Χαρτες

  • Δημιουργός θέματος disturbedgr
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

δεν νομιζω να διαφοροποιηιτε ο χαρτης αδερφε

Διαφορες μην περιμενεις να δεις απο την 1 μερα στην αλλη. Αφου στο κατω μερος του χαρτη λεει καθημερινα την ημερα ανανεωσης σημαινει οτι ανανεωνονται.
 

DeletedUser5686

δεν εχει κανενα στοιχειο για τις ηπειρους 26 27 37 47 που δραστιριοποιουμαστε εμεις
 

DeletedUser

δεν εχει κανενα στοιχειο για τις ηπειρους 26 27 37 47 που δραστιριοποιουμαστε εμεις

Προσπαθηστε λιγο παραπανω και θα σας βγαλει και εσας.

Οι χαρτες ειναι για top player και top tribes. Επισης εχουν καποια ''φιλτρα''.

Για παραδειγμα ο πρωτος χαρτης που δειχνει τις κυριαρχες φυλες σε καθε ηπειρο, βγαζει μονο της φυλες με 1.000.000 ποντους/ηπειρο. Το γραφει κι αυτο στο κατω μερος του χαρτη.
 

DeletedUser5686

Προσπαθηστε λιγο παραπανω και θα σας βγαλει και εσας.

Οι χαρτες ειναι για top player και top tribes. Επισης εχουν καποια ''φιλτρα''.

Για παραδειγμα ο πρωτος χαρτης που δειχνει τις κυριαρχες φυλες σε καθε ηπειρο, βγαζει μονο της φυλες με 1.000.000 ποντους/ηπειρο. Το γραφει κι αυτο στο κατω μερος του χαρτη.


εχεις δικιο

ειμαι καινουριος σε αυτα..

thanks

θα προσπαθησουμε περισσοτερο
 

DeletedUser

για χαρτη προκειται

Εχω πρεμιουμ εξαρχής, μετραω ανα δυο ώρες τα τετράγωνα του χάρτη μου και τα βγαζω εννέα τον αριθμόν, οριζοντίως και καθέτως .. Δηλαδής μαλλον εχω χάρτη 9 Χ 9 .. Κανω επιτηρηση σε παιχτουρα της συμμαχιας μου και τα τεραγωνα του χαρτη του ειναι 7 Χ 7 (δεν ειχε φραγκα για πρεμιουμ, γιατι αγόρασε σοκοφρετες απ το περίπτερο)

Παω στα πλεονεκτηματα του πρεμιουμ και ενα εξ αυτών ειναι ο Υπερ Χάρτης 15 Χ 15, ρυθμιζομενος λεει κατά βουλησην.. Εγω γιατι έχω 9 Χ 9 ? Τι να κανω ? Να τραβηξω την οθόνη να μακρυνει ο χάρτης ? Και φράγκα έδωσα για το πρεμιουμ, δεν πλέρωσα με αυγά ...

Ευχαριστώ τα δέοντα

Paul Janes, Μεγας Διπλωματης και Μεγας Βεζυρης άνευ πανερίου
Φυλη : P.S
Κόσμος : Ενταύθα, τρίτος δρόμος αριστερά και μετά όλο σιαπαν


Τελικώς και τα αυγα πιασαν τόπο, μετά απο 54 μερες καταφερα να βρω πως γινεται ο Υπερχαρτης 15 χ 15 .. Λογω ηλικιας δεν την κατεχομεν την νεαν τεχνολογίαν .. Μην απαντατε επι του θεματος,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Εχω πρεμιουμ εξαρχής, μετραω ανα δυο ώρες τα τετράγωνα του χάρτη μου και τα βγαζω εννέα τον αριθμόν, οριζοντίως και καθέτως .. Δηλαδής μαλλον εχω χάρτη 9 Χ 9 .. Κανω επιτηρηση σε παιχτουρα της συμμαχιας μου και τα τεραγωνα του χαρτη του ειναι 7 Χ 7 (δεν ειχε φραγκα για πρεμιουμ, γιατι αγόρασε σοκοφρετες απ το περίπτερο)

Παω στα πλεονεκτηματα του πρεμιουμ και ενα εξ αυτών ειναι ο Υπερ Χάρτης 15 Χ 15, ρυθμιζομενος λεει κατά βουλησην.. Εγω γιατι έχω 9 Χ 9 ? Τι να κανω ? Να τραβηξω την οθόνη να μακρυνει ο χάρτης ? Και φράγκα έδωσα για το πρεμιουμ, δεν πλέρωσα με αυγά ...

Ευχαριστώ τα δέοντα

Paul Janes, Μεγας Διπλωματης και Μεγας Βεζυρης άνευ πανερίου
Φυλη : P.S
Κόσμος : Ενταύθα, τρίτος δρόμος αριστερά και μετά όλο σιαπαν


Τελικώς και τα αυγα πιασαν τόπο, μετά απο 54 μερες καταφερα να βρω πως γινεται ο Υπερχαρτης 15 χ 15 .. Λογω ηλικιας δεν την κατεχομεν την νεαν τεχνολογίαν .. Μην απαντατε επι του θεματος,

φιλε σε παω!!!!! χαχαχαχαχ
 

DeletedUser

οι χάρτες δεν ανανεώνονταν γιατί είχα μιλήσει προσωπικά με τον δημιουργό του προγράμματος για να συμπεριλάβει και τον ελληνικό server στο πρόγραμμα, και όπως βλέπετε το έχει κάνει, έχω ανανεώσει και εγώ όλους τους χάρτες με αυτόν του προγράμματος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Oι χαρτες ειναι φοβεροι. Θερμα κονγκρατουλασιον και απο την πάρτη μου, διοτι ειναι ενα φοβερόν εργαλειον και δια τους μη ευρισκομενους σε ουδεμια εκ των κατηγοριών, αρκει κανεις να μπορεσει να κανει την δέουσαν αποκρυπτογράφισιν..

Σημερις (18.08) στον τεταρτον απο τους υπεροχους χαρτες, εντόπισα τα χωργια μου χρώματος ποντικομπέζ ασπάλακος .. Εσυγκινηθην πραγματικα, βλεποντας τις 17 μικρες κουκίδες σε αυτον τον καταπληκτικόν συφερτό χρωμάτων και αποχρώσεων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15464

καλό.....περιμένουμε να δούμε και το όνομα της φυλής μας στην ήπειρο 26-27
 

DeletedUser15405

τέλεια δουλειά μπράβο σου!!!
από τους καλύτερους χάρτες που έχω δει..
κανε και κανέναν για τον k3 όμως άμα μπορείς:D
 

DeletedUser6107

τέλεια δουλειά μπράβο σου!!!
από τους καλύτερους χάρτες που έχω δει..
κανε και κανέναν για τον k3 όμως άμα μπορείς:D
εχει και για τον κ3. μπες στο θεμα κοσμοι > Κοσμος 3 > και θα βρεις το θεμα ΧΑΡΤΕΣ.
 

DeletedUser

διατι λειπει η TAFBAR ? (Τα Αφηνιασμένα Μπαρμπάδια)

Παρατηρούσα τους υπέροχους χάρτες και διαπίστωσα ότι στις Φυλες με τον καλύτερον Μέσον Ορον σε πόντους παικτων, λείπει η TAFBAR παρότι εχομεν 133,000 πόιντς ανα κεφαλήν .. Χτες ητο ακόμη μεγαλύτερος ... Υπαρχει μήπως ενας ελάχιστος αριθμός μελών ? Δεν φτανει το γεγονός ότι συμπληρώνομεν τετράδα δια κσερήν, μπιρίμπα, δηλωτήν και λοιπές αθλητικές δραστηριότητες ??
 

DeletedUser

Παρατηρούσα τους υπέροχους χάρτες και διαπίστωσα ότι στις Φυλες με τον καλύτερον Μέσον Ορον σε πόντους παικτων, λείπει η TAFBAR παρότι εχομεν 133,000 πόιντς ανα κεφαλήν .. Χτες ητο ακόμη μεγαλύτερος ... Υπαρχει μήπως ενας ελάχιστος αριθμός μελών ? Δεν φτανει το γεγονός ότι συμπληρώνομεν τετράδα δια κσερήν, μπιρίμπα, δηλωτήν και λοιπές αθλητικές δραστηριότητες ??

στον χαρτη υπαρχουν φυλες που εχουν πανω απο 1000000 ποντους στην συγκεκριμενη ηπειρο και ειναι πρωτη η δευτερη στην κατατακη της ηπειρους...


κι αν μιλας για τον χαρτη που εχει φυλες με τον υψηλοτερο μεσο ορο ναι φταει που ειστε τετραδα διοτι ο χαρτης μετραει απο 5 παικτες και ανω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

για να μπει η ΕΚ.Ε.Π πρεπει φιλε μου να ειναι μια απο τις καλυτερες φυλες σε καποιον απο τους τομεις που αναφερεται και θα μπει αυτοματα...
 
Κορυφή