Μοιρασμενη Συνδεση!

  • Δημιουργός θέματος mpiritsas3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

παιδια θα ηθελα να ρωτησω πως μπορει να χρησιμοποιηθει η Μοιρσαμενη συνδεση σωστα και να μην υπαρξουν εμπλοκες και αποκλεισμοι!
π.χ εχω δεχθει αποκλεισμο παρολο π ειχα Μοιρασμενη συνδεση με τον αδερφο μου και δεν ειχαμε ανταλαξει Στρατο,Πορους οπως και δεν ειχαμε κανει Συντονισμενη επιθεση πουθενα...
και επειδη δεν ανακοινωνουν την Αιτια αποκλεισμου θα ηθελα να ρωτησω τι αλλο μπορει να προκαλεσε αυτον τον αποκλεισμο!
Ευχαριστω εκ των προτερων Λουκας!
 

DeletedUser

τσέκαρε το γεγονός να έκανες τπτ πριν την μοιρασμένη σύνδεση

This forum requires that you wait 180 seconds between posts. Please try again in 2 seconds.
 

DeletedUser6107

παιδια θα ηθελα να ρωτησω πως μπορει να χρησιμοποιηθει η Μοιρσαμενη συνδεση σωστα και να μην υπαρξουν εμπλοκες και αποκλεισμοι!
π.χ εχω δεχθει αποκλεισμο παρολο π ειχα Μοιρασμενη συνδεση με τον αδερφο μου και δεν ειχαμε ανταλαξει Στρατο,Πορους οπως και δεν ειχαμε κανει Συντονισμενη επιθεση πουθενα...
και επειδη δεν ανακοινωνουν την Αιτια αποκλεισμου θα ηθελα να ρωτησω τι αλλο μπορει να προκαλεσε αυτον τον αποκλεισμο!
Ευχαριστω εκ των προτερων Λουκας!
σιγουρα περασατε και οι 2 πως εχεται μοιρασμενη? εννοω μπορει εσυ να περασες πως εχεις μοιρασμενη συνδεση με τον ταδε παιχτη αλλα αυτος οχι!
 
Κορυφή