Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπερα,
Πριν απο λιγες ημερες ακουσα οτι γινεται ανανεωση σε ολους τους κοσμους με την νεα εκδοση που θα περιλαμβανει τα βραβεια και πολλα αλλα.
Θελω να ρωτησω για τα βραβεια σχετικα με τον κοσμο 6.
1.Που εμφανιζονται;
2.Πως αποκτουνται;
3.Εχουν περαστει στον κοσμο 6;
Με εκτιμηση.!
 

DeletedUser

Καλησπερα,
Πριν απο λιγες ημερες ακουσα οτι γινεται ανανεωση σε ολους τους κοσμους με την νεα εκδοση που θα περιλαμβανει τα βραβεια και πολλα αλλα.
Θελω να ρωτησω για τα βραβεια σχετικα με τον κοσμο 6.
1.Που εμφανιζονται;
2.Πως αποκτουνται;
3.Εχουν περαστει στον κοσμο 6;
Με εκτιμηση.!

Σου απαντάω εγώ.
1.Θα εμφανιζόντουσταν Στο προφίλ ενός παίκτη (εάν τα περιλάμβανε η έκδοση,Τα βγάλανε λόγο bug)
2.Με διάφορους τρόπους π.χ να χαλάσεις 1000 στρατό βοήθεια σε συμμαχο.
3.Η έκδοση 6 περάστικε σε όλους τους κόσμους.(οχι τα βραβεια)
4.Ανακεφαλαίωση:δεν προστεθηκαν βραβεια σε κανεναν κοσμο στην έκδοση 6.Θα έρθουν με καινούργεια έκδοση.
 

DeletedUser18454

Καλησπερα,
Πριν απο λιγες ημερες ακουσα οτι γινεται ανανεωση σε ολους τους κοσμους με την νεα εκδοση που θα περιλαμβανει τα βραβεια και πολλα αλλα.
Θελω να ρωτησω για τα βραβεια σχετικα με τον κοσμο 6.
1.Που εμφανιζονται;
2.Πως αποκτουνται;
3.Εχουν περαστει στον κοσμο 6;
Με εκτιμηση.!

Σου απαντάω εγώ.
1.Θα εμφανιζόντουσταν Στο προφίλ ενός παίκτη (εάν τα περιλάμβανε η έκδοση,Τα βγάλανε λόγο bug)
2.Με διάφορους τρόπους π.χ να χαλάσεις 1000 στρατό βοήθεια σε συμμαχο.
3.Η έκδοση 6 περάστικε σε όλους τους κόσμους.(οχι τα βραβεια)
4.Ανακεφαλαίωση:δεν προστεθηκαν βραβεια σε κανεναν κοσμο στην έκδοση 6.Θα έρθουν με καινούργεια έκδοση.



εάν βέβαια θέλεις να τα δεις απλά πας και παίζεις στον ΒΕΤΑ που άνοιξε...
αλλιώς δες Εδώ
 

DeletedUser

Καλησπερα,
Πριν απο λιγες ημερες ακουσα οτι γινεται ανανεωση σε ολους τους κοσμους με την νεα εκδοση που θα περιλαμβανει τα βραβεια και πολλα αλλα.
Θελω να ρωτησω για τα βραβεια σχετικα με τον κοσμο 6.
1.Που εμφανιζονται;
2.Πως αποκτουνται;
3.Εχουν περαστει στον κοσμο 6;
Με εκτιμηση.!

Ακόμα δεν έχουν περαστει τα βραβεία στους κόσμους.
 

DeletedUser

Ερωτηση:Γιατι δεν μπορουμε να χρησιμοποιουμε κινουμενη εικονα στο κεντρικο φορουμ?
 

DeletedUser6091

Ερωτηση:Γιατι δεν μπορουμε να χρησιμοποιουμε κινουμενη εικονα στο κεντρικο φορουμ?

Γιατί απαγορεύεται για τους χρηστες. Είστε παρα πολλοί και θα φορτώσει άσχημα το forum. Οποιος δεν έχει μια γρηγορη σύνδεση η έχει βάλει να κατεβαίνει καμια ταινία θα του βγαίνει η ψυχή για να το διαβάσει.
 

DeletedUser

Γιατί απαγορεύεται για τους χρηστες. Είστε παρα πολλοί και θα φορτώσει άσχημα το forum. Οποιος δεν έχει μια γρηγορη σύνδεση η έχει βάλει να κατεβαίνει καμια ταινία θα του βγαίνει η ψυχή για να το διαβάσει.

οκ...Ευχαριστω..
 

DeletedUser

Γιατί απαγορεύεται για τους χρηστες. Είστε παρα πολλοί και θα φορτώσει άσχημα το forum. Οποιος δεν έχει μια γρηγορη σύνδεση η έχει βάλει να κατεβαίνει καμια ταινία θα του βγαίνει η ψυχή για να το διαβάσει.

Γιατί δεν βάζετε ένα όριο που να είναι πχ μέχρι 600kb? ( ή και ποιο λίγα )

έτσι δεν θα είναι μεγάλης διάρκειας.
 

DeletedUser

Βασικα , επειδη ηδη το εχω σκεφτει αυτο το θεμα
Δεν θελω να θεωρηθει πως τα μελη της ομαδας διαχειρησης εχουν και τοσα πολλα προνομια
λιγο premium και ενα .gif στο sig. :)
Αν καποιος πραγματικα ενοχλειτε κ νιωθει αδικημενος , δεχομαι να την κατεβασω

/μην διστασετε

Υ.Γ: Λουτσε κ doraki μην το πειτε ... τα εχω ακουσει ηδη :D
 

DeletedUser18454

Εδώ ίσως μπορώ να σου απαντήσω και εγώ :D

Έχω και εγώ σκεφτεί πολλές φορές για το πότε θα ανοίξει ένας σπεεδ στην Ελλάδα....
Ίσως να μην περνάει από το χέρι των εδώ διαχειριστών αλλά το θέμα είναι:
ΘΑ ΥΠΆΡΞΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ?
Έχω ρωτήσει άτομα για να πάμε σε σπεεδ αλλά ούτε οι μισοί δεν είπαν ναι...για την ακρίβεια 1/8 είπε ναι :p
 

DeletedUser

εχει απαντηθει παρα πολλες φορες ρε παιδια....καντε ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ πριν ρωτησετε!
 

DeletedUser

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι διαδικαστικό...

2 παίκτες στον ίδιο κόσμο θέλουν να ενώσουν τα account και να κάνουν 1 co-playing...
α) γίνεται να πάρει ο ένας τα χωριά του άλλου?

β) μπορεί να διατηρηθεί λογαριασμός με τους αρχικούς μόνο πόντους της διαγραφείς από τον co-player μόνο και μόνο για διατήρηση ταχυδρομείου?
(δηλαδή να υπάρχει ένα account αλλά κάθε παίκτης να έχει άλλο mailbox χωρίς να κάνει καμία αναβάθμιση...)

Τέλος μέχρι πόσα άτομα μπορούν να διατηρούν ένα λογαριασμό?

Και εάν συμβαίνει αυτό πρέπει να είναι όλοι "δηλωμένοι"?

ευχαριστώ εκ των προταίρω...
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Υποτίθεται ότι απαγορεύεται να δημιουργησεις 1 λογαριασμό με στόχο το μοίρασμα των χωριών του. Από την άλλη όμως εάν κανείς διαγραφή λογαριασμού και τα χωριά βαρβαρωσουν τότε λογικά δεν πρεπει να υπάρχει πρόβλημα.
 

DeletedUser16453

Σχετικα με τν κοσμο beta εκανα εγραφη και παταω να συνδεδω αλλα μου βγαζει αυτο Connection Error: 111 Connection refused...
Γνωριζει κανεις τν λογο?
 

DeletedUser

Και σε μενα κολλησε για τωρα..
Ενω ειμαι μελος.(Το παθαινει συχνα)
Σε 10 λεπτακια νομιζω θα ειναι νταξει..
 

DeletedUser18454

Σχετικα με τν κοσμο beta εκανα εγραφη και παταω να συνδεδω αλλα μου βγαζει αυτο Connection Error: 111 Connection refused...
Γνωριζει κανεις τν λογο?

Και σε μενα κολλησε για τωρα..
Ενω ειμαι μελος.(Το παθαινει συχνα)
Σε 10 λεπτακια νομιζω θα ειναι νταξει..

κολαει συνέχεια...τώρα αντί για αγγλικά είναι στα γερμανικά τα γράμματα...για όσους μπορούν να μπουν...
 

DeletedUser

για λιγο ηταν Γερμανικα....τωρα δεν ειναι καθολου....:p:p:p
 
Κορυφή