Χαρτες

  • Δημιουργός θέματος disturbedgr
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?

:( ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ?
 

DeletedUser

Με βαση τους πολεμους που εχουν κυρηχθει αυτη την περιοδο, θα υπαρξει μια τρομερη αλλαγη στον χαρτη.
Αντε να ζωντανευει λιγο ο Κ6...
 

DeletedUser

καλημερα.δεν βλεπω τιποτα.ποτε θα γινει αυτο που λες;
 

DeletedUser

Καλησπερα και sorry για την ενοχληση...
Εδώ και περίπου 1 μηνα παίζω ένα παιχνίδι που λέγεται EREPUBLIK.
Είναι παιχνίδι στρατηγικής, επιχειρηματικότητας κ.α
Είναι ένας Virtual Κόσμος στον οποίο επιλέγεις σε ποιά χώρα θα γίνεις πολίτης(φυσικά Ελλάδα)και σε ποιό "νομό" (για συγκεκριμένους στρατηγικούς-εθνικούς λόγους επιλέγουμε Macedonia ή Thrace προς το παρόν). Το παιχνίδι σου δίνει άπειρες σχεδόν δυνατότητες με επιλογές να ιδρύσεις την δικιά σου επιχείρηση, να ανοίξεις εφημερίδα και να παίρνεις μέρος σε πολέμους και να γινεις ο προεδρος της χωρας.
Μια γρήγορη περίληψη της Ιστορίας:
Η eGREECE μέχρι τον Οκτώβριο ήταν κατεκτημένη από τους eΤουρκους, εν συνεχεία ακολούθησαν πολλές μάχες και τελικά απελευθερωθήκαμε με την βοήθεια και των συμμάχων μας!η eGreece έχει καταλάβει τα παράλια της eΤουρκίας και καταλάβαμε την Central Anatolia(δηλ. Αγκυρα και πιό μέσα).τέλος τώρα τελευταία ακούγετε πολύ έντονα η ένταξη των Σκοπίων στο παιχνίδι με το όνομα eMacedonia και όχι το κανονικό τους eFYROM. Ετσι λοιπόν η eGreece χρειάζεται περισσότερους παίκτες και για να κρατήσει τις περιοχές που κατέλαβε με κόπο αλλά και την ελευθερία της, αλλά και για να μπορέσουμε να πούμε ένα δυνατό όχι σε όλους αυτούς που θέλουν να εντάξουν τα Σκόπια με ένα όνομα που δεν τους ανήκει!!!
Tην τελευταια εβδομαδα καταφεραν οι Τουρκοι και ελευθερωσαν τις περιοχες τους και περιμενουμε να μας επιτεθουν στο αιγαιο...
Εάν ενδιαφέρεσε να παίξεις σε αυτό το συναρπαστικό παιχνίδι πατησε το παρακάτω λινκ και θα επικοινωνησω εγω μαζι σου
Στειλε μου μηνυμα και εδω αν ενδιαφερεσε...
http://www.erepublik.com/en/referrer/statho
Ευχαριστω και παλι για τον χρονο σου.....


Βοηθήστε μας? να κατακτήσουμε ολόκληρη την eΤουρκία!
Κάνετε έγγραφη με το παρακάτω link σε Αιγαίο:
http://www.erepublik.com/en/referrer/statho
Η Ελλάδα σας χρειάζεται!
 

DeletedUser

Ο ΧΑΡΤΗΣ ΠΛΙΘΕΝΕΙ ΠΙΛΛ ΚΑΙ ΔΩΝ ΚΑΙ ΔΙΤΙΚΙ ΙΠΕΡΣΟΙΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕΙΟΝΟΝΤΑΙ GOLD ΚΑΙ ΑΠ.ΑΝΤΕ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ 8Α ΦΤΑΣΕΙ ΑΥΤΟ
 

DeletedUser

QUESTION:ΤΑ ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΧΡΙΣΟΨΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΟΥΝ ΣΟΝ ΧΑΡΤΗ??
 

DeletedUser16124

Απάντηση.

Η φυλή Ι.Χ. στις ηπείρους 43 και 44 φαίνεται.Απλά σε αυτές τις ηπείρους είναι πρώτη η GOLD F και έστι περνάει δεύτερη ,
με συνέπεια να φένεται μόνο το μπλέ (Gold f.).Άν δείς την Ι.Χ. την γράφει στην κ43 και κ44.
 

DeletedUser

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 35ΚΑΛΙΤΕΡΣ ΦΥΛΕΣ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΚΑΛΙΤΕΡΕΣ 20
 

DeletedUser13719

Γιατί δεν λέτε στον disturbedgr ποιιες φυλές είναι οικογένειες ώστε να φτιάξει ο χάρτης?? Αυτήν την στιγμή ο Κόσμος 6 είναι πολύ καλά διαμορφωμένος κόσμος, όμως επειδή κάθε φυλή δεν είναι ενιαία με τις ακαδημίες της, ο χάρτης φαίνεται κάπως!!
 

DeletedUser

Γιατί δεν λέτε στον disturbedgr ποιιες φυλές είναι οικογένειες ώστε να φτιάξει ο χάρτης?? Αυτήν την στιγμή ο Κόσμος 6 είναι πολύ καλά διαμορφωμένος κόσμος, όμως επειδή κάθε φυλή δεν είναι ενιαία με τις ακαδημίες της, ο χάρτης φαίνεται κάπως!!

Κανεις λαθος.
Η καθε φυλη που εχει ακαδημια ειναι ενιαια.
Ασχολουμε εγω προσωπικα με αυτο...
 

DeletedUser

ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΤΟΥ Κ6 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΙ
 

DeletedUser

Αν υπαρχει καποιος που ενδιαφερετε για να παρει την θεση μου ως χαρτογραφος να μου το πει.
 

DeletedUser

γινετε να ξαναδουμε τους birds με το κανονικο χρωμα τους?:noob:
 

DeletedUser2879

και λεω εγω τι εγινε...χαθηκαν τα πουλια απο τον χαρτη?
 

DeletedUser

φαίνεται ότι καταλάθος έβαλαν τους birds μέσα στην οικογένεια της green.:wow:
 

DeletedUser23453

δων

τω δων βγενη απω το βοδωγελαδων,αρμαγαιλαδων,βλακεδων,τσιφσα μαμεδων,τουβλωδων η ΝΕΥΡΗΚΟΣΠΑΣΤΙΚΟΛΙΛΙΠΟΥΤΟΙΩΝΑΝΘΡΩΠΟΒΛΑΚΑΙΣΤΑΤΩΑΓΕΛΑΔΩΝ??
 

DeletedUser16238

καθε σχολιο σου την δων θα περιεχει?υπαρχουν και αλλες φυλες μην μεινουμε στην απεξω:(
 
Κορυφή