Σχετικά με τις επιτηρήσεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1902
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1902

Ο κανόνας λέει αυτό: "Κατά τη διάρκεια της επιτήρησης, δεν επιτρέπεται η αλληλεπίδραση ή η συντονισμένη δραστηριότητα μεταξύ οποιωνδήποτε λογαριασμών που χρησιμοποιούν τη σύνδεση στο Διαδίκτυο του παίκτη που ασχολείται με τη επιτήρηση του λογαριασμού"

Αν ο Α παίχτης έχει στείλει επίθεση στον Χ παίχτη, και μου δώσει μετά επιτήρηση, και ο Β παίχτης στέλνει κι αυτός επιθέσεις στον Χ, και μετά μου δώσει επιτήρηση, αυτό επιτρέπεται έτσι; Αφού οι επιθέσεις δεν έγιναν κατά τη διάρκεια της επιτήρησης.

Και αν επιτρέπεται να πάρω τις επιτηρήσεις, μπορώ με τον έναν από τους 2 παίχτες, ενώ οι επιθέσεις βρίσκονται ήδη στο δρόμο, να συνεχίσω τις επιθέσεις στον Χ παίχτη; Μόνο με τον έναν.
 

DeletedUser77

ωραία ερώτηση εξατ-μαν, θα περιμένουμε να σου απαντήσει κάποιος in-game admin.
 

DeletedUser18454

όπως λέει και ο κανόνας:"Κατά τη διάρκεια της επιτήρησης, δεν επιτρέπεται η αλληλεπίδραση ή η συντονισμένη δραστηριότητα μεταξύ οποιωνδήποτε λογαριασμών που χρησιμοποιούν τη σύνδεση στο Διαδίκτυο του παίκτη που ασχολείται με τη επιτήρηση του λογαριασμού"

στο Α ερώτημα ελπίζω να σε κάλυψα...
τώρα για το Β δεν ξέρω !!!

*δεν είμαι admin
 

DeletedUser

Ο κανόνας λέει αυτό: "Κατά τη διάρκεια της επιτήρησης, δεν επιτρέπεται η αλληλεπίδραση ή η συντονισμένη δραστηριότητα μεταξύ οποιωνδήποτε λογαριασμών που χρησιμοποιούν τη σύνδεση στο Διαδίκτυο του παίκτη που ασχολείται με τη επιτήρηση του λογαριασμού"

Αν ο Α παίχτης έχει στείλει επίθεση στον Χ παίχτη, και μου δώσει μετά επιτήρηση, και ο Β παίχτης στέλνει κι αυτός επιθέσεις στον Χ, και μετά μου δώσει επιτήρηση, αυτό επιτρέπεται έτσι; Αφού οι επιθέσεις δεν έγιναν κατά τη διάρκεια της επιτήρησης.

Και αν επιτρέπεται να πάρω τις επιτηρήσεις, μπορώ με τον έναν από τους 2 παίχτες, ενώ οι επιθέσεις βρίσκονται ήδη στο δρόμο, να συνεχίσω τις επιθέσεις στον Χ παίχτη; Μόνο με τον έναν.

οσ αναφορα το πρωτο ερωτημα σου,ναι,θα μπορουν και ο παικτης Α και ο παικτης Β να σου δωσουν επιτηρηση.

οσ αναφορα το δευτερο μαλλον μπορουν να σου δωσουν επιτηρηση,αφου και παλι οι επιθεσεις εγιναν πριν παρεις επιτηρηση και οχι κατα τη διαρκεια.

επειδη δεν ειμαι απόλυτα σιγουρος,ας απαντησει καποιος admin.
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Ο κανόνας λέει αυτό: "Κατά τη διάρκεια της επιτήρησης, δεν επιτρέπεται η αλληλεπίδραση ή η συντονισμένη δραστηριότητα μεταξύ οποιωνδήποτε λογαριασμών που χρησιμοποιούν τη σύνδεση στο Διαδίκτυο του παίκτη που ασχολείται με τη επιτήρηση του λογαριασμού"

Αν ο Α παίχτης έχει στείλει επίθεση στον Χ παίχτη, και μου δώσει μετά επιτήρηση, και ο Β παίχτης στέλνει κι αυτός επιθέσεις στον Χ, και μετά μου δώσει επιτήρηση, αυτό επιτρέπεται έτσι; Αφού οι επιθέσεις δεν έγιναν κατά τη διάρκεια της επιτήρησης.

Και αν επιτρέπεται να πάρω τις επιτηρήσεις, μπορώ με τον έναν από τους 2 παίχτες, ενώ οι επιθέσεις βρίσκονται ήδη στο δρόμο, να συνεχίσω τις επιθέσεις στον Χ παίχτη; Μόνο με τον έναν.

επιτρέπεται να πάρεις τις επιτηρήσεις αν οι επιθέσεις βρίσκονται στο δρόμο.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ όμως να συνεχίσεις να στέλνεις επιθέσεις προς τον ίδιο στόχο από λογαριασμούς που είναι στην ίδια σύνδεση (τον δικό σου , τις επιτηρήσεις και τη δηλωμένη μοιρασμένη σύνδεση, αν έχεις) μέχρι 24 ώρες μετά τη λήξη της επιτήρησης.
 
Κορυφή