο μερος για να ρωτησω θα παρακαλουσα καποιον υπευθυνο να με παραπεμψει στο σωστο....

Δημητρης

αν και δεν ειμαι διαχειριστής επιδη ειδα στον beta οτι είναι το version 6.1 της νέες ρυθμίσεις ειναι εδω
 
Κορυφή