Χαρτες Κοσμου

  • Δημιουργός θέματος Kyros91
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Tribe Maps

Top 15 Tribes

toptribes.png


Top Avg Points/Player

topavgtribes.png


Tribe Dominance map

topktribes.png


Top 15 Noblers

topnoblers.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Kyre, βαλτους ολους αν μπορεις απο τωρα κι ας ειναι κενοι...

Sticky?
 

DeletedUser6091

Έγινε υπόμνημα! Την φυλή μου δεν είδα και στεναχωρήθηκα όμως... :(
 

DeletedUser

Player Maps

Top 15 Players

topplayers.png


Top 15 ODA Players

topkaplayers.png


Player Dominance Map

topkplayers.png


Fastest Noblers

fastnoblers.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13792

χαχαχα αρε κυρος αν και η *LGD* δν ειναι στους 15....την εγραψες γτ???:p

Αρε πονηρε!!!:D:p

Και ειδα και τον γιαννη στους 15 πρωτους!!!χαχαχα
 

DeletedUser

κατι ασχετο στο player dominance map βαλε minimum points= 1,000 αμα μπορεις αλλιως μεχρι να αρχισει να ζωγραφιζεται ο χαρτης κλαφτα χαραλαμπε :)
 

DeletedUser

Λοιπον για να τελειωνουμε μαγκες,θα πω 2 πραγματακια:

1)Τους χαρτες δεν του φτιαχνω εγω,ειναι απο το site
http://map.k-io.com/index.php?map_id=114&PHPSESSID=b214af323cc9a6ca332eba098125040c

Που σημαινει οτι δεν εχω καμια αναμειξη στο φτιαξιμο και δεν μπορω να κανω καμια τροποποιηση.

2)Ειναι auto-update και ενημερωνονται καθημερινα.Μην αρχισετε να λετε:<<Κανε ενημερωση>>
 

DeletedUser

παιδια ετσι οπως εβλεπα τους χαρτες ειδα στον χαρτη στις απωλιες οτι υπηρχαν καποιοι με πολυ μεγαλες απολιες για αρχη μπηκα στο παιχνιδι τους βρηκα και ειδα οτι ειναι admin και ο ενας απο αυτους εγραφε σαν ονομα του χωριου του θα φας ban και δεν κανω πλακα και θελω να ρωτησω κατι:πρωτον για να πανε τοσες πολλες απολιες η διαχηρηστες συγνωμη κιολας με το συμπαθιω αλλ νομιζω πως κλεψαν λιγακη και δευτερον οταν παιζεις φυλετικες δεν ειναι δυνατον να του λες του αλλου μην με φας γιατι θα φας ban και μετα να πηγενεις και να τον τρως εσυ ειναι καπος αδικο σκεφτητετω και εσεις λιγο μπειτε στην θεση του αλλου πως θα ενιωθε πως θα νιωθατε αν σας το καναν εσας. και ολα αυτα τα γραφω γιατι μου δημιουργηθηκαν καποιες αποριες και δεν θελω να προσβαλω κανεναν αν θελετε απαντηστε μου και αν θελετε κλειδωστε το αλλα μην μου κανετε και εμενα ban γιατι εξεφρασα τις αποριες μου. ευχαριστο.
 

DeletedUser

χμμμμ...πως να σου το πω τωρα...οι 2 admins που εχουν απωλειες ειναι επειδη δοκιμαζαν αν λειτουργει ο κοσμος...και σβησαν τα χωρια αλλα ξεχασαν τις απωλειες και εμειναν ετσι...

λοιπον καθενας βαζει στο χωριο του οτι ονομα θελει...κι αν σε κανει ενας admin ban ενω εισαι νομιμος απλα επειδη του επιτεθηκες οχι δεν ειναι σωστο...αλλα δεν γινεται αυτο...
 

DeletedUser

ναι ομως πως φυλεσ ειχαν απωλειεσ σε οδα χωρις να θπαρχει φθλη με οδδ??και απο τη 2η μερα??:rolleyes:
 

DeletedUser15783

θα αφερεθούν οι απώλειες του dimme και InS0mN1aC ναι ι οχι?
 

DeletedUser

Τι σας πειράζουν ρε παιδιά οι απώλειες αυτές?? Προσβάλλουν τον εγωισμό σας? Σε ένα μήνα δεν θα υπάρχουν ούτε στο top 100 ξεκολλάτε!
 

DeletedUser15783

καλα οκ βαλε και σε εμενα αυτες τις απωλειες...τι θα σε πηράζει?
 

DeletedUser

ναι ομως πως φυλεσ ειχαν απωλειεσ σε οδα χωρις να θπαρχει φθλη με οδδ??και απο τη 2η μερα??:rolleyes:

Φίλε, αν κάποιος noob είχε στείλει τον στρατό του άμυνα σε βαρβαρο για να κάνει odd και κάποιος άλλος επιτεθεί στο βάρβαρο και τα φάει όλα φυσικό είναι να του ανεβεί το oda!!
 

DeletedUser

καλα οκ βαλε και σε εμενα αυτες τις απωλειες...τι θα σε πηράζει?


ελεος ελεος ελεος ελεος!!!!!

τι κομπλεξ ειναι αυτα ρε σεις? σε ενα μηνα λεμε δεν θα υπαρχουν μανια να κανετε τους ευθυκτους ρε....
 

DeletedUser15783

Φίλε, αν κάποιος noob είχε στείλει τον στρατό του άμυνα σε βαρβαρο για να κάνει odd και κάποιος άλλος επιτεθεί στο βάρβαρο και τα φάει όλα φυσικό είναι να του ανεβεί το oda!!


δεν γινετε βοηθεια στο βαρβαρο...αμα ομως ο παικτης που εκανε ρεσταρτ ειχε στρατο μενουν στο βαρβαρο...δν φευγουν
 
Κορυφή