Πολυ πολυ περιεργο

  • Δημιουργός θέματος extreme9
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Παιδια σορρυ αν ειναι ασημαντο αυτο που θα πω αλλα εχει τυχει σε κανεναν να παρει χωριο με τρεις αριστους? Εμενα μου ετυχε πριν λιγο. Αν θελετε βαζω και αναφορες
 

DeletedUser

Εμενα ειχε παει την τελευται φορα απο 100 67,απο 67 32,και απο 32 -1
 

DeletedUser

Απλα εχω την εντυπωση οτι καποιοι διαχειριστες ειπαν οτι αυτο δεν γινεται. Παραξενευτηκα
 

DeletedUser

Ελπιζω γιατι Θεος μακαρισει τον 4ο αριστο μου:mad:
 

DeletedUser

Εμενα ο 4 αριστος παει με μικρη συνοδεια...Για κατι τετοιες περιπτωσεις.....
 

DeletedUser17392

Απλα εχω την εντυπωση οτι καποιοι διαχειριστες ειπαν οτι αυτο δεν γινεται. Παραξενευτηκα

κανένας διαχειριστής δεν το έχει πει αυτο!!!
και γίνεται και πολύ πιο συχνά από 1 στις 1000...
 

DeletedUser

Παιδια σορρυ αν ειναι ασημαντο αυτο που θα πω αλλα εχει τυχει σε κανεναν να παρει χωριο με τρεις αριστους? Εμενα μου ετυχε πριν λιγο. Αν θελετε βαζω και αναφορες

δεν εισαι ο μονος που του εχει συμβει.σχεδον σε ολους εχει συμβει αυτο(σε εμενα οχι ακομα,ευτυχως:)).ναι και βεβαια γινεται και δεν ειναι καθολου περιεργο να συμβει.
 

DeletedUser

ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΒΑΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ - ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ + ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ
 

DeletedUser

Η πτώση του ηθικού που προκαλεί κάθε άριστος δεν έχει καμία σχέση με την τύχη, το ηθικό ή την απόσταση που διανύουν οι άριστοι...

Όταν ο κάθε άριστος ρίχνει το ηθικό από 20 έως 35 μονάδες είναι φυσικό να είναι δυνατόν να το παίρνουν οι 3 πρώτοι...

Η πιθανότητα με πρόχειρο υπολογισμό είναι περίπου 0.75% δηλαδή 1 στις 133 φορές.
 

DeletedUser

και φυσικά με σκήπτρο vasko ανεβαίνουν οι πιθανότητες(;
 

DeletedUser

και που να δεις να μην το παιρνουν 5 αριστοι το χωριο. εκει λες οτι δεν σε πανε οι admins ( lol )
 

DeletedUser17316

και μένα μου έχει τύχει αρκετες φορές , αλλά ακομη περισσότερες να μην το παιρνουν ουτε 4 :p

εγω ποιον να βρισω ? :D
 

DeletedUser

τον αριστοκρατη!!!
στειλτον εις το εκτελεστικον αποσπασμα! :p
 

DeletedUser

3 το περνουν ευκολα , μη ξεχνατε πως ο αριστος ριχνει το ηθικο μεχρι 35 , οποτε 3χ35=105 ..
5 το περνουν παντα αφου 5χ20 = 100 ...

Κανενας διαχειρηστης δεν εχει πει οτι δεν γινετε να το παρεις με 3
 

DeletedUser17392

και που να δεις να μην το παιρνουν 5 αριστοι το χωριο. εκει λες οτι δεν σε πανε οι admins ( lol )

δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση......

εκτός αν φοβάσαι τον κανόνα για τα 149ms και στέλνεις τρενάκι που έχει απόσταση κάποιος αριστοκράτης πάνω από μισή ώρα για κόσμους με 2 ταχύτητα και μία ώρα με κόσμους 1 ταχύτητα... :D:D
 

DeletedUser17316

ερώτηση στην ερώτηση ... τι κανόνας υπάρχει για τα 149ms ?

μου έχουν πει και για καλύτερους χρόνους βέβαια , άσχετο αν εγω πασχιζω για να ειμαι κοντα στα 190-200 :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή