Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ο παίχτης Α στέλνει επιθέσεις στον Χ εχθρό. ο παίχτης Β δέχεται επιθέσεις από τον Χ και δίνει επιτήρηση στον Α. μπορεί ο Α (που έχει επιθέσεις στον δρόμο) να επιτεθεί και με την επιτήρηση του παίκτη Β στον Χ?

ΥΓ. πολύ καλό αυτό το φόρουμ. δεν το είχα προσέξει. :p:p:p
 

DeletedUser

ο παίχτης Α στέλνει επιθέσεις στον Χ εχθρό. ο παίχτης Β δέχεται επιθέσεις από τον Χ και δίνει επιτήρηση στον Α. μπορεί ο Α (που έχει επιθέσεις στον δρόμο) να επιτεθεί και με την επιτήρηση του παίκτη Β στον Χ?

ΥΓ. πολύ καλό αυτό το φόρουμ. δεν το είχα προσέξει. :p:p:p

Εφόσον πήρε επιτήρηση του Β και οι επιθέσεις του είναι ήδη στον δρόμο,θα περιμενει οι επιθέσεις του να φτάσουν στον Χ.Μέχρι εδώ δεν υφίσταται πρόβλημα.Με το πέρας των επιθέσεων λόγω επιτηρήσεως δεν έχει το δικαίωμα να ξαναστείλει σε καμία των περιπτώσεων επιθέσεις.Οπως επίσης δεν μπορεί να στείλει και από τον Β γιατί θα αποτελεί κοινό στόχο.Αυτό μόνο θα υφίσταται με το πέρας 24 ωρών μετά την λήξη της επιτηρήσεως.
 

DeletedUser6354

Κάπιο καλο παιδάκι που μεχρι τωρα δεν απανταγε ουτε σε π.μ ουτε στο φορουμ τωρα ξαφνικα φοβηθηκε για την θεσουλα του και ξεκινησε να κανει δημοσιες σχεσεις.
 

DeletedUser

Κάπιο καλο παιδάκι που μεχρι τωρα δεν απανταγε ουτε σε π.μ ουτε στο φορουμ τωρα ξαφνικα φοβηθηκε για την θεσουλα του και ξεκινησε να κανει δημοσιες σχεσεις.

Αφήστε τα καρφιά και δώστε βάση στον λόγο της ύπαρξης αυτόυ του θέματος!! Είναι για να σας βοηθήσει στο παιχνίδι κ όχι για να βγάζετε απωθημένα.
 

DeletedUser6354

Αφήστε τα καρφιά και δώστε βάση στον λόγο της ύπαρξης αυτόυ του θέματος!! Είναι για να σας βοηθήσει στο παιχνίδι κ όχι για να βγάζετε απωθημένα.

Πρωταπριλια υπηρχε περιπτωση ο κυριος που ολοι καταλαβενεται να εκανε κατι τετιο?
ααχαχαχαχχαα
καλα πλακα μας κάνεις?
Λιγο αστειο λιγο χαβαλε
 

DeletedUser

σουβλακια....και δεν εννοω τον γυρο...εννοω τα ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ.
 

DeletedUser77

με έχει κόψει πείνα, σταματήστε. και μην σπαμάρετε. αμάν δηλαδή. πωωωω :eek: :eek:
 

DeletedUser

ναι ρε πολαρετι.. σουβλακι = τυλιχτο

>.>
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ελεοςςς ρε σεις.... Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Γεια σας και συγνώμη που γράφω αυτόν τον λογαριασμό,

Αν μου δώσουν ένα λογαριασμό και εγώ πατήσω διαγραφή στον δικό μου μπορώ να συνδεθώ στον νέο?
 

DeletedUser

Καλησπερα,
μπορω να μαθω τι χρειαζεται να κανω αν παρω λογαριασμο ενος αλλου παιχτη?
Ξερω οτι πρεπει να αλλαξω τον κωδικο, αλλα ρωταω καλου κακου μηπως πρεπει να κανω και καποια αλλη ενεργεια οπως για παραδειγμα να το δηλωσω σε μια αιτηση υποστηριξης η καπου αλλου..
Επισης θελω να ρωτησω αν μπορω να αλλαξω το ονομα του account που ειναι να παρω.
Ευχαριστω.
 

DeletedUser

ξέρω ότι δεν μπορώ να επιτεθώ στον ίδιο παίκτη από τον δικό μου λογαριασμό και από την επιτήρηση ταυτόχρονα. ισχύει το ίδιο και για τα βαρβαρικά? π.χ. να ρίξω το ηθικό με τον δικό μου λογαριασμό και με την επιτήρηση να πάω να το πάρω με έναν αρίστο.
 

DeletedUser

ξέρω ότι δεν μπορώ να επιτεθώ στον ίδιο παίκτη από τον δικό μου λογαριασμό και από την επιτήρηση ταυτόχρονα. ισχύει το ίδιο και για τα βαρβαρικά? π.χ. να ρίξω το ηθικό με τον δικό μου λογαριασμό και με την επιτήρηση να πάω να το πάρω με έναν αρίστο.

Ναι δεν έχει σημασία εάν επιτίθεσαι σε παίκτη ή σε βάρβαρο. Εάν το κάνεις από τον λογαριασμό σου και από τον λογαριασμό που έχεις με επιτήρηση (μέχρι και 24 ώρες μετά την λήξη της επιτήρησης) είναι παράβαση.
 

DeletedUser

Ναι δεν έχει σημασία εάν επιτίθεσαι σε παίκτη ή σε βάρβαρο. Εάν το κάνεις από τον λογαριασμό σου και από τον λογαριασμό που έχεις με επιτήρηση (μέχρι και 24 ώρες μετά την λήξη της επιτήρησης) είναι παράβαση.

εαν ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι φαρμινγκ?
 

DeletedUser

εαν ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι φαρμινγκ?

Και το farming επίθεση είναι ( πως κάνεις farming; Δεν στέλνεις επίθεση σε άδειο χωριό βαρβάρων;;; )

Συνεπώς επίθεση στον ίδιο παίκτη/χωριό βραβάρων από την ίδια IP (ο λογαριασμός σου και ο λογαριασμός που επιτηρείς) ή μέχρι και 24 ώρες μετά την λήξη της επιτήρησης είναι παράβαση.
 

DeletedUser

Και το farming επίθεση είναι ( πως κάνεις farming; Δεν στέλνεις επίθεση σε άδειο χωριό βαρβάρων;;; )

Συνεπώς επίθεση στον ίδιο παίκτη/χωριό βραβάρων από την ίδια IP (ο λογαριασμός σου και ο λογαριασμός που επιτηρείς) ή μέχρι και 24 ώρες μετά την λήξη της επιτήρησης είναι παράβαση.

η αληθεια ειναι οτι μου χρειαζοταν ενας ορισμος του φαρμινγκ σε ευχαριστω.

η ενσταση μου ειναι οτι ΔΕΝ ειναι το ιδιο πραγμα να κανεις επιθεση σε παιχτη να του παρεις το χωριο και το ιδιο να φαρμαρεις (τις περισοτερες φορες απο αμελεια) ενα χωριο βαρβαρων.. ελπιζω σε τετοις περιπτωσεις να διαχωριζεται η ποινη και να μην ειναι η ιδια και στις 2 περιπτωσεις..
 

DeletedUser6091

Δεν το διαχωρίζει δυστυχώς ο κανόνας αυτό Δανη. Το μονο κοινό που μπορούν να έχουν 2 λογαριασμοί που συνδέονται από την ίδια ip είναι κοινή φυλή. Ούτε επιθέσεις ούτε άμυνες προς οπουδήποτε...

Με την ευκαιρία να θυμίσω πως ο κανόνας της μοιρασμένης σύνδεσης λέει πως κοινές ενέργειες ανάμεσα σε 2 λογαριασμούς που είχαν μοιρασμένη σύνδεση και την διέκοψαν επιτρέπονται μετά από 15 μέρες. Είναι μέσα στην αλλαγή που έγινε πριν από περίπου 2 μήνες στους κανόνες αλλα παρατηρούμε πως ελάχιστοι το προσέξατε αυτό. Δεν είναι μετά από 24 ώρες πλέον αλλα μετά από 15 μέρες και αφορά μονο όσους είχαν μοιρασμένη σύνδεση και όχι επιτήρηση!
 
Κορυφή